Strona 166 z 180 PierwszyPierwszy ... 66116156162163164165166167168169170176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 126 do 4 150 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4126
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja końcówkę robię 2 razy bo mi nie. Pokrywa dobrze.a bialy kolor mam z ins.

    kiwaczek a ty bialy z jakiej masz firmy?

  2. #4127
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał seraFinka Zobacz post
    Dziewczyny, gdzie zaopatrujecie się w hybrydy?
    Ja chciałabym zamówić shellac lub opi gelcolor tylko boję się o podróby
    Czy możecie polecic jakiś sprawdzony sklep internetowy :-)
    te z OPI możesz kupić w ich autoryzowanym salonie BeautyIn w Łodzi na ulicy Pomorskiej ... tylko trzeba się okazać jakimś dowodem prowadzenia firmy albo cerytfikatem ukończenia szkolenia lub legitymacją np studenta kosmetologii czy jakiegoś studium kosmetycznego - takie maja zasady bynajmniej co do sprzedaży tych gelcolr

  3. #4128
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał seraFinka Zobacz post
    Dziewczyny, gdzie zaopatrujecie się w hybrydy?
    Ja chciałabym zamówić shellac lub opi gelcolor tylko boję się o podróby
    Czy możecie polecic jakiś sprawdzony sklep internetowy :-)
    Zamawiałam GelColor na allegro od użytkownika muuchol, wybór kolorystyczny nie za duży, ale na maila dostałam wykaz wszystkich jakie posiadają, to jest tego więcej niż wystawione Są oryginalne, bo porównywałam z BeautyIn, bo też stamtąd mam

  4. #4129
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał czuszka Zobacz post
    czasem kolor (jak jest mocno napigmentowany) zostaje delikatnie na pedzelku od topu. Ja wtedy przecieram pedzelek od topu cleanerem i zakrecam buteleczke.

    dziękuję za pomoc,
    a może jakaś rada dotycząca bazy Shellac, po lampie nie jest do końca wyschnięta i niektóre lakiery źle się na niej rozprowadzają, i brzydko wyglądają

  5. #4130
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    żadna baza po utwardzeniu nie jest do końca wyschnięta-zawsze zostaje warstwa dyspersyjna dzięki której kolejne warstwy się siebie trzymają jesli kolor ucieka Ci z bazy to przetrzyj ja wacikiem bezpyłowym.

  6. #4131
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam. Jestem nowa na forum. Mam do was pytanko czy któraś używa Bluesky top bez przemywania?Zakupiłam jakiś czas temu i właśnie nosze na sobie 3 dzień . Jestem bardzo ciekawa waszych opinii gdyż o zwykłym topie słyszałam różne.

  7. #4132
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Na górze tematu masz takie coś jak, ''Przeszukaj ten temat'' (obok oceny i gwiazdek)
    tam wpisz bluesky i znajdziesz sporo postów na ten temat

    ________________________________________


  8. #4133
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    z tym że Dziewczyna pisze o topie bluesky bez przemywania a z tego co kojarzę chyba jedna opinia tylko na ten temat była

  9. #4134
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam jeszcze pytanko do dziewczyn które używają bluesky czy macie problem z usuwaniem hybrydy? Używam base bluesky kolor silcare i top bluesky bez przemywania i powiem szczerze ze po 15 min noszenia wacików nasączonych w acetonie zawiniętych w folię mam problem ze zdjęciem trochę zejdzie a resztę muszę pilnikiem hmm czy coś robię nie tak? Wcześniej używałam top i base z Cosmetic Zone nie miałam takiego problemu.

  10. #4135
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    sama jej nie miałam ale słyszałam dużo opinii że ciężko złazi...

  11. #4136
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziękuję. Właśnie i ja słyszałam ze schodzi uciążliwie hehe. Jeszcze opinia co do Bluesky top bez przemywania, dziś po 2 tyg noszenia przez moją mamę zdjęłam jej ale tylko dlatego iż już odrost był za duży. Z czystym sumieniem polecam ślicznie się błyszczał do ostatnich chwil
    Ja dalej noszę al eu mnie to nawet tygodnia jeszcze nie ma

  12. #4137
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał karola1986 Zobacz post
    mam jeszcze pytanko do dziewczyn które używają bluesky czy macie problem z usuwaniem hybrydy? Używam base bluesky kolor silcare i top bluesky bez przemywania i powiem szczerze ze po 15 min noszenia wacików nasączonych w acetonie zawiniętych w folię mam problem ze zdjęciem trochę zejdzie a resztę muszę pilnikiem hmm czy coś robię nie tak? Wcześniej używałam top i base z Cosmetic Zone nie miałam takiego problemu.
    czyli rozumiem że kolorków też używasz z bluesky.ja planuję zakup bo cena dobra, a w końcu czym usunęłaś hybrydy. ja używam do hybryd top i bazę z gelish.kolory różnie. głównie piłuję.

  13. #4138
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kolory mam w większości Silcare. Spiłowałam top następnie 15 min w acetonie pod folią. Większość zeszła za pomocą drewnianego patyczka ( nie wiem jak fachowo na to się mówi ) resztę delikatnie bloczkiem 100/100 spiłowałam i od razu zrobiłam nowe

  14. #4139
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hejka,
    napiszcie mi ile płacicie za bazę Gelish ? Kosztuje ok 120 zł ? bo tylko za tyle znalazłam....

    I jeszcze jedno:
    używałyście hybryd termicznych?
    Ostatnio edytowane przez Fantazja84 ; 23-07-2014 o 11:26

  15. #4140
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    tak.ja za bazę tyle placę.kupuję w eurofashion.co do hybryd termicznych mam jedną z alllepaznokcie.kolor na próbniku mocny fiolet.na paznokciu jak mialam zamieniał się w neonowy róż.niestety na moich krótkich paznokciach zawsze był kolor różowy chyba ze trzymałam szklankę z bardzo zimnym napojem albo ręce włożyłam pod zimną wodę.myslę ze hybryda termiczna przynajmniej taka jak moja ma efekt na długich paznokciach.
    w Sunflower mają fajne hybrydy,które zmieniają kolor w nocy.ale nie wiem jak one się trzymają.może. Któras ma i powie jak z ich trwaloscią i czy te termiczne hybrydy z sf rzeczywiście się sprawdzają.zaraz jak znajdę zdjęcie próbnika z tą hybrydą to wkleję

  16. #4141
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam,

    uzywam IBD just gel na bazie i top Gelish, i kolory maja straszne krycie. Ogólnie 3 warstwy nie wystarczaja bo i tak są przeswity i takie jakby mazy
    Przewertowalam wątek, i wyprobowałam z przetarciem bazy wacikiem, pozniej pedzelkiem i jest troszkę lepiej, ale w dalszym ciągu nie ma 100% krycia.
    Jest jakas specjalna technika przecierania tej warstwy dypresyjnej? Zastanawiam się nad zmianą kolorówki, ale to znowu inwestycja
    Dzieki za wszelką pomoc

  17. #4142
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    odnośnie hybryd termicznych.mam zrobić hybrydę ślubną.panna młoda zażyczyła sobie termiczną najlepiej biala przechodząca w połowie w jasny delikatny róż.czy wiecie gdzie taką mogę dostać i ważne żeby grala z bazą u topem Gelish. A czy w ogóle są takie hybrydy termiczne ze na krótkich paznokciach widać 2 kolory?

    pomyślałam że można zrobić ombre ale mi nie wychodzi. Nie wiem jak sobie z tym fantem poradzić

  18. #4143
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hera16 tak sie prezentują na paznokciach termiczne shade
    Załącznik 77617

    i 4 PRO NAIL TECH free color

    Załącznik 77619 Załącznik 77618

    top i baza gelish

  19. #4144
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a czy to naturalne pazurki.bo zastanawiam się czy nie wyglądają inaczej termiczne hybrydy na żelu czy akrylu niż na naturalku.
    dzięki za zdjęcia.a gdzie kupujesz te hybrydy termiczne.na allegro czy w jakiejś hurtowni.podeslij link jak możesz

    aha i czy te termiczne kolorki to na pewno hybryda bo w opisach mi wyskakuje że to zwykły żel a ja nie będę przedłużać pazurków tylko mam nałożyć hybrydę
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 24-07-2014 o 12:29

  20. #4145

  21. #4146
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    odnośnie hybryd termicznych.mam zrobić hybrydę ślubną.panna młoda zażyczyła sobie termiczną najlepiej biala przechodząca w połowie w jasny delikatny róż.czy wiecie gdzie taką mogę dostać i ważne żeby grala z bazą u topem Gelish. A czy w ogóle są takie hybrydy termiczne ze na krótkich paznokciach widać 2 kolory?

    pomyślałam że można zrobić ombre ale mi nie wychodzi. Nie wiem jak sobie z tym fantem poradzić
    termiczna będzie się zmieniać, nie będzie tak, że będzie miała na stałe biało-różowe i na dodatek w połowie, zdecydowanie zrobiłabym ombre - pomaluj całe na biało i potem gąbką same końcówki jasnym różem - ona będzie mogła kontrolować stopień nasycenia koloru


  22. #4147
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    samaron.a mówisz o hybrydzie żeby gąbeczk nałożyć czy o zwykłym lakierze?
    chodzi o to żeby to było trwale bo w piątek ma przyjść a wieczorem ma jeszcze dekorować sobie salę.bylaby lipa gdyby okazało się ze jej lakier zejdzie

  23. #4148
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hera16 hybrydy też można ombre robić

  24. #4149
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    tak mówię o hybrydzie, na utwardzony biały możesz ciapkać gąbeczką umoczoną w tym różowym, będzie widziała jaki stopień nasycenia jej odpowiada, utwardzisz i na to top. wybierz gąbkę o małych porach i maluj taką prawie suchą.
    lakier może jej się zetrzeć jak będzie baloniki wiązać


  25. #4150
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny mam pytanko głownie do osób pracujących na hybrydkach od MM. Mam pewien problem: aktualnie używam bazy podkładowo-nabłyszczającej z MM nakładam ją zarówno jak na pierwszą i ostanią wasrtwe w celu nabłyszczenia pazurka ale efekt błysku nie jest zdumiewający. Zastanawiam się czy można użyć żelu nawierzchniowego top cristallo w celu nabłyszczenia hybrydy? Boję się go zakupić ponieważ nie wiem czy można go nakładać również na hybrydy czy tylko na żele ponieważ mam nieciekawe przejścia z glossami większości mi zawsze pękały z powodu swojej małej elastyczności. I drugie pytanko czy do pazurków żelowych lepszy ejst żel top cristallo czy żel nawierzchniowy top transparente ( jeżeli chodzi o zele używam z wersji standard)?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •