Strona 67 z 180 PierwszyPierwszy ... 175763646566676869707177117167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 651 do 1 675 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #1651
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kamillxx Zobacz post
    w ktorych sklepach internetowych mozna dostac orginalne hybrydy gelisha i warto robic zakupki?
    Ja kupuje na allegro u sprzedajacego leobert i nie narzekam jak narazie

  2. #1652

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Chocolata Zobacz post
    Ja kiedyś kupowałam w firmie NOV-MED ale obecnie kupuję w Euro Fashion ( w weekend będę tam robiła spore zamówienie dystrybutorskie, więc możesz coś u mnie zamówić do dziś wieczorem z 10% upustem)
    Dzięki za propozycje Zamówię na allegro u tego lamberta, ma je najtaniej.

  3. #1653

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hejka, dziewczyny czy miała któraś z was do czynienia z hybrydami od Emmi nail? Podaje wam linka do holenderskiej str. EMMI Nail Benelux - UV Polish-Gellak ciekawi mnie czy faktycznie trzymają się do 6 tyg

  4. #1654
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Moje pierwsze hybrydy które kupiłam to CND - zebrałam opinię wśród znajomych, przeprowadziłam wywiad i kupiłam bazę, top i 3kolorki, tylko na tyle było mnie stać na początek. Uniwersalnie wzięłam - wildfire, cocoa, i iced coral http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...17823340_n.jpg

    Kolejne 3 kupiłam z firmy Charbonne, ciężko było znaleźć coś na ich temat. Jestem w trakcie testowania także za wiele powiedzieć nie mogę o trwałości.

    Zakupiłam biały do frenczowej końcówki, beżowy do frencza - nie jest zły, przyzwyczaiłam się do żelowego kamuflażu, i ciężko się przestawić. Z tych żeli co zakupiłam wydaje mi się że dwa są rzadkie, właśnie te do frencza. Natomiast kolor ciemnego różu po odkręceniu i wyjęciu pędzelka wydaje się nico bardziej gęsty.

    http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...01751469_n.jpg

    http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto..._8889153_n.jpg

    http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...13149398_n.jpg

    Dziś zamówiłam 2 "hybrydy" z INS o ile można je tak nazwać, nie wieżę że coś co kosztuje 10zł może wytrzymać tak długo na paznokciach i być hybrydą którą się bezproblemowo zdejmie w 10minut. Póki się nie przekonam, nie uwierzę.

    Z tych co już udało mi się przetestować jak najbardziej polecam CND Shellac.

  5. #1655
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał black_d_iamond86 Zobacz post
    Hejka, dziewczyny czy miała któraś z was do czynienia z hybrydami od Emmi nail? Podaje wam linka do holenderskiej str. EMMI Nail Benelux - UV Polish-Gellak ciekawi mnie czy faktycznie trzymają się do 6 tyg
    W Polszy też są
    EMMI nail
    Na szkoleniu babka obok miała "zabójczy" pomarańcz z tej firmy. Twierdziła, że trzyma jej się 2 tygodnie, a po tym czasie manicurzystka zdejmuje jej, podważając patyczkiem i zdzierając całym płatem

  6. #1656

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Widzialam ich Polska strone. Zdziwil mnie fakt, iz w PL sa one w czarnych a nie czerwonych butelkach oraz dostepne jest o wiele mniej kolorow. Nie udalo mi się wyszukac zadnych opinii o tych lakierach :/

  7. #1657

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Drogie Panie, ja już od 2 lat pracuję na lakierach hybrydowych Shellac CND. Muszę przyznać, że nie tylko ja, ale również moje klientki jesteśmy bardzo zadowolone z tego produktu oraz z jego jakości. Nie odpryskuje,nie odpada, zupełnie nic się z nim nie dzieje. Trzyma się dwa tygodnie tak jak twierdzi producent. Łatwo się go nakłada, łatwo też zdejmuje.
    Ale uwaga! Raz mnie podkusiło i kupiłam produkty na allegro i niestety okazały się nieoryginalne. Po pierwsze od razu się marszczyły pomimo iż mam lampę do Shellaca! Po 1 dniu od razu schodziły! Totalna masakra! Od dystrybutora, firmy Ekert nie miałam problemów!Ostatnio też widziałam, że wprowadzili lustrzane folie do Shellaca, REWELKA! Teraz jest tyle kolorów, że na sylwestra zaopatrzę się w kilkadziesiąt sztuk !

  8. #1658
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Aniuta27 Zobacz post
    ...Kolejne 3 kupiłam z firmy Charbonne, ciężko było znaleźć coś na ich temat. Jestem w trakcie testowania także za wiele powiedzieć nie mogę o trwałości.

    Zakupiłam biały do frenczowej końcówki, beżowy do frencza - nie jest zły, przyzwyczaiłam się do żelowego kamuflażu, i ciężko się przestawić. Z tych żeli co zakupiłam wydaje mi się że dwa są rzadkie, właśnie te do frencza. Natomiast kolor ciemnego różu po odkręceniu i wyjęciu pędzelka wydaje się nico bardziej gęsty.

    http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...01751469_n.jpg

    http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto..._8889153_n.jpg

    http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphoto...13149398_n.jpg

    Dziś zamówiłam 2 "hybrydy" z INS o ile można je tak nazwać, nie wieżę że coś co kosztuje 10zł może wytrzymać tak długo na paznokciach i być hybrydą którą się bezproblemowo zdejmie w 10minut. Póki się nie przekonam, nie uwierzę....



    no właśnie... u mnie trzymają się te dwie firmy do czasu kiedy sama nie zechcę ich zdjąć. Co do INS to jest to lakier żelowy UV hybrydowy.... kupiłam właśnie do frencha i moim zdaniem róż jest zbyt ciemny... ten lakier jak i charbonne chyba bardziej przypominają żele tylko są rzadsze... charbonne bardzo mi odpowiada baza, bo nie jest tak gęsta jak ta w INS...

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 07-11-2012 o 21:10 Powód: poprawka cytatu

  9. #1659
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam Was serdecznie.
    Chciałabym kupić sobie zestaw do manicure hybrydowego tylko do użytku domowego. Czytam ten wątek od kilku dni i trochę mi się już wszystko pomieszało, a jako nowa osoba na forum nie potrafię wyszukać informacji w tym wątku żeby wrócić do zagadnienia, które mnie interesuje Stąd moje pytanie- zastanawiam się nad kupnem tego zestawu Zestaw Manicure Hybrydowy z Lampą UV : Hurtownia Kosmetyczna NaszePaznokcie.pl wiem, że któraś z Was pisała coś na temat tej firmy ale nie umiem znaleźć Powiedzcie mi czy warto? Zaczynam od zera i myślę o zestawie, ale jeśli nie warto to nie chcę wyrzucać tyle kasy...
    A może w domu sprawdziłby się taki najzwyklejszy zestaw ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAKIER ŻELOWY UV LAMPA ! (2756319332) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Proszę doradźcie mi, będę bardzo wdzięczna

  10. #1660
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nie wiem co dziewczyny powiedzą na ten temat, ale mnie sie wydaje ze w tej sytuacji nie ma co przepacać i brałabym ten tańszy zestaw ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAKIER ŻELOWY UV LAMPA ! (2756319332) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . oba posiadają potrzebną lampkę i zestaw potrzebnych rzeczy typu waciki, pilniczki. Żadna z tych firm nie jest wysokich lotów, więc pewnie na początek pobawisz się tymi lakierkami co dostaniesz w zestawie, a z czasem dokupisz sobie inne kolorki (być może testując inne lepsze firmy).




  11. #1661
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mała82 - moja opinia jest taka zestaw za takie sumy z firmy krzak to ....
    lepiej już nie kupować niż kupować "chłam"
    bo po co robić jak zaraz ma zleźć, będzie cieżko zdjąć itd.... tylko się zrazisz....
    już lepiej ubierać troszkę więcej i kupić coś fajnego.
    tak uważam... ja też najpierw kupiłam zestaw dla siebie.... potem jakoś doszła mama.... znajome itd. ;p i teraz mam 60 kolorów
    jakoś z czasem nawet dla 1-2 osoby się zwróci a jakościowo będziesz zadowolona.
    więc lepiej oszczędź sobie na baze i topa z harmony bo to według mnie podstawa. kolorki już można z niższej półki
    lampa nie musi być super jakaś zwykła tunelowa waciczki cleanery, piniczki też nei musza być super.
    więc lepiej tak uzbierać ze 300-400 zł i coś z tym pokombinować niż 100 i się zawieść.
    ( i od razu mówie że to nie jakaś reklama ale naprawdę przetestowałam kilka firm i Harmony jest dla mnie nr 1. zresztą nie tylko dla mnie pomimo że są drogie)
    ale buteleczki są bardzo wydajne więc starczą Ci na rok spokojnie myślę jak będziesz sobie sama robić xD więc się opłaca bo to n-dzisiąt-aplikacji

  12. #1662
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał katerina15 Zobacz post
    Nie wiem co dziewczyny powiedzą na ten temat, ale mnie sie wydaje ze w tej sytuacji nie ma co przepacać i brałabym ten tańszy zestaw ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAKIER ŻELOWY UV LAMPA ! (2756319332) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . oba posiadają potrzebną lampkę i zestaw potrzebnych rzeczy typu waciki, pilniczki. Żadna z tych firm nie jest wysokich lotów, więc pewnie na początek pobawisz się tymi lakierkami co dostaniesz w zestawie, a z czasem dokupisz sobie inne kolorki (być może testując inne lepsze firmy).
    Cytat Napisał germana Zobacz post
    mała82 - moja opinia jest taka zestaw za takie sumy z firmy krzak to ....
    lepiej już nie kupować niż kupować "chłam"
    bo po co robić jak zaraz ma zleźć, będzie cieżko zdjąć itd.... tylko się zrazisz....
    już lepiej ubierać troszkę więcej i kupić coś fajnego.
    tak uważam... ja też najpierw kupiłam zestaw dla siebie.... potem jakoś doszła mama.... znajome itd. ;p i teraz mam 60 kolorów
    jakoś z czasem nawet dla 1-2 osoby się zwróci a jakościowo będziesz zadowolona.
    więc lepiej oszczędź sobie na baze i topa z harmony bo to według mnie podstawa. kolorki już można z niższej półki
    lampa nie musi być super jakaś zwykła tunelowa waciczki cleanery, piniczki też nei musza być super.
    więc lepiej tak uzbierać ze 300-400 zł i coś z tym pokombinować niż 100 i się zawieść.
    ( i od razu mówie że to nie jakaś reklama ale naprawdę przetestowałam kilka firm i Harmony jest dla mnie nr 1. zresztą nie tylko dla mnie pomimo że są drogie)
    ale buteleczki są bardzo wydajne więc starczą Ci na rok spokojnie myślę jak będziesz sobie sama robić xD więc się opłaca bo to n-dzisiąt-aplikacji
    Dziękuję za szybkie odp.
    Kurcze, ale Harmony jest prawie w cenie shellacka Chciałam coś tańszego... No ale może faktycznie na razie kupię lampę lub ten tani zestaw z lampą (bo ona jest chyba ok) i powoli będę dokupować kolejne części zestawu Zastanawiam się tylko czy mogę połączyć 2 różne firmy Tzn baze i to z tanim kolorem Wydawało mi się, że nie bardzo...
    A może baza i top w jednym z dobrej firmy Może MM, też jest ponoć dobry Lakier PERMANENTE UV BASE/LUCIDO (9 ml) - MisteroMilano Jeśli mogłabym go połączyć z tańszym kolorem to byłoby super. jak myślicie?
    Patrzyłam na ten zestaw Zestaw startowy lakierw hybrydowych - MisteroMilano
    Tylko nie do końca rozumiem? Najpierw dawałabym preparat standart, potem delicate a dopiero później prep. bazowo-nawierzchniowy? Po co te 2 wcześniejsze
    Przepraszam jeśli to głupie pytania, ale dopiero się uczę

  13. #1663
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja kolorki z Mistero lubię ale bazy NIE bo u mnie się nie trzyma. ( kilka postów wcześniej jest o tym mowa więc poczytaj ) ;p
    już wole dopłacić do Harmony raz tym bardziej że harmony mamy w pojemnościach 15 ml a Mistero w 9 ml wiec nie wiem czy tak bardzo drożnj no chyba że 2/1 ale ja nie wierze że top i baza to to samo...
    i mistero jak dla mnie jest mniej wydajny bo gęściejszy ciut. a one się szybko nie psuja i nie gęstnieją więc jak pisałam wcześniej starczą na hoho.
    w sumie dla mnie jest bez sensu żebyś kupowała zestaw jak lakiery i tak później będziesz musiała dokupić.
    Nie lepiej od razu zmontować zestawik który będzie fajny?
    trochę szkoda nawet 100 jak okaże się że po 1 dniu odłazi Ci lakier... a tak się zdarza...
    nie mówię że musi... bo może się okazać jakaś cudowna firma no ale... jednak w to wątpię
    ja przy zwykłych pazurkach używam tylko odtłuszczacza akurat z harmony ,ale na upartego może to być spirytus salicylowy jeśli jedziemy po taniości... albo jakiś zwykły odtłuszczacz pazurowy.
    i jadę z baza kolorkiem, kolorkiem i topem i przemywam mieszanka alkoholu izopropylowego z odrobina wody i oliwki. ;p
    tylko w przypadku kiepskich pazurow daje primer bezkwasowy.
    musisz dobrze poczytać ten temat żeby odróżnić odtłuszczacz od bazy, topa itd. polecam tez pooglądac na youtubie. tam jest sporo filmików i Harmony i Mistero co się z czym je

    mam nadzieje że żadnych herezji nie popisałam

  14. #1664
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał gonia1203 Zobacz post
    Ja kupuje na allegro u sprzedajacego leobert i nie narzekam jak narazie
    też zamawiam od nie go i nie narzekam on ma to sprowadzane z usa z tego co się orientuje to mój były nauczyciel z szkoły
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  15. #1665
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja z calym sercem moge polecic baze z shellacka, chwała mu za to, ze nie trzeba do niego matowic paznokcia. tylko sama koncóweczke trzyma sie rewelacyjnie, do tego top z harmony. tez tak macie ze wam na pedzelku od harmony robia sie gluty, jak tylko minimalny promyczek slonca wpadnie do domku?

  16. #1666
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał germana Zobacz post
    (...)

    mam nadzieje że żadnych herezji nie popisałam
    żadne herezje, same pomocne rzeczy
    dzieki!
    Zaczynam odkładać kaskę

    ---------- Dodano o godzinie 08:27 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 13:21 ----------

    Dziewczyny a pracuje któraś z Was na PB Gallaxy ONE?
    Jest to nowość. Nie używa się bazy ani topa
    Co myślicie
    Tu link do sklepu: http://www.pbnails.pl/index.php?cPath=108_111
    germana Ty pracujesz chyba na PB z bazą Harmony, dobrze pamiętam? a tej nowości nie próbowałaś
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 09-11-2012 o 15:27

  17. #1667
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mała82 ja mieszam PB z Harmony ale te zwykłe kolorki...
    osobiście nie lubię wszystkich pokroju "ONE" ( chociaż nie używałam ) ...
    mam np jeden kolor z MM który chamsko odbarwia bazę na żółto więc a nóż trafi się taki "one" i co? niezbyt miłe to chyba dla płytki...

  18. #1668
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kochane szukam sprawdzonego sklepu gdzie moge kupic gelisha? pomozecie?

  19. #1669
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kamillxx:
    beautyflo - ale teraz chyba nie ma odbioru w wawie jako sklepie
    na ursynowie "YOKO" Anna Lipowiecka ul. Puszczyka 13 yokokosmetyki.pl
    no i eurofashion:
    przy bankowym Al. Solidarności 75 lok.18 Idea Cosmetics
    oraz wszystkie progress Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna "Progress" Warszawa
    w tych wszystkich ja kupowałam. i 100% orginałki
    wszędzie idziesz i od ręki można kupić

  20. #1670
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    germana... dziekuje za pomoc
    mieszkam na obrzezach warszawy wiec zamowie poczta

    zauwazylam ze progres jest rowniez u mnie -jakie tam maja ceny?

    buziaki...

  21. #1671
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    raczej nie najtańsze, ale do przeżycia ;p ... powinny być takie jak na stronach.

  22. #1672
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał germana Zobacz post
    mała82 ja mieszam PB z Harmony ale te zwykłe kolorki...
    osobiście nie lubię wszystkich pokroju "ONE" ( chociaż nie używałam ) ...
    mam np jeden kolor z MM który chamsko odbarwia bazę na żółto więc a nóż trafi się taki "one" i co? niezbyt miłe to chyba dla płytki...
    O tym nie pomyślałam, faktycznie, nawet zwykły lakier kładę na bazę bo odbarwia płytkę...

  23. #1673
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny pilnie poszukuje takiego koloru
    jak ktos ma frezarke fioletowa jd, albo uzywa fioletowych rekawiczek nitrylowych to dokladnie o ten odcien mi chodzi
    kolor taki ja na zdjeciu jak ktos uzywa lakierow gosha to kolor lavender love

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #1674
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

  25. #1675
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    dziewczyny pilnie poszukuje takiego koloru
    jak ktos ma frezarke fioletowa jd, albo uzywa fioletowych rekawiczek nitrylowych to dokladnie o ten odcien mi chodzi
    kolor taki ja na zdjeciu jak ktos uzywa lakierow gosha to kolor lavender love


    Zobacz na kolor 718 chyba jest taki jak potrzebujesz

    Sunflower i KOLOROWE i WSZYSTKIE

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •