Strona 170 z 180 PierwszyPierwszy ... 70120160166167168169170171172173174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 226 do 4 250 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4226
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny polećcie mi które lakierożele mają rzadką konsystecję jak gelish i dobre krycie.

  2. #4227
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczynki powiedzcie mi bo zgłupiałam. Miałam kurs hybrydowy jakieś 2 lata temu ale nie robię tego zarobkowo. Jedynie sobie i raz na ruski rok jakiejś znajomej jak któraś ma potrzebę a ja wolny czas. Była u mnie właśnie kuzynka i miała na sobie niebieską hybrydę, miałam jej ściągnąć i założyć nową. Standardowa procedura... bla bla.... ściągamy folię a tu lakier ani drgnie No nic piłujemy. Piłuję piłuję (frezarki nie posiadam więc namachać się trzeba) aż dopiłowałam się do innego koloru Zapytałam ją o co tu biega a ona mówi że w salonie w którym robi paznokcie jak się przyjdzie z odrostem hybrydowym to kładą na to kolejną warstwę.

    Powiedzcie czy to jest standard? Pytam z ciekawości bo zrobiłam mały wywiad i taki proceder w innym miejscu też wypatrzyłam. Nie jestem znawcą w tym temacie ale nie wpadłabym na coś takiego. Żel, akryl to tak ale hybrydę też można... "uzupełnić" Oświećcie

  3. #4228
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć, chciałam się Was zapytać o dobrą bazę pod lakiery hybrydowe. Obecnie stosuję bazę, lakiery kolorowe i top Semilac. Do lakierów kolorowych i topu nie mam zastrzeżeń, ale baza jest dla mnie straszna. Co prawda trzyma się super na moich paznokciach, ale bardzo ciężko ją ściągnąć. Po odmaczaniu i ściąganiu patyczkiem bardzo dużo bazy zostaje na płytce i trzeba piłować resztę. Na początku mi to tak bardzo nie przeszkadzało, ale wczoraj 3 raz ściągałam sobie hybrydy i widze już uszkodzenia płytki. Chciałabym kupić taką bazę, która będzie się trzymała 2-3 tygodnie, ale żeby po odmaczaniu łatwo schodziła patyczkiem (nie chcę spiłowywać reszty). Zastanawiam się nad bazami CND Shellac lub Gelish Harmony. Którą możecie polecić w mojej sytuacji?

  4. #4229
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    gelish.baza i top.prawie całość schodzi patyczkiem po odmoczeniu.pod warunkiem ze drewnianym.ostatnio kopytkiem sobie metalowym zahaczyłam i kawal plytki sobie zerwalam. Poleruję to potem delikatnie blokiem.i jest git.

    ---------- Dodano o godzinie 21:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:06 ----------

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Dziewczynki powiedzcie mi bo zgłupiałam. Miałam kurs hybrydowy jakieś 2 lata temu ale nie robię tego zarobkowo. Jedynie sobie i raz na ruski rok jakiejś znajomej jak któraś ma potrzebę a ja wolny czas. Była u mnie właśnie kuzynka i miała na sobie niebieską hybrydę, miałam jej ściągnąć i założyć nową. Standardowa procedura... bla bla.... ściągamy folię a tu lakier ani drgnie No nic piłujemy. Piłuję piłuję (frezarki nie posiadam więc namachać się trzeba) aż dopiłowałam się do innego koloru Zapytałam ją o co tu biega a ona mówi że w salonie w którym robi paznokcie jak się przyjdzie z odrostem hybrydowym to kładą na to kolejną warstwę.

    Powiedzcie czy to jest standard? Pytam z ciekawości bo zrobiłam mały wywiad i taki proceder w innym miejscu też wypatrzyłam. Nie jestem znawcą w tym temacie ale nie wpadłabym na coś takiego. Żel, akryl to tak ale hybrydę też można... "uzupełnić" Oświećcie
    hehe.często klientki zadają mi takie pytanie. Ja nigdy nie uzupelnialam.doszlam do wniosku ze to są kolejne warstwy hybrydy. O ile rzadkie to jak cię mogę ale gęste hybrydy zawsze optycznie pogrubią strukturę paznokcia.

    dla mnie to tak jakby zmienić bieliznę na czystą nie zdejmując brudnej...hihi

    ale wiem ze tak często robią w gabinetach bo klientki same o tym opowiadają. Jednak ja tego nie praktykuję

  5. #4230

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    raz robiłam jednej dziewczynie ale to tylko tam gdzie był odrost, i na koniec raz na całość, bo na szczęście chciała ten sam kolor. Nie wyobrażam sobie położyć kolejnych trzech warstw do już 4


  6. #4231
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Dziewczynki powiedzcie mi bo zgłupiałam. Miałam kurs hybrydowy jakieś 2 lata temu ale nie robię tego zarobkowo. Jedynie sobie i raz na ruski rok jakiejś znajomej jak któraś ma potrzebę a ja wolny czas. Była u mnie właśnie kuzynka i miała na sobie niebieską hybrydę, miałam jej ściągnąć i założyć nową. Standardowa procedura... bla bla.... ściągamy folię a tu lakier ani drgnie No nic piłujemy. Piłuję piłuję (frezarki nie posiadam więc namachać się trzeba) aż dopiłowałam się do innego koloru Zapytałam ją o co tu biega a ona mówi że w salonie w którym robi paznokcie jak się przyjdzie z odrostem hybrydowym to kładą na to kolejną warstwę.

    Powiedzcie czy to jest standard? Pytam z ciekawości bo zrobiłam mały wywiad i taki proceder w innym miejscu też wypatrzyłam. Nie jestem znawcą w tym temacie ale nie wpadłabym na coś takiego. Żel, akryl to tak ale hybrydę też można... "uzupełnić" Oświećcie

    raz słyszałam taką historię.... byłam w lekkim szoku... ciekawe co robią w tym salonach jak klientka chce french

    ________________________________________


  7. #4232
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny uzywam hybryd z Sun Flower - jestem z nich srednio zadowolona, jednak nie bylam zbyt madra i kupilam na raz duzo kolorow. Czy moze ktoras poleci inna baze i inny top ktory bedzie z z tymi lakierami gral i przedluzy trwalosc
    Chcialabym im dac ostatnia szanse

  8. #4233
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    ... ściągamy folię a tu lakier ani drgnie No nic piłujemy. Piłuję piłuję (frezarki nie posiadam więc namachać się trzeba) aż dopiłowałam się do innego koloru Zapytałam ją o co tu biega a ona mówi że w salonie w którym robi paznokcie jak się przyjdzie z odrostem hybrydowym to kładą na to kolejną warstwę.

    ... Żel, akryl to tak ale hybrydę też można... "uzupełnić" Oświećcie
    W zasadzie sama odpowiedziałaś sobie na pytanie. Żel można uzupełniać. Hybryda odmacza się w acetonie. Kuzynka nie miała na paznokciach hybrydy, tylko kolorowy żel.
    Osobiście nie mam nic przeciwko zrobieniu ładnych paznokci "czymkolwiek". Uważam tylko, że jest nie fair okłamywać klienta, nawet w imię jego dobrego samopoczucia . Chce klientka ładne paznokcie - powinna otrzymać propozycje i chociaż minimum informacji co jej się robi. Przecież może być zadowolona z żelu kolorowego, dzięki któremu ma piękne paznokcie. Problem zaczyna się wtedy, gdy przekonana, że ma hybrydę próbuje ją zdjąć sama lub w innym gabinecie pół godziny katując paznokcie acetonem.

    Osobiście zdarza mi się "uzupełniać" hybrydę (robię tylko sobie). Zazwyczaj dla eksperymentu lub z lenistwa/braku czasu.

  9. #4234
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    raz słyszałam taką historię.... byłam w lekkim szoku... ciekawe co robią w tym salonach jak klientka chce french
    Jakiś czas temu byłam na pokazie la Femme i tam dziewczyny pokazywały ze da się uzupełnić pod warunkiem że jest mały odrost i ten sam kolor,stąd może taki pomysł .

  10. #4235
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał aduchaa Zobacz post
    Dziewczyny uzywam hybryd z Sun Flower - jestem z nich srednio zadowolona, jednak nie bylam zbyt madra i kupilam na raz duzo kolorow. Czy moze ktoras poleci inna baze i inny top ktory bedzie z z tymi lakierami gral i przedluzy trwalosc
    Chcialabym im dac ostatnia szanse
    ja też mam sporo kolorów SF, stosuję z bazą gelish i topem NC bądź SPN - trwałość bez zastrzeżeń, dużym ich plusem jest to, że świetnie się odmaczają


    A jeśli baza trzyma się jak beton to w sumie po co ją skrobać na siłę, skoro znów zakłądamy hybryde? - wystarczy przepolerować i jechać z koksem


    Z tym uzupełnianiem to nawet ACG na swoich stepach pokazywało, że jest to możliwe i wykonalne, dla mnie wyłącznie ten sam kolor i raczej jednokrotnie. Zazwyczaj jednak kobietki chcą zmian.


  11. #4236

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja robię jedynie tak rodzinie/przyjaciółkom i zawsze ściągam to co już mają, nie ma sensu nawarstwiać..

  12. #4237
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja robiłam sobie ze dwa razy i dobrze tego nie wspominam, jak dla mnie bez sensu

    ________________________________________


  13. #4238

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zgadzam się z koleżanką
    Najlepsze było stwierdzenie "zakładanie na starą bieliznę, nowej "

  14. #4239
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam, mam kilka pytań odnośnie hybryd, bazę i top używam z Schellac, lakiery Schellac i Semilac, lakiery czasami po kilku dniach wycierają się na końcach lub delikatnie odpryskują, jak temu zaradzić? i jak jest u was z kryciem lakierów Semilac? czasami 3 warstwy nie wystarczają i wolny brzeg paznokcia prześwituje, czy nałożenie więcej warstw nie będzie miało wpływu na trwałość lakieru?

  15. #4240
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Pierwszy raz czytam taka opinię na temat semilac... Moze te dwie firmy nie współpracują ze sobą ?

    U wszystkich sie rąk dzieje czy tylko na jednych pazurkach ?

    Nigdy nie musiałam kłaść 3 warstw semilac i nigdy nie przeswituja. Co to za kolory?

    ________________________________________


  16. #4241
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny ma pytanie? Czy przy hybrydach przemywacie baze cleanerem ? Różnie robią i zastanawiam się ajk jest lepiej

  17. #4242
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja nigdy nie przemywalam. Ale moze niektóre kolory innej firmy niż baza się bardziej ślizgają i wtedy trzeba przetrzeć ale to raczej na sucho

  18. #4243
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny gdzie mogę kupić oryginalną bazę gelish w rozsądnej cenie? U leobert niestety nie ma

  19. #4244
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    sprawdź w eurofashion często mają na nią promocję
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 13-09-2014 o 17:24 Powód: literówka

  20. #4245
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Sprawdzałam 125 zł to trochę dużo. Napis fundation jest w szarej ramce z na tej aukcji HARMONY GELISH BASE FOUNDATION 15ML UV PODKŁAD! (4590175052) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jest w fioletowej . Czy to podróba?

    http://beautyflo.pl/pl/handnail-harm...-base-gel.html ktoś kupował z tej stronki?
    Ostatnio edytowane przez Misia67 ; 13-09-2014 o 19:42

  21. #4246
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to oryginał.ja kupiłam e eurofashion za okolo 100zl bo byla w promocji.kolor dostałam ten z fioletowym paskiem a top z niebieskim mimo ze na stronie są szare

  22. #4247
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Pierwszy raz czytam taka opinię na temat semilac... Moze te dwie firmy nie współpracują ze sobą ?

    U wszystkich sie rąk dzieje czy tylko na jednych pazurkach ?

    Nigdy nie musiałam kłaść 3 warstw semilac i nigdy nie przeswituja. Co to za kolory?
    najbardziej prześwitują 042 i 045, ale inne też nie wyglądają ładnie po 2 warstwach np. 001 lub 023
    Końcówki wycierają się prawie zawsze, a odpryskują na jednych dłoniach na większości pazurków, na innych na jednym... różnie

  23. #4248
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny czy ktoras spotkała sie z hybryda w takim kolorze? to jest taka zimna kosc sloniowa

  24. #4249
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mega super kolorek.podobny wypuścił gelish w jesiennej tegorocznej ofercie ale nie wiem czy nie jest w ciepłej tonacji. Kolor do i look buff?
    http://www.chickettes.com/sneak-peek...ll-collection/ choć na tym zdjęciu wygląda jak beżowy
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 15-09-2014 o 17:41

  25. #4250
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Indigo Champagne tyle ze bardziej podchodzi pod kolor szampana rzeczywiscie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •