Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 67891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 267

Temat: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

  1. #226
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Od mojej wróżby minęło już troszkę czasu ..

    Postanowiłam powrócić do niej i przeczytac jeszcze raz, bo troszke sie w moim zyciu zmieniło w kwstii o którą pytałam...

    i to co wtedy było dla mnie nie jasne, nie zrozumiałe, moze nawet bez sensu (?) wyszło teraz wszystko sie sprawdziło...
    A podświadomie o tym na pewno nie myślałam, bo to nie mieściło by się w mojej główce, nie spodziewałabym się tego co dostałam od losu. I tak szczerze to gdyby mi to ktoś powiedział to bym powiedziała by puknął się w głowę. Ale bęc.. stało się

    To może być takie masło maślane, bo nie chce opowiadac o tej wróżbie, tych sprawach itd. Choć niby to zadna tajemnica. Ale to nie istotne.

    Myślę ze za jakiś czas jak się coś zmieni w moim życiu znowu powróce do tej wrózby by przeczytac czy Nysza to wczesniej wiedziała


    Mówi Wam to sceptyk

    ________________________________________


  2. #227
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Natalia świetny pomysł podrzuciłaś, też tak zrobię ;p

  3. #228
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    a u mnie właśnie się nie sprawdza moja wróżba i będę musiała jednak wprowadzić zmiany tak jak zakładałam ...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  4. #229
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    a u mnie się wszystko wali jak na razie może faktycznie brakuje tej wiary, że będzie dobrze, o której pisała Nyszka... Ale chyba wierzyć się już dłużej nie da

  5. #230
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Od mojej wróżby minęło już troszkę czasu ..

    Postanowiłam powrócić do niej i przeczytac jeszcze raz, bo troszke sie w moim zyciu zmieniło w kwstii o którą pytałam...

    i to co wtedy było dla mnie nie jasne, nie zrozumiałe, moze nawet bez sensu (?) wyszło teraz wszystko sie sprawdziło...
    A podświadomie o tym na pewno nie myślałam, bo to nie mieściło by się w mojej główce, nie spodziewałabym się tego co dostałam od losu. I tak szczerze to gdyby mi to ktoś powiedział to bym powiedziała by puknął się w głowę. Ale bęc.. stało się

    To może być takie masło maślane, bo nie chce opowiadac o tej wróżbie, tych sprawach itd. Choć niby to zadna tajemnica. Ale to nie istotne.

    Myślę ze za jakiś czas jak się coś zmieni w moim życiu znowu powróce do tej wrózby by przeczytac czy Nysza to wczesniej wiedziała


    Mówi Wam to sceptyk
    cieszę się, że w końcu zaczęło się układać ...
    najlepiej mi się wróży właśnie sceptykom - bo oni szybko zapominają o wróżbie, nie czytają jej sobie co dziennie przed snem
    dzięki czemu nie wpływają w jakiś sztuczny sposób na spełnienie się wróżby ...

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    a u mnie właśnie się nie sprawdza moja wróżba i będę musiała jednak wprowadzić zmiany tak jak zakładałam ...
    decyzja oczywiście należy do Ciebie
    jednak weź pod uwagę ostrzeżenie jakie miały karty dla Ciebie
    aby się nie okazało po jakimś czasie , że jednak miały racje ...
    jeśli chcesz to zapraszam na konsultacje


    Cytat Napisał honeypuff Zobacz post
    a u mnie się wszystko wali jak na razie może faktycznie brakuje tej wiary, że będzie dobrze, o której pisała Nyszka... Ale chyba wierzyć się już dłużej nie da
    aj, aj widzę, że jednak tak jak karty ostrzegały " nie wywołuj wilka z lasu "

    jeśli macie jakieś dodatkowe pytania czy wątpliwości zapraszam
    w sprawie tego samego zagadnienia można ponownie zadawać pytanie po upływie 3 -4 tyg.

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  6. #231
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Moja mama była pare razy u wróżki(?) u kobiety która stawia tarota.. Podobno jej się coś tam sprawdziło.. Nie mam na ten temat zbytnio zdania bo nie wierzę w to.

    Ale po ostatnim razem jak była (chyba miesiąc temu) to wróżka jej powiedziała (na mój temat) że odniosę sukces do dwóch lat (hahaha) że moja działalność rozkwitnie i () że za cztery lata moja mama doczeka się wnuka ...

    Ogólnie to nie zapowiada się żeby mój salon w dwa lata dość dobrze rozkwitł (jest od miesiąca otwarty) , a po drugie jestem z tych osób które boją się porodów, dzieci i wszystkiego co związane z "dziewięcioma miesiącami"


    Ps. chociaż nie powiem że nie, ale z czystej ciekawości co mi wróżka powie poszła bym do niej.. Czy powie mi to samo co mamie Bo jak by nie patrzeć żeby było to prawdą musiała bym usłyszeć to samo

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  7. #232
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    hyhy...to i ja sie odezwe....jak zobaczyłam ze ten temat powstał to pomyślałąm sobei o losie co za brednie, zaraz beda kłotnie ze ta wierzy a ta nie, ale widze ze temat działą preznie bez zadnych emocji dzis postanowiłam przeczytac cały watek od dechy do dechy i tak sobie mysle ze moze i bym sie skusiła ale mozna sie od tego uzaleznic hm...własciwie to mialam podejscie jak Asiek...w sumie to niewiem o co moglabym zapytac Nysze, ale moze przydałby mi sie jakis kopniak motywujacy...

  8. #233
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Paulka powiem Ci szczerze że ja dopiero dzisiaj tutaj zaglądnęłam, do tego tematu bo wcześniej miałam opór tak jak ty

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  9. #234
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ... to zapraszam kobietki
    kilka postów wcześniej pisałam jak się ze mną skontaktować

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  10. #235
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ja sie boje ze sie uzalezenie, albo za bardzo mnie to przygnebi lub zaczne umyślne wl to w zycie heh

  11. #236
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    aj, aj widzę, że jednak tak jak karty ostrzegały " nie wywołuj wilka z lasu "

    no niestety.... wilk się sam wywołał i to okropny w cholerę, więc sobie tak wisimy na jednym włosku i czekamy aż się zerwie... (w sumie to chyba ja czekam, bo wg niego nic się przecież nie stało ;p )

  12. #237
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    U mnie sie jednak nie sprawdzilo to co Nyszka napisala ale w sumie sie ciesze z tego powodu

  13. #238
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Poczekajcie troszkę i nie piszcie od razu że sie nie sprawdziło niby mogłabym napisać to samo, ale później wyszły inne rzeczy z wróżby więc może nie wszystko stracone

    ________________________________________


  14. #239
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Od wróżby mineło troszke czasu dlatego pozwoliłam sobie napisac co uwazam Oczywiscie nie wiadomo co co bedzie za miesiac czy 2 ale jak na razie jest tak jak ja bym chciala a nie jak mogloby byc wedlug kart

  15. #240
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie

    widzę , ze jest ciśnienie na to "czy się sprawdzi czy nie"
    może się zacząć sprawdzać zaraz za kilka tygodni a może znacznie później
    wszystko zależy od okoliczności - lub na to czy wyczekujecie spełnienia

    moja osobista wróżba zaczęła się sprawdzać dopiero po roku
    okazało się wówczas ze sama sobie blokowałam nieświadomie wiele spraw - tak to już jest

    a tak z innej beczki - pochwalę się że pogłębiam wiedzę z numerologii na szkoleniach u Pana Sylwestra Chordeckiego.
    Uczy on swojej autorskiej metody pozwalającej odkryć talenty, predyspozycje oraz role jakie przyjdzie
    nam odegrać w tym życiu... predyspozycje zdrowotne oraz wiedza odnośnie poprzednich wcieleń, które mają wpływ na to,
    jaką rolę teraz odgrywamy ..

    Tym co wróżyłam do tej pory robiłam namiastkę takiego portretu numerologicznego także będą wiedzieć o co chodzi...
    już nie mogę się doczekać kiedy zdobędę kolejny stopień wiedzy ( dopiero w maju )

    ---------- Dodano o godzinie 10:36 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 11:50 ----------

    pędzę Wam z informacją,
    że do 26. 03. jest bardzo sprzyjający czas, który sprzyja
    przyswajaniu przez organizm odżywek oraz wzmacnia działanie maseczek
    także kochane - jeśli chcecie szybko zregenerować Wasze ciało - to jest najlepszy moment

    natomiast na farbowanie włosów najlepszy czas będzie 15-19 marzec
    włosy lepiej zareagują na farbowanie i efekt koloryzacji będzie dużo lepszy

    może komuś przydadzą się takie wskazówki

    dzisiejszy dzień jest o wibracji 8
    a wiadomo że przed świętami każdy przypływ gotówki się liczy
    także jeśli chcecie przyciągnąć pieniądze do siebie - załóżcie coś złotego

    jutro natomiast z okazji pełni - super dzień na wizualizacje spełniających się Twoich marzeń ...

    także, nie bójmy się mieć marzenia

    oj dawno mnie tu nie było - ale nawał pracy weryfikował priorytety
    dziękuję Wszystkim , którzy kontaktują się ze mną i a nie są zarejestrowani na tym forum,
    dziękuję za wszystkie miłe wiadomości zwrotne i za zaufanie...
    miłego nowego tygodnia !

    a teraz kilka magicznych porad :
    - dziś zakładamy coś złotego - aby przyciągnąć szczęście i pieniądze
    - dzień generalnie sprzyja pozytywnym zmianom ( dobrze jest poprzestawiać kilka mebli aby ruszyć zastaną energię)
    - wszelkie dzisiejsze spotkania towarzyskie odbędą się na 5-kę
    - przez kilka najbliższych dni nasz organizm będzie świetnie reagował na zabiegi pielęgnacyjne,
    czas będzie sprzyjający przyswajaniu przez organizm odżywek, dieta będzie skuteczniejsza
    - najlepszy efekt koloryzacyjny uzyskamy farbując włosy we wtorek lub środę tj 21 i 22.05.2013

    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 19-05-2013 o 21:34

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  16. #241
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    chciałabym bardzo podziekować Pani Ewie. to niesamowite że w kartach wszystko wychodzi, napisałam do Pani Ewie w sprawie siostry, byłyśmy w szsoku trafnością opisu osobowości. mam nadzieje że mojej siostrze porada pomoze podjąc decyzje

  17. #242
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    dziękuję kesi.1984
    mamnadzieję, że moja wróżba pomoże siostrze w podjęciu właściwej decyzji...
    ważnym aspektem w naszym "spotkaniu" ma rozkład karmiczny - który mówi o tym
    co mamy do przepracowania w obecnym wcieleniu ...
    życzę wszelkiej pomyślności !

    a co do dnia dzisiejszego
    to jest to dobry dzień na wypędzenie z domu biedy i kłopotów...
    a jak to zrobić po prostu zamiatając podłogę, ale tak dokładnie
    z każdego kątka. Wyrzucając zamiecione śmieci wizualizuj sobie, że oto
    twoje kłopoty odchodzą z Twojego domu. Dobrze jest również umyć podłogę..
    Wibracja dnia wskazuje również na to, aby znaleźć czas na swoje pasje i hobby.
    Dobry dzień "handlowy" , umowy zawierane dziś będą bardzo korzystne
    Unikajmy dziś rozmów o chorobach za to skupmy się na oczyszczaniu organizmu - pijmy więcej wody .
    Dobry czas na zabiegi kosmetyczne - depilacja i pielęgnacja skóry, kosmetyki intensywniej odżywią skórę
    Ostatnio edytowane przez Nysza ; 03-07-2013 o 14:02

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  18. #243
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Ewa jak przeczytalam "dobr dzien handlowy",po prostu bylam w szoku.Potwierdzam

  19. #244
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie

    cieszę się że skorzystałaś z wibracji dzisiejszego dnia
    teraz jeszcze oczyszczaj organizm i wklepuj kremy - ciało na pewno się odwdzięczy

    piątek 19.07.2013 :
    - super dzień na zakupy i nowe znajomości czyli od rana obowiązki a po południu weekend
    - dobry dzień na robienie rytuału odnośnie sukcesu
    - w biznesie bądź spokojny i nie krzycz na innych, generalnie unikaj dyskusji na tematy finansowe
    - porządki domowe odłóż na inny dzień , dziś relaksuj się na świeżym powietrzu
    - wklepuj maseczki i odżywki , masaż ciała

    a jak przedstawia się magicznie sobota i niedziela

    sobota 20.07.2013:
    - unikać plotkarzy
    - odnośnie biznesu najciekawsze info znajdziesz w internecie, może to będzie inspiracja na nową reklamę
    - domowe obowiązki przełóż na inny dzień - dziś spędź dużo czasu np w ogrodzie, na spacerze... - dzień sprzyja aktywności na świeżym powietrzu
    - wibracja dnia sprzyja załatwianiu wszelkich spraw rodzinnych
    - wszelkie zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne będą mocniej oddziaływać na skórę

    niedziela 21.07.2013:
    - wyrzuć stare rachunki - kumulują one niepotrzebnie starą energię wydatków
    - unikaj dzisiaj zakupów i porządków uda się natomiast relaks i zabiegi pielęgnacyjne cery, a i książkę z przyjemnością przeczytasz
    - bursztyn noszony w dniu dzisiejszym pomoże odepchnąć od Ciebie agresje i poddenerwowanie
    - dzień może być nerwowy także nie podejmuj dziś żadnych ważnych decyzji i unikaj dyskusji...
    - bardzo dobry dzień na zabiegi pielęgnacyjne paznokci dłoni i stóp
    - dzień sprzyja przyswajaniu przez organizm odżywek i wspomagających maseczek

    ... to magicznego weekendu życzę !
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 20-07-2013 o 15:22

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  20. #245
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Ale mnie tu dawno nie było , ale nie obijałam się wręcz przeciwnie,
    dużo chętnych na wróżby i przy okazji dziękuje za zaufanie - wiem że podczytują ten temat
    pędzę do Was z ciekawostką ,może to kogoś zainteresuje więc miłego czytania

    5 września, każdy bez wyjątku, wszedł w Nowy Rok Numerologiczny o wibracji 7.
    Co to może dla nas oznaczać ? już Wam to postaram się przybliżyć
    A mianowicie z okresu szukania miłości, pracy nad uczuciami i emocjami, roku generalnie rodzinnego weszliśmy w rok, który będzie nas nastawiał na izolację, wyciszenie a przede wszystkim na naukę …

    Jakie aspekty mogą zamanifestować się w 7 Roku Numerologicznym

    zerknijmy zatem co ta wibracja niesie:
    - na pewno wyciszenie, spowolnienie życia , wszystko będzie się działo wolniej ponieważ wibracja 7 jest wibracją spokojniejszą , gdzie nie ma gwałtownych zmian, brak szybkich wydarzeń czy gwałtownych awansów w pracy
    - na pewno ludzie poznani w tym czasie nie zagoszczą na długo w naszym życiu,
    - życie imprezowe również wyhamuje
    - wszelkie zmiany będą najpierw zachodzić wewnątrz nas a dopiero w następnym kroku będziemy zmieniać nasze otoczenie
    - skupimy się na naszych uczuciach i potrzebach , łatwo będziemy się obrażać
    - udane związki ale na odległość
    - zaczniemy dostrzegać piękno natury i sztuki – wibracja 7 ma tendencję do pogłębiania naszej wrażliwości przez co mocniej będziemy wszystko odczuwać
    - rok sprzyja przede wszystkim rozwojowi duchowemu
    - to rok sprzyjający rozwojowi i nauce
    - wyhamują Ci którzy gonią za pieniędzmi, bo mogą odkryć, że jednak coś innego jest im potrzebne do szczęścia
    - nasza intuicja będzie wyostrzona, więc warto będzie jej słuchać
    - wibracja 7 to Tarotowa karta Rydwan a więc czas sprzyjający wszelkim przeprowadzkom czy podróżom
    - uważać na kasę bo będzie przeciekać przez palce

    Takie oto m.in. aspekty niesie ze sobą nowy Rok Numerologiczny o wibracji 7 . Dokładnie jaki będzie dla danej osoby, to już jest sprawa bardzo indywidualna, gdyż należy wziąć wówczas pod uwagę wibrację naszej Drogi Życia oraz wibracje naszego Roku Osobistego. Dopiero zestawienie tych wibracji da nam pełny obraz tego co nas czeka w nowym roku numerologicznym . Na pewno numerologiczne 7 będą miały wzmocnione aspekty, które występują w ich portretach numerologicznych a osoby z pozostałymi wibracjami numerologicznymi będą przez cały rok pod wpływem dwóch różnych wibracji - tak jak np. ja jestem numerologiczną 8 , która ma tzw. „światło w rękach „ czyli umiejętność i łatwość pracy z energiami ( jestem Terapeutą Reiki ) , to będąc w 6 Roku Osobisty spowolnię swoje życie i większy akcent położę na rodzinie , natomiast 7 Rok Numerologiczny spowoduje, że w dalszym ciągu będę rozwijać swoją duchowość i pomagać ludziom . Jest duże prawdopodobieństwo, że w tym roku mogę pomagać energią Reiki komuś z rodziny… natomiast pieniądze, które mogłyby mi przeciekać przez palce, pod wpływem wibracji Drogi życia prawdopodobnie będą dobrze zainwestowane - czego sobie i wam życzę J
    Znajomość tych wszystkich aspektów pozwala mądrzej pokierować naszym życiem . Warto je poznać aby wiedzieć, czy to dobry czas aby rozpoczynać nowe przedsięwzięcie , czy może jednak skupić się na zakończeniu starych spraw, a z nowymi planami poczekać na korzystniejszy Rok Osobisty



    Magicznie pozdrawiam i zapraszam
    Ostatnio edytowane przez Nysza ; 06-09-2013 o 21:22

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  21. #246
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    po 6miesiacach o checi zaczerpniecia pomocy od Nyszy wkoncu stwierdzilam ze moze to mi pomoze, szukam gdzie moge jakis wskazowek...Nyszko pomoc, mail poszedl tylko z tym pytaniem to nie bardzo wiem jak je sprecyzowac...

  22. #247
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ... i już wszystko wiadomo Paula

    dla potomności - nie stresujcie jak macie ułożyć pytanie , w razie czego pomogę i naprowadzę

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  23. #248
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    oj dawno mnie tu nie było
    ale pędzę dziś do Was z ciekawostką
    niektórych z Was zapewne to zainteresuje

    jeśli chcesz poprawić swoje finanse ..
    a może chcesz wygrać w konkursie lub marzy Ci się awans w pracy ....
    Zarówno dziś jak i jutro (14.01.-15.01.2014) to magiczne dni na tego typu afirmacje

    Nic prostszego - wystarczy w tych dniach zapalić złotą świecę wypowiadając swoją intencyjną i zaczarować swój los
    Złota świeca jest symbolem dostatku, bogactwa oraz obfitości ...
    Ja już swoją świecę intencyjną przygotowałam - a Ty ?


    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  24. #249
    Kosmetyczka Avatar makkaresh
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Im dłużej czytałam ten temat, tym bardziej skłaniałam się do tego aby napisać do Nyszy.

    Pani Evo, dziękuję za poświęcony czas - wróżba zrobiła na mnie niemałe wrażenie - wyszły aspekty, które próbowałam od siebie odsuwać (choć w głębi wiedziałam, że skonfrontowanie się z nimi jest nieuniknione). droga do celu nie jest łatwa, to wiem, ale dzięki Pani poradzie nabrałam jasności co do tego, na czym się obecnie skupić. Dziękuję za energię, którą od Pani dostałam - z całych sił postaram się ją pomnożyć

    dziękuję!

  25. #250
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    proszę bardzo makkaresh
    i trzymam kciuki za pozytywną realizację planów
    w końcu wskazówki już są więc teraz wszystko w Twoich rękach

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •