Strona 13 z 180 PierwszyPierwszy ... 3910111213141516172363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #301
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Moja droga, możesz mi powiedzieć ile trzyma się na paznokciach w dobrym stanie?
    A z doświadczenia, jak długo utrzymuje się na paznokciach?
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 22-06-2011 o 14:47

  2. #302
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Laski ja używam z MM i nic sie nie marszczy, co prawda nakładam naprawdę mega cieniutkie warstwy, nie wiem co by się stało jak nałożyłam bym grube warstwy..nie próbowałam.

    Miałam też na próbę te z tych tańszych i odradzam...poważnie! Nie marszczyły sie, też nakładałam cieńkie warstwy ale odpryskują juz na następny dzień, nie wszystkie ale niektóre, czego hybrydy z MM nie robią...i do tego te tańsze mają taki nieprzyjemny zapach...jak farba do malowania!

    Mam też jeden z orginalnych Shellac-ów CND i jest wszytsko OK, nic sie nie dzieję Nie mam z innych firm które też mają swoje hybrydy z wyższej półki więc sie nie wypowiem!

    Moja znajoma ma z Ladys-nails i mówiła że wszystko jest OK, zakupiła cały zestaw po wypróbowaniu jednego więc muszą być OK, inaczej nie inwestowała by

    Pozdrowionka

  3. #303
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zuzaneczka, agulusia dziękuję za odpowiedź na temat cen... ja biorę 40 za dłonie(ale myślałam, że dużo) nie robiłam jeszcze na stopach...
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  4. #304
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Janielcia, w Mistero Milano french można wykonać na dwa sposoby: z wykorzystaniem różowego i białego koloru oraz bazy, bądź też z wykorzystaniem tylko bazy i kol. białego.
    W obu przypadkach, dla lepszej przyczepności płytkę paznokcia należy przygotować poprzez delikatne zmatowienie paznokci polerką bądź pilnikiem o gradacji 180 lub 240, użycie Preparatu STANDARD i Primera DELICATE

    1 sposób:

    Nałożenie bazy BASE/LUCIDO - utwardzanie przez 90sek (w upalne dni bezpiecznie jest utwardzać przez 120sek)
    Nałożenie jednej cienkiej warstwy ROSA INOCENTE - utwardzanie w lampie przez 120sek
    Namalowanie końcówki frenchowej VELLUTO BIANCO - utwardzanie w lampie przez 120 sek
    Pokrycie całości preparatem BASE/LUCIDO - utwardzanie przez 120sek.
    Przemycie całości płynem do przemywania masy żelowej DETERGENTE.

    Przy częstym korzystaniu z solarium czy przy mocnym słońcu, aby nie dopuścić do zżółknięcia frenchu warto nałożyć sunblocker, który zabezpieczy stylizację przed przepuszczaniem promieni.

    2 sposób:
    Nałożenie bazy BASE/LUCIDO - utwardzanie przez 90sek (w upalne dni bezpiecznie jest utwardzać przez 120sek)
    Bezpośrednio na bazę namalowanie końcówki frenchowej VELLUTO BIANCO - utwardzanie w lampie przez 120 sek
    Pokrycie całości preparatem BASE/LUCIDO - utwardzanie przez 120sek.
    Przemycie całości płynem do przemywania masy żelowej DETERGENTE.
    W razie, gdyby hybryda się "rozpływała", zawsze można przemyć bazę dla większej kontroli materiału.

    Dziewczyny, na marszczenie o którym pisałyście (w upalne dni może być to nagminne) jest sposób - utwardzanie po dwa paznokcie zamiennie z drugą dłonią. W ten sposób nie dopuści się do "rozlania" hybrydy na pierwszym paznokciu w momencie kiedy kładzie się ją na czwartym

    Ostatnio edytowane przez samaron ; 23-06-2011 o 14:25



  5. #305
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    janielciu nie wiem czy tak jest zalecane ale ja delikatnie matowie potem daje prep. antyseptyczny , primer potem baze cienko i do lampy . maluje frencha biela ( cienki pedzelek wzielam ze starego lakieru i nim maluje ) i lampa i potem dwa razy baza ostatnia przecieram , oliwka i gotowe
    zrobiłam zgodnie z radą, zobaczymy za kilka dni jak będzie się trzymać

  6. #306
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



    Zrobiłam dziś sobie french MM. Ciekawa jestem czy będzie trzymał się tak dobrze jak kolor...


    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  7. #307
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Z frenchem nie powinno być problemów powinien wytrzymać min 2 tyg



  8. #308
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam
    Moje drogie, proszę o podpowiedź co zrobić żeby zwykły lakier trzymał się dłużej na naturalnych paznokciach. I oczywiście która firmę polecacie? Ostatnio kupiłam l'oreal za 39 zł i był do kitu. Myślałam, że za taką cenę będzie super, tymczasem jedna warstwa nie kryła a po dwóch warstwach wychodziły bąbelki. Nie pomagało nawet to, że trzymałam go w lodówce. A moje drogie lakiery hybrydowe trzymać w temp. pokojowej czy w lodówce?

    ---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:22 ----------

    Czy któraś z Pań może mi powiedzieć jak kryją lakiery MM?

  9. #309
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał janielcia Zobacz post
    Witam
    Moje drogie, proszę o podpowiedź co zrobić żeby zwykły lakier trzymał się dłużej na naturalnych paznokciach. I oczywiście która firmę polecacie? Ostatnio kupiłam l'oreal za 39 zł i był do kitu. Myślałam, że za taką cenę będzie super, tymczasem jedna warstwa nie kryła a po dwóch warstwach wychodziły bąbelki. Nie pomagało nawet to, że trzymałam go w lodówce. A moje drogie lakiery hybrydowe trzymać w temp. pokojowej czy w lodówce?

    ---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:22 ----------

    Czy któraś z Pań może mi powiedzieć jak kryją lakiery MM?
    Hybrydy MM trzymają bardzo dobrze Jak klientki nie skubia i nic z nimi nie robią to nic się nie dzieje, nie marszcza się, nie odpryskuja i do tego maja bardzo ładny połysk przez cały okres noszenia Tylko nakładaj bardzo cienkie warstwy żeby uniknąć marszczenia...

  10. #310
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    doszly mi hybrydki z bass, wieczorem zdam relacje

  11. #311
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a to hybryda na naturalsach, troche niewyrazna, ale fajnie się ja robi, ja lubię, tylko zawsze się boję o trwalosc, hybrydy-komplet z EF

  12. #312
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja zrobiłam sobie ręce efexclusive...
    kolor black pearl
    wrażenia mam nie za fajne

    po kilku dniach 3-4 cała ręka i kawałek drugiej mi odprysły...
    stopy tez już widzę że ciut zaczynają... szczególnie duże palce.

    wydaje mi się że wolny brzeg zabezpieczyłam dobrze...
    ale on w ogóle wygląda jak pokruszony przy brzegach...


    + ciężko sie zdejmowały... głównie musiałam spiłować


    hmmm.. może coś źle zrobiłam...

    baza 1 min, kolory i nawierzchniówka 2 lampa uv.
    na początku były ekstra

    jakieś rady?

  13. #313
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Moje drogie kobietki, ile powinnam trzymać bazę w lampie a ile biała końcówkę z MM. Kilka dni temu robiłam i trzymałam po dwie minuty wczoraj odprysły mi trzy paznokcie, tzn biała końcówka, frencz robię tylko z bazy i biały, lampę mam uv.

  14. #314
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Do mnie przyszedł (wreszcie) zestaw Shellac'a Bardzo lubię Indigo, ale jednak jak dla mnie nie ma porównania... Szczególnie przy ściąganiu jest tak niesamowita różnica

  15. #315
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A któraś z Was miała może lakier żelowy z Allepaznokcie?




  16. #316
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    germana, niby wszystko dobrze, no

    sprobuj jak robisz hybrydke odgiąc opuszek i zalac tez wolny brzeg przy walach, moze to byl problem, ale zeby na stopach? na stopach powinno sie trzymac najgrosze niechlujstwo

    janielcia- baza 2 minuty, kolor 2 minuty.

  17. #317
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Na buteleczkach przeważnie jest ile co powinno się trzymać (w lampie).

  18. #318
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no właśnie uchodowałam sobie prawie 0,5 cm od opuszka.
    wiec zawinięcie było łatwe i mogłam spokojnie sobie podziubdziać.

    ( najbardziej mi popękał środkowy centralnie przy wolnym brzegu na środku. ( cholera że nie zrobiłam fotki)

    nail harmony trzymaly mi sie nawet bez zawijania wolnego brzegu ( przeprowadzałam test)
    spokojnie prawie 2 tygodnie i myślę że by było dłużej gdybym nałogowo nei skubała ;p

    te były sliczne na początku wymuskałam je bo właśnie zależało mi na sprawdzeniu trwałości...
    a tu taki psikus...

    a moje stopy to świętość więc tym bardziej nie powinny bo maltretuje je zawsze x set razy bardziej niż dłonie żeby były idealne jum jum ( takie zboczenie ^^).
    no cóż.

    odetchnę i spróbuje jeszcze raz ^^ mam jeszcze drugi kolor.
    może on będzie ok.

    i najwyżej będę znów wołać o rade tym razem obfoce ^^

  19. #319
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    germana ja też robilym ef tylko innym kolorem na stopach i trzyma sie mineło już dwa tygodnie wydaje mi sie że przytej firmie trzeba dobrze zalac wolny brzeg może tez za grubo kładziesz i to jest powód ze pęka

  20. #320
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    popróbuje
    i dziękuje za rady

  21. #321
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał janielcia Zobacz post
    Moje drogie kobietki, ile powinnam trzymać bazę w lampie a ile biała końcówkę z MM. Kilka dni temu robiłam i trzymałam po dwie minuty wczoraj odprysły mi trzy paznokcie, tzn biała końcówka, frencz robię tylko z bazy i biały, lampę mam uv.

    Janielciu, wydaje mi się, że problem tkwi w nieprawidłowym przygotowaniu płytki, a dokładnie wolnego brzegu. To jemu się najbardziej dostaje bo jakby nie było to wolny brzeg paznokcia ma z reguły kontakt z wszystkim czego dotykamy i to on jest tak newralgiczny. Trzeba się przyłożyć do zmatowienia tego miejsca i go dobrze odtłuścić. Bardzo ważne jest także domknięcie wolnego brzegu paznokcia - w ten sposób uniknie się odpryskiwania. Trzeba też uczulić klientki, żeby nie "podpiłowywały" paznokci bo to też może być przyczyną rozdwajania i odpryskiwania hybrydy.



  22. #322
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał katerina15 Zobacz post
    A któraś z Was miała może lakier żelowy z Allepaznokcie?
    katerina15-co do tych naszych problemowych zeli,odpisali mi tak:
    ...Otrzymalismy informacje od producenta, ze problem taki moze wystepowac jesli warstwa bazy jest za cienka. Szczegolnie przy koncowce paznokcia warstwa powinna byc troszke grubsza - wtedy lakiery nie beda sie ani marszczyc ani kurczyc...-no coz zostaje mi wyprobowac ta opcje

  23. #323
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    może komuś sie przyda filmik kpk hybrydy firmy Harmony
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    i ef exclusive gellacco kpk

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    nsi polish pro kpk

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ra-Nails Lacquerel krok po kroku
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 27-06-2011 o 19:15

  24. #324
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    A wiesz, mnie sie troche udało zapanować nad tymi żelikami po prostu nalozyłam na początku primer, baza troszkę grubsza warstwa, potem przetarłam clinerem, potem dwie cienkie warstwy kolorków i na koniec ten nabłyszczacz, który trzymałam w lampie ok 6min




  25. #325
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    katerina15 - a jakiego primera używasz? bez kwasowego?
    ja jestem akrylowa więc raczej zawsze dawałam kwasówke...
    ale chyba do żelo pochodnych lepszy bedzie bez kwasowy?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •