Strona 19 z 180 PierwszyPierwszy ... 91516171819202122232969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #451

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Było tak zapakowane jak na zdjęciu. tylko w folie bąbelkową. a wszystkie produkty w kartoniku ale pudełko było duże wiec podejrzewam ze te buteleczki latały po nim. napisałam do indigo. zobaczymy co odpiszą.

  2. #452
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    pewnie uznają reklamację, widac ze nie ma tu udziału osób trzecich... no chyba ze po kartoniku przejechał wozek widlowy
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  3. #453

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzisiaj przyszły mi nowiutkie lakierki. tym razem w całości i nawet gratisie dostałam. Uwzględnili reklamacje niestety nie widomo czyja to wina. mi się wydaje że kurier trochę ją poturbował.

  4. #454
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czy pod hybrydki mozna dac primer czy raczej sie nie daje

  5. #455
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    daje sie ja na szkoleniu bylam z Mistero Milano to trzeba

  6. #456
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dzisiejsze z nowego zestawu mmmmmm extra sie nimi pracuje
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  7. #457
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Drapi a możesz zrobic wzornik tych sf bo podobno kolorki ze wzornika sklepowego bardzo odbiegaja od rzeczywistych kolorów

  8. #458
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ok tylko ja nie mam tez wszystkich zaraz zrobie
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  9. #459
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Drapi super

  10. #460
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    prosze bardzo chyba dokupie reszte kolorow bo mi sie strasznie podobaja pod wzgledem jakosciowym i kolorystycznym
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  11. #461
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Drapi dzięki a kładłaś jedna czy dwie warstwy i ten kolor w pierwszym rzędzie od lewej 7 co to za numerek

  12. #462
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to jest pomaranczowy sa zupelnie inne niz na stronie u nich kladlam 2 warstwy ale np pomarancz i czerwony i czarny mozna dac jedna bo i tak jest intensywny kolor i mozno napigmentowane sa wiec wiecej nie trzeba .. ale mozna oczywiscie przed dalam primer i zelolakier bazowy przezroczysty i na wykonczenie tez ten przezroczysty
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  13. #463
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dzieki za info to teraz czekamy na relacje jak Ci sie będa trzymaly

  14. #464
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    noooo mam nadzieje ze dluuugo hehehe zobaczymy napewno dam znac
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  15. #465
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a ja mam problem z topem shellac, nie potrafię go opanować (nie wiem czy jakiś felerny czy ja ) Raz się błyszczy, raz nie, żarówki mam ok. próbowałam w 2 różnych lampach, różnych odtłuszczaczy, trzymałam dłużej w lampie, czekałam także chwilę po wyciągnięciu z lampy, by dać im "ochłonąć" i nic, dalej to samo, może ktoś coś poradzi?
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  16. #466
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ciensza warstwe naloz moze dlatego
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  17. #467
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny! Piszę pierwszy raz na tym forum, zainteresował mnie właśnie manicure hybrydowy i myślę nad zakupem zestawu do własnego, domowego użytku Chciałabym kupić jakiś tani zestaw, czy mogłybyście coś polecić, jakąś firmę? Chcę aby efekt był dobry, nie musi być "salonowy" bo tak jak napisałam potrzebuję tego jedynie na własny użytek Będę wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam

  18. #468
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Przeciez w temacie jest prawie wszystko napisane, trzeba poczytac. Przeleci ostatnie kilka stron.
    Wiekszosc dziewczyn i tak kupuje na domowy uzytek i czasami firmy sie powtarzaja Mistero Milano lub tez Indigo a druga czesci do pracy w salonie i tez te same firmy.




    A skoro piszesz pierwszy raz to warto byloby sie pierw przywitac a nie tak odrazu z pytaniem
    http://forum.wzorki.info/przywitaj-s...tml#post300162
    Agnieszka

  19. #469
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    Przeciez w temacie jest prawie wszystko napisane, trzeba poczytac. Przeleci ostatnie kilka stron.
    Wiekszosc dziewczyn i tak kupuje na domowy uzytek i czasami firmy sie powtarzaja Mistero Milano lub tez Indigo a druga czesci do pracy w salonie i tez te same firmy.




    A skoro piszesz pierwszy raz to warto byloby sie pierw przywitac a nie tak odrazu z pytaniem
    http://forum.wzorki.info/przywitaj-s...tml#post300162

    Temat ma 19 stron, żeby przeczytać wszystko od deski do deski trzeba poświęcić sporo czasu, a ja mam go niewiele. Uznałam, że jeśli parę osób napisze coś od siebie to nikt na tym nie straci, bo będzie sporo szybciej, a ja będę miałam konkretną odpowiedź zamiast wertowania wszystkich stron. Nie wiedziałam jednak, że to aż taki problem Przeglądając parę stron, natrafiłam na nazwy firm, ale nigdzie nie widziałam konkretnie ile trzeba zapłacić, gdzie kupować i czy się opłaca.
    Generalnie pomyślałam, że fajnie byłoby taki zestaw mieć, jeśli mogę zapłacić w miarę niewiele i mieć niezły efekt. Jeśli opłaca się kupić jedynie najdroższą markę to odpuszczam, gdyż nie jest to dla mnie na tyle istotne. Przeżyję bez tego Co nie zmienia faktu, że lepiej byłoby coś takiego mieć

    Już naprawiłam mój błąd, naprawdę nie wiem co we mnie wstąpiło, że zachowałam się tak bezczelnie i ośmieliłam nie przywitać ze wszystkimi. Mam nadzieję, że wybaczycie mi ten skandal i nie będę musiała dodawać sobie kolejnych lat do posiedzenia w czyśćcu.

    Ok, już kończę z tym sarkazmem i już tym razem bez sarkazmu pozdrawiam

  20. #470
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Claudia - 19 stron to jest naprawdę niewiele i żaden wysiłek, mamy tematy po 150 Każdy kto stosuje hybrydy już napisał od siebie, nie będziemy powielać postów tylko dlatego, że komuś się nie chce cofnąć / bądź sorki czasu nie ma
    Jeśli chodzi o firmy to w rankingu prowadzą MM i Indigo, ale jak to zazwyczaj bywa, każdy musi na sobie sprawdzić co mu lepiej pasuje, z jednej firmy lepsza baza, z innej kolor itd...
    Poza tym tak dla siebie - domowo to nie wiem czy to takie opłacalne (zakładam, że lampę UV masz?) baza + kolor (najlepiej kilka, bo chyba nie będziesz malowała cały czas tym samym) i wyjdzie kilka stówek, które nigdy się nie zwróci. Gdybyś ew. namówiła kilka koleżanek do spółki, to może, może...
    Dobra rada od długodystansowca - jeśli zaczynasz przygodę z naszym forum startuj z pokorą, bo szybko spalisz sobie pozycje
    Pozdrawiam.


  21. #471
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzięki za odpowiedź. Jeśli 19 stron to dla Was mało to zazdroszczę wolnego czasu, ja niestety mam dużo zajęć i choćbym chciała to nie mogę spędzać godzin na czytaniu o paznokciach
    Nie mam lampy UV, chciałam kupić ją w zestawie. Może w ogóle wyjaśnię pewną kluczową kwestię, bo widzę, że na tym forum są raczej osoby, które bardzo interesują się zdobieniem paznokci. Ja nie, dla mnie to nie jest jakieś szczególne zainteresowanie, jestem może maniaczką lakierów we wszelkich odcieniach i to tyle. Na to forum trafiłam z polecenia, bo ktoś mi powiedział, że mogę tu uzyskać pomoc, ale widzę, ze chyba trochę niechętnie podchodzicie do "amatorek" Przygody z forum żadnej nie zaczynam, bo tak jak już wspomniałam, zdobienie paznokci nie odgrywa w moim życiu żadnej znaczącej roli. Ot, chciałam sobie sprawić zestaw, dzięki któremu nie będę musiała się borykać z częstym malowaniem paznokci i odpryskiwaniem.
    Z tego co przeczytałam powyżej wychodzi, że chyba jednak nie bardzo opłaca się taki interes. No ale dobrze wiedzieć Dzięki za pomoc i pozdrawiam

  22. #472
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    claudia ja ci pomogę więc polecam ci zestawik MM masz w nim wszystko co potrzebne w tej metodzie kolorek wybierasz jaki chcesz do zestawu . Cena również przyzwoita Zestaw startowy lakierw hybrydowych - MisteroMilano . Lampe musisz dokupic wystarczy zwykła tunelówka na 4 zarówki

  23. #473
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    tak na prawde każdy poleci to czego używa, większość hybryd jest w zbliżonych cenach, co najwyżej różnią się pojemnością na pewno szkoda kasy na takie hiper tanie hybrydy ktore sa na allegro, bo jakość w ogole sie nie ma do tych "normalnych". przynajmniej z tego co ja raz kupilam na probe w ogole nie byłam zadowolona.

    a ja bym bass poleciła kolorowke mają klasyczną dość
    Załącznik 46915

    uzupełnieniem fajnym są hbrydki ef albo artistic, oni maja super kolorki

  24. #474
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wiecie co, ja się jednak po przeczytaniu całego wątku decyduje mimo wszystko na shellac.
    (też nie miałam czasu, ale rozłożyłam lekturkę na 3 dni, dla chcącego nic trudnego)
    Szukałam czegoś minimalnie inwazyjnego, a z Waszych postów wynika ze shellaca mozna aplikowac bez matowienia plytki oraz bez primera.
    Dla moich klientek to jest sprawa kluczowa..
    Poza tym, usługa będzie kosztowała i tak tyle samo, a czasowo mimo wszystko bede dzięki temu w stanie przyjąć więcej klientek?
    Niektore klientki są naprawde o dziwo bardzo oczytane i świadome pewnych zabiegów, dzisiaj jedna klientka gdy pytała czy wreszcie wprowadze hybrydy była zdziwiona że rozważam wogóle jakąkolwiek inną firme od shellaca i stwierdzila ze w poprzednim salonie robili jej shellac'iem ( maniciurzystka zaszla w ciąże, ta trafiła do mnie więc jej tylko żeluje) i innymi firmami, to wszystkie jej kolezanki jak i ona byly zadowolone wlasnie dopiero po shellacu i że ona woli 10zl doplacic ale zeby jej plytka nie byla nawet matowiona.
    Będe próbowała. Najwyzej klientkom z wymagającą płytką będę ją mimo wszystko dodatkowo wytrawiać. Ale skoro shellac ma wypracowaną opinie na calym swiecie nie tylko wśród maniciurzystek ale jak widać również wśród klientek to poświęce tą troszke wyższą cene i decyduje się na SHELLAC.
    Chciałam nadmienić, że na allegro shellac jest już od 70zł
    Dziękuje Wam za Wasze wszystkie sugestie, bardzo mi pomogły w wyborze, mam nadzieje że będe zadowolona i klientki również
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  25. #475
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jak ktos ma rodzinke w stanach to tam shellac jest bodajze za 45zl.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •