Strona 156 z 180 PierwszyPierwszy ... 56106146152153154155156157158159160166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 876 do 3 900 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3876
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Polerka wystarczy też taką samą matuję.Jeśli chodzi o preparat Eveline z zasady ma na celu natłuścić i zmiękczyć skórki,wiec na 100%wpływa na hybrydę.Przed nałożeniem bazy koniecznie trzeba odtłuścić clinerem .
    I


  2. #3877
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał marylin Zobacz post
    Polerka wystarczy też taką samą matuję.Jeśli chodzi o preparat Eveline z zasady ma na celu natłuścić i zmiękczyć skórki,wiec na 100%wpływa na hybrydę.Przed nałożeniem bazy koniecznie trzeba odtłuścić clinerem .
    I
    A trzeba koniecznie cleanerem? To ma być dodatkowe odtłuszczenie?
    Bo w zestawie mam taki odtłuszczacz, to się nazywa preparat standard i tym mażę paznokcie i skórki. Potem primer, baza itd...

  3. #3878
    Debiutantka Avatar Lilith
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Z zasady przed stylizacją (hybryda, żel, akryl) nie nakłada się preparatów na skórki, bo one natłuszczają, a jedynie odsuwa się je kopytkiem lub dla bardziej zaawansowanych usuwa frezarką. Czy polerka 320 wystarczy nie wiem...ja używam pilnika 240 do matowienia płytki przed stylizacją i klientki noszą paznokcie do odnowy.

  4. #3879
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    16

    Domyślnie

    Czyli lepiej byłoby zrobić przygotowanie jednego dnia a samą hybrydę następnego? Nie wiem czy dam radę odsunąć skórki bez żadnego preparatu, jak będą suche to wydaje mi się, że mogą popękać. Spróbuje też z tym pilnikiem 240. Ogólnie próbuje dociec dlaczego tak krótko trzyma mi się hybryda. Raptem 3 dni i pojawiają się odpryski

    Sorki, że post pod postem, ale mam jakieś problemy z wysyłaniem odpowiedzi. Wyświetla mi komunikat o błędzie to próbuje jeszcze raz a potem okazuje się, że są dwa takie same posty. Dlatego tego edytowałam i zmieniłam treść. Ale co zrobić, żeby usunąć post... tak na przyszłość?

    Tylko moderatorzy i administratorzy forum mogą to zrobić wiec wystarczy napisac do któregoś z nich pw albo zaraportować post różowym wykrzyknikiem. //Natalia
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 27-03-2014 o 11:17

  5. #3880
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    bez sensu jest przygotowanie paznokci dzień wcześniej. Odepchnij skórki a przy matowieniu np pilnikiem i tak się ich pozbędziesz, po prostu je wypiłujesz. odepchnij, nadaj kształt, zmatuj, odtłuść, primery i dopiero hybryda.

  6. #3881
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Ok tak zrobię a wiecie może czy na już zrobioną hybrydę może mieć wpływ częste smarowanie olejkiem skórek i od spodu paznokcia ( przy połączeniu z łożyskiem) ?

  7. #3882
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    co do cleanera to nie wpływa on na trwałość manicure (przynajmniej ja się w życiu z tym nie spotkałam). Tu chodzi tylko o połysk lub jego brak. Najważniejsze jest stężenie cleanera a nie jego firma-zależy jaki top jakie % lubi ja używam topu gelish a top mam z gabrielle nails i wszystko pięknie się błyszczy bo to cleaner 99% a gelish takowe lubi.

  8. #3883
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam hybrydę indigo( baza, kolor, nablyszczacz) cleaner tez z indigo ipomimo tego nie blyszcza sie po przetarciu tak jak powinny

  9. #3884
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a jak długo utwardzasz i w jakiej lampie?

  10. #3885
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ma zwykłą lampę uv, 3 minuty, nowa lampa, niedawno kupilam, zarowki tez nowe, dokladnie taka mam Lampa UV CYFROWA 3kolory 600sec wiatrak 8żarówek (4069032638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . wiec moze wlasnie jest problem z lampa? skoro na hybrydzie napisane jest 30 sec LED lub 1 min 4x9 w & CCFL... kurcze i przez to ze przecieram potem cleanerem, nie swieca sie, wiec musze dac nablyszczacz do zelu, i tez nie wiem czy sie nadaje;/

  11. #3886
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Spróbuj dłużej przytrzymać nabłyszczacz w lampie(np.2 min,ja czasem nawet trzy min.trzymałam) i po wyjęciu od razu go nie przecieraj,poczekaj chwilę,daj mu czas na "ostygnięcie" i wtedy przetrzyj.Myślę,że będzie ok


  12. #3887
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    myslalam ze moze to wlasnie przez te zarowki...zrobie tak jak radzisz bo to wyglada tak jak bym caly nablyszczacz cleanerem zdjela...i nie daje mi to spokoju

  13. #3888
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Z natury wszytskie topy wybłyszczające lubią pogrzać się dłużej niż kolor,
    nawet jeśli producent zaleca inaczej


  14. #3889
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a czy jest jakas roznicas duza pomiedzy zarowkami CCFL a UV co do jakości utwardzania ?
    Ostatnio edytowane przez nitownica ; 27-03-2014 o 13:04

  15. #3890
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    CCFL utwardza jak ledowe-szybciej i pasuje tylko do tego typu lamp.
    mnie sie wydaje ze jak sie za dlugo trzyma to moze miec to wplyw na polysk (co za duzo to nie zdrowo). Ja gelisha trzymam 30 sek w ledzie, przecieram od razu po wyjeciu (nie daje mu odetchnac) i blyszczy jak lustro.

    ---------- Dodano o godzinie 13:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:26 ----------

    ja bym kupila inny cleaner i zobaczyla czy jest roznica

  16. #3891
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wlasnie cleaner mam z indigo, specjalnie kupilam tej samej firmy co hybrydy bo myslalam ze cleaner z modeny jest np za mocny...a moje wlasnie nie blyszcza jak lustro kurde dopiero jak dam nablyszczacz do zelu to ladnie to wyglada

  17. #3892
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał nitownica Zobacz post
    a czy jest jakas roznicas duza pomiedzy zarowkami CCFL a UV co do jakości utwardzania ?
    Utwardza długość emitowanego światła UV, wydaje mi się, że w zwykłych żarówkach ten zakres jest dość szeroki, natomiast w ccfl i ledach można ten zakres zawęzić tylko do tego ściśle pożądanego - co ma wpływ na efekt końcowy. Pamiętajmy, że zwykłe żarówki zużywają się nawet jeśli rzadko są włączane
    Faktem jest, że jakość clenara ma wpływ na połysk, lepiej kupić sobie czysty izopropanol i samemu dojść do proporcji, które nasz top preferuje


  18. #3893
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    z tym ze "na chlopski rozum" jesli nitownica ma wszystko z indigo to i cleaner tejze samej firmy powiniem wspolpracowac z topem. Jesli zmiana cleanera nie pomaga, zarowki w lampie sa nowe i nie trzymasz za dlugo w lampie to zmien top na gelish albo eco star nail.

  19. #3894
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    takie jeszcze pytania mam , czy ta baze gelish oraz nablyszczacz moge stosować i do zeli i do hybryd? I Czy pod ta baze lepiej nakladac primer?

  20. #3895
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Moje kochane zakupiłam zestaw do malowania hybrydą niestety nie które są za gęste co mam zrobić w takim wypadku, próbowałam dowiedzieć się czegoś w internecie ale jak zwykle nic tu nie ma.

  21. #3896
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny jak usuwacie hybrydy INDIGO?

    Ja od dawna stosuje remover do wszystkich innych i nie miałam nigdy problemów. Ostatnio zakupiłam sobie kilka letnich kolorów z Indigo (pierwszy raz) i jestem załamana Właśnie ściągałam kolorki z paznokci a miałam ich 6. 3 innych firm oraz żółty, zielony i niebieski świeżutkie Indigo. Oto co wyszło po zdjęciu wacików:
    Załącznik 76307

    Nie patrzcie na dłonie, bo to dopiero przed mani

    Wiele z Was zachwala te hybrydy, jak dla mnie w tej chwili to jakość jak INS
    Jest ktoś kto zmieni moją opinię? Szkoda mi tych kolorków bo są fajowe, nom zresztą nowe buteleczki i żal wyrzucać. Ale ściąganie... koszmar! Zaznaczę że nie zajmuje się tym więc nawet frezarki nie mam i muszę piłować... ała.

  22. #3897
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Gel polish schodzą rewelacyjnie w acetonie, więc nie mam pojęcia skąd ten problem...
    A jeszcze co do postow wyżej odnośnie nabłyszczacza Indigo, mnie też po przetarciu sie nie błyszczy, ale jak kładę na paznokcie oliwkę to delikatnie wcieram ją w cały paznokiec i odzyskują blask i świecą się do kolejnego razu. Myślę, że to zawarty alkohol w cleanerze tak na niego dziala

  23. #3898
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał nitownica Zobacz post
    takie jeszcze pytania mam , czy ta baze gelish oraz nablyszczacz moge stosować i do zeli i do hybryd? I Czy pod ta baze lepiej nakladac primer?
    Bazę możesz stosować tylko do hybryd, nabłyszczacz zarówno do żeli, hybryd i akrylu.
    Pod żele tzw twarde trzeba dać do tego przeznaczone produkty czyli np bonder itp.

    Ja pod hybrydy kładę primer w wyjątkowych okolicznościach przy bardzo tłustej płytce na sam wolny brzeg.

    ---------- Dodano o godzinie 15:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:40 ----------

    Cytat Napisał Majchrzak86 Zobacz post
    Moje kochane zakupiłam zestaw do malowania hybrydą niestety nie które są za gęste co mam zrobić w takim wypadku, próbowałam dowiedzieć się czegoś w internecie ale jak zwykle nic tu nie ma.
    Jeśli w składzie mają izopropanol możesz ciut dodać, możesz też spróbować je rozgrzać w kąpieli wodnej i porządnie wymieszać. Ewentualnie nauczyć się nimi operować


  24. #3899
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    co do zdejmowania indigo- ja matowię pilnikiem, owijam wacikami nasączonymi zmywaczem acetonowym isana z rossmanna owijam folią i trzymam ok 10 min. Wszystko schodzi płatami i nawet nie muszę skrobać. Używam bazy i topu gelish.
    Co do gęstych hybryd to jak napisała koleżanka powyżej-ogrzać albo nauczyć się operować. Ja używam tylko kolorówki indigo, są gęste ale pięknie się poziomują i ja nawet je wolę od tych rzadkich bo przez to że są gęste można spokojnie zabezpieczyć wolny brzeg bo nic nie ucieka.

  25. #3900

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał nitownica Zobacz post
    wlasnie cleaner mam z indigo, specjalnie kupilam tej samej firmy co hybrydy bo myslalam ze cleaner z modeny jest np za mocny...a moje wlasnie nie blyszcza jak lustro kurde dopiero jak dam nablyszczacz do zelu to ladnie to wyglada
    spróbuj inny cleaner, bo ten z Indigo jest raczej do odtłuszczania płytki, do przemywania topu imo jest za mocny

    ---------- Dodano o godzinie 19:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:52 ----------

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Dziewczyny jak usuwacie hybrydy INDIGO?

    Ja od dawna stosuje remover do wszystkich innych i nie miałam nigdy problemów. Ostatnio zakupiłam sobie kilka letnich kolorów z Indigo (pierwszy raz) i jestem załamana Właśnie ściągałam kolorki z paznokci a miałam ich 6. 3 innych firm oraz żółty, zielony i niebieski świeżutkie Indigo. Oto co wyszło po zdjęciu wacików:
    Załącznik 76307

    Nie patrzcie na dłonie, bo to dopiero przed mani

    Wiele z Was zachwala te hybrydy, jak dla mnie w tej chwili to jakość jak INS
    Jest ktoś kto zmieni moją opinię? Szkoda mi tych kolorków bo są fajowe, nom zresztą nowe buteleczki i żal wyrzucać. Ale ściąganie... koszmar! Zaznaczę że nie zajmuje się tym więc nawet frezarki nie mam i muszę piłować... ała.

    a to jest gelpolish? czy platinium? bo tych drugich nie odmoczysz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •