Strona 158 z 180 PierwszyPierwszy ... 58108148154155156157158159160161162168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 926 do 3 950 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3926
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: przyklejanie tipsa pod hybrydy ?!

    Ja kiedyś tak robiłam, przykleiłam tipsy, wyrównałam bloczkiem i na to hybrydy.
    Paznokcie były tylko lekko przedłużone, na 2 dałam wyrównująco żel, miała to być "stylizacja na wieczór" trzymały się ponad 2 tyg, ale wiadomo sam materiał tipsa jest kruchy dlatego wolny brzeg szybko może się "zużyć".

    Ewentualnie pani każde przedłużenie czy stylizację nazywa "tipsami".


  2. #3927
    Kosmetolog Avatar Catherine89_dg
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    DG
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: przyklejanie tipsa pod hybrydy ?!

    No właśnie nie ... pytałam się dokładnie, bo też byłam w szoku ... klientka miała przyklejonego tipsa, a na to nałożoną hybrydę
    Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.

  3. #3928
    Wczytuje się Avatar ilonka1819
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Marki
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: przyklejanie tipsa pod hybrydy ?!

    heh spotkałąm sie z czymś takim niektóre klientki w celu zmniejszenia kosztów stylizacji zelem czy akrylem same sobie przedluzają tipsem albo chcą to zrobic w salonie niestety taki zabieg nie jest trwały i nie ma żadnej praktyczności, więcej szkodzi niż pomaga ni to estetyczne ni to praktyczne....ja się nie podejmuję takich rzeczy dlatego ze kiedys trafil mi sie taki przypadek z tym ze pani sama sobie przykelila i opilowala próg tipsa i chciala tylko samo malowanie hybryda po nalozeniu kilka dni później tips jej sie ****l i przyszla z reklamacja na hybryde.....zenada

  4. #3929
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: przyklejanie tipsa pod hybrydy ?!

    Całe szczęście ze u mnie klientki nie maja jeszcze takich pomysłów
    Tak jak agnieszka napisała, ja położę hybrydę ale na paznokieć zbudowany żelem
    jak ktoś ma takie zyczenie

  5. #3930
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: przyklejanie tipsa pod hybrydy ?!

    ja również maluje hybrydą ale na paznokcie utwardzone żelem i sama nosze też takie pazurki, ponieważ moje są bardzo krótkie to przedłużam je tipsem , nakładam żel a później maluje hybrydą

  6. #3931
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ka_ro jaki polecasz cleaner do hybrydy indigo?

  7. #3932

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    do wszystkiego teraz używam wipe off z nail artists

  8. #3933
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    moja hybryda z indigo po przetarciu cleanerem z modeny, z indigo robi sie matowa;/, albo mam za slaba lampe albo cos z tym cleanerem, musze innegio wyprobowac dlatego pytam...
    dziewczyny możecie mi podeslac linka z nablyszczaczem gelish i baza gelish , z tego co czytalam maja te produkty bardzo dobrą opinie a nie chce kupić źle. Czy te produkty nadają sie pod i na żel i na hybrydę i jako baza pod hybrydę
    Ostatnio edytowane przez nitownica ; 08-04-2014 o 14:57

  9. #3934
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, pomóżcie.
    Mam problem z aplikacją Gelisha. Po 2 warstwach nie kryje, a kolorow mam duzo. Potrzebne sa trzy warstwy.
    Znowu jak są trzy to się marszczy chociaż staram się cieniutko. Już nie wspomne o tym, jak wydłuża się wtedy czas wykonywania zabiegu. Czy ma któraś jakiś sposób, którym mogłaby się ze mną podzielić?

  10. #3935
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nitownica-powiem Ci z mojego doświadczenia: gelish możesz kupić oryginalny w sklepie euro fashion ale mają drogo. Oryginał kupisz na allegro od leoberta-sama mam od niego i wszystko jest ok. Jeśli chcesz pomalować paznokcia hybrydą a pazurka masz opracowanego żelem to matowisz pazura żelowego, przecierasz cleanerem, nakładasz bazę, kolor i top hybrydowy. Czyli robisz normalnie manicure jakbyś nie miała paznokcia żelowego tylko naturalną płytkę.
    Ostatnio edytowane przez czuszka ; 09-04-2014 o 08:12

  11. #3936
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czytałam forum i widziałam kilka pytań o to czy baza i top muszą być z tej samej firmy, ale jakoś nie wpadła mi w oko odpowiedź na to pytanie, więc wybaczcie jeśli była ale jej nie zauważyłam. Tyle stron czytania to i łatwo się pogubić.

    Czy któraś z Was mieszała bazę i top różnych firm? Kończy mi się baza z shellacka a jakiś czas temu kupiłam kolejny top od nich i się zastanawiałam czy mogę kupić jakąś inną bazę? Chodzi bardziej o cenę niż o niezadowolenie z bazy shellac.
    Czy MM dobrze się łączy z shellackiem? Kolor 'jesienny poranek' mi się podoba i z chęcią wypróbowałabym taki kolor, a może inna forma ma podobny?

  12. #3937
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    najczęstsze mieszanki to: baza gelish, kolor jaki popadnie byle się odmaczał i top eco star nail albo baza gelish, kolor jak wyżej i top gelish. Na gelishu będzie Ci się wszystko trzymać. Top może być z innej firmy niż baza czy kolorówka.

  13. #3938
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czuszka pod baze gelish dajesz jeszcze primer ? troche sie pogubilam z kolejnoscia. Z tego co czytalam na forum to dziewczyny roznie daja, raz z primerem raz bez...Moze ktoras z Was powiedziec czy dobrze schemat opisalam zakładania hybrydy na zel i na naturalna płytkę?
    Np. Hybryda + żel na naturalnych to bedzie tak :
    1. przygotowanie płytki
    2. odtłuszczenie
    3.primer
    4. baza gelish?
    5.cienko zel clear (tutaj nie wiem ile warstw, jezeli np tylko chce utwardzic naturalna plytke?)
    6. zmatowienie
    7.odtluszczenie
    5.kolor
    6.top gelish?
    7.i teraz czy ten top z gelisha trzeba przecierac?

    albo np hybryda na naturalnych
    1. przygotowanie plytki
    2.odtluszczenie
    3.primer
    5. baza gelish
    6.kolor
    7.top

  14. #3939
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał czuszka Zobacz post
    nitownica-powiem Ci z mojego doświadczenia: gelish możesz kupić oryginalny w sklepie euro fashion ale mają drogo. Oryginał kupisz na allegro od leoberta-sama mam od niego i wszystko jest ok. Jeśli chcesz pomalować paznokcia hybrydą a pazurka masz opracowanego żelem to matowisz pazura żelowego, przecierasz cleanerem, nakładasz bazę, kolor i top hybrydowy. Czyli robisz normalnie manicure jakbyś nie miała paznokcia żelowego tylko naturalną płytkę.
    Na opracowanego paznokcia żelem nie ma sensu nakładać bazy pod hybrydę, na samym żelu bardzo dobrze się trzyma.

  15. #3940
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mani hybrydowe robisz tak samo na naturalkach jak i na paznokciach żelowych.
    Mani na naturalkach:
    -przygotowanie plytki
    -odtluszczenie
    -baza
    -kolor
    -top
    na paznokciach zelowych musisz mieć najpierw na naturalnej płytce połozony żel (tutaj już szczegółów nie podam bo się w to nie bawię), później matowisz pazur (z żelem na nim), odtłuszczasz, baza, kolor, top. Tutaj przygotowaniem płytki jest dla Ciebie nałożenie/zbudowanie paznokcia żelem.
    Top gelish trzeba przetrzeć z warstwy dyspersyjnej.
    Ja nie używam primera i nie matowie naturalnej płytki przed nałożeniem bazy.

    ---------- Dodano o godzinie 12:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:38 ----------

    Cytat Napisał violala Zobacz post
    Na opracowanego paznokcia żelem nie ma sensu nakładać bazy pod hybrydę, na samym żelu bardzo dobrze się trzyma.
    Są dwie szkoły: jedni kładą bazę a inni nie. Na bazie się lepiej trzyma bo powierzchnia jest gładka i daje lepszą przyczepność.

  16. #3941
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czuszka dzięki za odpowiedź Masz na myśli tę bazę?

    zdjęcie z plazanet.pl
    Proszę dodać źródło zdjęcia!
    Ostatnio edytowane przez salonik ; 10-04-2014 o 13:09

  17. #3942
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    miał być jakiś link? bo nic nie ma

    ---------- Dodano o godzinie 12:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:43 ----------

    tak-to ta baza tylko kup u sprawdzonego sprzedawcy zeby nie naciac sie na podrobe

  18. #3943
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    fotka już jest. Wcześniej nie chciała się dodać.
    Twoim zdaniem to lepsza baza niż shellac?

    Mają ją w moim mieście w hurtowni więc w teorii powinni mieć oryginał
    Cenowo to niestety trochę kosztuje :/ ale widzę że za to top mają w całkiem przystępnej cenie jak na 15 ml

  19. #3944
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    shellaca nie miałam więc się nie wypowiem.

  20. #3945
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czuszka napisałam z własnego doświadczenia bo robiłam i tak i tak i skoro bez bazy równie dobrze się trzyma (nie widzę żadnej różnicy), to moim zdaniem bez sensu jest ją dawać, zawsze to jakaś oszczędność i czasu i pieniędzy Ale oczywiście każdy robi jak chce

  21. #3946
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dokładnie jak piszesz. Każdy musi wypróbować na sobie i zobaczyć jaka opcja mu pasuje. Tak jak z bazą-jedni matowią pod nią a inni nie. Mnie się nawet lepiej trzyma jak nie matowię a jednocześnie nie ingeruję w pazurka.

  22. #3947
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja też nie kładę bazy na żelowego pazurka. Przyznam się do jeszcze większego lenistwa po nałożeniu i wypieczeniu żelu w ogóle go nie przecieram i nie matuję, tylko maluję hybrydą lepką warstwę. Nosi się pięknie bez zarzutu.

  23. #3948
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Happyhandy Zobacz post
    Ja też nie kładę bazy na żelowego pazurka. Przyznam się do jeszcze większego lenistwa po nałożeniu i wypieczeniu żelu w ogóle go nie przecieram i nie matuję, tylko maluję hybrydą lepką warstwę. Nosi się pięknie bez zarzutu.
    Czyli zel jest w tym momencie jako baza. Dajesz cieniutką warstwę? No bo jak się buduje paznokieć żelem to raczej trzeba go wyrównać

  24. #3949
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Normalnie buduję paznokieć (2 warstwy żelu: pierwsza cieniutka, druga budująca) Używam IBD, on się pięknie sam poziomuje i wyrównuje, więc nie ma potrzeby wyrównywania pilniczkiem. Pod warunkiem oczywiście, ze uda mi się go nie spaprać
    No i na to hybryda zamiast kolorowego żelu.
    A na naturalkach normalnie: najpierw baza, na nią kolor i top.

  25. #3950
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja to jestem w ogóle zdania-jeśli hybryda to na naturalki a jeśli mam mieć i tak zbudowany paznokieć żelem to już lepiej dać kolorowy żel niż hybrydę. Hybryda powstała z myślą o naturalnych paznokciach, żeby w nie nie ingerować a robiąc żel chcąc nie chcąc ingerujemy, więc co za różnica czy ściągniemy acetonem czy spiłujemy skoro na pazurze i tak jest żel?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •