Strona 167 z 180 PierwszyPierwszy ... 67117157163164165166167168169170171177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 151 do 4 175 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4151
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kochane mam pytanie, jakie są ceny manicure hybrydowego za granicą? Mieszkam obecnie w Grecji, znajoma robi żele po 30 euro i zaproponowała mi miejsce u siebie w salonie. Ile powinnam brać za pazurki i jaką część tego powinnam jej oddawać na udostępnienie miejsca? Dodam że mieszkam na wyspie gdzie nikt nie robi hybryd, a szczególnie turystki są chętne i często pytają o nie.

  2. #4152
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    termiczna będzie się zmieniać, nie będzie tak, że będzie miała na stałe biało-różowe i na dodatek w połowie, zdecydowanie zrobiłabym ombre - pomaluj całe na biało i potem gąbką same końcówki jasnym różem - ona będzie mogła kontrolować stopień nasycenia koloru
    tak wygląda moja pierwsza próba hybrydowego ombre gąbeczką. mam nadzieję że się załączy zdjęcie bo robię topo raz pierwszy i mam problemy

    biały podkład i jasnym brudnym różem ciapaki, potem na to perłowy efect i top,może coś takiego by się spodobało na ślub...
    tylko nie wiem dlaczego na wolnym brzegu paznokciauciekł kolor różowy i widzę prześwit białego. chyba powiinnam różowym pędzelkiem pociągnąć końcówkę lekko i utwardzić, czy macie na to jakiś sposób, ...

  3. #4153
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    tak.ja za bazę tyle placę.kupuję w eurofashion.co do hybryd termicznych mam jedną z alllepaznokcie.kolor na próbniku mocny fiolet.na paznokciu jak mialam zamieniał się w neonowy róż.niestety na moich krótkich paznokciach zawsze był kolor różowy chyba ze trzymałam szklankę z bardzo zimnym napojem albo ręce włożyłam pod zimną wodę.myslę ze hybryda termiczna przynajmniej taka jak moja ma efekt na długich paznokciach.
    w Sunflower mają fajne hybrydy,które zmieniają kolor w nocy.ale nie wiem jak one się trzymają.może. Któras ma i powie jak z ich trwaloscią i czy te termiczne hybrydy z sf rzeczywiście się sprawdzają.zaraz jak znajdę zdjęcie próbnika z tą hybrydą to wkleję

    to moja hybryda termiczna. po polaniu połowy próbnika gorącą wodą. to ta różowo-fioletowa

  4. #4154
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    witajcie mam takie pytanie..czy jak ściągne hybrydę acetonem, to poźniej jak chcę nałożyć nowy kolor to muszę po raz kolejny matowić blokiem całą płytkę, czy tylko odrost i poźniej na to baze
    zawsze tylko matowiłam odrost i do tej pory wszystko było ok, niestety wczoraj klientka zadzwoniła z reklamacją że pod hybrydę podeszło powietrze

  5. #4155
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja matowię całość

  6. #4156

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć dziewczyny
    Jestem początkująca. I mam małe pytanie, czy któraś z Was orientuje się może jak lakier Semilac współpracuje z bazą i topem Estetiq? ;-) zakochałam się w ich kolorach, ale obawiam się, że się nie sprawdzą z tą bazą..

  7. #4157
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hera16 - super hybryta.
    Zakochałam się - kupię sobie.
    A co do tych ombre ślubnych to ja bym dała na dół trochę ciemniejszy róż i bym nie podjeżdżała tak wysoko z kolorem.

    Czy któraś z Was używała "folii do usuwania żelllakieru" ?

  8. #4158
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziś pozbyłam się mojej hybrydy nie piłowałam topu i powiem że lepiej schodzi bluesky gdy go się nie piłuje.

    Fantazja 84 o jakiej folii mówisz Zwykłej (kuchennej) czy o gotowych już foliach z płatkami nasączonymi Ja używam zwykłej

  9. #4159
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja też używam zwykłej folii spoż, a płatki przecinam na pół i nasączone owijam folią.

    co do hybrydy. kolorek extra ale musi być długi paznokieć, bo na którkim ciepło za bardzo promieniuje i moje paznokcie -krótkie -były wyłącznie neonowo różowe, chyba, że miałam zimne ręce to wtedy fioletowe.

    to ta hybryda, kolor 4

    04. LAKIER HYBRYDOWY TERMICZNY - Ciepło : Różowy - Zimno : Fioletowy - 6 ml

  10. #4160
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wlasnie zaczelam przygode z manicure hybrydowym... Mam zestaw hybrydowy z Semilac i mega problem z topem wyciagam z lampy - piekny polysk, wszystko super, ale po przetarciu cleanerem, caly efekt matowieje zmienilam juz cleaner na ten z DiamondCosmetics, wymienilam lampy UV, trzymalam warstwy dluzej i jest niewielka poprawa, ale to nadal nie blysk niczym tafla wody Macie jakis pomysl?

  11. #4161
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny a ja ostatnio mam problem z topem z gelisha, kupiłam w EF otworzyłam chce wykańczać pazurki a on się marszczy jakby był położony na tłustą powierzchnię, aż takie oka się robiły, odesłałam im, w międzyczasie kupiłam u innego dystrybutora inna butelkę topu ( inny nr produkcji) i jest to samo, chociaż w mniejszym stopniu. Spotkał się ktoś z czymś takim? Bo nie ukrywam, że trochę czasu marnuje żeby idealnie rozprowadzić produkt.

  12. #4162
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny polecicie jakąś hybrydę termiczną?
    Miałam tą z allepanokcie i beznadzieja, mój ulubiony SPN jeszcze nie wpadł na termiczne.

    Używał ktoś bazy i topu z SPN w połączeniu z hybrydami Cosmetics Zone? Jestem bardzo ciekawa czy ładnie się trzyma. Wolę dołożyć 3zł i mieć o wiele większe kolory z Cosmetics Zone......

  13. #4163
    Wczytuje się Avatar zmijka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał karolasc Zobacz post
    Dziewczyny a ja ostatnio mam problem z topem z gelisha, kupiłam w EF otworzyłam chce wykańczać pazurki a on się marszczy jakby był położony na tłustą powierzchnię, aż takie oka się robiły, odesłałam im, w międzyczasie kupiłam u innego dystrybutora inna butelkę topu ( inny nr produkcji) i jest to samo, chociaż w mniejszym stopniu. Spotkał się ktoś z czymś takim? Bo nie ukrywam, że trochę czasu marnuje żeby idealnie rozprowadzić produkt.

    ja mam to samo, ale na szczęście zanim dojdę do kciuka to reszta sie "zleje" i normalnie utwardzam, ale jak nakładałam pierwszy raz to sie przeraziłam

  14. #4164
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał karolasc Zobacz post
    ... mam problem z topem z gelisha... on się marszczy jakby był położony na tłustą powierzchnię...
    Obstawiam, że winny jest kolor pod topem. Zostawia nie "kompatybilną" warstwę, właśnie taką niby tłustą. Proponuję w miarę możliwości przetrzeć kolor przed nałożeniem topu.

  15. #4165
    Kosmetyczka Avatar KlaudiiS
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Też tak mam z topem z gelisha niestety. Też obstawiam że to moje kolory nie zawsze się zgrywaja z tym topem. Zawsze jak skończę ostatniego paznikcia malować to sprawdzam resztę i ewentualnie poprawiam na mokro jeszcze

    Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

  16. #4166
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Do kolezanki ktora miala problem z niezbyt blyszczacym topem semilac - A moze przetrzyj spirytusem salicylowym?

  17. #4167
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja stosuje spn z cosmetic zone i nie mam problemow

  18. #4168
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    gelish z gelishem nikompatybilny? no coś tu jednak chyba nie bardzo... zresztą mam 3 firmy kolorówek i z każdą jest to samo... a wcześniej też na gelishu pracowałam i nie miałam takich akcji dopiero teraz te opakowania. No można przetrzeć kolor, tylko po a) może zejść bo b) istnieje możliwość zabrudzenia go także to odpada, na razie daje radę, z trwałością na razie przy tym problemie jest ok, nie miałam telefonów ze coś się dzieje z pazurkami, ale dzięki za podpowiedzi

  19. #4169
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Sluchajcie mam pytako... robilam juz drugi raz mojej mamy hybryde, frencha...nie wiem dlaczego ale hybryda strasznie szybko shcodzi z paznokci rozdwojonych :/ i mimo to ze poleruje je bloczkiem i piluje delikatnie pilniczkiem aby zrownoac plytke to i tak lakier zawsze odpryskuje:/ czy u was tez to sie zdarza w przypadku rozdwojonych paznokci

  20. #4170
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zazwyczaj na paznokciach rozdwajających się hybryda się słabo trzyma. W ogóle odnoszę wrażenie, że hybrydowy French w ogóle słabo się trzyma.nakladam bazę i 2xkolor potem 2x bialą końcówkę i top.a ostatnio klientce odpadł po 3 dniach.a poprzednio hybryda jednobarwna trzymala się 3 tyg.
    tak w ogóle na French używam mlecznych kolorów z tifftona.ale jestem bardzo z tych mlecznych niezadowolona. Fatalne krycie,wygląda jakbym spilowala 100 pilnikiem pazur a kolor z pigmentem powchodził w te rowki,choć zawsze przygotowuję pazury bloczkiem. Te kolory co tak źle wyglądają to 10,12.Nr 11 jest trochę lepszy ale raczej dopiero 3 warstwy zakrywają ten brzydki wygląd. Na domiar złego wszystkie te mleczne tifftony po 24godz.zmieniają barwę na brzydszą,wręcz pożółkłą. Raz klientce poprawiałam bo zlamala paznokieć. Fatalnie wyglądalo bo ten poprawiony miał ładny kolor a reszta niestety już nie.czy wy też moze macie takie problemy?

  21. #4171
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hera mnie sie wydaje ze Ci odpada bo za duzo tych wszystkich warstw masz w tym frenchu. Ja nakladam 1xbaze 1xkolor do frencha 1xbialy pasek 1xtop. I wszystko sie trzyma min, 2 tyg. Z tym ze uzywam bazy i topu gelish a kolorow Indigo.
    Co do paznokci rozdwojonych to polecam porcelane ekspresowa Sunflower (do kupienia na stronie tegoz producenta)-nakladasz albo na same koncowki albo na cala plytke. Sa dwie metody-albo jak proponuje producent najpierw smarujesz paznokcie specjalnym klejem, na to proszek porcelanowy, dalej baza itd. albo na utwardzona baze dajesz proszek porcelanowy, na to druga warstwa bazy, do lampy i dalej juz normalnie. Koszt porcelany jest niewielki wiec ja bym sprobowala. Sama uzywam jej do naprawy nadpękniętych paznokci i jestem z niej zadowolona.

  22. #4172
    Wczytuje się Avatar falbala
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mam pytanie, jako że od 3 lat jestem wierna shellacowi, ale niestety jego kolorówka jest niezbyt zróżnicowana a moje klientki chciałyby jakies neonki albo mega wsciekłe kolorki myslałam, zeby zakupic takie z innej firmy. przewertowałam cały watek i zastanawia mnie tifton. Cena rozsadna kolory jakich szukam maja, piszecie, ze sie odmaczaja i współgraja z base i top coat shellac cnd. Wiec gdzie tu haczyk? maja całkiem przystepna cene.. Miałyscie z nimi jakies problemy? I jakie konkretne numery polecacie?

  23. #4173
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nie polecam kolorów mlecznych bo mają zle krycie z tifftona. Inne są fajne.
    godne uwagi są z Allepaznokcie hybrydy o nazwie UNIQUE.dobra cena, 2 pojemności extra kolory, no i super się odmacza. Na raze mam od nich kolor 4 ten jest mleczny bardzo transparentny, 6 to matowy jasny róż. Ale bardziej wygląda na pazn.jak beżowy.u mnie ma wzięcie. No i 35-jasna czerwień.super kolor. Zwlaszcza jak pokrywam go topem z efektem perły. To jasny czerwony choć taki trochę podchodzi pod pomarańcz. Zaraz wkleję link.
    aha raczej 2 warstwy kryją.no i nie wszystkie kolory z tego co widzę są w obu pojemnościach.widzę ze 15 ml ma więcej kolorów na tą chwilkę.ale naprawdę są piękne te ich kolory.
    http://www.allepaznokcie.pl/kategori...off-gel-polish

    Czuszka. Moze masz rację .ja tez mam bazę i top gelish ale kolory to ins do French.pozostale kolory mam z Allepaznokcie, Tiffton, unique z Allepaznokcie.
    czy ten twój biały ma dobre krycie, że 1 warstwa starcza?
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 01-08-2014 o 08:06

  24. #4174
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    lepiej kup sobie Indigo-żadna inna firma nie ma takiej pieknej kolorówki

  25. #4175
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hera-dla mnie krycie idealne. Ja nie lubie frenchu takiego "sztucznego". Zreszta ocen po fotce sama. Jeszcze bielszy jest Mr.White ale osobiscie nie mialam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •