Strona 116 z 180 PierwszyPierwszy ... 1666106112113114115116117118119120126166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 876 do 2 900 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2876
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja używam bazy gelisza ph bonda z fz flow topa z nsi a kolorówka jak powyzej juz napisałam wiec jeden wielki misz masz i wszystko sie pienie trzyma klientki wpadaja co 3 , 4 tygodnie i ja i one są zadowolone

  2. #2877
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie

    Hej dziewczyny Przebrnęłam przez (prawie) wszystkie 116 stron forum + przez 58 stron forum stylizacji hybrydowych I wciąż brakuje mi jednego ważnego (dla mnie, bo widzę, że u Was to nie ma za bardzo znaczenia) podsumowania - odnośnie przygotowania paznokcia pod hybrydę. Na stronie 101 padło już w prawdzie pytanie czy pod Shellac lub Harmony można nie matowić płytki, ale ja bym się chciała "zagłębić" w temat, więc proszę, nie krzyczcie, że proszę o małe podsumowanie

    Więc tak: o Shellacu wiem już całkiem dużo, bo używam od jakiegoś czasu i sporo poczytałam. Obecnie robiąc sobie nim hybrydę w ogóle nie przygotowuję paznokcia (skórki, błonki, etc - u mnie nie ma potrzeby), tylko nadaję kształt, odtłuszczam i to wszystko (ew delikatnie spiłowuję jeśli jakiś jest rozdwojony, ale to rzadkość). Lakier trzyma mi się bez problemu, bez odprysków, pęknięć. Najdłużej trzymałam 2 tygodnie, bo już mnie odrost męczył (można zobaczyć efekt na stronie 58 w stylizacjach).

    Ale, ale... jak wiadomo Shellac drogi jest - to raz Dwa, że gama kolorów przy innych firmach ograniczona dosyć mocno. Przeszperałam już chyba z 1000 stron żeby znaleźć dla Shellaca jakąś alternatywę, tylko tańszą (u mnie decydującym kryterium jest właśnie to, żeby nie trzeba było piłować płytki przed nałożeniem i przy ściąganiu - mam świra na tym punkcie). I w zasadzie nie znalazłam nic, co by mnie zadowoliło - wiele z Was pisze tutaj, że rutynowo nawet przed Shellaciem piłuje, co w przypadku moich paznokci w ogóle nie jest potrzebne i wprowadza pewną konsternację

    Dlatego pytam po raz kolejny i błagam o konkretną odpowiedź wynikającą z metody "prób i błędów", a nie domysłów - przed którymi hybrydami oprócz Shellaca faktycznie NIE TRZEBA piłować/matowić płytki (to samo tyczy się ściągania)? A jeśli z Waszego doświadczenia wynika, że Shellac jest jedyny, to jakie polecacie (i czy w ogóle) lakiery, które można kłaść na bazę Shellaca i potem ładnie schodzą w samym acetonie?

    Ufff, rozpisałam się. Niemniej jednak mam nadzieję, że nie zostanę "pogoniona" i znajdzie się ktoś, kto odpowie na pytanie. Z góry bardzo Wam dziękuję

    Ja uzywam specjalnego lakieru do stempelkow (essence- mozliwy do kupienia w niektorych drogeriach Natura lub Rossmann). Hybrydami mi sie nie odbija wzorek, lakierami w zaleznosci od ich pigmentacji i gestosci.

    Baza-lampa, kolor-lampa, kolor-lampa, top-lampa, stempelek i czekam az wyschnie, top delikatnie nakladac tak aby w razie czego nie rozmazac stempelka i do lampy
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 02-09-2013 o 12:19

  3. #2878
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Dzień dobry Chciałam zapytać Was o metodę stempelkową na hybrydach (na forum o samej metodzie nie znalazłam wiele na temat zdobień na hybrydach), a widziałam po zdjęciach, że część z Was robi (http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...rydowe-27.html - serduszkowa stylizacja wisienkakwspz mnie powaliła!)

    Odbijacie wzorek zwykłym lakierem (lub typowym do stempelków np. Konad) na warstwie hybrydowej czy także lakierem hybrydowym? Jeśli zwykłym, to ładnie Wam się trzyma (sam wzór oraz top na wzorze) na hybrydzie? I jak z kolejnością? Baza - kolor - stempelek - top - przemycie CZY baza - kolor - przemycie - stempelek - top - przemycie CZY baza - kolor - top - stempelek - baza - przemycie CZY baza - kolor - top - przemycie - stempelek - baza - przemycie?

    Mam nadzieję, że nie pokręciłam za bardzo Pozdrawiam i z góry dziękuję

  4. #2879
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Dziękuję za odpowiedź! ale ale - bo przy Shellacu top przemywa się na koniec alkoholem - przemywasz też tą pierwszą warstwę topu, na którą kładziesz stepmelek czy dopiero tą ostatnią, jak stempelek jest już przykryty?

  5. #2880
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ale żeś się uparła żeby nie matowić płytki
    Przecież to nic strasznego.
    Ja używam w większości Mollona na bazie gelisha i matuje mega delikatnie taka bardzo delikatna kostka.

  6. #2881
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wiem, że jestem zboczona pod tym względem Ale z drugiej strony skoro trzyma się jak ta lala, to po co matowić? hmmm, jak mówisz, że Ty matowisz bardzo delikatnie i się trzyma, to może i trzymałoby się bez matowienia? Trzeba będzie spróbować, a tymczasem czekam na więcej opinii ) (tak, tak, uparciuch ze mnie)

  7. #2882
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Tez delikatnie zawsze matowie plytke nie zeby zedrzec kilka warstw tylko aby dla pewnosci miala lepsza przyczepnosc. Takie delikatne matowienie nie niszczy plytki.... wystarczy po zdjeciu hybrydy wypolerowac paznokcia i bedzie jak jak ta lala

  8. #2883
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał iwonkabiedronka Zobacz post
    Ja każdemu polecam cosmetics zone. Lakiery, topy i bazy kosztują 25 zł. Można je znaleźć na allegro, sprzedawca ma też od niedawna sklep internetowy. Lakiery utrzymują sie min 2 tygodnie, ja po tym czasie zmieniam bo mi sie szybko nudzą, spokojnie wytrzymają dłużej. I co najważniejsze odmaczają się w acetonie, bo nie każde się odmoczą. Dla mnie są rewelacyjne, tym bardziej, że uzywałam już z kilku firm i po prostu straciłam tylko pieniądze bo tamte do niczego sie nie nadają. Ale się nachwaliłam ale moim zdaniem za takie pieniądze nie znajdziesz nic równie dobrego. Moim zdaniem jakością nie ustępują shelacowi. Ale wybór należy do Ciebie.
    a nie wiesz może jak te hybrydy z cosmetics zone łączą się z inną bazą i topem ? mam baze i top z dolce nail, dopiero co kupiłam troche ponad tydzień temu i nie bardzo chce teraz kupowac jeszcze

    mam termiczne z allepaznokcie i mojej koleżance wlasniie robilam na dolce nails i dzisiaj mija 2 tyg od kiedy ma, rewelacja, żadnych odprysków

  9. #2884
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja na gelishu usuwam naturalny polysk za pomoca bloku polerskiego
    nie probowalam bez, mysle ze by sie trzymalo ale po co ryzykowac, skoro to zadna ingerencja

  10. #2885
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    trzeba spróbować u kogo się trzyma u kogo nie. nie u wszytkich będzie tak samo. ja jednej nigdy nie matowie, cokolwiek robię trzyma się.




  11. #2886
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agojago Zobacz post
    a nie wiesz może jak te hybrydy z cosmetics zone łączą się z inną bazą i topem ? mam baze i top z dolce nail, dopiero co kupiłam troche ponad tydzień temu i nie bardzo chce teraz kupowac jeszcze

    mam termiczne z allepaznokcie i mojej koleżance wlasniie robilam na dolce nails i dzisiaj mija 2 tyg od kiedy ma, rewelacja, żadnych odprysków
    Nie wiem, bo sama nie próbowałam ale wiem, ze na pewno z shelakiem i gelishem będzie się trzymało, bo dziewczyny tak robią. W ogóle najlepszy chyba jest gelish, sama się zastanawiam czy sobie nie kupić, ale tylko dlatego, żeby go mieć. Mimo iż baza i top z CZ jest bardzo dobry. Co do innych baz i topów to nie mam bladego pojęcia, mogą się trzymać a np. nie odmaczać przy ściąganiu, co dla mnie jest podstawa jeśli chodzi o hybrydę.

  12. #2887
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    teraz mam wlasnie frencza na dolce nails, jak sie bedzie ladnie sciagac, to chyba sie skucze na te cosmetisc zone

    a biały do frencza dobry jest z cosmetics zone? bo mam teraz berfect beautika z allepaznokcie i po mniej wiecej tygodniu ta koncowka zaczyna pękać...
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 31-08-2013 o 00:16

  13. #2888
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    agojago ja mam na odwrót tzn. używam bazy cosmetics a kolorówki z dolce i jest OK (ale czy dolce i CZ to nie jest to samo?). Top mam z Sun Flower. Ładnie wszystko schodzi bez piłowania.

  14. #2889
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Izi czyli z sun flower masz ten Gelaq ?

  15. #2890
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a biały do frencza dobry jest z cosmetics zone? bo mam teraz berfect beautika z allepaznokcie i po mniej wiecej tygodniu ta koncowka zaczyna pękać...[/quote]

    Mam biały z cosmetics zone i jestem zadowolona, taka czysta aksamitna biel

  16. #2891
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to chyba się skusze na te Cosmetics zone, może na próbę wezmę jeden jakiś, zobaczymy jak to będzie z tym Dolce nails

  17. #2892
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Tak, Gelaq. Spisuje się nieźle z Dolce. Z popularnymi INSami też jednak gorzej z odmaczaniem

  18. #2893
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    co do stempelków ja mam konadowskie czasami....
    ale i przed malowaniem farbkami akrylowymi czy stemplami nie matowie....
    zawsze daje po prostu na top przetarty czekam az wyschnie i raz top zeby zdobienie nei zeszło.;..

  19. #2894
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    biancca skoro shellac tak świietnie Ci się trzyma, to ja na Twoim miejscu, zostałabym przy bazie (ewent. nabłyszczaczu) shellac, a kolorówka już obojętnie z jakiej firmy kupisz, powinno być ok. (może oprócz INS, NTN itp. bo one sa nie sciągalne )
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  20. #2895
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ...a propos stempelków. Bardzo często korzystam z nich przy hybrydzie. Do stemplowania używam zwykłych lakierów, hybrydowe się nie nadają. Nie matowię ...ale na błyszczącej warstwie czasami potrafią się stempelki ślizgać i tym samym rozmazywać, trzeba zmazywać i poprawiać. Matowić mi się nie chce (leniwa jestem), dlatego też wykorzystuję specyfikę topu Polish Pro. Po kolorze daję ten top, przecieram spirytusem 95-99%, który pięknie go matowi. Robię stempelek i ponownie nakładam ten top ale przecieram spirytusem ok. 30% ... i pięknie błyszczy.
    Na niektórych hybrydach stempelek robię od razu na kolorze, dotyczy to hybryd, które nie pozostawiają warstwy dyspersyjnej lub takich, które nie wymagają topu.

  21. #2896
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, jesteście boskie! jumpi - no chyba właśnie tak zrobię, czytałam w Twoich wypowiedziach, że Ty też łączysz różne bazy z innymi kolorami i się trzymają Mistero Milano, bluesky - one chyba będą ładnie schodzić w samym acetonie, prawda? a żellak ata?

    (Z Mistero Milano widziałam, że mają teraz też bazy i topy bez piłowania, easy off się chyba nazywają, ale cena taka jak przy shellacu, więc zostane przy sprawdzonym)

  22. #2897
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kochana ładnie się ściągają w acetonie, ibd tez polecam

  23. #2898

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny pomozcie mi,zalezy mi na hybrydach dobrych,typu shellac,ktore sciagaja sie tak jak shellac,czy mistero milano bedzie ok?nie chcialabym pilowac tego tylko zeby sie w acetonie sciagaly..i czy moge laczyc mm z baza i topem shellaca?kurcze,jestem mega zadowolona,ale shellac ma tak maly wybor kolorow,w ogole nie maja tego co na czasie,czyli jakiejs mietki itp..czy moze bardziej proponujecie gelish harmony?bardzo was prosze o rady i z gory dziekuje..od razu mowie,ze cena nie gra roli,ma byc dobre!

  24. #2899
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Widzę, że koleżanka Natalia ma podobnego świra, co ja swoją drogą - poniekąd już o tym rozmawiamy, dziewczyny częściowo odpowiedziały na to pytanie parę wpisów wyżej

  25. #2900
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny a jak to jest z mieszaniem kolorów? bo podobno można mieszać, np do ciemnego troche białego i jest jaśniejszy i jak to jest? trzeba mieszać hybrydy z tej samej firmy czy można różne ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •