Strona 16 z 180 PierwszyPierwszy ... 61213141516171819202666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 376 do 400 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #376
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    allaya, można moczyć, ale tak jak losek78 słusznie stwierdziła, mniej materiału zużywa się gdy owija się paznokcie nasączonym wacikiem z folią. Tylko pamiętajcie, żeby przed tym zabezpieczyć paluszki kremem, oliwką, albo jakimś balsamem



  2. #377
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mam znajomą, która w październiku bierze ślub i chciałaby zapuścić sobie paznokcie ale pracuje w sklepie spożywczym i wiadomo - wykładanie towaru itd paznokcie się łamią...

    i tak się zastanawiam czy jakby zastosować u niej hybrydy to pomogłoby jej zapuścić paznokcie?

  3. #378
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wydaje mi się, że są zbyt miękkie do hodowli, moja jedna nosiła ponad miesiąc w tym czasie większość faktycznie podrosła, ale te najczęściej używane - u niej wskazujące - nie wytrzymały niestety.


  4. #379
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Sami miałam to samo - dziewczyna miała swoje ładne i mocne ale dwa najbardziej używane odpryskiwały :/ zrezygnowała na rzecz zwykłego manicuru...



  5. #380
    Wczytuje się Avatar allaya
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a ja mam dwa pytanka. Pierwsze odnoscie trwalosci, czy to ze paznokcie maja podluzne bruzdy moze być powodem że lakier troche odprysnał? Drugie to czemu po nalozeniu i utwardzeniu bazy, baza ta przy wolnym brzegu jakby "wyschła"? tak 2 mm w górę

  6. #381
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    allaya żel bazowy za pewne się skurczył. dzieje się tak właśnie z hybrydami. Jak dla mnie ejst to niezły marketing, nabijanie ludzi w butelkę. Dzięki Bogu żadna moja klientka mnie nie namawia na to...
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #382
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    12

    Question Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witajcie.
    Nie jestem profesjonalistką, tak jak Wy. Czasami robię sobie w domu tipsy, no raczej nakładam żel itp (firmy Activ) na paznokieć, bo szybko mi rosną i sam tips jest mi nie potrzebny. Po przeczytaniu Waszych opinii i wypowiedzi chciałabym spróbować metody hybrydowej. Nie znam się jeszcze na tym stąd kilka moich pytań:
    - czy cleaner jest specjalny do hybryd czy może być ten od "tipsów"
    - na niektórych forach i stronach przedstawicieli lakierów hybrydowych pisze, że jest potrzebny primer (w tym wyczytałam gdzieś że w Mister Milano), czy Wy używacie?
    - zastanawiałam się nad dwoma firmami Mistero Milano i Lady Nails. Nie wiem która firma lepsza (zaciekawiła mnie też Indigo, ale mają mały wybór lakierów).
    Lakiery te używać będę w domu, dla siebie więc nie potrzebuję profesjonalnych i bardzo drogich kosmetyków .
    Na razie zależałoby mi na robieniu na paznokciach frencha (tak żeby wyglądało naturalnie) oraz malowaniu paznokci na jakiś delikatny róż (może być perłowy, lekki delikatny kolor) i na czarno
    Czy mogłabym prosić Was o pomoc w doborze kosmetyków (czarny oczywiście wiem jak wygląda, ale co do kolorku różu itp. macie ode mnie większe rozeznanie).
    Z góry ślicznie dziękuję

  8. #383
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    W wątku o Mistero Milano Sztynka wrzucała link do próbnika hybryd, można zobaczyć kolory
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  9. #384
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam pytanko czy jesli moja plytka paznokcia jest bardzo cieniutka i miekka ze sie ugina to czy to moze byc przyczyna nie trzymania sie lakierozeli ?
    Czy raczej to wina jakosci hybryd?
    (hybryde kupilam z allepaznokci )

  10. #385
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hybrydy powinno się stosować na silne i mocne paznokcie, niestety, na słabych rzadko u kogo się trzymają ..
    Znajoma robiła OPI hybrydy na słabszej płytce po ciągłych stylizacjach i nie trzymały się..









  11. #386
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to samo co soak-offy , na cienkich się nie trzymają
    Żel Soak Off GELISH Hand&Nail Harmony Structure Clear 15ml
    ja znalazłam takie coś

  12. #387
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    mam pytanko czy jesli moja plytka paznokcia jest bardzo cieniutka i miekka ze sie ugina to czy to moze byc przyczyna nie trzymania sie lakierozeli ?
    Czy raczej to wina jakosci hybryd?
    (hybryde kupilam z allepaznokci )
    Podobno shellac trzyma się nawet na cieniutkich pazurkach.chyba się sama na nie skuszę
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  13. #388
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Nena90 Zobacz post
    W wątku o Mistero Milano Sztynka wrzucała link do próbnika hybryd, można zobaczyć kolory
    Niestety nie ja wrzucałam ten link Ja nie hybrydowa i póki co nie zamierzam
    Z tego co widziałam to pazurki nawet shellackiem robione muszą być solidne i nie za długie pamiętajcie.
    Rosa 250 cleaner i primer potrzebujesz standardowy. Do tego bazę i top, może być 2 w 1 . Fajne i nie drogie są z Golden Nails Polecam te firmę od roku na niej pracuję prawie w 90%
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #389
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wielkie dzięki za pomoc.

    Faktycznie nie mają drogich, ale ubogi wybór . Nie widzę mojego ulubionego koloru czarnego , więc chyba się skuszę na Lady's Nails (jeszcze się zastanawiam - teraz między Golden a Lady ). Co do jakości moich pazurów, to są twarde jak stal, mogę je zapuścić do jakiej chcę długości bez malowania i się nie połamią. Niestety ze względu na moją pracę nie mogę długich pazurków zapuszczać - piszę przez 8 godz. na komputerze

  15. #390
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    NIestety ja osobiscie tez mam mieciutkie pazurki i nawet shellac sie nie trzyma

  16. #391
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Rosa250 Zobacz post
    Wielkie dzięki za pomoc.

    Faktycznie nie mają drogich, ale ubogi wybór . Nie widzę mojego ulubionego koloru czarnego , więc chyba się skuszę na Lady's Nails (jeszcze się zastanawiam - teraz między Golden a Lady ). Co do jakości moich pazurów, to są twarde jak stal, mogę je zapuścić do jakiej chcę długości bez malowania i się nie połamią. Niestety ze względu na moją pracę nie mogę długich pazurków zapuszczać - piszę przez 8 godz. na komputerze

    Ubogi wybór kolorków MM? No coś ty.... a czarny też mają. Wystarczy wejść na ich stronkę. Ja jestem bardzo zadowolona
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  17. #392
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Rosa250 Zobacz post
    Wielkie dzięki za pomoc.

    Faktycznie nie mają drogich, ale ubogi wybór . Nie widzę mojego ulubionego koloru czarnego , więc chyba się skuszę na Lady's Nails (jeszcze się zastanawiam - teraz między Golden a Lady ). Co do jakości moich pazurów, to są twarde jak stal, mogę je zapuścić do jakiej chcę długości bez malowania i się nie połamią. Niestety ze względu na moją pracę nie mogę długich pazurków zapuszczać - piszę przez 8 godz. na komputerze
    proszę jest i czarny Lakier PERMANENTE UV NERO tajemnicza czerń (9 ml) - MisteroMilano

    a wybór hmmm jest dośc duży i wydaje mi sie że najbardziej wybredny znajdzie kolor dla siebie

  18. #393
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem, Rosa pisała o firmie golden nails i LNC, nie o MM. Nie wpychajcie na siłę określonego produktu tylko dlatego, że Wy go macie.


  19. #394
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem, Rosa pisała o firmie golden nails i LNC, nie o MM. Nie wpychajcie na siłę określonego produktu tylko dlatego, że Wy go macie.
    Cytat Napisał Rosa250;286493[code
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść[/code]
    ja tu widzę że pyta o MM też pyta to doradzamy każda przecież chwali to co lubi i na czym pracuje przecież to normalne chyba nie będe chwaliła czegoś co nie znam chyba po to tu jesteśmy żeby sie dzielić swoim doświadczeniem . Sami wdech ,wydech...
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 30-07-2011 o 17:24

  20. #395
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Samaron wyluzuj - nikt nikomu niczego tu nie wpycha. Przecież forum jest po to by dzielić się swoimi spostrzeżeniami jak już napisała elaxx. Nie chciałabym żeby zrobił się tu drugi wizaż z nieuprzejmymi i wszystkowiedzącymi lalusiami. Tu jest cudowna atmosfera i nie psujmy tego
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  21. #396
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Sztynko przepraszam za pomyłkę Ale ktoś na pewno wrzucał ten wzornik
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  22. #397
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ok. to może ja sprostuję:

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    Chodziło mi o Golden Nails, bo te sztynka mi zaproponowała. Za niedomówienia przepraszam. Co do MM to oczywiście i bezsprzecznie mają duży wybór, tylko troszkę małe opakowania .
    Ostatnio edytowane przez Rosa250 ; 30-07-2011 o 18:18

  23. #398
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, a co Wy na to powiecie? Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    jakieś dziwne opakowania, ale cena kusząca..
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  24. #399
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Nena90 Zobacz post
    Sztynko przepraszam za pomyłkę Ale ktoś na pewno wrzucał ten wzornik
    A ja

    ---------- Dodano o godzinie 21:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:32 ----------

    Cytat Napisał Rosa250 Zobacz post
    Ok. to może ja sprostuję:

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    Chodziło mi o Golden Nails, bo te sztynka mi zaproponowała. Za niedomówienia przepraszam. Co do MM to oczywiście i bezsprzecznie mają duży wybór, tylko troszkę małe opakowania .
    A to ja przepraszam. Faktycznie legło u mnie czytanie ze zrozumieniem Ale nikogo do niczego nie namawiam

    ---------- Dodano o godzinie 21:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:33 ----------

    Cytat Napisał jumpi Zobacz post
    Dziewczyny, a co Wy na to powiecie? Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
    jakieś dziwne opakowania, ale cena kusząca..
    No nie wiem... Zobacz, tak wyglądają oryginalne buteleczkiPIELĘGNACJA PAZNOKCI | Żele do paznokci | CND SHELLAC | VictoriasBeauty.pl | Lakiery | Żele | Balsamy
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  25. #400
    No to..wpadłam Avatar wys.margo
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mam pytanko do Was dziewczyny... W czwartek idę na kurs hybrydowy i zastanawiam się nad jedna sprawą odnośnie moich paznokci. Widzicie, kiedy zapisywałam sie na ten kurs, rozmawiałam z babka przez telefon i powiedziała mi abym przygotowała paznokcie w ten sposób aby nic na nich nie było (wiadomo, brak lakieru itp żeby skrócić sobie czas). Alu tu pojawia sie problem, ponieważ wcześniej miałam paznokcie zrobione żelem i wiadomo odrost jest, ale moje naturalne paznokcie z natury są cienkie i łamliwe i troche boję się spiłowywać resztki poprzedniej stylizacji do końca, bo przeczytałam tutaj, że na takiej płytce utrzymanie sie hybryd jest prawie niemożliwe :/ Dlatego czy mogę zostawić niewielką ilość warstwy żelowej? Czy wpłynie to na trzymanie się bądź nie trzymanie hybryd? Nie chce po prostu wyjść na głąba i chciałabym dobrze przygotować się do tego kursu
    Mówcie mi Gosia

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •