Strona 115 z 180 PierwszyPierwszy ... 1565105111112113114115116117118119125165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 851 do 2 875 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2851
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    co do hybryd silcare to są bardzo bardzo gęste i ciężkie do rozprowadzenia....mam jedną i kupiłam na próbę i jestem na nie. Teraz są one wysprzedawane za śmieszne pieniądze bo został wprowadzona nowa linia hybryd silcare....oby lepsze były.

  2. #2852
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał natalianikola Zobacz post
    co do hybryd silcare to są bardzo bardzo gęste i ciężkie do rozprowadzenia....mam jedną i kupiłam na próbę i jestem na nie. Teraz są one wysprzedawane za śmieszne pieniądze bo został wprowadzona nowa linia hybryd silcare....oby lepsze były.
    Ja kupoiłam chyba trzy kolorki. No i noszą się fajnie, dobrze kryją, ale są mocno gęste i nie ściągają się w acetonie. Co do nowej wersji, podobno też nie schodzą (ja nowych nie posiadam)

  3. #2853
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja własnie zamowilam 3 kolory na próbe i czekam aż przyjda

    a czy ktoras z was moglaby mi polecic jakies najlepiej niedrogie hybrydy? póki co nie stać mnie na gelisha czy shellaca ( mam jeden kolor gelisha ). Hybrydy robie sobie sama i w sumie na razie nie myśle o robieniu na szerszą skalę, także chodzi mi raczej o hybrydy do domowego użytku

  4. #2854
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Załamałam się totalnie.

    Zrobiłam sobie cosmpolitan mm, na bazie i topie gelisha. Utwardzałam kolor po minucie [bo po co sprawdzić na stronie, że trzeba 2 min?] i trzyma się 14 dni i podejrzewam, że wytrzymałby drugie tyle.
    Robiłam standardowo - kształt, skórki, mat, ph bond ez flow, primer mm, baza gelish 1 min [bez przecierania], kolor 1 min x2 , top 2 min, oliwka.

    Później robiłam dwóm koleżankom. Jednej na podwójnej bazie [tzn. baza 1 min, przetarcie suchym wacikiem, baza 1 min, przetarcie suchym] i na to kolor 1 min x2, top. Odpryski miała po paru dniach.

    Drugiej na pojedynczej bazie, ale az trzy warstwy, utwardzane po 2 min [i to mój błąd, bo mm napisalo do mnie, że nie zaleca się trzech warstw]. Na 3 pazurach odpryski, później lakier zszedł praktycznie od połowy paznokcia i na kciuku mały odprysk się zrobił od rogu wolnego brzegu.

    I załamałam się, bo ja już nie mam bladego pojęcia co może być przyczyną. Zły czas utwardzania? Złe przygotowanie płytki? Nieodparowany primer? Słabe żarówki - raczej nie.

    Aha, lampę mam 36W, żarówki wymieniłam w lipcu.


    POMOCY

  5. #2855
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agojago Zobacz post
    ja własnie zamowilam 3 kolory na próbe i czekam aż przyjda

    a czy ktoras z was moglaby mi polecic jakies najlepiej niedrogie hybrydy? póki co nie stać mnie na gelisha czy shellaca ( mam jeden kolor gelisha ). Hybrydy robie sobie sama i w sumie na razie nie myśle o robieniu na szerszą skalę, także chodzi mi raczej o hybrydy do domowego użytku
    Ja każdemu polecam cosmetics zone. Lakiery, topy i bazy kosztują 25 zł. Można je znaleźć na allegro, sprzedawca ma też od niedawna sklep internetowy. Lakiery utrzymują sie min 2 tygodnie, ja po tym czasie zmieniam bo mi sie szybko nudzą, spokojnie wytrzymają dłużej. I co najważniejsze odmaczają się w acetonie, bo nie każde się odmoczą. Dla mnie są rewelacyjne, tym bardziej, że uzywałam już z kilku firm i po prostu straciłam tylko pieniądze bo tamte do niczego sie nie nadają. Ale się nachwaliłam ale moim zdaniem za takie pieniądze nie znajdziesz nic równie dobrego. Moim zdaniem jakością nie ustępują shelacowi. Ale wybór należy do Ciebie.

  6. #2856
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    o, a tak zrobiło się z indigo platinum uv po paru dniach:




    utwardzane po minucie, tak jak na buteleczce bylo napisane. na bazie i topie gelisha.

  7. #2857
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    za dużo nie widać, bo za mała fotka

    ________________________________________


  8. #2858
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 28-08-2013 o 16:49

  9. #2859
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nic nie widać

    ---------- Dodano o godzinie 16:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:39 ----------

    Faktycznie brzydko to wygląda. Lakiery jakiej firmy?

  10. #2860
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    indigo uv platinum, na bazie i topie gelisha

    ---------- Dodano o godzinie 17:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:11 ----------

    i tu tez pomocy pomocy pomocy...


    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 28-08-2013 o 17:57

  11. #2861
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja dziś robiłam pierwszy raz hybrydami Estetiq. Póki co jestem zadowolona, zobaczę jak się będą trzymały a Cosmetic Zone to nie to samo? Tak dziewczyny pisały

  12. #2862
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Na początku przygody z hybrydami też używałąm etetiqa na bazie i tobie z gelisha i przyznam ze całkiem całkiem ale jak dla mnie nie równają się gelishowi któremu jestem wierna indigo ( gel polish) i moją nową miłością hybrydami ibd piękne kolory i trwałość rewelacja kupiłam na alegro za 32 zł od LEOBER

  13. #2863
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja zamówiłam estetiq żeby sprawdzić i mam w planach zakup bazy Gelisha. Mam też IBD baze i top i jakoś nie przepadam za nimi.

  14. #2864
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał jealousgirl Zobacz post
    indigo uv platinum, na bazie i topie gelisha

    ---------- Dodano o godzinie 17:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:11 ----------

    i tu tez pomocy pomocy pomocy...


    a koleżankom dałaś primer i bonder?

  15. #2865
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jealousgirl - mi tak sie dzieje jak dobrze brzegu nie zabezpieczę, mimo że mi się wydaje że dobrze zabezpieczyłam




  16. #2866
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dokładnie kiwaczek2 ma rację trzeba bardzo dobrze wolny brzeg zabezpieczyć
    mi też się w rogu wyszczerbiła hybryda ostatnio - widocznie niedokładnie w tym miejscu sobie zrobiłam ale podpiłowałam delikatnie i na szczęście praktycznie tego nie widać
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  17. #2867
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dałam i bonder i primer .

  18. #2868
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a ja nie daję primera nigdy z kolei. może zacznę, ale i tak się trzymają bez.




  19. #2869
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał iwonkabiedronka Zobacz post
    Ja każdemu polecam cosmetics zone. Lakiery, topy i bazy kosztują 25 zł. Można je znaleźć na allegro, sprzedawca ma też od niedawna sklep internetowy. Lakiery utrzymują sie min 2 tygodnie, ja po tym czasie zmieniam bo mi sie szybko nudzą, spokojnie wytrzymają dłużej. I co najważniejsze odmaczają się w acetonie, bo nie każde się odmoczą. Dla mnie są rewelacyjne, tym bardziej, że uzywałam już z kilku firm i po prostu straciłam tylko pieniądze bo tamte do niczego sie nie nadają. Ale się nachwaliłam ale moim zdaniem za takie pieniądze nie znajdziesz nic równie dobrego. Moim zdaniem jakością nie ustępują shelacowi. Ale wybór należy do Ciebie.
    Też je polecam są super, wspaniale się trzymają, robie je na bazie i topie z shellaca. Ostatnio kupiłam na allepaz..firme ntn i się załamałam. Piszą że bez problemu schodzą w acetonie, ale mnie niestety nie. moczyłam je chyba z dwadzieścia minut i na koniec musiałam je i tak spiłować. Kolory mają fantastyczne no i cena również niska,a jak na złość kupiłam kilka kolorów piękny koralowy zszedł na drugi dzień, cytrynowy trzeba było piłować pokusilam się dzisiaj na dwa inne kolory zobaczymy jak z ich trwałoscią i zdejmowaniem.
    Miała któraś z was lakierki z NTN?

  20. #2870
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A mozna kupic te hybrydy w hurtowni a necie? Moze sie orientujecie na terenie Warszawy czy jest taka mozliwosc?

  21. #2871
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Agnieszka chodzi Ci o cosmetics zone ?
    Tutaj je kupisz KLIK

  22. #2872
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kurcze, nie wszystkie slowa mi napisalo :/ tak chodzilo mi o Cosmetics Zone ale o ich hurtownie w Warszawie, czy taka istnieje. Lub dystrybutorow

  23. #2873
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    na ich stronie nic nie znalazłam, chyba tylko w Łodzi są..
    przez internet możesz zamówić zawsze

  24. #2874
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ok dzieki, myslalam ze tylko ja nie widze hehe. Wiem ze przez internet moge zawsze ale ja lubie zobaczyc co jest w srodku

  25. #2875
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kielce
    Postów
    27

    Question Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam! Chciałabym skompletować swój pierwszy zestaw, przeleciałam wszystkie strony i szukam sprzedawców sprawdzonych Gelish Hand&Nail Harmony gdyż niektóre linki są już nieaktywne. Co myślicie o połączeniu produktów Gelish Hand&Nail Harmony oczywiście baza i kolorki Elarto. Próbował ktoś tego połączenia?
    Mam jeszcze pytanie odnośnie Gelish czy wystarczy tylko baza z tej firmy czy jeszcze jakiś produkt jest potrzebny?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •