Strona 53 z 180 PierwszyPierwszy ... 34349505152535455565763103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 301 do 1 325 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #1301
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja powiem tak - zaczelam z zestawem startowym Simply Nails. Przy uzyciu primera BARDZO ciezko schodza (nieszcza bardzo plytke). Ale trzymaja ladnie, mi ponad 2 tygodnie sie trzymaly, na koniec sobie je zaczelam obskrobywac" nerwowo. Za to bez primera daja sie ladnie zeskrobac.
    Teraz zamowilam juz Bluesky i czekam na nie niecierpliwie.
    Co do Simply Nails, to maja fatalne butelki - szybko mi sie "przekrecil" gwint na zakretce i teraz musza stac tylko pionowo, bo sie wylewa...

  2. #1302
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja juz 2 tydz. testuje na moich lekko utwardzonych naturalkach INS kolorki bo base mam inna tez testuje ja
    Ale co do kolorkow to mi jak narazie wszystko sie dobrze trzyma 2 cieniutkie warstwy ladnie pokryly kolor juz ale jak ktos chce bardzo pokryc to 3 cienkie max moim zdaniem.
    Dodaje wzorniczek z kolorami mam nadzieje ze pomoze w wyboze jakiegos kolorku i ze jest w odpowiednim temacie
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  3. #1303
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziekuje dziewczyny za odpowiedz ad zmywalnosci tych lakierow.
    teraz to juz mi chyba nic innego nie pozostaje jak pozbyc sie nowej lampki.
    spodziewam sie dziudziunia wiec tez nie bede miala czasu na bawienie sie w te hybrydki.

  4. #1304
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja w trakcie testowania Magic Nails- 13 dni i wszystko ok. , oprócz pajączków na 2 pazurkach, które były bardziej miękkie niż inne. dziś zrobiłam odnowę tymi samymi kolorkami. Nałożyłam bazę tylko na odrost, 1 warstwę koloru na odrost i drugą warstwę na całość, na koniec oczywiście nabłyszczacz
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  5. #1305
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam
    Moje drogie, mam pytanko, czy któraś z was używa latarki led do utwardzania hybryd? Jestem ciekawa czy jest sens kupowania tego, i czy rzeczywiście wystarczy kilka sekund utwardzania.

  6. #1306
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam,
    przetestowałam i polecam:Nailene SensatioNail Starter Kit, Raspberry Wine: Makeup : Walmart.com
    ale musicie mieć dostęp do kogoś w USA - dostępne w każdy sklepie Walmart, cena z lampa led - primerem, podkładem, lakierem, topem, cleanerem, pilniczkiem, wacikami (wszystko na 10 manikiurów, lampa oczywiście jak lampa, starczy na dłużej). Cena 50$ więc atrakcyjna, lampa działa od 110V do 240V (w USA jest inne napięcie niż w Polsce, więc jest lampa jest i na USA i na Polskę)
    Pozdrawiam

  7. #1307
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał janielcia Zobacz post
    Witam
    Moje drogie, mam pytanko, czy któraś z was używa latarki led do utwardzania hybryd? Jestem ciekawa czy jest sens kupowania tego, i czy rzeczywiście wystarczy kilka sekund utwardzania.
    Utwardza w kilka sekund, nie ma sensu kupowania
    Kupiłam w necie za 14zł z przesyłką, gdybym dała więcej byłabym baaardzo zła.
    Robienie mani po jednym paluszku jest upierdliwe. Promienie UV z led są bardziej skoncentrowane, działają prostopadle - w skrócie, trzeba cały czas poruszać latarką aby równomiernie utwardzić żel na płytce.
    Teoretycznie gdzieś w podróż awaryjnie można zabrać, tylko po co - hybryda u mnie jest w idealnym stanie aż do czasu, kiedy i tak wszystko muszę zdjąć z powodu odrostów.

  8. #1308
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał DiamondShine Zobacz post
    a ja mega sie zawiodłam na hybrydzie z Mistero Milano 'żar salsy' nie kryje... 3 warstwy i nic... wlasnie, tez chce sprobowac z indigo neonowa pomarancz. ma ktoś? jak z kryciem

    ja mam i jest super
    1 warstwa kryje zadnych przeswitów,
    Niestety kupilam orange i red neon i sa bardzo do siebie zblizone

    ale krycie i konsystencja rewelacja
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  9. #1309
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was używa lakierów hybrydowych INS Germany lub Max Nails? Kupiłam niedawno zestaw i nie bardzo wiem czy to wada lakierów czy może ja coś robię źle ale lakiery obu w/w marek nie schodzą za pomocą acetonu w ofercie było wyraźnie napisane, że zmywa się je acetonem a próbowałam już 3 różnych i nic... Pomocy!

  10. #1310
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mkay hybrydy trzeba najpierw lekko spiłować - zetrzeć wierzchnią warstwę, moczyć w acetonie bądź trzymać zawinięte w nasączony nim wacik (w folii alu) kilka lub nawet kilkanaście minut. Potem zeskrobać to co zostanie. Z forumowych doniesień wynika, że tańsze żelo-lakiery raczej w acetonie nie schodzą.


  11. #1311
    Rozkręcanko Avatar felkaewelka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Szczecin/Oslo
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał alkaniolek Zobacz post
    Czesc babeczki
    Chcialabym sie poradzic. Zakupilam sobie wlasnie shellac kolorek GOTCHA. Zrobilam wszystko tak jak filmiki z instrukacjami, czyli baza 10 sek 2 krycia kolorem po 2 min i na koniec top coat na 2 min.
    Zrobilam juz na sobie na kolezance i kuzynce, na kazdej z nas wyszly takie jakby smugi, wszystko pieknie sie blyszczy, ale kolor nie jest rownomierny i np. koncowki paznokcia biale przesiwtuja i takie ciemne smugi- jakby kolor byl nierownomierny. Nie wiem co jest tego przyczyna, moze cos doradzicie? Myslalam ze jeszcze jedno krycie czyli w sumie 3 krycia kolorem pomoga, ale nie pomoglo i "smugi" pozostaja w dalszym ciagu... Nakladam tez tak jak pokazywali od gory do dolu na 3 razy...

    Kochana a wymieszałaś buteleczke przed otwarciem Kolory z Shellac trzeba dobrze wymieszac....

  12. #1312

  13. #1313
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja je miałam. Kupiłam na targach w Bydg. czerwień i bazę/nabłyszczacz. Baza paskudnie żółknie! Pazurki trzymały mi się miesiąc bez 3 dni. Nie ma doświadczenia ze ściąganiem hybryd z innych firm, ale te po spiłowaniu nabłyszczacza i owinięciu acetonem całkiem nieźle odchodziły, choć ja i tak wolę po namoczeniu spiłować je
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  14. #1314
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Macie jakiś tani dobry nabłyszczacz?

    ________________________________________


  15. #1315
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


  16. #1316

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja mam pytanko odnośnie hybryd z Mistero Milano. Jak z odmaczaniem w acetonie? Ładnie schodzą?
    Zamówiłam kilka kolorów do stosowania razem z bazą i topem z Harmony. Ciekawi mnie tylko czy będą się tak ładnie odmaczać jak z kolorem z Harmony Może ktoś już usuwał takie połączenie?
    Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedzi

  17. #1317
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    bylo już pisane milion razy.

    trzeba spiłowac nabłyszczacz i później moczyć, jednak nie schodzą 'idealnie'

    ________________________________________


  18. #1318

  19. #1319
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Już sam napis Lakier Hybrydowy bez przecierania brzmi mało jak dla mnie wiarygodnie Wszystkie jakie mam hybrydy się przeciera. Ale może to jakieś CUDO
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  20. #1320
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Kochane wiem, że w tym temacie pisałyście o bazach wszelkiego rodzaju, jedne polecałyście inne odradzałyście, ale biorąc pod uwagę, że wiele z Was testowało różne firmy, to chciałam zapytać, z których baz byłyście najbardziej zadowolone (ze względu na kompatybilność z różnymi kolorami)?
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  21. #1321
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Indigo i Harmony
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  22. #1322
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ponieważ mam mało miejsca w pudełeczkach oraz ze względów chociażby finansowych wybieram produkty typu 2 w 1.
    Indigo był moim faworytem dopóki nie zżókł już o tym pisałam, teraz mam nowego i jest to baza/top z NC.
    Trzyma się ze wszystkimi firmami, które mam (mm, indigo, harmony, sunflower oraz duo z impression), piękny połysk, naturalki też nim traktowałam i nosiłam ponad 3 tygodnie (tylko 2 warstwy).


  23. #1323
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A jak ze ściąganiem go samaron?
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  24. #1324
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Sami "baza/top NC" to nails company? szukam na ich stronie i znaleźć nie mogę Mogłabyś podesłać jakiegoś linka?
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  25. #1325
    Rozkręcanko Avatar felkaewelka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Szczecin/Oslo
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    http://www.nailcosmetics.pl/product_...roducts_id=789

    bazotop z Nail Cosmetiks...[COLOR="Silver"]

    Shellac Asphalt + Neglegee

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •