Strona 161 z 180 PierwszyPierwszy ... 61111151157158159160161162163164165171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 001 do 4 025 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4001
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    a baze i top z jakiej firmy masz mi CZ odmacza sie bardzo ladnie
    a baze i topa mam z gelisha
    waciki nasaczasz czy platki
    probowlaas wlozyc do lampy na dwa sety
    baze, top i lakier mam z CZ i teraz tak w styczniu robiłam pazurki w taki sposób
    Przemywałam cleanerem żeby odtłuścić--> baza (utwardzam w lampie)--> przemywam cleanerem (tak pisało w instrukcji)--> kolor --> top--> przemywam cleanerem. Wszystko byłoby ok ale mi strasznie powietrze podchodziło.. nie było paznokcia bez podejscia powietrza.. i po 2 dniach odchodziła hybryda sama.. poszłąm do kosmetyczki wyprowadziła mi ładnie pazurki..

    i przed świetami mi odprysnęły 2 dość sporo więc stwierdziłam ze sama sobie zrobie.. skoro widziałam kilka razy jak mi kosmetyczka robila i mam sprzet w domu to spróbuje..

    i robiłam wszystko tak jak wyżej pisałam tylko jak utwardziłam baze w lampie to dawałam bezpośrednio lakier.. bez przemywania cleanerem.. czy może to mieć jakieś powiązanie z tym że teraz nie chce zejsc? choc w sumie nie wydaje mis ie zeby miało bo w styczniu bez problemu schodzily mi całe pazurki z bazą po prostu potrzymałam chwilę w acetonie i bez problemu odsuwałam patyczkiem.. a teraz nie schodzi ani lakeir ani baza... trzymam pazurki w acetonie a paznokiec jak nie ruszony..

    nasączam te płatki co mam do zestawu dołączone..

    a jak do lampy włoże to nie stwardnieje bardziej

  2. #4002
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Oo rany. A zmatowilas top?

    I co by mialo stwardniec? W lampie bedzie cieplej i latwiej Ci sie odmoczy.

  3. #4003
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Aguncia i nasącz acetonem płatki kosmetyczne,takie zwykłe,nie bezpyłowe.Ja robię tak:nasączam wacik i dzielę go na pół,tzn.rozwarstwiam i mam 1 wacik na dwa paluszki,składam go,żeby powstało półkole i na paznokieć,owijam folią jak nie mam folii to nawet woreczkiem -też daje radę


  4. #4004
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no ale skoro wcześniej jej się odmaczało a teraz nie, to raczej nie kwestia wacika...cokolwiek powinno ruszyć




  5. #4005
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Pzeterminowany aceton?

  6. #4006
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jealousgirl

    Przed moczeniem w acetonie tak... pilniczkiem wierzchnia warstwę pilniczkiem potrafktowałam a potem w aceton zakleiłam..


    marylin teraz będę kombinowała z wacikami.. może to coś zmieni... :/

    kiwaczek2 powiem tak po tygodniu lub 2 juz tak jakby podchodziło powietrz lub są taki pękniecia na hybrydzie ale to delikatne i mogłabym z nimi chodzic jeszcze z tydzien.. ale jak mocze w acetonie to przy tych pęknięciach ciut odejdzie ale to w porównaniu do całego paznokcia to jest dosłownie ciu ciut.... wcześniej w styczniu jak pisałam odchodizło normalnie tak samo jak na tej hybrydzie co mi kosmetyczka robiła normalnie patyczkiem drewnianym raz przejechałam i zeszło wsio... a teraz nie ruszy...

    marchewka1
    Tez o tym myślałam i dzisiaj zakupiłam nowy powiedziałam Pani w sklepie że chce coś mocnego coś baardzo mocnego niby powiedziała że pod tym co mi dała zejdzie wszystko... więc zobacze nie wiem czy znajdę dziś czas ale jak coś to będę tu pisała.. jak nie dzis to jutro...
    Ale w sumie rpzeterminowany aceton w ciągu 2 miesięcy by się przeterminował... hmmm koleżanka moja też miała robione moimi kosmetykami i ściągała innym acetonem i też dzwoniła do mnie wczoraj i mówiła że musiała piłować... bo nie chciało zejść...


    Ale sobie narobiłam... w sumie w ostateczności spiłuje tą warstwę na tyle żeby nie uszkodzić swoich paznokci i dam następną w końcu musze się nauczyć...

  7. #4007
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Myślę, że wtedy jak robiłaś w styczniu i Ci hybryda podeszła powietrzem to zdjęłaś ją jak plaster, odkleiłaś po prostu (dobrze rozumiem? - sprostuj jak coś ), właśnie dlatego, że przemyłaś bazę.

    Teraz zrobiłaś wszystko dokładnie tak, jak powinnaś, ale się nie odmacza i nic z tym nie zrobisz. Może to tylko ten kolor jest felerny, a może w ogóle cała linia.
    Ja kupiłam kiedyś indigo, ale tę wcześniejszą linię i też piłowałam. Tak samo jak neon Mistero Milano. Zdarza się. Namęczyć się czasem trzeba niestety

    Powodzenia

  8. #4008
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał jealousgirl Zobacz post
    Myślę, że wtedy jak robiłaś w styczniu i Ci hybryda podeszła powietrzem to zdjęłaś ją jak plaster, odkleiłaś po prostu (dobrze rozumiem? - sprostuj jak coś ), właśnie dlatego, że przemyłaś bazę.

    Teraz zrobiłaś wszystko dokładnie tak, jak powinnaś, ale się nie odmacza i nic z tym nie zrobisz. Może to tylko ten kolor jest felerny, a może w ogóle cała linia.
    Ja kupiłam kiedyś indigo, ale tę wcześniejszą linię i też piłowałam. Tak samo jak neon Mistero Milano. Zdarza się. Namęczyć się czasem trzeba niestety

    Powodzenia
    to nie o to chodzi że odklejałam ta styczniowa hybrydę jak plaster choc tez się zdarzało.. ale po prostu po acetonie robiła się taka miekka ta hybryda i normalnie ją odsuwałam patyczkiem..
    a dzisiaj jak już pisałam wcześniej kupiłam nowy aceton podobno mocny pisze na nim że ściag hybryde i akryl... i miałam jednego pazurka spróbować bo miałam wieczór zaplanowany ale teraz ściągam ostatniego.. odeszło wszystko więc chyba aceton był do ()() hihi cieszę się bo mam pazurki teraz bez hybrydy i są mocniejsze niz przed ;D hihi czyli hybryda nie niszczy jednak tak bardzo jak się ja dobrze robi..

    Dziękuję wszystkim za pomoc za porady.. jak zrobię sobie nowe to może wrzuce jakąś fotkę ale dzisiaj na pewno nie będę robiła.. bo chce dać im czas na regenerację nocną z olejkiem a co niech trochę sie napiją

  9. #4009
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Super, najważniejsze że problem rozwiązany i się nie zniechęciłaś


  10. #4010
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał marylin Zobacz post
    Super, najważniejsze że problem rozwiązany i się nie zniechęciłaś
    Nie no do hybrydy się nie zniechęcę.. Bo jakby mi nie wychodziła to poszłabym do kosmetyczki która robiła mi wcześniej robiła idealnie w sensie takim że pazurki wyglądały na zdrowsze po hybrydzie niż po zwykłym lakierze.. fakt być może trochę niszczą płytke ale wiadomo wszystko dla ludzi tylko trzeba korzystać z głową.. jakbym się uparła i zdarła hybrydę razem z paznokciem to zapewne nie szukałabym porad na forach i innych stronach tylko powiedziałabym że hybryda to najgorsze co może byc...

    teraz tylko musze jeszcze dopracowac nakładanie na paznokcia

  11. #4011
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jakby ktoś szukał informacji odnośnie podróbek Gelisha to wrzucam link:

    Nail Gel At Home | Gel Nail Polish At Home

  12. #4012
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czy któraś z dziewczyn kupująca u leoberta hybrydy gelish mogłaby się odniesc do linka zamieszczonego przez jealousgirl ? Jak wyglądają jego buteleczki? na podstawie zdjęć z aukcji nie idzie niestety zbyt wiele stwierdzić, a jestem ciekawa bo zdania na temat tego sprzedawcy były na forum podzielone- jedne mówiły że fake, a inne że oryginaly i wszystko ok

  13. #4013
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam od niego top i jest oryginalny. Zgadza sie wszystko (buteleczka, pedzelek, nadruk pod spodem etc.). Na forum z paznokciami na wizazu ktoras z Dziewczyn fotografowala od niego tylko juz nie pamietam czy baze czy top wiec mozna sobie podejrzec.

  14. #4014
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja się czaję na bazę gelish od niego,niestety na razie nie ma w ofercie


  15. #4015
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam 3 lakiery z EF i chyba z 8 od leoberta. bazę i dwa topy też od leoberta. i wszystko gra. wg mnie oryginalne.

  16. #4016
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja zamawiałam baze gelish u Loebert, wszystko jest ok, oryginał na pewno.

  17. #4017
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczynki,
    jak ściągacie hybrydy "do zera" - w sensie że klientka już niechce więcej hybrydy, to zostawiacie trochę bazy, czy całkowicie jej się pozbywacie ? Jakimi gradacjami wyrównujecie płytkę, tak aby nie było efektu porysowanej płytki.

    p.s. posiadam bazę z Gelish i ciągle mam z nią problem, nie chce się w 100% rozpuścić ;/

  18. #4018

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam bazę z Indigo, rozpuszcza się, potem gąbką (bodajże 220), potem różową stroną polerki wyrównuję płytkę i jest normalna

  19. #4019
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ka_r0
    Podglądnęłam Cię na fb Bardzo podoboja mi sie Twoje prace. Na jakich hybrydach pracujesz i które polecasz wrzucisz jakis wzornik

  20. #4020

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja pracuję głownie na Indigo, ale mam też asto, pb i reformę. Wzornika żadnego nie mam

  21. #4021
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny czy hybrydy INS schodzą pod acetonem? Bo są różne opinie.
    Szukam jakiś tanich hybryd (robie tylko kilku osobom), zainteresowały mnie Dimension i INS, tylko z Dimension jest bardzo mało kolorów na all :/

  22. #4022
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kasiiia Zobacz post
    Dziewczyny czy hybrydy INS schodzą pod acetonem? Bo są różne opinie.
    Szukam jakiś tanich hybryd (robie tylko kilku osobom), zainteresowały mnie Dimension i INS, tylko z Dimension jest bardzo mało kolorów na all :/
    Słyszałam sporo pozytywnych opinii odnośnie Tifton. Mają małe wersje swoich hybryd na allegro.

  23. #4023
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No i własnie Tifton, tylko na ile wystarcza 5ml przyjmując 2 warstwy kryjące?

  24. #4024
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja nie jestem zadowolona z tiftona. Kolory na zywo nie sa zbyt ladne. Kupilam 5 po 5ml. Jedna buteleczka napewno wystarczy na dwa manicure.

    Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  25. #4025
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mam te miniaturki z Tiftona i też nie jestem zadowolona. Z buteleczki ciężko wygrzebać lakier, poza tym czasami nie utwardza się do końca i schodzi przy przemywaniu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •