Strona 110 z 180 PierwszyPierwszy ... 1060100106107108109110111112113114120160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 726 do 2 750 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2726
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    bettyblue- tak, top też cienko. Szczerze to pierwsze słyszę, że topu należy nie żałować, wszystkiego kładziemy bardzo oszczędnie.

  2. #2727
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Bardzo dziekuje za cenne uwagi. Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest. Pedicurem hybrydowym? Bo na szkoleniach slyszalam ze jesli dlugo moczy sie dlonie lub stopy przed hybryda to moze ona slabo sie trzymac, to jak w takim razie wykonac pedicure hybrydowy?-bez moczenia stop? ! ?! No bo wiadomo zmiekczamy skore, stosujemy tarke,peeling to jak to wtedy jest?

    ---------- Dodano o godzinie 08:01 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:30 ----------

    Ah i moje osttanie pytanie czy za kazdym raz kiedy bloczkiem matowie plytke paznokcia ,przecieram potym plutke wacikiem nasaczonym cleanerem

  3. #2728
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    odchodzi się od matowienia bloczkiem paznokci bo bardziej polerujesz je wtedy.

  4. #2729
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    matuj pilnikiem




  5. #2730
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Oki rozumiem, czyli stosowac pilnik o gradacji odpowiedniej do wykonywania danej stylizacji? A czy ktoras mogla by mi dac odpowiedz odbosne pedicure hybrydowego?(kolejnosc wykonywania) bede bardzo wdzieczna- dziekuje)

  6. #2731

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Reforma ma świetne pilniki do hybrydy gradacii 320

  7. #2732
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Oki, dziekuje napewno je zakupie - skoro polecasz
    A to od kiedy od bloczka sie odchodzi, dziwne bo na szkoleniu mowili,zeby matowic blokiem, przed zelem ,hybryda itp....

    No,ale skoro tak piszecie, i tak polecacie - to tak sprobuje

  8. #2733
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    BETTYBLUE jeśli nie moczysz w oleju to nie ma to znaczenia bo przecież i tak odtłuszczasz płytkę paznokcia. Ja robię pedicure hybrydowy tak :
    - mocze stopy klientki w wodzie
    - ścinam zrogowaciałą skóre omegą
    - wycinam skórki i opiłowywuję paznzokcie
    - "wyruwnuję" skórę stóp frezarką
    - wykonuję peeling
    - oplukuję stopy klientki a następnie osuszam je ręcznikiem jednorazowym
    - matowię płytkę paznokcia pilnikiem
    - przecieram zmatowione paznokcie odtłuszczaczem
    - nakładam primer i czekam aż wyschnie
    - nakładam bazę hybrydy
    - lampa
    - przecieram suchym wacikiem płytkę paznokcia
    - nakładam kolor
    - lampa
    - kolor
    - lampa
    - nakładam top hybrydowy
    - lampa
    - przecieram cleanerem paznokcie
    - nakładam oliwkę na skórki i delikatnie wcieram
    - nakładam krem odpowiedni dladanej skóry
    - proszę klientkę aby jeszcze chwilkę posiedziała aby wszystko się dobrze wchłonęło


    Kurcze, przez chwilę poczułam się jak na egzaminie gdy pisałam opis zabiegu

  9. #2734
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Bardzo Ci kochana dziękuje, rozwiałaś moje wszelkie wątpliwości !

    /Pozdrawiam Was 'chłodno' bo nie wiem jak Wy ,ale ja ledwo wytrzymuje te upały... :-)

  10. #2735
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja matowie zwyklym pilnikiiem 240 lub 180 oby nie za bardzo i tyle. A blok jak sama nazwa wskazuje to blok polerski.a ze na szkoleniach ucza...... mnie tez uczyli tak.




  11. #2736
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Matko dziewczyny sama nie wiem juz co jest nie tak, moze to kwestia firmy po pierwsze lakier po wyjeciu z lapmy sie kurczyl, przy wyjeciu z lampy pierwszej warsty widzialam na wolnym brzegu biale przeswity jakby koncowka panzokcia nie zostala pomalowa ( a precyzyjnie staralam sie pomalowac koncowke) nalozylam drufga warstwe i tez mialam wrazenie ze te lakiery sie kurcza .... dlaczego tak sie dzieje ?
    czy w tym wypadku nalezy nalozyc trzecia warstwepozatym moje kolejne pytanie brzmi czy jak przemywacie warstwe dyspersyjna lakier wam matowieje ? (tzn nie ma juz takiego polysku ?,co prawda po umyciu rak to matowienie zlazi, ale nie wiem czy tylko w moim przypadku tak jest) ....
    HELP

    Wyczytalam gdzies,ze najlepiej jest zetrzec warstwe dysperysją z bazy czystym suchym wacikiem wtedy kolor sie "nie zsunie" z wolnego brzegu..." pozatym powiem Wam,ze ja wkladalam 4 palce jednoczesnie a potem kciuki, kolor brudny roz - nie byl bardzo ciemny, czy powinnam wa takiej sytuacji palce oddzielnie utwardzac
    Ostatnio edytowane przez bettyblue ; 09-08-2013 o 21:18

  12. #2737
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    bettyblue może przeczytałaś u Agnieszki
    Cytat Napisał agnieszka-nails Zobacz post
    - nakładam bazę hybrydy
    - lampa
    - przecieram suchym wacikiem płytkę paznokcia
    Ja też mam akurat jasny róż (z Christrio), który też lubi się kurczyć i robię niestety po jednym palcu, a kurczy się każdy żel tylko jeden mniej (czasem niezauważalnie) drugi więcej.

    Jeśli pytasz o przetarcie topu cleanerem to paznokieć powinien się błyszczeć o ile top nie ma funkcji matującej. Może robisz to niedokładnie dlatego później warstwa sama się "dociera" i uzyskuje połysk.

  13. #2738
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    szczerze - musialam niedokladnie przeczytac - przepraszam za zawracanie glowy,

    szczerze mowiac ciezko mi powiedziec czy top ma dzialanie matujace, jest z firmy a.t.a ,ale zawsze jak cleanerem przetre ( wacikiem bezpylowym) to powierzchnia robi sie delikatnie matujaca :/ moze zmienic cleanera no nic moze zmienie top .... poczytam tutaj wiecej, czy mozna laczyc lakier hybrydowy z topem innej firmy, dziekuje

  14. #2739
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam top ata , wszytko jest ok. jednak trzeba go porządnie przetrzeć. jak miałam stary cleaner, to top się matowił.




  15. #2740
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    O oo ,hmmm może faktycznie to kwestia cleanera, dostalam go w zestawie, moze faktycznie jest 'stary' ... no nic juz teraz i tak duzo wiem, bede probowac, dam znac. Bardzo Wam dziekuje ;-)

  16. #2741

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ten cleaner jest za mocny po prostu, spróbuj skinseptem przetrzeć i zobacz czy będzie to samo

  17. #2742
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dobrze,tak zrobie

  18. #2743
    Kosmetyczka Avatar andziap90
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    słyszałam że można używać zamiast lakieru hybrydowego zwykły lakier który nałożymy pod bazę i na to wykończenie.
    Chciałam zapytać czy rzeczywiście się to trzyma pazurka

  19. #2744
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    witam! jestem poczatkujaca i prosze was o rade. zamowilam zestaw cnd shellac. chcialabym zamowic kolorki lakierow ale narazie nie mam za duzo kasy. co polecacie? czy warto zamowic te tanie lakiery z allego np. ins.

    przeczytaj cały wątek
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 10-08-2013 o 19:09

  20. #2745
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    bettyblue Kochana do dzikowania słuzy przycisk dzikuje. Wiesz mnie uczono i cały czas tak pracuje że baza kolor i top nakladam zachaczajac wolny brzeg-wtedy nic Ci nie odejdzie. Baze cienko chyba że sa delikatne cienkie paznokcie mozna nałozyc 2 x , kolor w zaleznosci od krycia ja czasami nawet nakladam 4 cinkie warstwy ,i na to top ale tez delikatnie tak jak alkeirem.

    Kochane co do ibd to przed uzyciem trzeba wymieszac kolor wtedy robi sie bardzij nasycony i ladniej kryje.
    Co do cyrkoni to ja tez nakladam na top do lampki i pozniej jeszcze oplatam topem natomiast u stop trzymaja sie jak beton u dłoni odpadaja nie wiem czemu

    ---------- Dodano o godzinie 10:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:12 ----------

    Agisa musisz byc czujna mm laczy sie z cnd i czesto ma promocje 2+1 lub hybb za 29zł sa godne polecenia choc niektore kolorki blakna ,kolor sie po prosty robi prawie biały plowieje

  21. #2746
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    Matko dziewczyny sama nie wiem juz co jest nie tak, moze to kwestia firmy po pierwsze lakier po wyjeciu z lapmy sie kurczyl, przy wyjeciu z lampy pierwszej warsty widzialam na wolnym brzegu biale przeswity jakby koncowka panzokcia nie zostala pomalowa ( a precyzyjnie staralam sie pomalowac koncowke) nalozylam drufga warstwe i tez mialam wrazenie ze te lakiery sie kurcza .... dlaczego tak sie dzieje ?
    czy w tym wypadku nalezy nalozyc trzecia warstwepozatym moje kolejne pytanie brzmi czy jak przemywacie warstwe dyspersyjna lakier wam matowieje ? (tzn nie ma juz takiego polysku ?,co prawda po umyciu rak to matowienie zlazi, ale nie wiem czy tylko w moim przypadku tak jest) ....
    HELP

    Wyczytalam gdzies,ze najlepiej jest zetrzec warstwe dysperysją z bazy czystym suchym wacikiem wtedy kolor sie "nie zsunie" z wolnego brzegu..." pozatym powiem Wam,ze ja wkladalam 4 palce jednoczesnie a potem kciuki, kolor brudny roz - nie byl bardzo ciemny, czy powinnam wa takiej sytuacji palce oddzielnie utwardzac

    ja mialam problem z kurczeniem jak uzywalam primera kwasowego. teraz mam o obnizonej kwasowosci z mm i nic sie nie obsuwa.
    baze polecam nakladac bardzo bardzo cienko i tak jakby wcierac w plytke. ew. przecierac suchym wacikiem.

    a co do blasku to faktycznie zmien cleaner. ja mialam z allepaznokcie i byl fatalny. teraz mam gelisha i jest super. jeszcze probowalam spirytusu i oliwki, tak jak któraś z dziewczyn kiedyś polecała i też daje radę!


    powodzenia.

  22. #2747
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Oki dziekuje Za wszystkie pomocne komentarze co do pimera to mam bezkwasowy, baze nakladalam naprawde cieniutko i otulalam brzeg,no ale moze niewystarczajaco... No ni bede oddzielnie utwardzac palce, przecierac po nalozeniu bazy suchym wacikiem i nakladac kolor. Czytalam ze niektore z Was zamiast cleanera polecaja czysty spirytus badz jak wyzej kolezanka napisala skinsept. Nie przeszkadza Wam odor spirytusa?

  23. #2748
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja zamiast cleanera używam zmieszanego alkoholu izopropylowego IPA plus (z zieloną nakrętką nie wiem czym się różni od czerwonej) z wodą około 1:1 jak się naleje. Nie ma sobie równych jeśli chodzi o wybłyszczenie i przemywanie.... Mi skinsept i spirytus różnie przecierają ale wyżej wymieniona mieszanka nigdy mnie nie zawiodła.
    No i dośc dobra cena bo za litr IPA płace ok 13 zł. a to starcza na ho ho ho...

    i nie ma praktycznie zapachu przy zmieszaniu z wodą...
    Ostatnio edytowane przez germana ; 11-08-2013 o 16:01

  24. #2749
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    BETTYBLUE po cleanerze z a.t.a. tez hybryda teacila mi polysk wiec doprzemycia ostatnuej warstwy go nie uzywam. Mam cleaner z Nail Design i po nim ladnie blyszczy a jak mi go zabraknie (daleko mam do ich hurtowni) to przemywam SKINMAN-EM.
    Co do zapachow produktow to sie przyzwyczailama nawet nektore lubie nawet liquid do akrylu
    Jesli lakier sie kurczy to albo wkladac pojedynczo do lampy albo po nalozeniu wszystkich szybko poprawic i wsadzic do lampy.
    Cyrkonie nakladam na nie utwardzony top wkladam do lampy, otulam topem jeszcze 2x cienkimi warstwami i trzyma sie ok 2 tyg.

    ---------- Dodano o godzinie 00:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:00 ----------

    BETTYBLUE po cleanerze z a.t.a. tez hybryda teacila mi polysk wiec doprzemycia ostatnuej warstwy go nie uzywam. Mam cleaner z Nail Design i po nim ladnie blyszczy a jak mi go zabraknie (daleko mam do ich hurtowni) to przemywam SKINMAN-EM.
    Co do zapachow produktow to sie przyzwyczailama nawet nektore lubie nawet liquid do akrylu
    Jesli lakier sie kurczy to albo wkladac pojedynczo do lampy albo po nalozeniu wszystkich szybko poprawic i wsadzic do lampy.
    Cyrkonie nakladam na nie utwardzony top wkladam do lampy, otulam topem jeszcze 2x cienkimi warstwami i trzyma sie ok 2 tyg.

  25. #2750
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    germana a IPA to? dasz linka

    teraz uzywam z silcare i tez jest ok kolezanka forumkowa mi go polecila

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •