Strona 153 z 180 PierwszyPierwszy ... 53103143149150151152153154155156157163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 801 do 3 825 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3801

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    GELISH Harmony Base Foundation - Baza UV 15ml (4030087316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    ja juz kiedys d niego zamawilam i wsyztsko bylo ok orginalne takze polecam widizlam ze ktos tam pisal wlasnie odnosnie bazy gelisha

    a uzywala ktoras bazy i wykonczenia indigo polecacie

  2. #3802
    Wczytuje się Avatar jastere
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Cuple
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    a inne kolory?
    a jak nie przetrzesz i od razu top nałożysz?
    ja mam cnd biały nigdy nie przecierałam wiec nie wiem co by się stało
    Kiwaczek mam prośbę. Czy mogła byś w wolnej chwili na jakimś wzorniku zrobić eksperyment i namalować na bazie shellac biały pasek do french (cream puff) bo wydaje mi się że pisałaś że używasz tych lakierów, utwardzić go i przed topem przetrzeć alkoholem Jestem ciekawa czy w twojej lampie biały utwardzi się całkowicie i nic nie zetrze czy jednak powstaną jakieś prześwity.

  3. #3803
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał katerina15 Zobacz post
    I w sumie jeszcze trzecie pytanko Kiedyś tu na forum wrzucałyście jeden czerwony kolor z harmony który słabo kryje i nie umiem znaleźć co to było. kojarzy mi się coś z "rose garden", ale nie jestem pewna czy to na pewno było to.
    Hot Rod Red
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  4. #3804
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał karolasc Zobacz post
    odnośnie położenia na baze gelisha żelu kolorowego to pisała jakiś czas temu o ile dobrze pamiętam agulusia że kładła żel PB i się trzymał
    Ok dzieki musze wyprobowac, zakupilam kolorki z silcare przepiekne pastele i klientki chca ale na gelishu

  5. #3805
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jastere- ale ja mam tylko bialy cnd. Nie top i nie baze.robie na gelishu.




  6. #3806
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a uzywala ktoras bazy i wykonczenia indigo polecacie[/QUOTE]

    Ja uzywalam ale nie trzymalo sie i nie blyszczalo tak jak trzeba dlatego zostalam przy gelishu ake kolorowke mam od indigo ; )

  7. #3807
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jastere ja nie Kiwaczek ale powiem własne doświadczenie jak chce robic kolorowy wzorniczek i biore kolory z cnd niestety na sztucznym sie tak nie utwardzaja przy przemyciu bez topu można je zmyc tzn bedza sie marszczyc jak galaretka;/.

  8. #3808
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    a co sądzicie o hybrydach silcare COLOR IT? ale chodzi mi o stare : color it a nie color it NEW?
    bo znalazłam za 5.90zł za 15ml wyprzedaż:-)

    Powiedzcie mi jeszcze... czy jak położę hybryde (np silcare), to mogę na to położyć warstwę żelu jednofazowego? A potem zwykły gloss?
    Czy będzie odchodzić
    Bo jak bym położyła zwykły gloss na hybryde, to by odchodziło, prawda?

    A. I czy muszę przemywać hybryde cleanerem (jak tak to czy zwykły może być) przed nałożeniem glossa? I czy muszę przed nałożeniem matowic paznokcia czy mogę potraktować to jako "normalny" żel:-)?
    Ostatnio edytowane przez Patii ; 12-03-2014 o 21:04
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  9. #3809
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam
    Mam mały problem i mam nadzieje że mi pomożecie Robie paznokcie na bazie Gelish i lakiety i top z cosmetics zone.

    I ostatnio mimo że zawsze robie tak samo - pojawiaja mi sie po zrobieniu bazy takie jakby kropki wystajace, malutkie babelki - nie wiem jak to opisać. Jak nakładam na to lakier np zółty to widać je jako takie czarne kropeczki. Nie wiem dlaczego bo czasem się to pojawia czasem nie, a robie tak samo... Moze jakiś pomysł dlaczego Z góry dziękuje

  10. #3810
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał Patii Zobacz post
    a co sądzicie o hybrydach silcare COLOR IT? ale chodzi mi o stare : color it a nie color it NEW?
    bo znalazłam za 5.90zł za 15ml wyprzedaż:-)

    Powiedzcie mi jeszcze... czy jak położę hybryde (np silcare), to mogę na to położyć warstwę żelu jednofazowego? A potem zwykły gloss?
    Czy będzie odchodzić
    Bo jak bym położyła zwykły gloss na hybryde, to by odchodziło, prawda?

    A. I czy muszę przemywać hybryde cleanerem (jak tak to czy zwykły może być) przed nałożeniem glossa? I czy muszę przed nałożeniem matowic paznokcia czy mogę potraktować to jako "normalny" żel:-)?
    A nie lepiej najpierw żel a później kolor hybrydowy i na to top hybrydowy?

    i bez kombinacji by było

  11. #3811
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hej dziewczyny czy mogę bezpośrednio na żel nałożyc kolor hybrydowy czy najpierw baze, na to kolor i nablyszczacz? jak dokladnie pokryc paznokcie zelowe lakierem hybrydowym?
    1. Nalozyc żel, utwardzic, zmatowic
    2. nalozyć lakier kolorowy hybrydowy, lampa
    3. nalozyc nablyszczacz

    czy
    1. nalozyc zel, utrwadzic, zamatowic
    2. baza pod hybryde
    3. kolor hyrydowy, lampa
    4. nablyszczacz,, lampa?

  12. #3812
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Oba sposoiby sa ok.jednak z tego co sie orientuje wiekszosc kladzie baze. Napewno wygladzi ci to powierzchnie.




  13. #3813
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czyli nieprawidłowe było by odtłuszczanie paznokci przez nalożeniem czy bazy czy koloru?

  14. #3814
    No to..wpadłam Avatar milane
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny może orintujecie się czy hybryda esteiq jest kompatybilna z Spn?baza i top? chciałbym wprowadzić własnie estetiq moża kturaś z Was probowała tego połączenia?

  15. #3815
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał am_z Zobacz post
    ostatnio mimo że zawsze robie tak samo - pojawiaja mi sie po zrobieniu bazy takie jakby kropki wystajace, malutkie babelki
    Am_z może masz już starą bazę? albo pracowałaś przy jakimś mocnym świetle i Ci się tj skrystalizowała i te bąbelki siedzą w butelce i albo na nie trafisz albo nie. Ekspertem nie jestem ale to mi przyszło do głowy bo w zeszłym roku robiłam paznokcie przy baaardzo mocnym świetle słonecznym (na poddaszu) i jak pierwszy paznokieć wyszedł idealnie to ostatni już się do niczego nie nadawał. Z sekundy na sekundę moja baza umierała

  16. #3816
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nitownica - dalej pytasz o tą hybrydę na żel tak ? bo już się gubię. nie odtłuszczaj, jeśli już to zmatowić. jeśli nie chcesz matowić bo jest piękniei równo to kładz hybrydę na nieodtłuszczony żel .




  17. #3817
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny jak kladziecie brokat/ pylek na hybryde to przykrywacie tylko topem i koniec czy dwa razy topem zeby bylo gladziutko, bo mi tu kolezanka mowi, ze jak robila u kogos innego to miala gladziutkie a jak ja jej ostatnio zrobilam to delikatnie nierowno jest znaczy nie ze gory i doliny tylko poprostu czuc inna fakture niz na pozostalych paznokciach - zalaczam zdjecie -chodzi o ten bialy

  18. #3818
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja kładę brokat, na to top,do lampy, przemywam, delikatnie matowię bloczkiem żeby było gładkie, przemywam, na to znów top i do lampy

  19. #3819
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Am_z może masz już starą bazę? albo pracowałaś przy jakimś mocnym świetle i Ci się tj skrystalizowała i te bąbelki siedzą w butelce i albo na nie trafisz albo nie. Ekspertem nie jestem ale to mi przyszło do głowy bo w zeszłym roku robiłam paznokcie przy baaardzo mocnym świetle słonecznym (na poddaszu) i jak pierwszy paznokieć wyszedł idealnie to ostatni już się do niczego nie nadawał. Z sekundy na sekundę moja baza umierała
    No to ja tak swoją bazę załatwiłamsłoneczko tak pięknie świeciło...


  20. #3820
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał nitownica Zobacz post
    czyli nieprawidłowe było by odtłuszczanie paznokci przez nalożeniem czy bazy czy koloru?
    Po opiłowaniu żelu i wygładzeniu go moża hybrydż malować juz bez bazy,ale z bazą łatwiej sie maluje...
    Ja bym w obu przypadkach nie odtłuszczała ale proponowała umycie rąk.
    Zresztą zawsze tak robię.

    Cytat Napisał agulan82 Zobacz post
    Dziewczyny jak kladziecie brokat/ pylek na hybryde to przykrywacie tylko topem i koniec czy dwa razy topem zeby bylo gladziutko, bo mi tu kolezanka mowi, ze jak robila u kogos innego to miala gladziutkie a jak ja jej ostatnio zrobilam to delikatnie nierowno jest znaczy nie ze gory i doliny tylko poprostu czuc inna fakture niz na pozostalych paznokciach - zalaczam zdjecie -chodzi o ten bialy
    Ja brokat różnie kładę
    na warstwę utwardzonego koloru,na cieniutką warstwę nieutwardzonego topu..

  21. #3821
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kiwaczek2, tak wlasnie , o hybryde pytam dzieki wielkie

    ---------- Dodano o godzinie 13:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:27 ----------

    a jeszcze jedno pytanie, robilam dziś hybrydę kolezance, z firmy INDIGO, czy po utwardzenii nablyszczacza nalezy go potem przetrzec? przetarlam go bo byl lepki ciagle , a utwardzal się długo, a mam nowa lampę , nowe zarowki wiec to chyba nie wina . a po przetarciu juz sie tak laDNIE nie blyszczaly

  22. #3822
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jeśli masz indigo shine on to się przeciera przed nałożeniem nablyszczacza. Potem już nie i pięknie błyszczy


  23. #3823
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny, na aleepaznokcie znalazłam nowe lakiery hybrydowe, które nakłada sie bez topu i bazy. Co o tym myślicie?GellEX 3in1

  24. #3824

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


  25. #3825
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam top do hybrydy z indigo taki: Removable Top Coat , z tym ze z tego co sie dowiedzialam to trzeba ja przetrzec po utwardzeniu , ale nie mam clenarea z indigo , ale z modeny, zwykly ..myslicie ze moze w tym problemlezec? i jeszcze jedno , czy nalezy przzed nalozeniem bazy pod hybryde nalozyc primer? jestem przed szkooleniem z hybrydy a chcialam sobie juz pocwiczyc...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •