Strona 4 z 180 PierwszyPierwszy 123456781454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #76
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Dziewczynki, a jakie kolorki do salonu kupić? Tak na początek? Bo się babki pytają?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  2. #77
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    czerwień, bordo, róż jasny, magenta to podstawowe możesz się jeszcze pokusić o brąz i np pomarańcz
    dobrze też mieć jakiś beżowy lub coś w tym stylu - jasny i bardzo delikatny z czasem można dokupi bardziej szalone kolorki



  3. #78
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    2

    Nai Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Witam. My mamy w salonie Shellac'a od niedawna ale zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza na stopy. Wypróbowałyśmy na fryzjerce czy rzeczywiście będzie sie trzymać 2 tyg. wytrzymało ponad 2 tyg. Natomiast po 2 tyg na stopach był delikatny odrościk. Pewnie latem bedzie szał. Mamy na razie try kolory: czerwień makową, baroons i brąz. Ciekawi nas tylko jak bedzie wyglądał i ile bedzie sie trzymał french. A ceny usługi w Łodzi to 50zł na dłonie

  4. #79
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał su-beauty Zobacz post
    Ciekawi nas tylko jak bedzie wyglądał i ile bedzie sie trzymał french. A ceny usługi w Łodzi to 50zł na dłonie
    co do shellac french to podobno kiepsko sie trzyma słyszałam to na pokazie ,ale osobiście nie znam z praktyki

  5. #80
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    czy ktoras ten silcera w koncu kupila? bo ja czekam na maila od nich i biore na probe

  6. #81
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Ja kupiłam na próbe karminową czerwień z MM i na pierwszy ogień trafila mi się Pani uwielbiając a czerwień na pazurkach... mialam jej robić żelem zwyklym ale jak zareklamowalam jej MM to jej sie oczy zaswiecily.. zaraz po zrobieniu dloni poprosila mnie o stopy bo czas miala zarezerwowany na normalna stylizację. Wiec jesli chodzi o czas pracy - genialna sprawa!
    Kolejne Panie wolały cos bardziej stonowanego a że nie mialam nic w kolorze plytki zrobiłam tak jak Pani Emilia na pokazie - baza, lampa, plyn, przetrzeć i lakier w wybranym kolorku. Jeszcze szybciej, jeszcze bardziej zadowolona klientka! Poprosilam wszystkie o opinię na temat stylizacji potygodniu i dwóch. Czekam niecierpliwie!
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  7. #82
    Rozkręcanko Avatar kashia83
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Londyn
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Hej kobietki jak już wcześniej pisałam pracuje na Shellac'u ale zauważyłam, że jest mnóstwo podobnych porduktów o wiele tańszych. Jestem tylko ciekawa czy oby na pewno są dobre. Może któraś z Was stosowała tańsze odpowiedniki? Proszę Was o odpowiedź gdyż zastanawiam się nad kupnem

  8. #83
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    hej dziewczynki! moja szefowa kupiła ten żel z allepaznokci 32. Żel lakier - Allepaznokcie.pl na próbę, robiłam jej wczoraj na stopach ale źle mi się nim robiło i nie wiem czy ja nie potrafię tym żelem, czy ten żel jest nie ciekawy... był moim zdaniem za gęsty na pędzelku dużo go zostawało mimo że obcierałam go kilka razy zanim na paznokcia przeniosłam, pozlewał się na skórki i zapowietrzył od razu. No i nie wiem czy dobrze zrobiłyśmy bo ona wymoczyła najpierw stopy żeby i pedicure i żel zrobić, może to też miało wpływ
    z forum można się wiele nauczyć

  9. #84
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    A czy może któraś z Was używała żelo-lakierów od DR? Bo jestem ciekawa opinii

  10. #85
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    i ja sie pokusilam na tansze odpowiedniki
    C&C 2x LAKIER ŻELOWY 15ml aż 15 KOLORÓW (1464397317) - Aukcje internetowe Allegro i znajomej trzymaly sie 2 dni
    niby sa to wyprodukowane dla Silcare, ale moze ja cos zle zrobilam
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  11. #86
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Też testowałam "najtańsze" lakiery i odniosłam dziwne wrażenie, że są to zwyczajne żele soak off w buteleczce na lakier. Nie mają konsystencji lakieru, nie są tak wytrzymałe, ogólnie jestem na "nie"



  12. #87
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Na pewno prawda, wiadomo chytry dwa razy traci, jak tylko bedzie pokaz hybryd w poznaniu chetnie pojdę
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #88
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    A testowała któraś z was lakierożele konkretnie firmy Silcare? Będę wdzięczna za odpowiedź.

  14. #89
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Zosiu odpowiedz na Twoje pytanie znajduje się trzy posty wyżej

    Edytko jeżeli chcesz zobaczyć prezentację lakierów hybrydowych to zapraszam do naszego dystrybutora Kasia jak mało kto opowie Ci wszystko na ich temat

    Hurtownia Shining Nails Studio
    ul. Kazimierza Jarochowskiego 38
    60-823 Poznań

    tel.: 88 045 54 75
    Paznokcie, tipsy Poznań | Shining Nails Studio

    Naprawdę warto bo właśnie wprowadziliśmy nowe kolory




  15. #90
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    i kolejne doświadczenia....

    ibd fajne, jak harmony w zasadzie.

    dr - czerwony testowalam i byłam zadowolona, zamówiłyśmy kilka innych kolorów i nie za fajnie to wygląda, bo w niektórych (brązowy, róż) jest rozwarstwiony pigment. ponoc tak ma być. ale to źle świadczy o jakości:/ co do wytrzymałości to ja z tego jasno czerwonego byłam zadowolona, ale już klientki różnie.

    silcare- miałam w planach wziąć na próbe, ale poddałam się po wymianie maili, nie mają bordo ani białego (za to mają niezmiernie potrzebny kolor jasno szary hyhyhy )

    w maju wchodzi magnetic z tym

  16. #91
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Alicjo czytałam wyżej ale tam w sumie nic konkretnego nie ma napisanego, no zostanie metodą prób i błędów znaleźć własną firmę z lakierożelami

  17. #92
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    A powiedzcie mi czy Żelo - lakiery / Shellac to to samo co manicure hybrydowy?
    W życiu warto robić to - co daje szczęście!
    lilka-nails.blogspot.com/

  18. #93
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    tak to to samo



  19. #94
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Taki manicure to ciekawa sprawa, jest to nowość, jak na razie nie jest tak powszechny, ale mam wrażenie, że to się stanie modą, jak jeszcze kilka lat temu tipsy.
    Teraz kobitki chcą mieć naturalne paznokcie i taki trwały manicure zdaje egzamin.
    W życiu warto robić to - co daje szczęście!
    lilka-nails.blogspot.com/

  20. #95
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    No te lakiero-żele to super sprawa napaliłam się na nie jak szczerbaty na suchary tylko sama jeszcze nie wiem gdzie kupię oglądałam na allepaznokcie i mają już coś takiego w swojej ofercie za 39,00 sztuka lub w promocji 2 takie lakiery za 59,00 zł Czy któraś z was już to z alle wypróbowała

  21. #96
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    a czy ktos probowal tego bez matowienia? Trzyma sie?
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  22. #97
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Sieciunia prześledź ten watek od początku. Dziewczyny pisały że trzyma się ale ciągle testują produkty firm...

  23. #98
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Zosiu czytalam caly temat i z tego co pamietam(bo juz chyba na 3 forach czytalam) wszyscy matowia. A ja mam na mysli konkretnie shellac CND. Czy ktos probowal bez matowienia i czy sie trzyma? Moze ktos sprobuje na 1 palcu, bo moze to matowienie to prowizorycznie. Moja mama o matowieniu nawet nie chce slyszec, wiec mysle, ze to istotne dla niektorych osob
    bo jesli TRZEBA matowic to zwykly soak off, a ja bym chciala cos na temat prawdziwej hybrydy sie dowiedziec
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  24. #99
    Wczytuje się Avatar Hania31
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pszów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Jestem po pokazie hybryd z Peggy Sage... musze przyznac ze maja fajne kolorki, konsystencja raczej srednogesta, ladnie kryja juz 1 warstwa (zalecane sa 2 bardzo cienko), maja 3 rodzaje bazy - clear, pink mleczny i kamuflaz, bialy do frencz, nablyszczacz i 26 kolorow - chyba 4 sa z drobinkami, reszta matowe. Opakowania 5g dostepne sa we wszystkich 26 kolorach, a 15g z pedzelkiem w 8. Ponoc opakowanie 5g wystarcza na 15-20 klientek przy 2 warstwach. Po utwardzeniu ladnie sie blyszcza tak że nie trzeba na siłę kłasc nabłyszczacza. Pani na pokazie zrobila pazurki a nastepnie je zdjela plynem na bazie acetonu w 1o min (wacik z folią) odchodzily platami bardzo ladnie. Co ciekawe nie trzeba wcale dawac bazy, nic sie nie przebarwia a trzymaja sie rownie dobrze, tak wynika z relacji kolezanek juz pracujacych na tych zelach. Jak na razie sa dostepne u dystrybutorów i w Monimarze "Monimar" - Manicure Hybrydowy
    to kolorki (odpowiadaja nazwami lakierom tej firmy)

  25. #100
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Kolorki fajne ale cena też fajna

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •