Strona 174 z 180 PierwszyPierwszy ... 74124164170171172173174175176177178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 326 do 4 350 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4326
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    karlanails, używasz na sobie, czy też na innych? Bo szczególnie interesuje mnie użytkowanie bazy/topu na wielu różnych płytkach. Czy ładnie się wszystko trzyma od momentu założenia do ściągnięcia (2-3 tygodnie)? Jak się odmacza baza, da radę ją ściągnąć? ;-)

  2. #4327
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kochana ja uzywam i na sobie i na innych. 2 razy tylko mi sie zdarzylo ze jednej nie chca trzymac dluzej niz tydzien, a innej zawsze trzymalo a xa 4 razem juz nie chcialo ttzymac dluzej niz tydzien. A tak to mam klientki ktore ze wzgledu na brak czasu wpadaja co 3-4tyg i sie ladnie trzyma pomijajac okropny odrost hehe wlasnie kupilam od nich top bo mi sie konczy. A co do allepaznokcie kupilam a probe jedna hybryde ntn.

  3. #4328
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    no dokadine super

  4. #4329
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wyszukiwarka wątku nic nie znalazła więc zapytam: trafiłam dzisiaj na hybrydy MAKITA. Ktoś ich używał? 15 ml za 35 zl. Przyznam, że bardzo przypominają gamą kolorystyczną CZ oraz Olivia. Czy nie są przypadkiem z tej samej rozlewni? Cena taka sama. A CZ używam i generalnie bardzo sobie chwalę. Nie każdy kolor dobrze kryje przy 2 warstwach, ale jak już osiągniemy efekt to fajnie się trzymają i łatwo odmaczają.
    Czyli jak, MAKITA jest Wam znana?

  5. #4330
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chce kupić sobie jakieś dobre hybrydy do frencha. Zastanawiam się nad SPN NAILS 502 i 504 lub cosmetic zone 001 i 003.
    Chciałabym żeby kolor był bardzo zbliżony do naturalnej płytki, żeby wyglądała tak jak bym malowała prawie przezroczystym lakierem. Nie lubię mlecznych frenchy. Jakie firmy i kolory polecacie?
    Ostatnio edytowane przez chiquita_23 ; 04-11-2014 o 16:08

  6. #4331
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej, kupiłam ostatnio kilka hybryd i żeli z Indigo (po raz pierwszy) i spotkała mnie niemiła niespodzianka przy jednym kolorze, mianowicie Mr White, nie chcial się utwardzić. Tzn, przyłapało go troche ale nie do konca i się rozmazywał, jak dotykałam to ewidentnie był mokry. Pozostałe kolory ok. Czy miałyście kiedyś podobny przypadek? Może jakis wadliwy jest czy co. Naczytałam się dużo dobrych opinii o Indigo, postanowiłam się skusić i wypróbować, a tu niemiła niespodzianka:/

  7. #4332
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czy kładłaś cienkie warstwy i utwardzalas pełne 2 minuty? Często też zdarza się, że żarówki świecą , ale nie pracują tak jak powinny, moze wymień je (chociaz 2 te najdluzej pracujace) i spróbuj jeszcze raz

  8. #4333
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Marilyn* Zobacz post
    Czy kładłaś cienkie warstwy i utwardzalas pełne 2 minuty? Często też zdarza się, że żarówki świecą , ale nie pracują tak jak powinny, moze wymień je (chociaz 2 te najdluzej pracujace) i spróbuj jeszcze raz
    Lampę mam nową, tak że to nie żarówki, utwardzałam tyle ile trzeba. Zastanawia mnie to tym bardziej że z innymi kolorami nie było problemu.

  9. #4334
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wymieszaj bardzo dokladnie przed użyciem i kładź ultra cienkie warstwy

  10. #4335
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał violala Zobacz post
    Hej, kupiłam ostatnio kilka hybryd i żeli z Indigo (po raz pierwszy) i spotkała mnie niemiła niespodzianka przy jednym kolorze, mianowicie Mr White, nie chcial się utwardzić. Tzn, przyłapało go troche ale nie do konca i się rozmazywał, jak dotykałam to ewidentnie był mokry. Pozostałe kolory ok. Czy miałyście kiedyś podobny przypadek? Może jakis wadliwy jest czy co. Naczytałam się dużo dobrych opinii o Indigo, postanowiłam się skusić i wypróbować, a tu niemiła niespodzianka:/
    tez zamowilam ostatnio Mr White i dzieje sie tak samo marszczy sie i nie utwarsza, tylko ze nie na wszystkich paznokciach tak sie dzieje.

  11. #4336
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja też tak mam.po 2 min. W lampie jak nakładam top potrafi mi się rozmazać.moze ta partia wrześniowa jest wadliwa....

  12. #4337
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam,
    Jestem nowa, lecz frum sledzę od paru miesięcy. Od Was dowsie iedziałam się więcej o hybrydach . Jestem kosmetologiem, lecz nie czarujmy się tytuł nie czyni nas mistrzem, lecz ciężka raca, uczenie się na własnych błędach.
    Przetestowałam pare firm i chcę podzielić sie spostrzeżeniami.
    Zaczęłam od TIFTONA, jest ok dobrze się trzymał za pierwszym nałożeniem- 3 tyg, kolejne raz już nie tak bardzo.Baza i top tez Tifton.
    Kupiłam baze GELISH i dostalam skrzydeł. Kupiłam następnie effectivenails, tez polecam, chociaz kolor z drobinkami byl fajnie gęstawy, bez drobinek był lejący, muszę cieniutko malować, chociaż kryci jak najbardziej ok.
    Teraz zakupiłam COSMETIC ZONE kolejny udany zakup, fajna gęstawa konsystencja, dobre krycie, trzyma sie ok.(jak mozna wnioskowac lube gesciejsze hybrydy)
    Pracuję nad topem. Mam z effectivenails - fajny zwarty w formie, tifton ok, lecz rzadki. Zaden nie daje dla mnie wystarczająco zadowalającego efektu. Jest fajnie, swieci si max tydzien, pozniej sie rysuje, matowieje. Nie wiem czy ja tak go eksploatuje czy jest to normalne. Robie podchody do top-u z eco star nails. Czytała, że ok. Jakie są Wasze odczucia.
    Pozdrawiam

  13. #4338
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam bazę i top gelish.zarówno na dłoniach jak i na stopach błysk przez cały okres.ale czasem potrafi pękać na końcach po okolo tygodniu.robi się jakby pajęczyna.zazwyczaj się tak mi dzieje na długich paznokciach. Konsystencja rzadka i czasem zdarza mi się nabrać za dużo i zalewam skórki.

    co do kolorów:mam gelish- jest rzadki a kolory różnie 2-3 warstwy na krycie.trzyma się najlepiej ze wszystkich.rzadko odpryskuje.
    indigo średnio gęste jak dla mnie.ja i tak zawsze sporo wycieram pędzelek. Krycie zazwyczaj 2 warstwy.
    semilac podobna konsystencja jak indigo. 2 warstwy kryją.
    tiftona już znasz
    mam kilka kolorów z unique z Allepaznokcie.krycie czasem 1 warstwa.dobrze się noszą.są gęste.bardziej niż indigo.odmaczają się super.u mnie szał robi kolor 35.
    z Allepaznokcie mam jeszcze inną kolekcję.jest ciut rzadsza ale generalnie gęsta.też się odmacza i kryje ok.
    Oczywiście wszystko na bazie i topie GELISH.innych nie mialam.

    jaki top matujący możecie polecić bo teraz zaczynają pytać.

    a jakiej firmy polecacie czarny kolor i dobre krycie?
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 21-11-2014 o 22:19 Powód: dodanie tekstu

  14. #4339
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    ja też tak mam.po 2 min. W lampie jak nakładam top potrafi mi się rozmazać.moze ta partia wrześniowa jest wadliwa....
    mozliwe ja zamawiala na poczatku listopada. Pisalam do nich ale zero odzewu. a ty kontaktowalas sie z nimi w tej sprawie?

  15. #4340
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    bylam u nich.kazali przywieźć to wymienią.

  16. #4341
    Wczytuje się Avatar karooosia
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    28

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    bylam u nich.kazali przywieźć to wymienią.
    Aha bo ja najblizej mam do bydgoszczy ale nie wiem czy tam mi wymiena

  17. #4342
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    chyba będziesz musiała wymienić tam gdzie kupiłaś.ale napisz lub zadzwoń do nich to ci powiedzą

  18. #4343
    Debiutantka Avatar karolkar
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    piaseczno
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam . mama w prezencie zamowila mi zestaw startowy nie wiem z jakiej strony ale wiem ze w komplecie sa lakierozele firmy art lak jakie sa wasze opinie , trwalosc . ewentualnie czy znacie jakies firmy trzymajace sie do 2 tyg ale nie kosztujace wiecej jak 15 zl za buteleczke ? Wiecie w woli wyjasnienia hybrydy bede robila sobie mamie i max trzem znajomym wiec szczeze nie potrzeba mi uzyskiwac jakosci rosto z salonu . jedyne wymagania jakie mam to trwalosc min tydzien (zwykly lakier trzyma mi jeden dzien ) cena nie za wysoka. Orac w miare bezproblemowe zmywanie . dziekuje za odpowiedzi :-). Jesli w tym watku bylo cos o tej firmie przeoraszam umknelo mi pieerwsze 100 stron przeczytane ale reszty nie bede oszukiwac nie dalam rady i nie mialam cierpliwosci :-)

  19. #4344
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    karolkar - ja przeczytałam wszystkie strony i z tego co pamiętam art lak nie odmacza się w acetonie oraz odpada w ciągu 24 godzin. To nie jest hybryda tylko żel w butelce "lakierowej".
    Jeśli nie chcesz lub nie potrafisz spiłować tego lakierożelu, to zanim nałożysz go na paznokcie, pomaluj próbnik lub np. plastikową łyżeczkę, zawiń w folie z acetonem i sprawdź czy się odmoczy.
    Z łatwo odmaczających się, najtańsze mnie znane to IBD Just Gel.

  20. #4345
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zmywanie w sensie?
    Bo hybrydy dzielą się na takie, które schodzą płatami po odmoczeniu i takie, które trzeba zeskrobać. W zależności od koloru, ilości pigmentu (nawet w obrębie tej samej fimry) jedne łatwiej nad innymi trzeba nieco popracować.
    łatwo odmaczają się sun flower a na testy można kupić wersje mini np spn - 4 ml


  21. #4346
    Debiutantka Avatar karolkar
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    piaseczno
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wiec tak co do trwałości artlak moge powiedziec ze jak na razie 2dzień mamie trzymają . nie wytrzynalam po otwarciu paczki . mama jest jkasjerką w hipermarkecie wiec chyba nie jest źle . co do odmaczania , schodzenia sprawdzilam na linijce heh i schodza ale raczej kawalkami jak odpryskujacy lakier. Co do firmy spn 4 ml dla mnie starczy wiec poszperam . dziekuje za odpowiedzi :-)

    https://spn.pl/pl,lakiery-hybrydowe-...ction-4ml.html
    Takie znalazlam czy to te ?
    Ostatnio edytowane przez karolkar ; 04-12-2014 o 19:17 Powód: literóweczki

  22. #4347
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    tak, to te, kilka firm ma wprowadzone mniejsze pojemności ok 4 - 6 ml, znacznie lepiej się sprawdzają niż całe 15


  23. #4348
    Debiutantka Avatar karolkar
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    piaseczno
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    W salonie może 15 ml są dobre ale na uzytek gora 3 osób te mniejsze w zupełności wystarczą raczej :-). Chciala bym was zapytać o sprawdzonego dostawce produktow nie tylko hybryd z allegro , czy może jakaś tania dość i sprawdzona stronka /firma . Jeżeli nie był by to kłopot poprosze o link :-). Wiecie dopiero zaczynam przygodę z hybrydami a jako przyszła dyplomowana masażystka muszę mieć czym sie pochwalić na pazurkach :-)

  24. #4349
    Rozkręcanko Avatar agata19_11
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Świdnik
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam Przymierzam się do zakupu zestawu do robienia paznokci hybrydowych (do tej pory robiłam tylko akryl) i tu moje pytanie. W owym zestawie jest lampa 14 Watt, czy taka moc będzie w stanie utwardzić lakier?
    Pozdrawiam

  25. #4350
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja polecam Cosmetics Zone. Wprowadzili niedawno pojemności 7 ml i powiększają ofertę kolorów w tym gabarycie. Dobrze się odmaczają, chociaż niektóre kolorki są półtransparentne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •