Strona 1 z 7 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 158

Temat: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

  1. #1
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    dzikakura? a wiesz na czym dokladnie polega ta metoda blink and go? jak sie tam te rzesy przykleja?
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-01-2011 o 14:27

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    nie chce Cie wprowadzic w blad unita, ale z tego co wyczytalam na jednym z brytyjskich for, to tez doklejanie pojedynczych rzes, ale nie odseparowuje sie kazdej rzeski, tylko jakby "kladzie" sie pojedyncze rzeski na twoje za pomoca specjalnego kleju. Jakby od gory.Tak samo aplikuje sie rzeski na rzeski dolne, Z tego cio wyczytalam rzeski starczaja na okolo tydzien. Efekt ma byc natychmiastowy,gdy chcesz wygladac ladnie, a niema czasu na sleczenie pare godzin jakprzy doklejaniu rzesek metoda one to one.
    Zastanawiam sie jednakze co sie dzieje, jak twoja naturalna rzeska chce sobie wypasc, a nie moze, bo trzyma ja blink&go.. jak nie odseparujesz sila rzeczy troszke rzeski posklejasz. Jedna sie trzyma, druga odpada i co.. ciagnie za soba te co sie trzyma? Ale to czysta spekulacja, nie wiem czy to wlasnie tak dziala

    klientka siedzi, a nie lezy. Nie wiem czy udalo mi sie to wytlumaczyc dokladnie, ale znalazlam link do blink&go, moze to cos rozjasni.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-01-2011 o 14:29

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    metoda blink and go robi sie na otwartym oku i zabieg trwa ok 30 minut efekt wizualny dokladnie taki sam a moze i nawet lepszy tyle ze po 2-3 tyg nalezy je zdjac i aplikowac od nowa

    tu filmik
    mozna zobaczyc jak to sie robi niby mowia ze samemu nie mozna ale jak ktos robi to na codzin to i temu podola
    Oferujemy: przedłużanie rzęs makijaże ślubne Szkoła makijażu kursy makijażu Wizaż przedłużanie rzęs makijaże ślubne w Katowicach
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-01-2011 o 14:29

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #4
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    to ja was pomecze jeszcze o ta metode blink &go, bo zauwazylam w SL klej to podobnej metody.
    -dlaczego tam ma sie oczy otwarte?
    -rzesy przykleja sie do rzes czy tak jak kepki do powiek?

    mam nadzieje, ze ktoras z was juz cos wiecej o tym moze mi powiedziec, bo sobie tak wymyslilam, ze moze moznaby sobie samej ta metoda co nieco ponaklejac
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-01-2011 o 14:30

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    unita.. do rzes sie przykleja a w zasadzie na rzesy, na twoja osobistą firankę tak jakby sie na nie kladzie te rzeski i sciagnac trzeba maks po trzech tygodniach, bo Twoje rzesy sa tylko rusztowaniem jakby nie wiem jak to wytlumaczyc, no Twoje odrastaja i ciagnie niemilosiernie tej metody sie nie uzupelnia, sciaga sie i wszystko od nowa
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-01-2011 o 14:04

  6. #6
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Czesc dziewczyny! Zrobilam sobie kurs przedluzania rzes i naprawde sie w ten temat wciagnelam.
    Mieszkam juz od 18 lat w Danii (wybaczcie bledy itp. ) i tutaj dopiero przedluzanie rzes wchodzi w mode.

    Mam kilka pytan do was:
    czy do metody blikn & go czy blink & ekspress urzywa sie specialnego kleju..?

    Chetnie bym poszla na kurs no ale narazie nie wybieram sie do Polski
    Ogladalam filmiki na youtubie i wyglada na proste w aplikaci no i o wiele szybsze.. Mam kolerzanke ktura by chciala takie rzesy bo nie wytrzyma lerzec z zamknietymi oczami tak dlugo...

    A czy ktos z was robiz rzeski z norek? Zakupilam sobie taki zestaw i juz sie niemoge doczekac zeby je wytestowac.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał luna12 Zobacz post
    Czesc dziewczyny! Zrobilam sobie kurs przedluzania rzes i naprawde sie w ten temat wciagnelam.
    Mieszkam juz od 18 lat w Danii (wybaczcie bledy itp. ) i tutaj dopiero przedluzanie rzes wchodzi w mode.

    Mam kilka pytan do was:
    czy do metody blikn & go czy blink & ekspress urzywa sie specialnego kleju..?

    Chetnie bym poszla na kurs no ale narazie nie wybieram sie do Polski
    Ogladalam filmiki na youtubie i wyglada na proste w aplikaci no i o wiele szybsze.. Mam kolerzanke ktura by chciala takie rzesy bo nie wytrzyma lerzec z zamknietymi oczami tak dlugo...

    A czy ktos z was robiz rzeski z norek? Zakupilam sobie taki zestaw i juz sie niemoge doczekac zeby je wytestowac.

    Pozdrawiam
    tak sa inne kleje, mniej drazniace

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    tak sa inne kleje, mniej drazniace
    A wiesz morze gdzie je morzna kupic? Czy to sa te kleje silikonowe?

  9. #9
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał luna12 Zobacz post
    A wiesz morze gdzie je morzna kupic? Czy to sa te kleje silikonowe?
    z tego co sie zorientowalam, nie sa to kleje silikonowe- one tak dlugo nie trzymaja. W Secret Lashes maja taki klej ok 139zl zloty kosztuje.

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Witam! dziewczyny jestem nowa na tym forum własnie zrobiłam kurs blink go jeśli macie pytania to chętnie pomogę

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no to opisuj kochana jak sie aplikuje rzęski metodą bling&go.
    Jakie rzeski sie do tego uzywa, w jakiej pozycji jest klientka, czy uzywamy tego samego kleju, jaka jest technika"nakladania" rzesek i.. dlaczego to trwa jedynie 40 minut i dlaczego po 3 tygodniach trzeba zdjac aplikacje calkowicie ja sie z przyjemnoscia wielka dowiem
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-01-2011 o 13:55

  12. #12
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ja również chętnie poczytam

  13. #13
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Blinka wykonuje się w pozycji siedzącej przy otwartym oku. Nakładanie Blinka trwa od 20 minut do 40 minut zależny ile rzęs aplikuję się na oko. Klej masz specjalnie przeznaczony do tej metody tak samo rzęsy są inne niż w metodzie 1:1.Rzęsy trzeba zdjąć po dwóch tygodniach masz do tego remover.Musisz je zdjąć dlatego ze nie nakładasz rzęs tak jak metodzie 1;1 czyli do każdej rzęsy tu masz pewien styl zakładania rzęs więc same nie mogą wpadać razem z swoimi rzęsami jak w metodzie 1;1

  14. #14
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    hmm, myslalam ze moze jakies szczegoly nam podasz, bo tyle to juz wiemy na czym polega ten specjalny styl nakladania rzes i czym sie roznia te rzesy od tych do metody 1:1

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Własnie werka, popieram unitę. To,ze zdejmujemy po dwoch trzech tygodniach, sama nawet napisałam, czekamy na szczegolowy opis metody, jak sie trzyma pensete, jakie sa te specjalne rzęsy, gdzie je mozna kupic, wiem, ze sa na specjalnych paskach,

    Wiemy rowniez na czym polega ten specjalny styl, ze nakłada sie jakby na nasz naturalny wachlarzyk rzeski, ale to zbyt malo. Jak trzymasz pensete, pod jakim kątem wzgledem klientki, na jakiej zasadzie trzymają sie te rzęski, sklejają po parę swoich?
    chciałybysmy po prostu krok po kroku ze szczegolami wiedziec jak

  16. #16
    Rozkręcanko Avatar moniula
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja tez czekam na szczegółowy opis

  17. #17
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    jeśli chodzi o produkty to jedynie można je dostać tylko po zrobieniu kursu nie można je od sprzedawać, ja robiłam kurs w Katowicach Biar Beauty Group Agnieszki Brody.... tak rzęski są na pasku. Nie wiem czy widziałyście na you tobie filmik jak się zakłada blinka
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    to jest pokazane jak się wykonuje tą metodę

  18. #18
    Nałogowiec Avatar Asik_sk4
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Bytom
    Postów
    585

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    mi to bardziej przypomina reklame tej firmy niz reklame rzes... a czemu niby je sie sciaga po 2 tygodniach
    zycie pisze nam rozne scenariusze...


  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    i tutaj jeszcze jeden

    ---------- Dodano o godzinie 23:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:27 ----------

    bo nie przykleja się każdą rzęsę do każdej jak metodzie 1:1 że wypadają z swoimi naturalnymi rzęsami tu robisz stelaż tak jak pokazane jest na tym drugim filmik a później nakładasz rzęsy tylko pod katem 45 stopni wiec mogłoby zniszczyć swoje naturalne rzęsy jeśli je nie ściągniesz po dwóch tygodniach

  20. #20
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    fajnie to nawet wygląda
    a powiedz mi ile za kurs dałaś i ile potem taki zabieg jeden kosztuje


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  21. #21
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja bylam na stronie secret lashes. Oni maja blink & go tylko chyba u nich sie nazyw blink & express.
    Jest morzlowosc zrobienia kursu, oczewiscie w warszawie
    Jest tez napisane co sie dostaje w kuferku ktury morzna kupic po kursie.
    Co sie rozni odmetody 1:1 jestklej (safty glue) no i rzeski. Morzna ten klej kupic osobno i jest troche droszy od zwyczajnego. Jego wiazanie jest tylko 1-2 tygodni. Natomiast rzeski sa jedynie grubosci 0,20. Wydaje mi sie ze nie moga byc za brube bo beda za cierzkie.

  22. #22
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    ciekawie wyglada ta metoda....ale nie wiem czy chcialoby mis ei co 2 tyg bawic z tym....dobre to jest jak ktos chce na specjalna okazje bo szybko i na krotko

    co do cen materialow nie wiem czemu sl sa niby tanie wg mnie ceny maja podobne do wiekszosci firm....ale wiem tez ze to co drogie nie zawsze znaczy dobre.....

    pisalam ostatnio o rzesach po 10zl ze sa super....ostatnio zakupilam jeszcze tansze i maja jeszcze fajniejsze profile rzesek w sensie jeszcze bardziej wyprofilowane dokladniej itd....

  23. #23
    Debiutantka Avatar angelfree
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    wera1015...nie wiem gdzie i kto Cie uczył kochana tego blink go, ale totalną bzdurą jest to co napisałaś,że inne rzęsy bo niby na pasku, inny klej i tylko gr.0.20.

    Kończyłam 64 godzinny kurs Nouveau Lashes, która posiada również skrócona wersję tzw. Blink Go.
    Niestety moj kurs nie obejmował tej metody,ale instruktorka była tak wspaniałomyślna że w ostatni dzień pokazała nam na czym polega ta metoda.
    Klej jest taki sam jak w metodzie1:1..ponieważ posiadają w ofercie tylko jeden rodzaj kleju,
    rzęski na paskach to nic innego jak ułatwienie...zamiast brać z żelowej podkładki nakleja się je na plasterki(pracochłonne ale ułatwiające późniejsze doklejanie),
    grubość rzęs to nic innego jak preferencje klientki która będzie je nosiła,na upartego nawet można slekery powklejać czyli rzęsy gr.0.10.
    Diabeł tkwi w tym że,podczas doklejania nie oddziela się rzęsek a jedynie wciska pomiedzy naturalne klejąc przy tym po 2-3 u nasady własne...dlatego się sciąga je po 2 tyg.

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    blinka robi sie dokladnie tak jak napisala angelfree
    dzisiaj bede miec chwilke to moze sobie robic i wrzuce fotki
    nie ma do tej metody specjalnych rzes mozna to robic jakimi sie tylko chce a klej jest taki jak 1:1 tylko musi miec bardzo niska emisje substanci lotnych ktore draznia oko bo robi sie to za pol otwartym oku
    i albo wciskasz rzesy pomiedzy naturalne jak pisala angelfree albo kladzie sie je na stelarzu z rzes naruralnych i raczej nie polecam wykonania kilku zabiegow pod rzad bo ta metoda jest od wielkiego bumu a jak ktos chce sie dlugo cieszyc rzeskami to tylko 1:1
    cala filozofia blink&go
    i obowiazkowo trzeba je sciagac bo po ok 10-15 dniach oko czuje sie bardzo "niekomfortowo"

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dzięki Agulusia.
    Też tak sobie te blinki wyobrażałam, bo kombinuję żeby je tylko na dolnych dokładać (bo górne oczywiście 1 : 1). Znowu zrobiło się na forum życzliwie i miło

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Metoda Fiberglass
    By eu4ya in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 07-03-2017, 18:04
  2. Odpowiedzi: 3588
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 10:22
  3. Przedłużanie metodą fiberglass Video
    By Kamis in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •