Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 158

Temat: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

  1. #51
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Witam Was dziewczyny!
    jestem tu nowa, wczytuję się od jakiegoś czasu w to forum, podziwiam Wasze umiejętności przedłużania rzęs 1:1, a teraz trafiłam na wątek blink&go. Strasznie mnie kusi, żeby spróbować sobie przedłużyć rzęsiska właśnie tą metodą. Mam przedłużane 1:1 od kilku miesięcy, ale uzupełnianie ich przy mojej 1,5-rocznej córze, podrzucanie jej babci i tłumaczenie, że znowu tyle mnie nie będzie, bo już nie umiem bez tych rzęs żyć jest strasznie ciężką sprawą, a sama sobie nie jestem w stanie tego zrobić... I teraz czytam, że jednak się da... No muszę spróbować, bo oszaleję chyba!
    Tylko zanim to zrobię, powiedzcie mi proszę, jak sobie same te rzęsy usuwacie? Czy kupujecie jakiś specjalny remover? Czy zmywacie klej przy otwartych oczach? Błagam Was o łopatologiczne wytłumaczenie tej kwestii bo w metodzie 1:1 oczy są zamknięte i nie ma problemu, ale jak samemu zrobić to przy blink&go?
    Liczę na Wasze porady, bo czytając to forum odniosłam wrażenie, że jesteście skore do pomocy
    pozdrawiam Was serdecznie

  2. #52
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Witaj Jamajka,
    próbujemy robić same sobie, ale zauważ, że jesteśmy również stylistkami, posiadamy więc asortyment i jakieś doświadczenie. Nie chcę Cię zniechęcać, ale też sugeruję abyś się zastanowiła, ponieważ nie mając doświadczenia ryzykujesz tj. możesz zrobić sobie krzywdę lub osiągnąć efekt inny od oczekiwanego.

  3. #53
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Dziękuję Cubaro za troskę, ja nie jestem niestety jeszcze stylistką, choć mam zamiar wybrać się na kurs, ale miałam już okazję przedłużać rzęsy. Nie mam dużego doświadczenia, ale poszło mi nie najgorzej (aczkolwiek niemiłosiernie dużo czasu mi to zajęło, bo ponad 4h). Nie zarabiam na przedłużaniu (jak pójdę na kurs to może się odważę zrobić komuś obcemu). Posiadam również niewielki asortyment, jednak do bllink&go muszę kupić klej, który nie będzie drażnił oparami otwartego oka, dlatego zapytałam czy remover do tej metody też może jest jakiś mniej drażniący? Chodzi mi głównie o ściągnięcie rzęs dolnych, górę mogę sobie ściągnąć zamykając oko, ale jak to zrobić z dołem to jakoś nie potrafię sobie wyobrazić stąd właśnie moje pytanie...

  4. #54
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    jamajka dolne rzęsy tak samo ściągasz przy zamkniętym oku i nie wolno je otwierać w trakcie ściągania rzęs i nie radzę samemu nakładać rzęs bez odpowiedniej wiedzy sama sobie ściągałam sobie rzęsy i remover dostał mi się do oka szczypie że masakra

  5. #55
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Dzięki Wera, tak właśnie myślałam, że będzie to dość bolesne przeżycie, taki niechciany kontakt removera z okiem
    Dlatego tak Was dopytuję, jak sobie z tym radzicie, skoro już zdecydowałyście się zakładać same sobie. Z założeniem raczej nie będę miała większego problemu, z pewnością sobie jest dużo trudniej niż komuś, ale widziałam jak się to robi i mam nadzieję, że jakoś dam radę. Tylko nie widziałam jak się je zdejmuje (te dolne), dlatego mam problem...a strasznie się na ten dół uparłam ze stylistką, która mi to pokazywała będę miała kontakt najwcześniej za półtora miesiąca, a że ja niecierpliwy człowiek jestem, to się pewnie nie doczekam... a jak już dokleję ten dół, to potem będę miała problem jak się go pozbyćtak się uparłam, bo za trzy tygodnie wracam do pracy po rocznym wychowawczym i będę musiała wozić małą do opiekunki bardzo wcześnie rano, no i chcę się zrobić na bóstwo, żeby tyle czasu już na make up nie tracić
    A czy górne rzęsy nie przeszkadzają w ściągnięciu tych dolnych jak się ma oko zamknięte?

  6. #56
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    hm ja jak ściągałam to jedyny sposób to zrobić tak ze jedno oko masz zamknięte a drugie otwarte i dopiero jak ściągniesz wszystkie rzęsy z jednego to robisz drugie no niestety nie da się zrobić tak że ściągniesz tylko dolne rzęsy bo będziesz musiała górne i dolne usnąć

  7. #57
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Mój blink &go zrobiony na sobie. Zaaplikowany dół i góra, nie powiem, abym była super zadowolona, ale coś tam przedłuzyłam i zagesciłam, pierwsze koty za płoty

  8. #58
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Jak tylko dojedzie do mnie klej do blinka, też biorę się do roboty podzielę się z Wami efektem moich wypocin...

  9. #59
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    dzikakura jak będziesz sporo ćwiczyła to na pewno wyjdzie super ja blinka zakładałam kilka razy i też na początku świetnie nie było zaglądnij do galerii tam jest mój blink

  10. #60
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    skusiłyście mnie tym blinkiem i ... oczywiscie zrobiłam sobie. Mam klej ultra bond z SL i moje oczy były baaaardzo podrażnione.
    Zaczełam od zewnętrzanego kącika i jest lepiej niz od środka, równiej wychodzą. W nocy wypadły mi ze 2 rzeski reszta trzyma się ok.
    tylko klej musze kupić wolniej schnący, bo myslalam ze mi oko wypłynie nakleiłam po 50 rzęs na oko

    ---------- Dodano o godzinie 10:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:09 ----------

    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  11. #61
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Edytakon,
    a pisałam żeby nie robić przecież na tym kleju, aj... ja to przeszłam i dlatego ostrzegałam. Teraz mam z NL PRO10 i jest super, z tym że b. gęsty (może stary mi sprzedali)

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Aj no ja wiedzialam, ale juz teraz zaraz chcialam miec zrobione

    ale juz ich nie mam, wyskubałam, niestety okazuje sie ze mam jakis nerwowy tik i nie moge być szczęśliwą posiadaczką rzęsek
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #63
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Czesc babeczki
    Mam takie pytanie, bo przeszlam caly temat i nie widzialam, zeby ktos pisal, poza kolezanka wyzej ze nakleila po 50 sztuk rzes na oko.
    Skoro przy metodzie 1:1 doklejamy ok 120 na oko, to przy blink&go ile sie powinno naklejac?

  14. #64
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Ja nie liczyłam przy wklejaniu, policzyłam natomiast po zdjęciu. Wyszło chyba z 50 na jedno. Jak wklejasz na bieżąco to się orientujesz czy jeszcze, to jest również indywidualna sprawa, każdy ma inne oko, ale na pewno będzie ich mniej niż w metodzie 1:1

  15. #65
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    polecici jakis kurs (najllepiej wawa) i produkty do tej metody?
    KAMIS AJ LOF JU

  16. #66
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    nikt nie był na kursie?
    KAMIS AJ LOF JU

  17. #67
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Hehe, ja na kursie blinka nie byłam, tylko tyle co w necie

  18. #68
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    valia z blinka szkoli nl bo to ich wynalazek
    Blink & go | Blink & Go

    prosze

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #69
    Wczytuje się Avatar elianka1980
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Hej dziewczyny, chcialabym sie wybrac na kurs przedluzania rzes metoda Blink&Go, jestem z Wroclawia, wiecie moze czy jest gdzies we Wroclawiu takie szkolenie? z tego co czytalalm to robia w Katowicach i w Warszawie, ale moze cos ruszylo we Wrocku, jakby ktos wiedzial prosze o info, bede wdzieczna
    Tak poza tym jestem pierwszy raz na takim forum , gdzie panuje taka kultura , az milo sie czyta ,przeczytalam cale forum i juz jestem bogatsza w wiedze dzieki Wam, wielki dzieki i prosze o jeszcze

  20. #70
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Dzieki elianka.. bo my sie tu nie bijemy, tylko sobie pomagamy.

    A sprobuj wyhaczyc jakies warsztaty z blinka

  21. #71
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Nie wiem czy ciachne offtop - z góry przepraszam - ale podam Wam wersje "Blink&Go" HARD
    Otóż moja szefowa robi tak że bierze klej z SL (nie wiem dokładnie jaki ale do metody 1:1) następnie pobiera ...KĘPKI i ciach na rzęsiory przykleja - kropeleczka kleju na kępę (koncówkę jak w standardzie) i między rzęsy upycha na zamkniętym oku byłam troche zdziwiona tym ale tak robi od x czasu i klientki zadowolone hmmm efekt -> boski roboty na yyy 15 minut

    przepraszam za offtop

  22. #72
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    kepki sa chyba dozwolone w blinku ciekawi mnie ile ona kasuje za taki zabieg

  23. #73
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    Wiecie co do blinka przetestowalam nawet klej do kępek i... niestety poza tym ze nie piecze to rownie kiepsko trzyma wiec chyba trzeba kupic odpowiedni jednak
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  24. #74
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    ten z xxl lashes malutki jest ok

  25. #75
    Wczytuje się Avatar elianka1980
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs metodą Blink&Go

    dzieki dzikakura za podpowiedz, poszukam w necie cos na temat warsztatow z blinka ale cos malo informacji jest, bede grzebac, edytakon dzieki za propozycje ale do poznania kawal drogi mam, wolalabym cos blizej...jakbyscie dziewczyny cos wiedzialy o szkoleniach z blinka dajcie znac,dzieki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Metoda Fiberglass
    By eu4ya in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 07-03-2017, 18:04
  2. Odpowiedzi: 3588
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 10:22
  3. Przedłużanie metodą fiberglass Video
    By Kamis in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-02-2010, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •