Strona 75 z 180 PierwszyPierwszy ... 256571727374757677787985125175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 851 do 1 875 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #1851
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    lepiej sie przeciera korektorem do lakieru niz pedzelkiem

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #1852
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczynki czy któraś z Was używała może hybrydki charabonne ?

    Jesli tak to jak się sprawują ?

  3. #1853
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Piekary Śląskie / Kraków
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam,
    jestem początkująca, ale uśmiech robię sondą, bo łatwiej mi jest i ładnie to wychodzi ( rodzina i koleżanki potwierdzają).
    Doradźcie coś w sprawie lakierów gelaq z sun flower czy warto i jaki kolor polecacie? Mam kolory tylko z MM a top i baze z gelisha.

  4. #1854
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    Dziewczynki czy któraś z Was używała może hybrydki charabonne ?

    Jesli tak to jak się sprawują ?

    pisałam o nich kilka stron wcześniej.

    mam 1 kolorek i zestaw do frencza, kupiłam aby sprawdzić właśnie coś tańszego. Ładnie odchodzą przy zdejmowaniu 10 minut w acetonie wystarczy. Kolorek trzyma się dobrze trochę gęstawy jest. Natomiast frencz, ja mam kolor beżowy taki wybrałam, jak dla mnie za jasny, ale dość ładnie wygląda, nie kryje, biały jest rzadszy. Frencz zawsze mi odpryskuje... Ale uwaga, robiłam go tylko mojej mamie i nie mam porównania z innymi osobami które mniej pracują

  5. #1855
    No to..wpadłam Avatar aurelia3
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Krapkowice
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał karchola Zobacz post
    Po co przecierasz każdą warstwę?
    Ja frencha równam zwykłym pędzelkiem (jak żel)
    Przecieram tylko bazę i kolor podkładowy (przetarcie bazy wymaga producent), a kolor przecieram, bo w praktyce zauważyłam, ze wtedy biała końcówka nie cofa się i nie rozlewa i mogę spokojnie zrobić 5 pazurków

    Zdecydowanie szybciej idzie mi korektorem niż pędzlem do żelu

  6. #1856
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Aniuta a bzy charabonne rowniez uzywalas ?
    Zastanawiam sie wlasnie nad ich kupnem bo znalazlam zestaw ich lakierozelow chyba 9 kolorkow i baza w mini wersji 5ml

  7. #1857
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Aestas1 Zobacz post
    Doradźcie coś w sprawie lakierów gelaq z sun flower czy warto i jaki kolor polecacie? Mam kolory tylko z MM a top i baze z gelisha.
    Ja mam kilka kolorów (albo już kilkanaście ), nie są złe za tę cenę. Mają fajne krycie, niekiedy jedna warstwa już wystarcza, schodzą w acetonie jak większość - czyli trzeba poskrobać, trwałość zadowalająca, te 2 tyg na luzie.
    Na kolorki trzeba uważać, bo jak to bywa przychodzi co innego niż sobie wyobrażamy, ale to jak wszędzie.
    Wybór jest spory, trzeba tylko czytać dokładnie, które są perłowe, z drobinkami czy "gładkie". Ogólnie dla mnie na plus.


  8. #1858
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A dla mnie osobiscie charbonee nie warte nic w porównaniu do gelish, lnc czy mistero milano.
    Baza top 2 w 1 bardzo nie udana. nawet polozona w malej ilosci wtarta w plytke kolor na niej sie sciaga do srodka (gdzie z gelish czy mistero nie mam nigdy takich problemow)
    -opakowania beznadziejne nie szczelne, pol produktu wylewa sie
    -pędzelki nabieraja za duzo produktu nawet po wytarciu nadmiaru z gory zawsze scieka lakier
    -trwałość krótka do tygodnia, chyba że ktoś nie robi nic to troche dlużej nie odpryskuje
    na plus moge zaliczyc dobre krycie

    mam bardzo zle doswiadczenia z tymi lakierożelami, w tym przedziale cenowym 100% bardziej wole hybrydy LNC

  9. #1859
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    Aniuta a bzy charabonne rowniez uzywalas ?
    Zastanawiam sie wlasnie nad ich kupnem bo znalazlam zestaw ich lakierozelow chyba 9 kolorkow i baza w mini wersji 5ml
    bazy nie używałam, ale jak kupisz to daj znać co i jak. może się skuszę któregoś razu tak żebym miała komplet

  10. #1860
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witajcie... Mam problem z frenchem hybrydowym ;/ Robiłam go ponad tydzien temu pierwszy raz i po tygodniu odprysnoł w jednym miejscu i podobno porobiły się takie "pajączki na paznokciach". Używam hybryd z INDIGO i jak robiłam kolor to sie trzymały super 3 tygodnie. Teraz zakupiłamsobie baze i top z gelisha.
    Robiac tego frencha nie byłamza bardzo zadowolona gdyż hybryde cielista pod frencha musiałam nakładać dwa razy(dwie wartwy)gdyż po jednej były smugi. potem końcówke. Może byłyza grube i dlatego

    I jeszcze jak robicie białą końcówkepędzelkiem z hybrydy czy zwykłym pędzelkiem

  11. #1861
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Unhappy Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny powiedzcie mi co robię nie tak ukończyłam szkolenie z manicure hybrydowy firmy la femme.
    Posiadam od nich lakierożele i niestety nie wytrzymują na paznokciach nawet 2 dni sprawdzałam już na klientkach, na sobie...na różnych płytkach i nic
    Zabieg wkonuje dobrze, tak jak nas szkolono na kursie. Najpierw matowienie, potem odtłuszczam, bardzo cienką warstwe bazy (bo tak nas uczyli) i utwardzam w lampie z 2 razy (mam nowe żarówki w lampie), potem cienka warstwa lakiery i znowu do lampy, potem kolejna warstw, przy każdej warstwie nawet przy bazie zakrywam wolny brzeg paznokcia. Sprawdzałam milion razy pod światłem czy jest zakryty brzeg i jest. Nie zalewam skórek, nie robią mi się żadne grudki itd. A pomimo tego hybryd odpryskuje
    jestem wkurzona bo przez to zniechęciłam siebie i klientki (( powiedzcie co robie nie tak?
    nie pracowałam na żadnych innych lakierożelach oprócz la femme, mysle nad mistero milano, co myślicie?
    pomóżcie

  12. #1862
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał mnika Zobacz post
    Dziewczyny powiedzcie mi co robię nie tak ukończyłam szkolenie z manicure hybrydowy firmy la femme... ...pomóżcie
    Czy chcesz o tym porozmawiać? (mówi psycholog do swojego pacjenta ). Szkolenie z La Femme, zakładam więc, że jesteś z Gdyni lub okolic. Możemy się spotkać i "rzucę okiem" ale nie gwarantuję, że uzdrowię (nie mam doświadczeń z la femme). Niestety czas będę miała dopiero po świętach.
    Na Twoim miejscu dzwoniłabym do La Femme lub nawet podjechałabym do nich i żądała konsultacji ...w ramach reklamacji szkolenia lub/i produktów .

  13. #1863
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Co do la femme to mam z tymi lakierozelami podobne doswiadczenia. Pracowalam na kilku firmach i tej zdecydowanie nie polecam. Odpryskiwalo strasznie, mimo tego ze wszytko bylo ok. Po zmianie bazy i topu na gelish bylo o niebo lepiej, ale i tak nie lubie tych lakierozeli.

  14. #1864
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał mnika Zobacz post
    Dziewczyny powiedzcie mi co robię nie tak ukończyłam szkolenie z manicure hybrydowy firmy la femme.
    Posiadam od nich lakierożele i niestety nie wytrzymują na paznokciach nawet 2 dni sprawdzałam już na klientkach, na sobie...na różnych płytkach i nic
    Zabieg wkonuje dobrze, tak jak nas szkolono na kursie. Najpierw matowienie, potem odtłuszczam, bardzo cienką warstwe bazy (bo tak nas uczyli) i utwardzam w lampie z 2 razy (mam nowe żarówki w lampie), potem cienka warstwa lakiery i znowu do lampy, potem kolejna warstw, przy każdej warstwie nawet przy bazie zakrywam wolny brzeg paznokcia. Sprawdzałam milion razy pod światłem czy jest zakryty brzeg i jest. Nie zalewam skórek, nie robią mi się żadne grudki itd. A pomimo tego hybryd odpryskuje
    jestem wkurzona bo przez to zniechęciłam siebie i klientki (( powiedzcie co robie nie tak?
    nie pracowałam na żadnych innych lakierożelach oprócz la femme, mysle nad mistero milano, co myślicie?
    pomóżcie
    A czy po odtluszczaniu nakladasz primer?
    - skórki usuwasz jakims preparatem?

  15. #1865
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    witam,
    Chciałabym kupić do własnego użytku jakiś kompletny i tani zestaw lakierów hybrydowych razem z lampą i tymi wszystkimi płynami, pilnikami itp. (tani tzn ok110-200zł ) ale właśnie nie chce trafić na jakiś bubel! Czy mogłybyście rzucić swoim fachowym okiem na poniższe linki i co nie co mi powiedzieć co warto kupić, a czego unikać, będę bardzo wdzięczna
    M&W*ZESTAW CYFROWY MANICURE HYBRYDOWY 6X ŻEL (2857993793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    MAX ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAMPA + 10 x LAKIER (2852881397) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ZESTAW CYFROWY XXL MANICURE HYBRYDOWY COLOR IT (2860700775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    N&N ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY 5 X LAKIER ŻEL (2852277187) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    A&R ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY 5 LAKIER ŻEL UV (2852298834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    i mam jeszcze jedno pytanko -czy lakierem hybrydowym można robić jakieś wzorki tak jak zwykłym lakierem ? (pytanie może głupie ale do tej pory malowałam paznokcie tylko zwykłym lakierem i nie zabardzo orientuje sie co i jak )

  16. #1866
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Moniak masz tu cały temat o hybrydach więc najpierw go przestudiuj. Tu znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  17. #1867
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kochana studiuje ale musisz przyznać że sporo tego, a niestety nie mam aż tyle czasu, dlatego pytam:/ znalazłam już wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania - super jest to forum ale niestety na wyżej wpisane nie:/

  18. #1868
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Moniak z tych zestawów dziewczyny nie polecają ins, w ins jest słaba baza a kolorówka dziewczyny oceniaja pół na pół, ja tam lubię, ale baza i top do pupki, z alle paznokcie to samo albo raczej nawet na minus, Mistero Milano, Sun flower, Indigo, Nails Company, Gelishe, te są polecane, te się trzymają i nie odpryskują.









  19. #1869
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziękuję bardzo a co ze wzorkami? czytałam że stempelki ok, a inne jakies maziajki, kwiatki itp czy sa możliwe do wykonania i będą się trzymać lakierem hybrydowym lub zwykłym lakierem (położone między kolorem a warstwą połysku)?

  20. #1870
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zobacz tutaj co można między innymi tworzyć : http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...hybrydowe.html

    ________________________________________


  21. #1871
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny wyczytałam tu o kolorkach bluesky a nic nie ma o nabłyszczaczu z tej firmy
    Mam hybrydki z tych lepszych właśnie Shellac z którym bluesky jest mylony , ale i tańsze Charbonne i super tanie INS.
    Skończył mi się TOP COAT od shellaca, a bida piszczy i szukam czegoś w miarę taniego ale naprawdę dobrego, zeby się błyszczało długo, i przede wszystkim trzymało.
    Może byście coś poradziły, albo o tym bluesky coś napisały bo cena zachęca 39zł

    Bluesky Shellac gelish nabłyszczacz TOP (2899836620) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  22. #1872
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Aniuta27 ja pisałam o tym nabłyszczaczu, mnie on nie pasuje, bo czasem niektóre pazurki sa matowe, może to wina złej aplikacji lub lampy. (jak chcesz to odsprzedam za pół ceny )
    Ja używam nabłyszczacza harmony, ale już mi się kończy, teraz zamówiłam z estetiq, zobaczymy jaki będzie, dziewczyny tu zachwalały
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  23. #1873
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nie no dziękuję, ale ja potrzebuje taki co będzie dobry, błyszczący i nie będzie zostawiał skaz.. a tak bym kasę wywaliła znów w błotko.
    Może ktoś coś jescze poleci w miarę taniego a dobrego

  24. #1874
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja używałam 2w1 z MM, ale tym sposobem strasznie szybko schodził (w sensie wydajność) - ale nabłyszczał fajnie
    i teraz używam z SF ale w żadnym wypadku nie używam go jako bazy - tylko własnie służy mi jako nabłyszczacz. Nie narzekam

    ________________________________________


  25. #1875
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Musze niestety napisac pare zlych slow na temat SHELLAC CND. Niewiem czemu, ale nie trzyma sie paznokci dluzej niz 1,5 tygodnia. Umiem robic manicure hybrydowy i bardzooo duzo czytalam o nim rowniez na forum. Odpryskuje zawsze, trzyma sie tylko na zelach.
    Niewiem, ale mysle, ze sprzedam caly zestaw i zakupie caly nowy zestaw z innej firmy. Poprostu SHELLAC jest przereklamowany i tyle. Do tego podobno weszly podroby na rynek i mozliwe, ze mogly wpasc w moje rece

    Zastanawiam sie nad SPN, maja duzo ladnych kolorow. Prosze powiedzcie jaka firma jest naprawde najlepsza. Mam na to duzo klientek, nie chce ich stracic
    Cena nie gra roli

    tu SPN http://www.sklep.spnnails.pl/kategoria/1830/1835/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •