Strona 117 z 180 PierwszyPierwszy ... 1767107113114115116117118119120121127167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 901 do 2 925 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2901
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja ostatnio zrobilam takiego miksa ze do hybrydy kolorowej dodalam bialy rzadki zel i powstal mi kolor pastelowy rewelacja

    oczywiscie kladlam to na paznokcie zelowe, nie odwazylabym sie zrobic czegos takiego i klasc jako hybryde.

    Ale kolorki tez mieszalam rozne rozniste zazwyczaj z jednej firmy
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #2902
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no tak się zastanawiam, jak zmieszam hybryde, która schodzi w acetonie, z białym, który jest twardy, to jak to będzie później ze zdejmowaniem

  3. #2903
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to na logike - nie odmoczy sie bedzie trzeba pilowac.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #2904
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    [quote=biancca;391115]Dzień dobry Chciałam zapytać Was o metodę stempelkową na hybrydach (na forum o samej metodzie nie znalazłam wiele na temat zdobień na hybrydach), a widziałam po zdjęciach, że część z Was robi (http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...rydowe-27.html - serduszkowa stylizacja wisienkakwspz mnie powaliła!)

    Odbijacie wzorek zwykłym lakierem (lub typowym do stempelków np. Konad) na warstwie hybrydowej czy także lakierem hybrydowym? Jeśli zwykłym, to ładnie Wam się trzyma (sam wzór oraz top na wzorze) na hybrydzie? I jak z kolejnością? Baza - kolor - stempelek - top - przemycie CZY baza - kolor - przemycie - stempelek - top - przemycie CZY baza - kolor - top - stempelek - baza - przemycie CZY baza - kolor - top - przemycie - stempelek - baza - przemycie?


    Podlanczam sie pod pytanie czy moze ktos udzielic odpowiedzi na forum,gdyz przeczesalam je i nic nie znalazma w tym temacie z gory dziekuje

  5. #2905
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Cytat Napisał bigredheart Zobacz post
    ...Chciałam zapytać Was o metodę stempelkową ...Podlanczam sie pod pytanie...
    TUTAJ napisałam, jak ja to robię. Mogę dodać, że pokrywam topem UV (można też zwykłym) i wszystko współpracuje bez problemów.

  6. #2906
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czy któraś z Was używa gelish structure?
    jakie wrażenia, spostrzeżenia?

  7. #2907
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny mam pytanie, robiac frencha na hybrydzie, w momencie robienia lini usmiechu , jesli cos nie wyjdzie (a jeszcze bialej hybrydy nie utwradze) czym moge skorygowac defect

    (preferujecie robienie lini usmiechu sonda, czy pedzelkiem?) dla mnie French to mnostwo stresu I nerwow -ale musze po prostu wycwiczyc reke, polecacie jakis tanszy zestaw do frencha hybrydowego ?

  8. #2908
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wracam do tematu stempelków Dziś przyszedł mój zestaw Konad - czarny lakier, blaszka, stempelek. I sprawdziłam, jak toto działa Mi udało się odbić wzór praktycznie każdym zwykłym lakierem, jaki miałam w domu - od takich za 5 zł typu wibo, przez Inglota, po chanel - cieszy mnie to! Nawet parę kolorów Shellaca się ładnie odbiło, ale faktycznie zwykłe lakiery odbijają się lepiej. Póki co robiłam tylko testy, nie wykończyłam jeszcze żadnego manicure w ten sposób, jak zrobię to wrzucę na stylizacje, mam nadzieję, że mój entuzjazm nie zgaśnie

  9. #2909

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ok wiec ja podjelam decyzje ze narazie kupie kilka kolorow z mistero milano,ale teraz pytania gege czy one sciagaja sie acetonem czy musze kupić tez ich plyn do sciagania No i czy z baza i topem shellaca moge laczyc? Bardzo was prosze o odpowiedz bo to wazne, obiecuhe ze to juz ostatni raz was mecze) z gory dzieki

  10. #2910
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    dziewczyny mam pytanie, robiac frencha na hybrydzie, w momencie robienia lini usmiechu , jesli cos nie wyjdzie (a jeszcze bialej hybrydy nie utwradze) czym moge skorygowac defect

    (preferujecie robienie lini usmiechu sonda, czy pedzelkiem?) dla mnie French to mnostwo stresu I nerwow -ale musze po prostu wycwiczyc reke, polecacie jakis tanszy zestaw do frencha hybrydowego ?
    Ja robie frencha pedzelkiem od bialej kolorowki a jesli mi cos nyjedzie poza linie usmiechu to koryguje pedzelkiem od zelu zamoczonym w cleanerze i troszke odsaczonym w waciku.

  11. #2911
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    @jealousgirl : ja używałam. Długo nie miałam pomysłu na wykorzystanie tego żelu. To zwykły żel soak-off. W końcu zrobiłam promocje na utwardzenie paznokci tym żelem i pomalowanie zwykłym lakierem za 30 zł i nareszcie się go pozbyłam. Spostrzeżenia - dobry, nie spływa na boki, da się odmaczać. Teraz kupiłam inny soak-off, tańszy i ten mi spływa.

    @bettyblue : ja robię frencha patyczkiem drewnianym. Jedna strona odpycham skórki, druga robię frencha. Szybko, nic nie poprawiam, o ile oczywiście nie ślizga się na bazie. I robię 5 palców na raz.

    @Natalia Czerwaciuk : ściągają się. Nie tak ładnie jak shellac, ale daje radę. Można łączyć. I nie musisz kupować płynu.

  12. #2912
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    natalia - płyn do ściągania MM nie jest najlepszy. kolory się ściągają ogólnie bez problemu. tylko uważaj bo blakną na paznokciach.




  13. #2913
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    MM się ściągają ładnie acetonem, oprócz neonowych kolorów. Cosmopolitan trzeba piłować

    @3524 Ale kładłaś normalnie bazę, później structure, na to top i dopiero zwykły lakier? Dobrze rozumiem?

  14. #2914
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nie. Piłowanie, przygotowywanie płytki, odtłuszczanie, primer i żel. Nigdy nic się z nim nie stało o ile nie zostawiłam jakiejś upartej skórki, albo nie próbowałam zatapiać ozdób - odłaził gumowym płatem. Piłować na koniec nie piłowałam praktycznie wcale, trzy cienkie, dwie grubsze warstwy i było ok.
    Ale ja ten żel kupiłam jak dopiero harmony wchodziło. Bardzo dawno temu, także możliwe, że coś się zmieniło...

  15. #2915
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Szukam hybrydowego lakieru tylko do swojego użytku. Sama juz nie wiem co wybrac. Przeczytalam rozne watki na ten temat. Mysle o Gelish Harmony, MM, Indigo lub moze Spn. Zalezy mi na tym zeby byl oczywiscie trwaly no i zeby latwo mozna go bylo zmywac
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  16. #2916

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no wlasnie a ciekawe jak sie spn sprawuje?miala ktoras z was hybrydy spn i moze cos o nich powiedziec?

  17. #2917
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny czy macie problem z usunieciem 3 warst hybrydy MM
    W tygodniu mialam dwie klientki z ognistym pasodoble i on wymaga wlaśnie 3 warst i normalnie koszmar przeżylam....skończyło sie na piłowaniu !

  18. #2918
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Natalia Czerwaciuk dziewczyny już pisały o spn, że są zadowolone ale nie pamiętam na jakiej bazie go stosują, przejrzyj wątek na pewno coś znajdziesz.

  19. #2919
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    @sandrus : Tak, tak. Pisałam o tym ze cztery posty wyżej. Ja miałam dwie warstwy i 20 min zawiniete. nic to nie dało.

  20. #2920
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    przeczytałam wcześniej i też zwątpiłam,bo jednej na nature też robiłam cosmopolitan:/

    kiedyś chyba 2 warstwy pasodoble mi się rozpuściły.
    już sama nie wiem,głupia jestem i w dodatku zła.

  21. #2921
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jesli chodzi o Spn to ja mam jedna niby hybryde z poprzedniej serii make up your nails. Trzeba niestety pilowac, ale to jest jedyna wada. Poza tym bardzo ladnie sie naklada i jest trwala. Wiem, ze teraz maja jakies nowe, ale ich nie probowalam.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  22. #2922
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    sandrus ja i 4 warstw z podwojnym topem i wzorkami rozpuszam xD
    pytanie czy matowisz top dobrze? i jaki masz płyn do zdejmowania i czy klientka ma zimne rece...

    Co do SPN ich baza i kolorki rozpuszczają się bardzo ładnie w bardzo delikatnym płynie do zdejmowania hybryd. ( już 3-5 min wystarczy) wiem bo testowałam w tamtym tygodniu

  23. #2923
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    W takim razie czym je zdejmujesz?

  24. #2924
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    teraz akurat przerabiam Aceton 1litr
    tylko trzeba dobrze zabezpieczyć skórki oliwka bo mocno wysusza.
    trzymam 10min, 12 min jeśli jest więcej niż 3 warstwy koloru lub drugi top.
    allepaznokciowym różowym też ładnie schodziło.
    dobrze i dokładnie zmatowić top.
    jeśli klientka ma bardzo zimne palce to też dobrze jest wsadzić je w jakiś ręczniczek albo coś żeby było cieplej bo wtedy lepiej puszcza.

    Mam nawet nakręcony film tylko musze go złożyć xD

  25. #2925
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zawsze używam acetonu silcare,miałam nawet chęć na jakis remower ale poczytałam,że moze być jeszcze trudniej.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •