Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 158

Temat: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    zrobilam sobie blinka zdjecia wrzucilam do fotek

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #27
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a czy ddo tej metody blink&go tez normalnie używa się primera? Próbował ktoś ju klejem od SL ?

  3. #28
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    dzoanko ja dawalam

    dzisiaj minely 3 dni jak chodze w blinku
    odczucia moje sa takie rzeski duzo slabiej trzymaja sie niz przy 1:1 kilka juz zgubilam kilka mi puscilo klej i w nocy mi odpadly dzisiaj sobie uzupelnie brak bo szkoda mi sciagac

    podsumowujac ta metoda dla dziewczyn ktore spia na pleckach grzecznie bo sie rzesy wichruja a z rozczesaniem roznie jest bo wiadomo blinka sie inaczej klei i ciezko wyprostowac rzeske ktora sie wykreci, dla mnie ta metoda pozostaje na wielkie wyjscie bo ja codziennie rano bym 30 minut musiala spedzac na ukladaniu rzes to pierun by mnie wzial
    ja sie w nocy bardzo krece i spie buzia w poduszce

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    czy jest jakaś różnica miedzy blinkem go z nouveau lashes a blinkiem ekspress secret lashes chodzi mi o rzęsy?

  5. #30
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    czy jest jakaś różnica miedzy blinkem go z nouveau lashes a blinkiem ekspress secret lashes chodzi mi o rzęsy?

  6. #31
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Dziewczyny jakiego kleju użyć do blink&go.
    Hmmm przyznam się Wam, że zrobiłam eksperyment na sobie i zrobiłam tego blinka. Użyłam kleju ultra bonding i koszmar, sądziłam że nie będzie źle, ale tragedia i dałam radę tylko na górne rzęsy nałożyć. Napiszcie mi, jaki to musi być klej, czy ten dla początkujących będzie dobry? Przeżyłam, ale nikomu na tym kleju tego nie radzę. Efekt jest super, wyszło mi całkiem, całkiem, wyglądają bardziej naturalnie niż w 1:1, takie mam wrażenie. Jeśli znajdę odpowiedni klej to chyba przestawię się na ten sposób ponieważ:
    1. Zbyt długi czas aplikacji przy metodzie 1:1
    2. Długotrwałość rzęs przy 1:1 w przypadku mojej pracy nie pokrywa się z tym co o niej piszą (w każdym przypadku po 1-2 tyg. niestety odklejają się w 30% a miały tylko wypadać te z dorosłymi-starymi)
    3. Możliwość przyklejania w blink&go do dolnych rzęs
    Jedynym minusem, którego tutaj zauważam to tylko dyscyplina klientek, które muszą po 2 tyg. zgłosić się na ich zdjęcie i ewentualnie ponowne założenie, ponieważ w przeciwnym razie mogą uszkodzić swoje przy ich naturalnym wzroście
    Takie są moje przemyślenia dziewczyny i proszę o wasze opinie, może coś pominęłam, może jestem w błędzie, proszę piszcie
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-01-2011 o 14:07

  7. #32
    Rozkręcanko Avatar Kuciak
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ja też się już głęboko zastanawiam nad tą metodą blink&go i może nad jakimś szkoleniem. Jak narazie grzebie w necie na ten temat, ale jakoś nie mogę znaleźć dobrego, konkretnego opisu i instrukcji jak się wykonuje tę aplikację i jakimi materiałami (tzn. klej jaki) itp. Ale ta metoda też może mieć wzięcie

  8. #33
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiam.. tylko musi być wlaśnie dobry klej...

  9. #34
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Kuciak nie znajdziesz opisu blinka, bo nikt go nie wstawia to "nowa" metoda i wiekszosc dziewczyn po szkoleniu "pilnuje" tej wiedzy
    klej najlepiej z NL

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #35
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a ma ktos dojscie do produktow NL?

  11. #36
    Rozkręcanko Avatar Kuciak
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    no właśnie zauważyłam, że ciężko z informacjami na temat blinka. Trzeba się koniecznie jakoś biegusiem na szkolenie wysłać, tylko, że u mnie nie ma żadnego...

  12. #37
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Hej dziewczyny,
    widzę, że zasiałam z tym blinkiem , po wykonaniu go na sobie stwierdzam, że to żadna filozofia, proste jak nic, tylko ten klej jest podstawą, mi prawie wypłynęły oczy przy Ultra bonding, to musi być delikatniejszy, mniej drażniący klej (jego opary). Robiłam sobie w czwartek i nadal rzęsy są OK. Technika bardzo prosta i faktycznie bardzo szybka, a zdecydowałam się spróbować po obejrzeniu kilku filmów w necie. Zapytam zaufaną osobę z SL, może mi poda na jakim kleju robić.
    Dziewczyny, a czy Waszym klientkom również odklejają się te rzęsy z 1:1 po krótszym czasie niż 2 tyg. U moich to w 20-30% odklejają się, nawet jeśli maziam klejem naturalną rzęsę, poza tym wydaje mi się, że się jakby zsuwają, niby to wygląda na odrost, ale raczej niemożliwe aby po 2 tyg. był prawie 3 mm, jak się zabieram do jej zdjęcia to się skubana dobrze trzyma.
    Może coś z tym klejem nie tak? Widziałam preparat do utrwalania kleju w SL, czy znacie to? Czy faktycznie przedłuża trwałość doklejonych rzęs?

    ---------- Dodano o godzinie 20:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:39 ----------

    Aha Kuciak, mój blink na oku wygląda prawie identycznie jak twój avatar hehe, o wiele delikatniejsze niż w 1:1

  13. #38
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    a z tym blinkiem to nakladalyscie rzesy na wierzch swoich rzes czy pomiedzy?

  14. #39
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    To ten klej
    KLEJ DO PRZEDŁUŻNIA RZĘS NOUVEAU LASHES PRO 10 (1396625970) - Aukcje internetowe Allegro

    Szkoła makijażu kursy makijażu Wizaż przedłużanie rzęs makijaże ślubne Katowice

    jak wejdziecie pod ten adres powyżej to kliknijcie na dole w przycisk cosmo i blink&go tam jest filmik jak u Sochy wklejają
    Unita ja starałam się pomiędzy wklejać, tak żeby nie widać było tych naturalnych
    i wiesz, że w ogóle tych moich nie widać. Fakt, że mam swoje bielutkie i wcześniej postanowiłam zrobić hennę
    Kurczę jak mnie korci ten klej z aukcji, normalnie chyba zaryzykuję. To na pewno jest ten klej, czytałam na ebay, tam są nawet PRO 5, a ten numerek oznacza szybkość schnięcia

    nie piszemy post pod postem tylko korzystamy z przycisku "edytuj" / Emila

    Ups, OK nie wiedziałam

  15. #40
    Rozkręcanko Avatar Kuciak
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    No zasiałaś Cubaro, zasiałaś a rzęsek jakiej grubości używałaś do blinka? Chyba będzie trzeba na jakiejś koleżance wypróbować tylko poczekamy jeszcze na opinie kleju
    u moich Klientek też odpada część rzęs przed 2 tygodniami. ale nie wiem czy to normalne. dzisiaj wypróbuję nowy klej Ultra Plus z SL i zobaczę, jak z tym będzie.

  16. #41
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Ano nie wytrzymałam i kupiłam wczoraj ten klej PRO10, jak przyjdzie to będę robić. Ja robiłam u siebie gr. 0.20
    Ale wiesz Kuciak, dzisiaj była u mnie klientka po dokładnie miesiącu i tylko 10% zgubiła (w tym oczywiście poodklejane) ale to jest ta klientka, której wkleiłam 260 szt. i stosowałam po raz pierwszy więcej kleju z tą tzw. kropelką na końcu i mazianiem. Mam więc dobry humor z tego powodu. Mówiła, że myje wodą.
    Ostatnio edytowane przez cubaro ; 04-01-2011 o 13:13

  17. #42
    Rozkręcanko Avatar Kuciak
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    właśnie przeglądałam stronkę SL i zobaczyłam, że klej który jest dołączany do zestawu blink&express to advance, a w normalnej sprzedaży też mają klej ale advanced. I się zastanawiam czy to ten sam. Bo jeśli tak to wychodzi, że do tej metody wystarczy poprostu klej wolnoschnący. I jest tańszy niż ten co Ty Cubaro kupiłaś. Ale też zastanawiam się czy taki wolnoschnący jest dobry i wygodny w tej metodzie... ja mam jeszcze klej wolnoschnący (ale nie SL), więc chyba wypróbuję go tylko muszę rzęski mink sobie jeszcze kupić. Właśnie cubaro, a Ty mink czy zwykłe używałaś?
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 05-01-2011 o 14:17

  18. #43
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    kuciak do blinka klej jest wolnoschnacy ok 5-6 sek

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #44
    Rozkręcanko Avatar Kuciak
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Agulusia, dzięki za błyskawiczne rozwianie wątpliwości pewnie już wcześniej o tym pisałyście, ale przeoczyłam-sorki.
    musze się skusić na te liczenie koniecznie.

  20. #45
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Kuciak, ja wklejałam rzęski normalne z SL 0.20. Jutro będzie tydzień od nałożenia blinka i mają się super, nie odczuwam żadnego ściągnięcia i dyskomfortu, w ogóle nie czuję że je mam, wydaje mi się że żadnej nie zgubiłam, nic mi się nie wykręca, i nie muszę ich układać ani czesać, jak wkleiłam tak są.

  21. #46
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    wrzuciłam do fotek zdjęcie z blinka

  22. #47
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą 1:1

    Cytat Napisał cubaro Zobacz post
    Dziewczyny jakiego kleju użyć do blink&go.
    Hmmm przyznam się Wam, że zrobiłam eksperyment na sobie i zrobiłam tego blinka. Użyłam kleju ultra bonding i koszmar, sądziłam że nie będzie źle, ale tragedia i dałam radę tylko na górne rzęsy nałożyć. Napiszcie mi, jaki to musi być klej, czy ten dla początkujących będzie dobry? Przeżyłam, ale nikomu na tym kleju tego nie radzę. Efekt jest super, wyszło mi całkiem, całkiem, wyglądają bardziej naturalnie niż w 1:1, takie mam wrażenie. Jeśli znajdę odpowiedni klej to chyba przestawię się na ten sposób ponieważ:
    1. Zbyt długi czas aplikacji przy metodzie 1:1
    2. Długotrwałość rzęs przy 1:1 w przypadku mojej pracy nie pokrywa się z tym co o niej piszą (w każdym przypadku po 1-2 tyg. niestety odklejają się w 30% a miały tylko wypadać te z dorosłymi-starymi)
    3. Możliwość przyklejania w blink&go do dolnych rzęs
    Jedynym minusem, którego tutaj zauważam to tylko dyscyplina klientek, które muszą po 2 tyg. zgłosić się na ich zdjęcie i ewentualnie ponowne założenie, ponieważ w przeciwnym razie mogą uszkodzić swoje przy ich naturalnym wzroście
    Takie są moje przemyślenia dziewczyny i proszę o wasze opinie, może coś pominęłam, może jestem w błędzie, proszę piszcie

    Nie jestem po szkoleniu i tez szukam i szukam cos na ten temat w necie Co do kleju to mysle ze ten z SL "safety" morze by byl ok. No i wiaze 1-2 tygodni z tego co pisza... Mam zamiar go wyprobowac jak znajde chetna kolezanke, to dam znac co i jak

  23. #48
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    tak mnie kusicie tym blinkiem ze jutro sie do niego zabieram zobaczymy co mi wyjdzie

  24. #49
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Nnisiaa,
    wyjdzie fajnie , zobaczysz i już będziesz sobie robić. Ja czekam kurczaki na ten klej, myślałam że dzisiaj już będzie, ale muszę czekać. Moje rzęsy nadal się super trzymają, ale gdy tylko będę miała tamten klej, te zdejmuję i nałożę na tamtym. Daj znać lub wklej fotki
    Możesz ewentualnie poćwiczyć przed lustrem ruchy ręki, wiesz w odbiciu lustrzanym jest to trudniejsze, ale ba, co to dla nas Artystek!

  25. #50
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    ja sobie doklejalam w lusterku rzeski ale raptem 2-3 sztuki jak gdzies mi wypadly...nigdy na calosci.... fotki wkleje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Metoda Fiberglass
    By eu4ya in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 07-03-2017, 18:04
  2. Odpowiedzi: 3588
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 10:22
  3. Przedłużanie metodą fiberglass Video
    By Kamis in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •