Strona 101 z 180 PierwszyPierwszy ... 5191979899100101102103104105111151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 501 do 2 525 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2501
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Lubin
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Witam, ja do tej pory robilam zawsze jednokolorowe hybrydy, jednak chcialbym zaczac udoskonalac je zdobieniami- i wlasnie problem w tym ze jestem kompletnie zielona. Z wszystkich tych tematow udalo mi sie wyczytac, ze stylizacje wykonujecie farbkami akrylowymi i jak przykleja sie ozdoby. Mam jednak jeszcze kilka pytan, pomozecie?

  2. #2502
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie

    http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...ellac-100.html - tutaj dowiesz się więcej na temat hybryd http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...nokcie-16.html a tutaj na temat zdobień W dziale " Stylizacje Hybrydowe" wrzucamy fotki naszych dzieł, a nie dyskutujemy, buziaki

    Do hybryd bardzo fajnym sposobem na zdobienia są farby akrylowe: metoda One stroke i różne inne maziajki, farby akwarelowe, ale to dla mnie wyższa szkoła jazdy juz no i konad A co dokładnie do zdobień na Gelishu to proponuje zapytac Choco, bo Ona jest spec od Gelisha )
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 27-05-2013 o 09:43
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  3. #2503
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny potrzebuje delikatnie różowej,takiej "satynowej"hybrydy,klientka sie napalila na podobny efekt paznokci jak maiala doskonala pani domu

  4. #2504
    Rozkręcanko Avatar jadira37
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Wieliczka-Kraków
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja poleciła bym hybrydę-Harmony Gelish/pink smoothie/

  5. #2505
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czy ktoś może mi napisać która z baz nie wymaga matowienia przed nałożeniem, CND czy Harmony ? czy obie wymagają odpowiedniego przygotowania płytki? gdzieś chyba widziałam wpis, że przy jednej z nich nie jest to konieczne.. a może już całkiem mi się pomieszało ? :| hehehe

  6. #2506
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kaka80 to jest bardzo fajny delikatny pudrowy kolorek ibd just gel

  7. #2507
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał yashe Zobacz post
    czy ktoś może mi napisać która z baz nie wymaga matowienia przed nałożeniem, CND czy Harmony ? czy obie wymagają odpowiedniego przygotowania płytki? gdzieś chyba widziałam wpis, że przy jednej z nich nie jest to konieczne.. a może już całkiem mi się pomieszało ? :| hehehe
    shellac, ale ja zawsze matowię
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  8. #2508
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Gelish Harmony na pewno wymaga przygotowania płytki. Shellac wymaga z tego co mi wiadomo tylko odtłuszczenia płytki.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  9. #2509
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał jumpi Zobacz post
    shellac, ale ja zawsze matowię
    a próbowałaś może bez matowienia? jesli tak to czy była różnica w trwałości?

  10. #2510
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał yashe Zobacz post
    a próbowałaś może bez matowienia? jesli tak to czy była różnica w trwałości?
    tak próbowałam, ale dluzej trzyma sie zmatowiony,oczywiście trzeba usunąć skórki i błonki z paznokcia
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  11. #2511
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    To ja mam podejrzenie,że Estetiq i Olivia to jedno i to samo.
    Nie wiem też czy hybryda A.t.a też nie to samo

    wiesz co? śmiem twierdzić, że Estetiq, Olivia, Żellak (a.t.a) oraz Cosmetics Zone to jedno i to samo:/ ta sama rozlewnia a inne buteleczki, dobrze chociaż, że cena taka sama Wszystkie te firmy mają podobne kolorki, a nawet te same nr jeśli chodzi o paletę np. kolor 26,59,31,32 i wiele innych (poniżej wzornik Olivia, a.t.a i Cosmetics Zone), Estetiq jest na stronie Żel Hybrydowy Color Żele Hybrydowe Manicure Hybrydowy Kosmetyki Profesjonalne ESTETIQ
    W przypadku Estetiq'a niektóre kolorki mają inne nr więc mogą mieć pomieszaną kolorówkę.

    Jedyną różnicą jest to, że nie wszystkie kolorki mają w sprzedaży np. a.t.a ma kolory z dopiskiem "new" i tych pozostałe firmy nie mają w palecie.

    Co do składu nie mam pozostałych firm, posiadam tylko kilka sztuk z Cosmetics Zone więc w razie czego mogę podesłać skład dla porównania

    coś kiepsko widać wzornik z a.t.a więc wklejam link Lakier hybrydowy uv COLOR ata nrP3 15ml- PASTEL MILK BLUE Fantoma nails & beuaty

    ---------- Dodano o godzinie 00:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:20 ----------

    oraz Olivia olivia lakier hybrydowy

    wiecie? w sumie to nawet dobrze jeśli dobrze myślę co do podobieństwa firm to przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać po lakierach z a.t.a czy Olivia (chyba, że się mylę:/) upatrzyłam już kolorek 102 i p7 z paletki a.t.a te kropeczki na wzorniku symbolizują błyszczące drobinki, mam kolor 044 z Cosmetics Z. i wiem jak to mniej więcej wygląda

    heheh sama sobie odpowiadam

    dajcie znać w skrócie jak się trzyma Olivia, a.t.a... Estetiq wszyscy zachwalają więc nie pytam
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 27-05-2013 o 09:49

  12. #2512
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja mam pytanie odnosnie zakupu gdzie moge kupic małe pojemności Mistero Milano, podajcie proszę link bo przeszukałam kilku dystrybutorów i jak dotąd nie widzę

  13. #2513
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mistero Milano z tego co wiem ma tylko jedną pojemność dawne 9ml obecnie 11ml już mniejszych ani większych to nie ma ;p

  14. #2514

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny mam pytanie robilam frencha shellakiem i dostalam teraz wiadomosc ze podbno pajaczkis ie porobily na paznokciach minelo okolo 1,5tyg
    czego to moze byc przyczyna
    prosze io pomoc..

  15. #2515
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał yashe Zobacz post
    wiesz co? śmiem twierdzić, że Estetiq, Olivia, Żellak (a.t.a) oraz Cosmetics Zone to jedno i to samo:/ ta sama rozlewnia a inne buteleczki, dobrze chociaż, że cena taka sama Wszystkie te firmy mają podobne kolorki, a nawet te same nr jeśli chodzi o paletę np. kolor 26,59,31,32 i wiele innych (poniżej wzornik Olivia, a.t.a i Cosmetics Zone), Estetiq jest na stronie Żel Hybrydowy Color Żele Hybrydowe Manicure Hybrydowy Kosmetyki Profesjonalne ESTETIQ
    W przypadku Estetiq'a niektóre kolorki mają inne nr więc mogą mieć pomieszaną kolorówkę.

    Jedyną różnicą jest to, że nie wszystkie kolorki mają w sprzedaży np. a.t.a ma kolory z dopiskiem "new" i tych pozostałe firmy nie mają w palecie.

    Co do składu nie mam pozostałych firm, posiadam tylko kilka sztuk z Cosmetics Zone więc w razie czego mogę podesłać skład dla porównania

    coś kiepsko widać wzornik z a.t.a więc wklejam link Lakier hybrydowy uv COLOR ata nrP3 15ml- PASTEL MILK BLUE Fantoma nails & beuaty

    ---------- Dodano o godzinie 00:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:20 ----------

    oraz Olivia olivia lakier hybrydowy

    wiecie? w sumie to nawet dobrze jeśli dobrze myślę co do podobieństwa firm to przynajmniej wiem czego mogę się spodziewać po lakierach z a.t.a czy Olivia (chyba, że się mylę:/) upatrzyłam już kolorek 102 i p7 z paletki a.t.a te kropeczki na wzorniku symbolizują błyszczące drobinki, mam kolor 044 z Cosmetics Z. i wiem jak to mniej więcej wygląda

    heheh sama sobie odpowiadam

    dajcie znać w skrócie jak się trzyma Olivia, a.t.a... Estetiq wszyscy zachwalają więc nie pytam

    Olivia trzyma się bardzo dobrzeWiem ,bo testowałam

  16. #2516
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    obok salonu w którym sobie pracuje otworzyła się nowa hurtownia. Mają lakiery hybrydowe PURE nie spotkałam się wcześniej z taką nazwą i taką hybrydą. Czy któraś z Was coś wie na ich temat?

  17. #2517
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny kupiłyśmy na próbe z szefową trzy kolorki z firmy Diamond Cosmetics ich lakiery hybrydowy Semilac 3 in 1 ale stosujemy baze i nablyszczacz, ale powiem Wam, ze wybor kolorow maja duzy i ladnie wygladaja. Krycie 2 warstwy
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #2518
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    testujcie teraz trwałość a ile kosztują te z DC?

  19. #2519
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    i gdzie można je kupić na necie? szukałam informacji na temat tego Semilac 3 in 1 ale nigdzie nie ma info na ich temat:|

  20. #2520
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wklejam linka do tych z Diamond Cosmetics

    Classic - Diamond-Cosmetics sklep on-line

    a tu te 3in1 http://www.pazurki.com.pl/category/h...-phase-3-in-1-

    jedyny minus - odmaczaja sie ale kiepsko... dlugo trzeba trzymac.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  21. #2521
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czesc dziewczyny!Niedawno zrobilam sobie hybrydki Mistero Milano i jestem straszniie zawiedziona efektem koncowym.Po ok 2-3 dniach hybryda peka i sie kruszy na wolnym brzegu.Na dodatek traci swoj polysk Wszystko robie zgodnie z instrukcja zamieszczona na stroniepracowanie skorek,zmatowienie,odpylenie,wytrawienie plytki preparatem Standard, punktowo primer,cieniutko baza 2 w 1, 2 razy cienko kolor i nablyszczenie baza 2 w 1.Dodam ze zamykam wolny brzeg przy kazdej nakladanej warstwie.Czy moje paznokcie sa za bardzo zniszczone po tipsach i dlatego lakier sie nie trzyma?W zalaczniku fotki 6 dniowych paznokci... Czekam na odpowiedzi.Z góry dzieki

  22. #2522
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    pewnie masz za miękkie paznokcie, wydaje mi się, że to nie wina hybrydy.. mi zrobiło się podobnie tylko że na jednym palcu, powodem wg mnie było to, że płytka w tym miejscu była dość cienka, i pazur mimo lakieru wywijał się na wszystkie strony:/ wrrr :/ proponuję spróbować "podleczyć" paznokcie jakimiś odżywkami np, Eveline albo nałożyć warstwę żelu, aby delikatniej utwardzić naturalną płytkę. Ja swojego paznokcia spiłowałam najkrócej jak się da i na takim krótkim zrobiłam hybrydę, dałam też trzy warstwy lakieru i jest już ok

  23. #2523
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    rowniez uważam, że jest to wina zbyt cienkiego pazurka. Używam innej firmy hybryd ale działo mi się tak samo przy cienkich lub rozdwajających się pazurkach. Zostaje albo podleczenie pazurka tak jak napisała poprzedniczka albo jego delikatne utwardzenie

  24. #2524
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzieki dziewczyny!Nastepnym razem utwardze je troche zelikiem.A jak myslicie dlaczego paznokcie traca swoj polysk?

  25. #2525
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    za krótko utwardzone? czym przemywasz?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •