Strona 5 z 180 PierwszyPierwszy 1234567891555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #101
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Lakier schodził płatem, bo był świeżo nałożony, po tygodniu czy dwóch, już tak łatwo nie schodzi i trzeba wspomagać się pilnikiem



  2. #102
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Ja mam takie tanie z allegro za 19.99 i wlasnie one sa dla silcare produkowane... kolory niesamowicie przeciętne jakość jak pisalam wczesniej średnia, nie polecam, chociaz moze zrobilam coś nie tak, chyba skusze się na MM
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 21-03-2011 o 17:22
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  3. #103
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    cena fajna ale są bardzo wydajne. My w salonie mamy żele do hybrydowego manicure utwardzane w lampce i powiem szczerze ze sprawdzają się tylko i wylacznie na plytce ktore nie miala przedtem zakladanych sztucznych paznokci. Bo zabiegu przedluzana paznokci te zele po prostu sie lamią. musi być klientka która przyjdzie na manicure i ma w miare ladne swoje naturalne paznokcie .

    ---------- Dodano o godzinie 18:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:50 ----------

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    Ja mam takie tanie z allegro za 19.99 i wlasnie one sa dla silcare produkowane... kolory niesamowicie przeciętne jakość jak pisalam wczesniej średnia, nie polecam, chociaz moze zrobilam coś nie tak, chyba skusze się na MM
    za 19,99 nie spodziewalabym sie niczego lepszego. Ja mam w salonie bazy za 150 i kolorowe za 70zl

    ---------- Dodano o godzinie 21:30 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:51 ----------

    Ostatnio do salonu zamówiłyśmy żele z nsi
    Ja używam tego:




    Na ile Wam starcza cały komplet żeli?

  4. #104
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    hej moje drogie..troche namieszali w tej telewizji..bo mówili ze lampa nie jest potrzebna..a to totalna bzduraaa...sama nazwa wskazuje boo to sa żelolakiery...trzeba to utwardzac w lampie...inaczej nie wyschnie...a sciąga sie elegancko bez pomocy pilników itp...

  5. #105
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    tak wystarczy wymoczyć w acetonie i sam ładnie schodzi. Do nich najlepsza jest lampa led w zwykłej też się utwardzi ale trzeba dłużej trzymać.

  6. #106
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    A ja się jakoś nie mogę przekonać do tych lakierożeli....

  7. #107
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    ja powiem tak kilka klientek chciało zrezygnowac z przedłużonych i zrobić sobie lakierożele i to sie nie sprawdzało bo paznokcie po przedłużeniu były troszkę cieńsze. Żel pękał i odpryskał. Jest to rozwiązanie dla klientke które przez dłuższy czas nie robiły sobie paznokci i mają całą odrośnietą swoją naturalną płytkę i są przyzwyczajone do funkcjonowania w naturalnych- cieńszych paznokciach.

  8. #108
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    moim zdaniem to jest propozycja bardziej dla tych pań ktore do tej pory przychodzily na manicure ( jak sama nazwa wskazuje ) i zamiast malować lakierem mamy dla nich inna propozycje - zelolakier ktory wytrzyma dluzej niz lakier .

  9. #109
    Wczytuje się Avatar Hania31
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pszów
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Zgadzam się z powyższymi opiniami... tylko na zdrowe paznokcie naturalne, po zdjęciu żeli sa za cienkie, sprawdziłam na sobie i nosze na nich hybrydy ale musze bardzo uważać i szybciej mi odpryskują niż klientkom.
    A napiszcie czy pod każdą bazę matowicie pazurki? Wczytuję się właśnie w opinie o Shellac na innym forum i tam piszą że nie matowią wogóle i trzyma sie rewelacyjnie...

  10. #110
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    ja mam wlasnie cieniutka plytke, po przedluzeniu i te zele spisuja sie wysmienicie, wlasnie mi nic nie peka tylko "wygina" sie razem z paznokciem, jak dla mnie bomba

  11. #111
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał Hania31 Zobacz post
    A napiszcie czy pod każdą bazę matowicie pazurki? Wczytuję się właśnie w opinie o Shellac na innym forum i tam piszą że nie matowią wogóle i trzyma sie rewelacyjnie...
    no i to mnie wlasnie najbardziej zastanawia. Nie wiem czym wszyscy sie tak zachwycacie, skoro i tak trzeba matowic pazura, niektore firmy i primera wymagaja, zwykly soak off i tyle... jesli do shellaca nie trzeba matowic to wtedy to jest rewelaja. Moja mama maluje lakierem, ale na matowienie w zyciu by sie nie zgodzila, wiec nie jest to do konca alternatywa dla klientek manicurowych.. Moja kolezanka we wtorek wybiera ie na taka hybryde. Shellac mianowicie z CND oryginalny. Jak moj szpieg wroci to napisze tu co i jak, moze i fote wkleje
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  12. #112
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    My w manicure i tak leciutko bardzo leciutko matujemy paznokcia aby sie lakier dobrze trzymł. Wczoraj ściągałam klientce te paznokcie i wyglądały tak jak przed założeniem. Paznokiec nie był ani troszkę wytrawiony. Sieciunia nie wiem czy masz salon czy w nim pracujesz ale jezeli tak to dziwię się bo w salonach jest naprawdę duże zainteresowane tymi żelami przez klientki. Bo najczęstrzy wykonywany zabieg to wlasnie manicure a klientki nie chcą lakieru który i tak zejdzie...

    ---------- Dodano o godzinie 07:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:01 ----------

    Cytat Napisał Hania31 Zobacz post
    Zgadzam się z powyższymi opiniami... tylko na zdrowe paznokcie naturalne, po zdjęciu żeli sa za cienkie, sprawdziłam na sobie i nosze na nich hybrydy ale musze bardzo uważać i szybciej mi odpryskują niż klientkom.
    A napiszcie czy pod każdą bazę matowicie pazurki? Wczytuję się właśnie w opinie o Shellac na innym forum i tam piszą że nie matowią wogóle i trzyma sie rewelacyjnie...
    Ja leciutko bardzo miękką gąbeczką matowie. No i fakt jeżeli klientka jest przyzwyczajona do mocnych, przedłużonych paznokci na tipsie czy szablonie , hybrydy jej nie posłużą bo sam jej paznokieć jest już cięższy. Jest to innowacyjne rozwiązanie tylko dla klientek manicure.

  13. #113
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Ja również czytałam po różnych forach i też doszłam do wniosku że to właśnie tylko takim klientkom hybrydy się sprawdzą, które nigdy nie przedłużały swoich pazurków.

  14. #114
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    Sieciunia nie wiem czy masz salon czy w nim pracujesz ale jezeli tak to dziwię się bo w salonach jest naprawdę duże zainteresowane tymi żelami przez klientki. Bo najczęstrzy wykonywany zabieg to wlasnie manicure a klientki nie chcą lakieru który i tak zejdzie...
    Nie mam kochana i nie pracuje w salonie, bo za slabo moj czas wyglada poki co ale zaczynam o tym myslec.
    No domyslam sie, ze zanteresowanie jest tylko chodzi mi o takie osoby, ktore za nic nie pozwola ingerowac w plytke jak moja mami, a i klientki sie takie moze i rzadkie, ale bywaja... Zainteresowanie takie hybrydami jest chyba dlatego, ze juz sama nazwa hybryda czy lakierozel, to juz nie zel z nazwy, ale tak naprawde to zwylky soak off, ale widocznie to taki chwyt psychologiczny na klientki, ktore zelu nie chca. I najwidoczniej sie sprawdza
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  15. #115
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    w Pruszczu na pokazie Denisenko również zostały zaprezentowane żelo-lakiery EF gellacco i Ra nails LACQUEREL można te dwie firmy ze sobą łączyc i podobno nic sie nie dzieje ani do jednej firmy ani do drugiej nie był używany primer utwardza sie je w lampie LEd 30 sekund lub 36watt 2 minuty
    płytkę tylko trzeba przygotować pilnik 180 ;
    odtłuścić ;
    i nakładamy żelo -lakiery najpierw base potem kolor i na koniec top coat żadnej warstwy nie przemywamy tylko kładziemy na lepką warstwę
    Na pokazie zostały nałożone żelo-lakiery od razu na 4 paznokcie i dopiero do lampy i kciuk osobno czyli nic nie splywa również na drugiej ręce został pokazany french tak samo nalożony na 4 pazurki na spokojnie została przetarta linia uśmiechu i do lampy

  16. #116
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Tym bardziej bez sensu całe zachodzenie w głowę skoro się matowi płytkę i w ogóle cokolwiek w nią ingeruje, toż to sa zwykłe silikonowce ehh, można takie od 10 zł za 5 ml dostać i są np. od Dobrej Rady to jest to samo
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #117
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    chodzi raczej o latwosc nakladania, tu wystarczy ruch jak lakierem

  18. #118
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Tym bardziej bez sensu całe zachodzenie w głowę skoro się matowi płytkę i w ogóle cokolwiek w nią ingeruje, toż to sa zwykłe silikonowce ehh, można takie od 10 zł za 5 ml dostać i są np. od Dobrej Rady to jest to samo
    takie samo zdanie mam. Caly czas zastanawim sie nad oryginalnym shellac'eim z CND, bo ponoc nie trzeba matowic
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  19. #119
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    kurcze dziewczyny powielę kolejny raz pytanie: KTO? CZEGO używa? i JAK się to trzyma? przeczytałam od dechy do dechy... a jednak proszę o odpowiedź proszę o opinie

  20. #120
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    ja zakupilam z silcare kolory 62 i 56 i powiem wam kobitki ze jestem zachwycona 3 cieniutkie warstwy sobie nakladam bo mam krotkie i cienkie pazurki i nic sie nie lami i juz 2 tyg mialam na sobie ...... i musialam pilowac bo aceton sie skonczyl i wcale latwo nie bylo . teraz troche odpoczywaja mi pazurki wiec nic nie robie na nich ale jak dla mnie to te zelo lakiery rewela , nablyszczac nie trzeba bo swieca sie jaj psu jajeczka
    buziaki
    no to zaczynamy

  21. #121
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    kraków
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał ewelinka:* Zobacz post
    kurcze dziewczyny powielę kolejny raz pytanie: KTO? CZEGO używa? i JAK się to trzyma? przeczytałam od dechy do dechy... a jednak proszę o odpowiedź proszę o opinie
    no wlaśnie tez chcialabym sie dowiedziec
    zastanaiam sie nad MM i black prince

  22. #122
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    dla zainteresowanych już sun flower też ma w swojej ofercie takie zelo -lakiery

    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 01-04-2011 o 07:30

  23. #123
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    a jaka jest ich cena?

  24. #124
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    a jaka jest ich cena?
    1szt. 45 zł
    3 i więcej 39.00 zł
    10 i więcej 35.00 zł

  25. #125
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    kraków
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    dla zainteresowanych już sun flower też ma w swojej ofercie takie zelo -lakiery



    jakie piękne kolory
    wybór jest duży
    wiesz gdzie można kupić te produkty
    używała je któraś może

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •