Strona 108 z 180 PierwszyPierwszy ... 85898104105106107108109110111112118158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 676 do 2 700 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2676
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja ogólnie jak mam pastele ale ostatnio i nie tylko to daje 3 a nawet czasem 4 ale mega cieniusie warstwy dobrze rozsmarowane nawet czasem docienione czystym pędzelkiem do żelu.... no i takie warstewki najlepiej utwardzają się w mojej ledówce.
    ale ja jestem postrzelona na tym punkcie.

  2. #2677
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja wam powiem ze pracuje na mm baza top cnd ale lakiery cnd a mm sa totalnie inne. MM sa rzadkie lubia sie marszczyć takie bardziej nasycone kolorki i trzeba nimi malowac po 3 razy zeby pokryc smugi .Cnd sa fajne geste ale kolorowka uboga;/ Możecie polecic jakas firme ktora ma bogata kolorowke i polaczy mi sie z cnd?

    A czy wam tez sie tak babluja mm no ja z dziadami nie moge dac rady;/
    Ostatnio edytowane przez Blejsia ; 09-07-2013 o 08:56

  3. #2678
    Kosmetyczka Avatar chic.chick
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Po wciągającej lekturze wątku mimo tak podzielnych opinii, z racji mocno ograniczonych środków zamówiłam kilka kolorów INS-a w hurtowni La Lill oraz baze i top firmowaną przez LL o nazwie Twin Coat. Generalnie po zaciągnięciu języka w moich stronach dominuje Estetiq (który za chwilę chyba też kupię) czasem Mollon (w tutejszej hurtowniach głównie tylko to mają, ale w cenie od 50 do 70 zł nawet). Zrobiłam sobie na próbę i o dziwo jak na ciągle molestowanie płytki - pazurom nic się nie dzieje, a tradycyjny żel u mnie po 1 dniu niemal sam spadał. Zrobiłam czerwoniaste mojej teściowej i póki co po kilku dniach prezentują się perfekcyjnie. Zobaczymy co będzie dalej...wstawiam 2 zdjęcia, choć mogą się widać ciutkę niewyraźne bo telefonem.

  4. #2679
    Debiutantka Avatar Angeli
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Dynów
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Może troszkę od tematu odskoczę, ale potrzebuję pomocy Mianowicie zakupiłam sobie swój pierwszy zestaw hybrydowy (lakiery, baza, nabłyszczacz wszystko firmy INS) i problem tkwi w tym że w jai sposób bym nie nakładała tych hybrydów to i tak w ciągu kilku godzin popękają a do dwóch dni odpadną.
    Czy istnieje taka możliwość że baza i lakier nawierzchniowy jest złej jakości i to będzie cała przyczyna? Czy to ja muszę się bardziej postarać i doszkolić?

    wielokrotnie w tym temacie dziewczyny pisaly o tym, na temat tej firmy i innych oraz co zrobic zeby sie trzymalo. Szczerze zachecam do przejrzenia tematu. Prosze nie robic balaganu ! // Nanami
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 10-07-2013 o 14:55

  5. #2680
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Hybryd co prawda nie robię ale sporo o nich czytałam i wydaje mi się, że właśnie baza może być temu winna

  6. #2681
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Nie robimy bałaganu


    INS ma nieciekawą bazę, dlatego ja kolorowki z INSu uzywam na Gelishu i jest spoko. Jak pęka przy koncowkach to mozliwe ze pazur za słaby i trzeba dwa razy baze dać. Resztę dyskusji proszę prowadzić w wątku ktory podałam wyżej, buziak
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 10-07-2013 o 14:53
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  7. #2682
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kochane teraz czytałam ze indigo wprowadził hybryde ktora sie sciaga acetonem bez pilowania miała ktorasto prawda? a jak z ich kolorkami geste rzadkie?

  8. #2683
    Debiutantka Avatar PrestigeMUK
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Gniezno
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Blejsia Zobacz post
    Cnd sa fajne geste ale kolorowka uboga;/ Możecie polecic jakas firme ktora ma bogata kolorowke i polaczy mi sie z cnd?

    Podbijam pytanie!

  9. #2684
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć dziewczyny! Jestem na tym forum po raz pierwszy i chciałabym dowiedzieć się od bardziej doświadczonych koleżanek coś na temat hybryd marki NK1
    Właśnie sobie kupiłam zestaw startowy z tej marki i musze powiedzieć, ze nie trzyma sie dłużej niż tydzień. Koleżance rozwarstwil się na paznokciu jakos tak dziwnie a na moim oddchodzi tak jakby się scierał. Nie wiem czy jest to wina produktow czy moze ja robię cos nie tak, zastanawiam sie czy ktoras z was korzystala kiedykolwiek z tej marki i ma jakies swoje zdanie na ten temat. Zastanawiam sie czy nie zamienic na gelisha ale nie wiem czy baza i top coat moze zostac z tej marki czy musze miec komplet z jednej. Bardzo proszę o pomoc i jakaś podpowiedz.

  10. #2685
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Na basie Gelisha trzyma sie wiekszosc hybryd, wiec jak na moj lepiej zainwestowac w baze, nalozyc hybryde tej marki NK1 ( osobiscie nie slyszlalam o niej ) i wtedy stwierdzic czy to wina produktow czy zlego przygotowania paznokcia pod hybryde.
    Agnieszka

  11. #2686
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kochane bardzo prosze o polecenie hybryd ktore zejda w acetonie poszukuje neonowych kolorkow?

  12. #2687
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    gelish ma ładne, estetiq ma ladne a inne to nie wiem w sumie ;D no i mollon chyba coś widziałam

    wejdz sobie w katalog hybryd i popatrz
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 16-07-2013 o 16:19




  13. #2688
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny mam pytanie. Nałożyłam żel hybrydowy na paznokieć utwardzony żelem i po jakimś czasie zaczęły się ścierać końcówki. Dzieje mi się tak przy lakierach hybrydowych harmony i przy ibd. Nabłyszczacz też mam harmony. Co może być powodem? Za mało nabłyszczacza na końcówkach? czy możne bardziej źle odtłuszczone końcówki ? Dodam, że na zbudowany paznokieć nie dawałam bazy hybrydowej. Może działo wam się tak i wiecie co jest powodem?




  14. #2689
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zamowilam wlasnie zestaw startowy Uv LaQ z SPN top,baza i 3 kolory,jak przetestuje dam znac

  15. #2690
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    katerina ja uważam że możesz robić wszystko ok ale tak może się dziać, właśnie z racji tego że hybryda ( miękka) jest położona na (twardym) żelu i po zabezpieczeniu nabłyszczaczem hybrydowym który również jest miękki będzie się wycierał, myślę że jakbyś nabłyszczyła tą hybrydę na żelu zwykłym żelem np jednofazowym to nic by się takiego nie działo przynajmniej ja tak robię i nic mi się nie wyciera.

  16. #2691
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Katerina15 ja maluje opracowane paznokcie zelowe hybrydami i nic mi sie takiego nie dzieje tak jak pisala koelzanka u góry ja opracowuje zbudowanego nakladam chybryde i na hybryde klade normalny quick finish (twardy zel) nie hybryde i klientki przychodza z odrostamiwszystko gra.

    Kiwaczek a czy gelish zejdzie mi w acetonie na shellacui gdzie je kupujesz masz jakas stronke?

  17. #2692
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja jak kładę hybrydę na żel/akryl to zabezpieczam również topem hybrydowym. bo zauwazylam że jak zwykłym quick finish to pęka.

    Blejsia - nie wiem. nie mam bazy shellaca wiec nie wiem. gelish generalnie schodzi, wieć jesli baza cnd tez to nie będzie porblemu.
    a kupuje po gelish na stronie eurofashion (malutkie pojemności i tak starczą na długo). kilka osób kupuje od leoberta na allegro, ma taniej, ale ja się naciełam u niego na podróbę cnd. mimo że jest gość chwalony.....




  18. #2693
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    U mnie też tak było ,kiedy dawałam hybrydę na zbudowany paznokieć to po zabezpieczeniu topem hybrydowym kolor zcieral sie z końcowek a jak dawałam finish to pękało troszkę ,więc teraz zabezpieczam jednofazowym zwykłym (Perfect Lady complete )

  19. #2694
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kiwaczku na temat Leoberta napisalm w temaci ibd bo troche szperajac dowiedizlam sie

  20. #2695
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny mam problem z miękką płytką, po kilku dniach odchodzi hybryda z boków paznokci, myślicie, że jeżeli użyję 2x bazę powinna być poprawa Pracuje na Gelish. Czy może lepiej po nałożeniu bazy przetrzeć ją suchym wacikiem i później kolor (bo słyszałam też o takiej szkole nakładania hybryd).

  21. #2696
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja na cienką kładę 2x bazy, lub 3x kolor. zazwczaj działa.




  22. #2697
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kiwaczek2 myślisz, że nie będzie źle jeśli zrobi się z tego gruba warstwa na paznokciu A przetarcie bazy coś pomoże?

  23. #2698
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    przetarcie pomaga jeśli lakier się kurczy lub rozlewa. nie będzie gruba bo to co położysz to cienko i juz.




  24. #2699
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nie będzie grubo. Ja czasem daję i 7 warstw i nadal paznokcie wyglądają ok.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  25. #2700
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czy ktoś używa hybryd efektive nails ? LAKIERO-ŻELE - Strona 2 - Hurtownia kosmtyczna | proszki akrylowe, materiały fryzjerskie, kosmetyka ciała
    ściągałam klientce paznokcie robione w innym salonie tą hybrydą i po 3 tyg wyglądały świetnie i ładnie się odmaczały więc zastanawiam się czy nie spróbować , cena niska i fajne kolorki kuszą

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •