Strona 180 z 180 PierwszyPierwszy ... 80130170176177178179180
Pokaż wyniki 4 476 do 4 485 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4476
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jednak najlepiej lakier hybrydowy zakłada i zdejmuje kosmetyczka. Tak robi moja żona i zawsze chodzi zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez mirekwalczyk ; 07-03-2016 o 18:10

  2. #4477
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja też zawsze chodzę na hybrydy do kosmetyczki. Dzięki temu mam pewność, że wszystko zostanie zrobione prawidłowo. Rok temu zaproponowała mi lakiery Semilaca i muszę przyznać, że od tej pory cały czas ich używamy.

  3. #4478
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja sama sobie nie robię paznokci. na hybrydy chodzę do kumpeli z Mokotowa, która uwielbia bawić się paznokciami. widać to po tym, jakie są efekty same oceńcie: https://www.facebook.com/Lapromesa-5...05684/?fref=ts

  4. #4479
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam! Jestem nową użytkowniczką forum i właśnie potrzebuję pomocy. Chodzi mi o podpowiedź gdzie znajdę temat odnośnie utwardzenia naturalnych paznokci pod hybrydę. Od niedawna robię paznokcie i mam koleżankę która ma bardzo słabe, łamliwe paznokcie. Początkowo kładłam jej żel uv i na to hybrydę, ale postanowiłam iść na skróty (żeby nie piłować jej tego starego żelu) i kupiłam sculpting gel IBD soak off (bo można go odmoczyć w acetonie). tylko teraz nie wiem za bardzo jak mam go nałożyć. Zaczynam od przygotowania paznokci, pozniej primer, dalej nie wiem czy najpierw dać baze od hybrydy semilac i pozniej ten sculpting IBD i kolor, czy najpierw sculpting i poźniej baze do hybrydy i kolorczy moze przemyc utwardzony sculpting IBD cleanerem? Czy mogłby mi ktoś pomóc, z góry dziekuje i pozdrawiam.POMOCY!

  5. #4480
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Spróbuj z odżywka new nails. U mnie płytka się przy niej porządnie wzmocniła, diametralnie odmieniła. Pewnie, że wszystko trwało, ale zmiana była totalna i zdecydowana. Powiedzmy, że cel udało się osiągnąć w ciągu kilku tygodni. Działaj.

  6. #4481
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Joanna83 Zobacz post
    Witam! Jestem nową użytkowniczką forum i właśnie potrzebuję pomocy. Chodzi mi o podpowiedź gdzie znajdę temat odnośnie utwardzenia naturalnych paznokci pod hybrydę. Od niedawna robię paznokcie i mam koleżankę która ma bardzo słabe, łamliwe paznokcie. Początkowo kładłam jej żel uv i na to hybrydę, ale postanowiłam iść na skróty (żeby nie piłować jej tego starego żelu) i kupiłam sculpting gel IBD soak off (bo można go odmoczyć w acetonie). tylko teraz nie wiem za bardzo jak mam go nałożyć. Zaczynam od przygotowania paznokci, pozniej primer, dalej nie wiem czy najpierw dać baze od hybrydy semilac i pozniej ten sculpting IBD i kolor, czy najpierw sculpting i poźniej baze do hybrydy i kolorczy moze przemyc utwardzony sculpting IBD cleanerem? Czy mogłby mi ktoś pomóc, z góry dziekuje i pozdrawiam.POMOCY!
    @Joanna83 najpierw sculpting, potem baza A co do hybryd to polecam semilac. Sama korzystam i jestem bardzo zadowolona z kolorów i efektu jaki dają. Paznokcie wyglądają ślicznie bez zbędnych zdobień

  7. #4482
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    New nails, używaj systematycznie, paznokcie będą zdrowe i w dobrej kondycji.
    Używam hybrydowych od dawna, nic nie odpada, stosuję odżywkę i przynajmniej jak na razie te paznokcie mam na maska zdrowe.

  8. #4483
    Debiutantka Avatar Hester44
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Super, dzięki za wszystkie porady

  9. #4484
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    u mnie wszystkie lakiery hybrydowe sa z EM Nail bardzo je lubie- cena jest niska, a jakoscia nie odbiegają od lakierow z wyzszej półki no i kwestia najwazniejsza- nie mam zadnych uczulen, a skore dloni i paznokcie mam dosc wrazliwe

  10. #4485
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał yashe Zobacz post
    pewnie masz za miękkie paznokcie, wydaje mi się, że to nie wina hybrydy.. mi zrobiło się podobnie tylko że na jednym palcu, powodem wg mnie było to, że płytka w tym miejscu była dość cienka, i pazur mimo lakieru wywijał się na wszystkie strony:/ wrrr :/ proponuję spróbować "podleczyć" paznokcie jakimiś odżywkami np, Eveline albo nałożyć warstwę żelu, aby delikatniej utwardzić naturalną płytkę. Ja swojego paznokcia spiłowałam najkrócej jak się da i na takim krótkim zrobiłam hybrydę, dałam też trzy warstwy lakieru i jest już ok
    Ja robiłam podobnie tzn. albo 3 warstwy albo nakładałam żel i później kolor na to

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •