Strona 3 z 180 PierwszyPierwszy 12345671353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #51
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Drogie koleżanki tak jak już jedna z Was powiedziała że trzeba pogratulować firmie cnd reklamy i marketingu... na rynku pojawia się coraz to więcej ofert z zakresu żelo-lakierów-czyli czegoś czym w sumie jest shellac ... nie mniej jednak wydaje mi się na moja skromną kieszeń nie za te pieniądze... rozumiem sam kolor ale do tego sa dwa bezbarwne podkład i wierzchnia warstwa... no i akcesoria do usuwania z czym dziarsko poradziła sobie Pani na filmiku :
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Na tym forum znajduje sie temat o Mistero Milano i krzyżyk mi jeżeli przeinaczyłam nazwę ... ale jesteście w temacie więć wiecie o którą mi firmę chodzi... tam w ofercie znajduje się produkt strikte jak shellac... poczytajcie a i cena spadła o 50% połowę...
    za nim wydacie fortunę może warto poeksperymentować ... a jeśli poszukacie to wierzę że więcej firm ma je w ofercie


    pozdrawiam

  2. #52
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    wiemy wiemy nawet na pierwszej stronie o tym pisałyśmy każda większa firma ma teraz produkt z tej serii
    a na filmiku Pani sobie zdecydowanie utrudnia (dodaje roboty). Ja bym wlała aceton do miseczki, łapki wsadziła i wsio



  3. #53
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    a nie uwazacie ze zelolakiery są raczej alternatywą dla pan, ktore robią manicure, a nie dla tych, ktore przedluzaja? (chodzi mi o rozwazania nad cena zabiegu)

  4. #54
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    no to tak wychodzi te min 50 zł bo efekt jest przynajmniej 3 razy dłuższy niż przy lakierze zwykłym no i produkty jednak trochę droższe



  5. #55
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    ja mam mieszane uczucia , zrobiłam wywiad : i tak odrost jest widoczny bardzo zwłaszcza przy ciemnych kolorach i trudno wytrzymać 3 tygodnie , lepiej zrobić żelem i lakier a klientki sobie same zmieniają kolor kiedy mają ochotę , pół na pół ma swoje pazurki cienkie i miękkie i wtedy można zrobić twardym żelem ewentualnie żel kolor normalny jesli ktoś chce kolor na stałe,
    jesli ktoś ma salon i dużo klientek na manicure plus lakier to wtedy się opłaca jak najbardziej bo zawsze to nowość i będzie przyciągać

  6. #56

  7. #57
    Wczytuje się Avatar Hania31
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pszów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Dziewczyny identyczne kolory co podała Samaron w linku ma Silcare, baza/nabłyszczacz i kolory po 25zl.
    Kupiłam i nosze od paru dni i zupełnie nic się nie dzieje, a mam paznokcie miekkie po zdjęciu tradycyjnych żeli. Zamawiałam od nich telefonicznie, bo na stronie jeszcze ich nie ma, nie wiedziałabym nawet i przepłaciła przynajmniej trzykrotnie gdyby mi maila nie posłali z ofertą (byłam kiedyś u nich odbiorcą hurtowym ) kolorkow mają chyba 15 albo 16, mam w mailu palete kolorów i opis jak stosować więc jak ktoraś chce to moge wysłać.

  8. #58
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Haniu wstaw jak mozesz)))
    KAMIS AJ LOF JU

  9. #59
    Wczytuje się Avatar Hania31
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pszów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Mam nadzieję, że mnie nie zamkną oto treść maila z Silcare:

    PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU!
    Color It!
    Rewelacyjny system trwałego zdobienia paznokci naturalnych!
    Alternatywa dla tradycyjnego lakieru. Kolor na paznokciach utrzymuje się do dwóch tygodni!
    Łatwa i szybka aplikacja! Bez osłabiania płytki paznokcia.
    DOSTĘPNE KOLORY:

    HASŁO?
    Kolorze trwaj!
    Wymagane produkty:
    1. Żel baza-podkład- 2w1- Color It! Secure
    2. Lakiero-żel Color It! W wybranym kolorze.
    3. Cleaner do odtłuszczania i przemywania masy.
    Zawsze dezynfekuj skórę dłoni klientki!
    1. Na skórki nakładamy oszczędnie Cuticle Remover.
    2. Rozmiękczone skórki odsuwamy patyczkiem lub wycinamy.
    3. Nadajemy kształt wolnej krawędzi paznokcia.(Pilnik o gradacji 180/240)
    4. Matowimy delikatnie całą płytkę (pilnikiem 180/240 lub blokiem do manicure).
    5. Paznokcie przemywamy płynem Cleaner dehydrator.
    6. Nakładamy cienką warstwę żelu Color It! Secure. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Nie przemywamy!
    7. Nakładamy cienką warstwę lakiero-żelu Color It! Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Nie przemywamy!
    · Jeżeli jest taka potrzeba nakładamy drugą cienką warstwę. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Nie przemywamy!
    8. Nakładamy cienka warstwę żelu Color It! Secure. Utwardzamy w lampie UV 36 W przez 2 minuty. Przemywamy masę płynem Cleaner.
    · Pamiętaj! Pokrywając paznokieć naturalny należy zabezpieczyć dokładnie krawędź wolnego brzegu przeciągając każdą warstwę żelu po za koniec paznokcia. Utworzony bufor zapobiegnie odspajaniu się warstwy żelu od naturalnej płytki.
    Całość zabiegu można zakończyć nakładając na skórki oliwkę pielęgnacyjną oraz wmasowując krem w skórę dłoni.

  10. #60
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    super sprawa z tymi lakiero-żelami , szkoda że mam mało klientek - jeśli kto ma salon to

  11. #61
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Haniu - dzięki super i chyba się skusze jak tylko już będe w ofercie w sklepie



  12. #62
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Haniu tego nam było trzeba Dzieki
    Wypysia

  13. #63
    Wczytuje się Avatar Hania31
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pszów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Można zamawiać telefonicznie już, ja tak zrobilam... powiem Wam tylko że kolorki są ciut jaśniejsze i żywsze w rzeczywistości, jak zrobię wzornik (mam tylko 3 kolory na razie) to wstawię fotkę dla porównania.
    Cieszę się, że mogłam pomóc, wiele wyczytałam z tego forum przydatnych informacji

  14. #64
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Ostrołęka
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    My mamy w swojej ofercie Gelosophy i idą jak świeże bułeczki,wszystko pięknie się trzyma(na temat innych Hybryd się nie wypowiadam bo nie próbowałam)
    Matowimy pazurka dajemy bazę ,2x kolor, top i wsio.Panie pomykają po kilka tygodni i z odrostem przychodzą.
    Świetna sprawa kiedy stała klientka chce zdjąć pazuraski a my nie chcemy jej stracić ,proponujemy jej manicure hybrydowy i wszyscy są zadowoleni.
    Pazurki po zdjęciu i położeniu hybrydy nadal są zadbane a klientka szczęśliwa.
    Jeżeli ktoś jest z mojej okolicy to zapraszam pokażę co i jak.( oczywiście za Free)

  15. #65
    Wczytuje się Avatar Hania31
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pszów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Silcare ma już na stronie te lakiero-żele Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna linia COLOR IT

  16. #66
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    allepaznokcie też cos ma w swojej ofercie Żel lakier UV - Allepaznokcie.pl

    i dobrarada http://www.dobrarada.com.pl/k344,gel...hybrydowy.html
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 21-02-2011 o 21:40

  17. #67
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    a ja to juz zglupialam z tym wszystkim!zupelnie nie wiem ktory zakupic(chodzi o marke ) ,tutaj u siebie jak kupie ,to drogo troche ... zwariuje chyba ,a babeczki mi sie w salonie zaczynaj pytac ,to musze
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    w troki zebrac i cos w koncu zamowic

  18. #68
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    a ja testowałam już dr, kolor czerwony. jest baaardzo rzadki, bardziej niz zwykły lakier, trzeba się wprawić, bo jak machnełam pierwszą rękę taką normalną warstwą to jak malowałam kciuk to maly palec juz plyyyynął.... . 1 warstwa dobrze kryje. utwardzalam 3 minuty, nosze 2 dzien więc nie wiem jak trwałość.

    czym jeszcze sie rozni od gelisha harmony, to ze od razu po wyjęciu z lampy się błyszczy i nie trzeba go przecierac. jest to fajne, ale za to problem będzie jeżeli będziemy chciały go użyc przy metodzie combo, albo namalowac nim frencza w pazurze zelowym

  19. #69
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    O Asia dzięki za recenzję, ale teraz zrobiłaś mi
    dlaczego nie nadaje się do malowania frencza? dlatego, że za rzadki i spływa? nie namaluje się uśmiechu? a może gdyby użyć innego pędzelka (ja tak robiłam z białym żelem fantastico bianco MM)? a może ten biały z DR ma nieco inną konsystencję niż np czerwony?
    Oświećcie mnie bo ja całkiem nieżelowa.


  20. #70
    Wczytuje się Avatar Hania31
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pszów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    A ja mam od DR kolor pastel peach i jest dość gęstawy, bardziej niż żele kolorowe tradycyjne, nic nie spływa... swoją drogą ciekawe czy u DR mają te lakiery różne gęstości czy akurat czerwony jest rzadki? Mnie denerwowało, że warstwa koloru troche pływa po bazie więc zaczęłam przecierać ją po utwardzeniu suchym wacikiem i teraz jest super (kupiłam na allegro jeden na próbę jakiejś nieznanej firmy, napiszę za parę dni jak się sprawuje, bo nakłada sie super)

  21. #71
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał Hania31 Zobacz post
    Mnie denerwowało, że warstwa koloru troche pływa po bazie więc zaczęłam przecierać ją po utwardzeniu suchym wacikiem i teraz jest super
    Co do tego przecierania bazy to właśnie na pokazie mistero milano Pani Emilia mówila że trzeba przetrzeć bo inaczej te żele spływają z tej bazy

  22. #72
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Ja dostałam swój dziś z mistero, się nie mogę doczekać aż go wykorzystam









  23. #73
    Wczytuje się Avatar Hania31
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pszów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    Co do tego przecierania bazy to właśnie na pokazie mistero milano Pani Emilia mówila że trzeba przetrzeć bo inaczej te żele spływają z tej bazy
    ano widzisz... człowiek sam musi czasem wydedukować i przypuszczam, że french też ładnie wyjdzie na takiej przetartej bazie

  24. #74
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    sami miałam na myśli, że jak namalujesz to potem musisz dodatkowo zmatowić w zasadzie

  25. #75
    Wczytuje się Avatar Hania31
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pszów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac




    to ten lakier co kupiłam na alegro, jest od tej firmy: Lakiero Żel Uv 15Ml Malujesz I Utwardzasz W Lampie, Kolorowe Świat Paznokci nr 030, fajna ciemna czerwień... super sie nakłada i żadnych problemów, zauważyłam też ze ten lakier i od DR sa suche i błyszczace po utwardzeniu a jak sie je przemyje cleanerem to matowieją, nabłyszczam je dodatkowo bo jeśli klientka włoży gdzieś łapki w spirytus czy alkohol to żeby nie miała niespodzianki
    ta firma ma tez te same kolory lakierów co silcare tylko ciut inne opakowania 2Za1 * Lakier Żelowy Uv Black Prince 15Ml * Kolory, Kolorowe Świat Paznokci

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •