Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 158

Temat: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

  1. #126
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    wczoraj próbowałam zabrać się za przedłużanie 1:1, ale oko mi drga jak mam jedno zakmniete a drugie otwarte i nie da rady nawet rzesy odseparowac ;p a na klej dla alergików na razie mnie nie stac, bo planuje zakup kilku paletek rzes (

  2. #127
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Mysiaczeq - ale Cię wzięło , nawet 1:1 próbować na sobie, to mi nie przyszło do głowy, a ja miewam takie różne eksperymentowe zapędy
    Sobie robiłam kilka razy blinka i nawet na dole próbowałam

  3. #128
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    ja totalnie zachorowałam na wszystko co rzęsowe, marzę o rzęskach, snię o nich taka tam moja mała mania prześladowcza, muszę sę sprawić

  4. #129
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    kochane macie juz klej faworyt do blinka?

  5. #130
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    tak AD 3 ml za 36zl
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  6. #131
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Hej dziewczyny mam pytanie od niedawna zaczęłam robić rzęsy metodą blink&go i 1:1 ostatnio chciałam wypróbować dolne rzęsy sama na sobie a parę godzin przed zrobiłam hennę i kiedy przyklejałam rzęsę do naturalnej strasznie zaczęło mnie szczypać że nie mogłam dalej tego robić i pytanie jest takie czy to wina kleju że ma za mocne opary czy tego że była henna robiona bo teraz aż sie boje robić klientkom a jeśli to jakie kleje polecacie bo niedługo sylwester mam zapisy a nie chce aby klientce oczy wypłynęły ;D

  7. #132
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    najlepiej klejem ktory jestb przeznaczony do pracy na otwartym oku np AD

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  8. #133
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Wielkie dzięki bo ten też niby miał być delikatny dla oczu a tu o aż strach

  9. #134
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Wlasnie zapisalam sie na szkolenie z tej metody
    Postanowilam zaplacic z gory za rzesy i szkolenie.
    Problem w tym, ze dziewczyna zaproponowala mi rzesy J 0,20 12,11,10 i C 0,25(7-14).
    Zastanawiam sie czy dobrze dobrala mi te rozmiary... ? Powiadziala, ze J sa najlepsze do Blinka ... Prawda to?

  10. #135
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    J-tki są najwygodniejsze do blinka, ale niekoniecznie dobrze wygladaja

    ale nie rozumiem, chce naraz zakladac te C i J, czy to byly dwie opcje do wyboru?

    www.rzesyelk.blogspot.com
    mój raczkujący blog

  11. #136
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Akurat te rozmiary zaproponowala mi do zestawu. A jakie rozmiary najlepiej kupic?

  12. #137
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    mi od samego poczatku kariery moze zdazyly sie ze 2 osoby, ktore chcialy miec tak proste rzesy (j), moim zdaniem lepiej zamiast j wziac B, będzie naturalnie, ale już o niebo lepiej z tym skretem.

    www.rzesyelk.blogspot.com
    mój raczkujący blog

  13. #138
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Dokladnie. Wlasnie mam takie same zdanie

  14. #139
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie

    Do blinka zakladam B z evo Efekt jest super i klientek na to z dnia na dzien coraz więcej

    Wysłane z mojego GT-I9300

  15. #140
    Debiutantka Avatar Smarzena
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    marchewkowy_las a co sądzisz o blinku? bo ja wiem że trzyma się z 3 tyg i jest doklejany inaczej niż 1:1. a wiem też ze strony biar beauty group że jest dystrybutorem blinka? a jak przeglądałam salony kosmetyczne to mało ma w swojej ofercie blinka? co sadzisz które lepiej Sobie zrobić?

  16. #141
    Debiutantka Avatar karciaG
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bytom
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    smarzena, ja miałam robione blink & go na sylwestra, bardzo fajna sprawa bo pani Ci je robi od 20 do 40 minut w zalezności jaki chcesz mieć efekt bardziej ekstremalne czy naturalne trzymały mi sie 3 tyg i potem poszłam je sciągnąć nie miałam swoich zniszczonych ani powyrywanych ale muszę przyznać że dostałam depresji jak zobaczyłam znowu moje krótkie jasne rzęsy jeśli chcesz na codzień to lepsze są 1:1 bo chodzisz Sobie na uzupełnianie i nie musisz ich ściągać i są dodatkowo bardziej delikatne i wyglądają jak by były to Twoje naturalne rzęsy a blinki jednak są cięższe ale jak nagle dowiadujesz sie że masz ważne wyjście i chcesz wyglądać zjawiskowo to blinki są rewelacyjne bo każda kosmetyczka która je robi jest wstanie szybko Ci je zrobić a jednak 1:1 wymagaja wiecej czasu. więc musisz Sama zdecydować

  17. #142
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wg mnie blink to maks 2 tygodnie, dłużej nosisz - Twoje rzęsy będą powykrzywiane i stan ich jest jak po złej, nieprawidłowo wykonanej aplikacji 1:1. Zdecydowanie namawiam na 1:1, a kleje z NL są bdb dobrej jakości

  18. #143
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Smarzena Zobacz post
    marchewkowy_las a co sądzisz o blinku? bo ja wiem że trzyma się z 3 tyg i jest doklejany inaczej niż 1:1. a wiem też ze strony biar beauty group że jest dystrybutorem blinka? a jak przeglądałam salony kosmetyczne to mało ma w swojej ofercie blinka? co sadzisz które lepiej Sobie zrobić?
    gdy wyszłam po szkoleniu z blinka to wiedziałam, że takie przedłużanie rzęs jest nie dla mnie. ja stawiam na precyzję i komfort klientki, a w blinku atutem jest krótki czas aplikacji. każda z moich klientek, która nosiła 1:1 i spróbowała blinka, powiedziała, że blinka już nie założy, bo takich rzęs nie można czesać. u mnie zapotrzebowanie na blinka jest tylko przed sylwestrem i w okresie ślubów. co do szkoleń, to Biar Beauty Group mają bardzo dobre szkolenia z blinka - porządna teoria, w ćwiczeniach praktycznych wszystkie etapy aplikacji, małe grupy 4-6 osobowe.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  19. #144
    Debiutantka Avatar Smarzena
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    gdy wyszłam po szkoleniu z blinka to wiedziałam, że takie przedłużanie rzęs jest nie dla mnie. ja stawiam na precyzję i komfort klientki, a w blinku atutem jest krótki czas aplikacji. każda z moich klientek, która nosiła 1:1 i spróbowała blinka, powiedziała, że blinka już nie założy, bo takich rzęs nie można czesać. u mnie zapotrzebowanie na blinka jest tylko przed sylwestrem i w okresie ślubów. co do szkoleń, to Biar Beauty Group mają bardzo dobre szkolenia z blinka - porządna teoria, w ćwiczeniach praktycznych wszystkie etapy aplikacji, małe grupy 4-6 osobowe.

    dzięki za odpowiedz w końcu się zdecydowałam zrobić rzęski i zrobiłam blinka w Biar Beauty Group bo dziewczyny zachwalały na forach i rzeczywiście się nie zawiodłam pełen profesjonalizm i miła atmosfera! mam już te rzęski 5 dni na Sobie i naprawdę fajnie się je nosi, oko zaraz nabrało innego wyrazu i największy plus to to że mogę spać dużej, bo nie tracę czasu na malowanie jak ściągnę Sobie blinki to zrobię potem 1:1 żeby mieć porównanie w ich noszeniu dziewczyny a jak z klejem czy tego samego się używa do 1:1? bo ten do blinka mnie nie uczulił a mam wrażliwe oczy a wiem że do 1:1 używa się mocniejszego,tak?

  20. #145
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Do Blinka używa się kleju delikatnego, dla alergików o słabszym wiązaniu, do 1:1 używa się dużo mocniejszego kleju, który można używać tylko na zamkniętych oczach.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  21. #146
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Hej dziewczyny od dłuższego czasu nurtuje mnie pytanie czy można przedłużyć dolne rzęsy blinkiem a górne metodą 1:1? Jak potem wygląda ściąganie rzęs dolnych (po 2 tyg), podczas gdy górne chcemy uzupełnić... A może nie powinno się łączyć tych metod? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji....

  22. #147
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Cytat Napisał Gosienka299 Zobacz post
    Hej dziewczyny od dłuższego czasu nurtuje mnie pytanie czy można przedłużyć dolne rzęsy blinkiem a górne metodą 1:1? Jak potem wygląda ściąganie rzęs dolnych (po 2 tyg), podczas gdy górne chcemy uzupełnić... A może nie powinno się łączyć tych metod? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji....
    Spokojnie można łączyć. Ściągasz później na otwartym oku jak już musisz.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  23. #148
    Debiutantka Avatar Renat
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    też się nad tym zastanaewiałam

  24. #149
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    no, przebrnęłam... eh. Dużo do czytania było.
    No więc... zakładam blinka od ponad dwóch lat, u Agnieszki Brody w Beauty Biar się uczyłam. Dolnych nie lubię zakładać, bo to jest jednak deko użeranie się z klientkami, które muszą patrzeć w górę. Ale jak już jest takie życzenie klientki, założę. Przecież nie odmówię.

    Blinki mi się powoli nudzą, jeśli chodzi o ich aplikację.
    I tak, w sezonie tak jak teraz - ślubnym, mam dużo zamówień na tzw pakiety - makijaż z rzęsami. Fajna sprawa, dużo panien młodych się na to godzi. Blinki też są dobre na wakacje dłuższe itp itd, jak ktoś nie będzie chciał malować się, a po prostu wstać i wyjść w miasto

    Ja się zastanwiam nad szkoleniem 1:1 i 2:1,bardzo mi się podobają i dużo moich klientek pyta czemu jeszcze tego nie robię. W sumie sama nie wiem...


    Blinki to łatwa sprawa, ale faktycznie, trzeba dobrze klientki nastawić i wbić im do głowy, że MUSZĄ przyjść na ściągnięcie, by nie miały potem makabry na oczach i rzęs z ubytkami. Moja znajoma, jeden z pierwszych mych "królików" doświadczalnych, nie przyszła do mnie na ściągniecie i wydłubała sobie te rzęsy z klejem. Już tam miałyście napisane, że w blinku robi się swego rodzaju stelarz. To wyobraźcie sobie teraz jej rzęsy - miała co 5mm przerwę i słabe maleńkie prawie niewidoczne swoje. Wyrwała po prostu swoje własne rzęsy! :/ zawiodła mnie... więcej blinków na niej nie ćwiczyłam, bo wiem, z czym to się wiąże - poczta pantoflowa... eh...


    Przy blinkach używam kleju PRO 5 i kupuję u Beauty Biar, ale intryguje mnie ten, o którym tutaj wspominacie, z AD za ok 40zł. Zastanawiam się, gdzie go można zakupić? Bo nie ukrywam, w Beauty Biar mają mega drogie produkty. Rzęsy zamawiam na allegro u sprawdzonego sprzedwcy i różne długości i grubości i skręty zakładam. Najlepiej jednak mi się pracuje na C. Na B raz tylko miałam klientkę. Ale poćwiczę zaś na znajomej B jeszcze raz

    Poniżej dodaję kilka zdjęć, te z fioletowymi rzęsami, to pod reklamę blinków moich które wykonuję. Na sesji kleiłam na klej DUO modelce, by nie nosiła 2-3 tyg fioletowych rzęs
    Ostatnio edytowane przez mejkapyrenaty ; 03-06-2013 o 13:24 Powód: dodanie zdjęć

  25. #150
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    renatko odpowiedzialam ci tutaj http://forum.wzorki.info/dystrybutor...tml#post384851


    co do stylizacji rzes najpierw polecam odbycie szkolenia z metody 1:1, dojscia do wprawy, a pozniej myslenie o bardziej zaawansowanych technikach objetosciowych
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 03-06-2013 o 13:44

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Metoda Fiberglass
    By eu4ya in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 07-03-2017, 18:04
  2. Odpowiedzi: 3588
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 10:22
  3. Przedłużanie metodą fiberglass Video
    By Kamis in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •