Strona 169 z 180 PierwszyPierwszy ... 69119159165166167168169170171172173179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 201 do 4 225 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4201
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Muszę Cię zmartwić, ale top Estetiq gryzie się z większością "obcej" kolorówki. BeautyNail,5Th i inne tanie lakiery niestety kiszka. Jedyne co mogę zaradzić, to przemywanie koloru przed nałożeniem topu. Ja już szukam innego topu, który da radę.
    Dzieki
    Tez szukam topu, najlepiej taniego jak cos znajdziesz, to daj znac

  2. #4202
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a próbowałyscie innych topów czy jeszcze nie ?

    może z silcare albo semilac ?

    ________________________________________


  3. #4203
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    a próbowałyscie innych topów czy jeszcze nie ?

    może z silcare albo semilac ?
    Tez o tych firmach myślałam

    A Slyszalyscie o polskich hybrydach Joanna-nails?
    Maja w swojej ofercie tez żele.
    Cenowo wypadają bardzo korzystnie.
    Ostatnio edytowane przez mała82 ; 13-08-2014 o 18:19

  4. #4204
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Xylogic Zobacz post
    bardzo mnie to cieszy! Masz może jakieś pomalowane wzorniki Mogłabyś wrzucić na wątek CZ?
    Mam od nich tylko kilka kolorów bo jednak większość Shellaca.

  5. #4205
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam,
    chcialam kupic sobie lampe led do domowego uzytku, do utwardzania lakierozeli. Mam do wyboru dwie lampy:
    LAMPA LED 3W Z TIMEREM - Tifton
    Lampa UV LED Z TIMEREM do żeli hybrydowych! (4489264440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Która wybrałybyście?

  6. #4206
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał sabinkaa Zobacz post
    Witam,
    chcialam kupic sobie lampe led do domowego uzytku, do utwardzania lakierozeli. Mam do wyboru dwie lampy:
    LAMPA LED 3W Z TIMEREM - Tifton
    Lampa UV LED Z TIMEREM do żeli hybrydowych! (4489264440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Która wybrałybyście?
    Ja wybrałabym napewno nie z mniejszą mocą jak 12v

  7. #4207
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał gonia1203 Zobacz post
    Ja wybrałabym napewno nie z mniejszą mocą jak 12v
    czyli 9w darowac sobie?

  8. #4208
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny,
    czy istnieje jakas baza z odzywka 2w1 pod hybryde lub odzywka ktora mozna zastosowac pod baze przed zalozeniem hybrydy?Chcialabym troche wzmocnic paznokcie i jednoczesnie nie rezygnowac z hybrydowego manicure

  9. #4209
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał gonia1203 Zobacz post
    Ja wybrałabym napewno nie z mniejszą mocą jak 12v
    wydaje mi się ze im większa moc tym lepiej

  10. #4210
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał tiramizu Zobacz post
    Hej dziewczyny,
    czy istnieje jakas baza z odzywka 2w1 pod hybryde lub odzywka ktora mozna zastosowac pod baze przed zalozeniem hybrydy?Chcialabym troche wzmocnic paznokcie i jednoczesnie nie rezygnowac z hybrydowego manicure
    gelish ma odzywkę nawet dwie która ma funkcje odzywki i bazy, PB, chyba mm z tego co mi się w oczy rzuciło , większość marek na rynku ma odzywki, bazy witaminowe. Poszukaj w ofertach firm na pewno znajdziesz

  11. #4211
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    tiramizu: na gelish vitagel hybryda trzyma sie ciut gorzej niz na zwyklej bazie gelish. Niektorzy stosuja jeszcze taki patent ze na "golego" paznokcia klada nail tek II, pozniej baze, kolor i top. Sama nie stosowalam ale podobno sie trzyma.
    Ja generalnie wyznaje zasade ze zwykla odzywka nic paznokciowi nie pomoze (to martwy wytwor naskorka) a jedynie utwardzi go przed urazami mechanicznymi; jednak nie poprawi jego kondycji. Prawdziwa odzywka ktore powoduje wzrost ZDROWEGO paznokcia (czyli automatycznie go odbudowuje) to odzywka do wsmarowywania w wal okolopaznokciowy i spod paznokcia jak np. sally hansen growth activator.

  12. #4212
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja wlasnie taką odzywkę w oliwce używam z eurogashion to oliwka z mirry koszt.18 zł wmasowuje się ją w wał.czyni cuda i stymuluje wzrost pazn.

  13. #4213
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam lampe ccfl led 36w, utwardza mi jak narazie wszystkie żele i hybrydy jakie posiadam: gelish, modena, silcare itd...

    Już kiedyś pytałam mam problem z nabłyszczaczem gelisha żółknie i odbarwia jasniejsze kolory, myślę czy by go nie zamienić na inny, ktoś polecał top shellaca czy cos innego? nie moge kompletnie tego znalesc w wyszukiwarce

  14. #4214
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja używam topu z gelish i jasne kolory do French z tiftona i wlasnie te jasne i żółkną.myslalam ze może to wina kolorów z tiftona a moze jednak to top z gelish. Dołączam się do pytania o inny top który nie żółknie.

  15. #4215
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam pytanie po utwardzeniu 1 warstwy koloru bardzo czesto kurczy sie na brzegach , czy przyczyna moze byc zbyt duze nalozeniu bazy i niedokladne wytarcie warstwy dyspersyjnej ? apropo wycieracie pedzelkiem te wartswe kryjaca z bazy, czy np wacikiem bezpylkowym nasaczonym odluszczaczem?

  16. #4216
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja nie zdejmuje wcale i myślę, że zmycie odtluszczaczem warstwy dyspersyjnej spowoduje kurczenie ale to tylko moja opinia

    ---------- Dodano o godzinie 19:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:43 ----------

    Zależy też od rodzaju kurczenia,mi czasem zdarzało się kurczenie a raczej marszczenie przy zbyt grubej warstwie koloru

  17. #4217
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja raczej bazę używam poprzez wcieranie a niżeli malowanie.yak mnie poinstruowała pani w eurofashion jak kupowałam gelish. Kolory lubią się kurczyć jak mam tanie lakiery.ale wtedy poprawiam przed utwardzeniem.choć gelish też lubi uciekać z wolnego brzegu ale poprawiam przed utwardzeniem
    kolorów ani bazy nie przecieram.

  18. #4218
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No to ciekawie sie robi, widze ze jest sporo szkol i roznych metod... Dziewczyny wiem,ze pytanie padlo juz nie raz ae uzywam lakierow estetiq (baze i top rowniez) i czesto mam tak,ze przy nakladaniu pierwszej warstwy kolory na koncu zabezpieczam wolne brzegi ale po utwardzeniu lakier sie kurczy czasami nawet po daniu 2,3 warsw koloru tez tak jest ...juz sama nie wiem co z tym robic .... hm ?
    "ja raczej bazę używam poprzez wcieranie a niżeli malowanie" - nie bardzo rozumiem

  19. #4219
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wycieram o szyjkę buteleczki nadmiar bazy bardzo dokladnie i niemal suchym pędzlem jakby wcieram w plytkę.jak jest tempo to troszkę dokladam. Generalnie w eurofashion gdzie kupowałam gelish pani powiedziała: Baza minimalnie -raczej wetrzeć w pazur niż pomalować.potem minimalnie cienko kolor 2 lub 3 razy. Ostatnią warstwę koloru zawinąć wolny brzeg i potem top i też zawinąć wolny brzeg. Powiedziała.ze jesli kolor się ślizga można przetrzeć suchym wacikiem bezpyłowym, np jak się robi French.ja nie przecieram

    ---------- Dodano o godzinie 22:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:20 ----------

    Cytat Napisał Nefra Zobacz post

    Zależy też od rodzaju kurczenia,mi czasem zdarzało się kurczenie a raczej marszczenie przy zbyt grubej warstwie koloru
    przy zbyt grubej warstwie mi też raz wyszło marszczenie

    ---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:25 ----------

    Cytat Napisał Fantazja84 Zobacz post
    mam pytanie do dziewczyn które pracują na Tifton - nie wydaje Wam się że oszukują na pojemności?
    Na próbę zamówiłam hybrydy 5 ml i daję sobie głowę ściąć że tam nie ma 5 ml.

    http://pliki.wzorki.info/images/fIA2u.jpg
    nie wydaje mi się.mam 5 kolorów z Tiftona tych małych i tyle samo ich jest jak innych tanich jak Allepaznokcie czy INS. Porównywalnie. Przy czym tifton jest rzadszy i lepiej się rozprowadza

    ---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:31 ----------

    Cytat Napisał goonis Zobacz post
    mam pytanie, czy ktoś z Was próbował hybryd 4in1 z alle?
    pani sprzedająca w siedzibie firmy w sklepie znacząco mi ją odradzila. Powiedziała ze lepiej hybrydy z Ins albo Allepaznokcie lub unique

  20. #4220
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    co do dobrego topu to dziewczyny polecają top eco (sama nie miałam więc nie wydam opinii): ..NOWOŚCI DO PAZNOKCI : Universal UV TOP COAT 15ml
    Hera: INS to nie hybryda tylko żel do piłowania.
    Wracając do bazy gelish- ja nakładam normalnie (nie wcierając). Zawijam nią wolny brzeg. Później dwa razy kolor (też nie najcieniej bo używam Indigo a one jak wiadomo gęste są), tu nie zawijam wolnego brzegu. Pozniej top gelish i zawijam wolny brzeg. Trzyma się 2 tyg. Lampę mam led 12w (kupiona w sklepie CZ).

  21. #4221
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czuszka.jesli nie zawijasz kolorem wolnego brzegu to nie ma od razu wrażenia jakby lakier był na wolnym brzegu wytarty?
    co to za sklep CZ co kupiłaś lampę led? Wlasnie się zastanawiam jaką kupić bo mam zwykłą UV

  22. #4222
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Biała lampa LED Cosmetics Zone - sklep internetowy
    jesli mi sie trzyma 2 tyg to mi nie przeszkadza ze na linii wolnego brzegu nie widze koloru jak pomalujesz zwyklym lakierem to tez tak masz.

  23. #4223
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


    Moje Drogie, słowo skauta, zer przetrzepałam kilka waątków i nie znalazłam jednoznacznej podpowiedzidlatego proszę powiedzcie mi -dziewczyny paracujące na SPN-jaka lampa proadzi sobie sprawnie jednocześnie z żelami i lakierami hybrydowymi SPN?

  24. #4224
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    na ich stronce masz napisane.
    Hybrydy:
    Czas utwardzania:
    30sek LED, 3min 36w (klasyczna lampa), 1 min CCFL

    żele:
    Utwardzamy 3 min w lampie 4x9W, 1 minutę w lampie Diamond CCFL

    czyli albo UV 36W albo CCFL

  25. #4225
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Tak, widziałam opisy i właśnie mdz tymi 2 lampami się zastanawiam. Wile lat temu, kiedy nie było hybryd pracowałam na zwykłej tunelówce, później była Omega itd. Teraz szukam lampy, która szybko poradzi sobie zarówno z żelami jak i hybrydami SPN no i polegajac na Waszym doświadczeniu, a jesteście na forum na bieżąco z nowościami poprosiłam o podpowiedź opierająca się na Waszym włąsnym doświadczeniu

    Skłaniam się ku lampie ccfl Diamond, a tu z kolei są rozbieżności cenowe Czy te lampy ze sklepu allepaznokcie są w porządku? A może macie jakieś inne sklepy do polecenia? ( pytałam już na wątku z lampami)
    Ostatnio edytowane przez ledybird ; 26-08-2014 o 13:45

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •