Strona 92 z 180 PierwszyPierwszy ... 4282888990919293949596102142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 276 do 2 300 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2276
    Debiutantka Avatar Avana
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć wszystkim
    Od wczoraj próbuję dowiedzieć sie czegokolwiek na temat Cosmetics Zone, i nic, jakieś pojedyńcze wpisy na forach, a zainteresowały mnie hybrydy, podobno fajne.
    Miała któraś z was? Używacie? Jeśli macie jakieś kolory na żywo, to byłabym wdzięczna za fotki, bo próbniki na stronie mają straszne

  2. #2277
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a co myslicie o firmie NeoNail?

  3. #2278
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    często też bywa że jak jeden paluch poleciał, a nie jest to wina lamp etc, to po prostu klientka często nim coś robi, ściera coraz bardziej zabezpieczenie etc i hybrydka po prostu tego nie wytrzymuje

  4. #2279
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    moze opiscie kochane jakimi produktami i pokolei robicie te hybrydki moze gdzies popelniam blad? na jednych lapkach trzyma sie super zero odprysku a na innych klops ....
    co mozna zrobic by zwiekszyc ich przyczepnosc moze cos pokombinowac z zelem pod hybrydke?
    wiadomo ze jak babka przjdzie to oczywiscie nic z pazurkami nie robila...

  5. #2280
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Dziewczyny a czym zdobicie hybrydy?
    jakich farbek i brokatów używacie?
    i jak Wam się maluje frencha hybrydami w pędzelku np shellackiem?
    ja używam hybryd z opi i mollona, ostatnio kupiłam dwa kolorki estetiq


    tutaj kolorek 25 - steel
    baza: opi axxium
    nabłyszczać: również opi

    i jeszcze jedno pytanie
    czym przemywacie nabłyszczac?
    ja opi przemywam spirytusem i później bardzo się błyszczą

  6. #2281
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kamillxx Zobacz post
    moze opiscie kochane jakimi produktami i pokolei robicie te hybrydki moze gdzies popelniam blad? na jednych lapkach trzyma sie super zero odprysku a na innych klops ....
    co mozna zrobic by zwiekszyc ich przyczepnosc moze cos pokombinowac z zelem pod hybrydke?
    wiadomo ze jak babka przjdzie to oczywiscie nic z pazurkami nie robila...
    z tego co mi wiadomo (może posiadam błędną informację) ale im bardziej pazurek z natury tłusty (tak jak np. cera) tym gorzej będzie się trzymać mimo primera... Tłusty paznokieć nie będzie tak siwy / matowy po wyschnięciu primera. Im bardziej siwy pazurek po primerze tym większą szansa na trzymającą się hybrydę. U mnie ta teoria się sprawdza, dlatego uprzedzam klientki przed zrobieniem manicure hybrydowego o ich naturalnej płytce, czy przesuszona czy z natury tłusta i jakie ma to konsekwencje.

    ---------- Dodano o godzinie 20:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:19 ----------

    Pytanko z zakresu Gellish'a czy jest jakaż różnica w tym czy zdejmę nadmiar bazy wacikiem lub pędzelkiem a przemyję cleanerem?

  7. #2282
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    najlepiej pedzelkiem bo po waciku zostaja nieraz klaczki co pozniej widac na kolorze .nie prze,mywamy cleanerem z tego co wiem

  8. #2283
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a czy przemycie wpływa jakoś na trwałość, położony na to kolor?

  9. #2284
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wypowiem się na podstawie metody żelowej, warstwą dyspersyjną zostawia się w celu zwiększenia przyczepności jednej warstwy ( materiału) do drugiej więc pewnie możesz tak zrobić, ale skoro producent napisał żeby przetrzeć suchym wacikiem a nie nasączonym cleansem to coś w tym musi być ja uważam, że mogłaby Ci się rozwarstwić hybrydka w najgorszym przypadku.

  10. #2285
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dzieki wielkie, jakos nie pomyslalam w tym kierunku

  11. #2286
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Na przemytym pazurku cleanerem nie bedzie sie trzymal kolor bo bedzie gladki i przyczepnosc sie zmniejszy. Mozesz przetrzec suchym wacikiem lub pedzelkiem albo nie przecierac wcale

  12. #2287
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A właśnie, że się trzyma na przetartym pracuję na średniej jakości (moim zdaniem) hybrydach i tam po nałożeniu bazy i jej utwardzeniu w lampie przeciera się cleanerem a później kładzie się kolor i się trzyma dlatego pytałam o gelisha bo tam dystrybutor zaleca aby nie przecierać dlatego pytałam

  13. #2288
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    przecieracie bazę? ja nigdy . nawet nie wiedzialam że gdzieś zalecaja przecierać




  14. #2289
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Yyyy... no tak mnie uczyli na kursie... widzę, ze kolejną lipę na tym kursie mi sprzedali ;/

  15. #2290
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wiesz co, może nie koniecznie lipe, wszystko zależy od tego na jakich produktach się szkoliłaś. Może marka na której miałaś szkolenie akurat chce żeby ją przecierać, albo po prostu osoba, która Cię szkoliła zna już wszystkie knify dotyczące tych produktów i wie, że to najlepsze rozwiązanie. Chociaż faktycznie ja się nie spotkałam żeby przecierać cleanerem. A może po prostu coś źle usłyszałaś bądź zrozumiałaś, przecież jesteśmy tylko ludźmi. Najważniejsze, że kto pyta nie błądzi i już rozwiane są wszelkie spekulacje

  16. #2291
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Powiem ze swojego doświadczenia, że czasem przecieram, czasem nie - trzyma sie jednakowo. Jak mi pani dotknie pazurkiem do swetra lub włosów to wolę przetrzeć. Tak samo, gdy widzę, ze kolor "schodzi" się do środka, uciekając z wolnego brzegu - przecieram. Pracuję głównie na Gelishu.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  17. #2292
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No właśnie a dlaczego kolor potrafi się ściągać do środka? Przeważnie mam tak z jednym kolorkiem. Wczoraj miałam jedna hybrydę po drugiej. Jeden kolor mi się denerwująco ściągał do środka a drugi nakładał się idealnie a przecież wykonywałam takie same czynności...

    Karolasc- gdybym źle usłyszała to jakoś bym sobie to wytłumaczyła ale ja robię notatki na każdym kursie i miałam zapisane żeby przetrzeć, więc wątpliwe abym źle usłyszała tak czy inaczej mimo przecierania trzyma się... jednym lepiej, jednym gorzej. Wydaje mi się, że to też zależy od naturalnego pazurka

  18. #2293
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    niektóre sie ściągaja, inne nie. może grubiej nakładasz? albo kiepawa firma? albo ten kolor tak ma?
    mi się ostatnio ściągnął zwykły lakier do paznokci




  19. #2294
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Może ktoś mi trochę podpowie... niedawno zaczęłam swoje próby na hybrydach. Baze/top mam Gelaq, kolorki Gelaq i Dolce Nails (nie znalazłam opinii na ich temat niestety na forum).
    Miałam co prawda szkolenie w zeszłym roku i wydaje mi się że robie wszystko dobrze (chyba). Mimo zalewania wolnego brzegu po 2-3 dniach w tym właśnie miejscu lakier się jakby rozwarstwia (odrywa od paznokcia razem z bazą), powstaje przestrzeń i całość mogę sobie ściągnąć jednym ruchem jak folię..
    Nie wiem w czym tkwi problem.
    Jedyne co mi przychodzi do głowy to moja lampa UV. Jest dość stara (ma conajmniej 5 lat) ale praktycznie w ogóle z niej nie korzystałam. Żarówek jeszcze nie wymieniałam bo mogłabym policzyć na palcach ile razy były odpalane. Myślicie że mimo tego mogły stracić swoje właściwości?
    Matuje pazurki, nakładam primer... od skórek nic się nie dzieje, trzyma się superowo tylko ten wolny brzeg

  20. #2295
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a czym matujesz? a odtłuszczasz?




  21. #2296
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Na początku stosuje Kodan - płyn który dezynfekuje i odtłuszcza, a po opracowaniu pazurka matuje bloczkiem, strzepuje pyłek i nakładam primer. Jak wyschnie baza (przecieram suchym wacikiem żeby kolor się nie "ściągał"), dwie warstwy koloru top.

  22. #2297
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Po pierwsze może to być wina łączenia dwóch firm, po drugie nie wiem co masz na myśli pisząc" jak wyschnie baza" Bazę utwardza się w lampie, więc jakim cudem ma schnąć? Po trzecie jakiego używasz primera ( kwas czy bezkwas.?)
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  23. #2298
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    "jak wyschnie baza" Chocolata to był skrót myślowy jak wyschnie primer (mam kwasowy) nakładam bazę. Przy bazie i kolorze Gelaq było to samo.
    A wolny brzeg powinno się "zakładać" wszystkimi czterema warstwami? Bo ja już sama nie wiem...

    Mam nadzieję że to jednak wina żarówek, ale to sprawdzę dopiero za kilka dni. Bo moja teoria jest taka, że kiepsko utwardzają i nawet jak zrobie "zakładkę" to zanim żel zacznie twardnieć to warstwa z wolnego brzegu zdąży się ściągnąć. To jedyne co mi przychodzi na myśl i co by mnie uratowało

  24. #2299
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    ... A wolny brzeg powinno się "zakładać" wszystkimi czterema warstwami? Bo ja już sama nie wiem...
    Mam nadzieję że to jednak wina żarówek, ale to sprawdzę dopiero za kilka dni. Bo moja teoria jest taka, że kiepsko utwardzają i nawet jak zrobie "zakładkę" to zanim żel zacznie twardnieć to warstwa z wolnego brzegu zdąży się ściągnąć. To jedyne co mi przychodzi na myśl i co by mnie uratowało
    Wg mnie zdecydowanie wina żarówek, w których świeci gaz. Gdzieś czytałam, że ten gaz ulatnia się z czasem nawet nie używany.
    Wolny brzeg powinno się otulać bazą dla przyczepności a topem dla trwałości. Kolorem dla estetyki i tu może być tylko raz jeśli wystarcza. Ważne aby ten brzeg był otulony "cienko", bo "zgrubiały" będzie się "wykruszał".

  25. #2300
    Rozkręcanko Avatar mewa92
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Kochane powiedzcie mi proszę czym one się różnią oprócz ceną i nazwą firmy,oba są z allepaznokcie,oba używa się tak samo ale czy jakościowo się różnią?

    103. INS Lakier żelowy UV 6ml. - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna

    103. NTN Lakier żelowy UV 6ml. - Allepaznokcie Hurtownia Kosmetyczna



    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 28-03-2013 o 08:46
    * * *

    Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje !.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •