Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 4567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 267

Temat: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

  1. #176
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Ewo, ja też ogromnie dziękuje To bardzo ciekawe doświadczenie, chociaż muszę jeszcze to trochę przetrawić i pokontemplować nad tym... Wieeeele rzeczy się zgadza na inne teraz patrze w innym świetle.
    Jeszcze raz ogromnie dziękuje mimo, że pewne sprawy wyszły inaczej jakbym chciała no ale... jakoś to będzie !

  2. #177
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Nyszko ja takze dziekuje za wrozbe.
    Musze powiedziec ze opisalas mnie w 100 proc.to co napisalas wszyskto sie zgadza.i wiele osob mi daje ta sama rade co ty mi napisalas.czyli cos w tym jest.Na pewno bede probowala zmienic ta ceche w sobie. twoja opinia nie byla dala mnie wcale negatywna.Niestety sytuacje opisana przez ciebie znalam chcialam sie tylko upewnic czy nadal tak jest i czy bedzie.Po prostu wole byc ostrozniejsza i wiem ze musze .
    Twoje rady mi napewno pomoga. Jestem bardzo zadowolona ze zdecydowalam sie na to zeby do ciebie napisac. Korci mnie bardzo zeby znow sie do ciebie zglosic ale strach (przed pytaniem ktore jeszcze mam) jest za duzy.moze kiedys.Narazie musze przetrawic to co dostalam od ciebie. czytalam juz 2 razy w tym raz mezowi, bo niemoglam uwierzyc ze opisalas mnie tak dokladnie nie znajac mnie ;-)))))))
    Nyszko dziekuje z calego serca ze podpowiedzialas mi jak postepowac

  3. #178
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Milo poczytac,ze dziewczyny takie szczesliwe i zadowolone.Ja nie pisalam do Ewy jeszcze.Natomias kolejny raz snila mi sie kobieta w ciazy.

  4. #179
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Asiek... mi się ciągle śnią noworodki, małe dzieci i często dziewczynka, którą pół roku temu skończyłam się zajmować...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #180
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    Nyszko ja takze dziekuje za wrozbe.
    Musze powiedziec ze opisalas mnie w 100 proc.to co napisalas wszyskto sie zgadza.i wiele osob mi daje ta sama rade co ty mi napisalas.czyli cos w tym jest.Na pewno bede probowala zmienic ta ceche w sobie. twoja opinia nie byla dala mnie wcale negatywna.Niestety sytuacje opisana przez ciebie znalam chcialam sie tylko upewnic czy nadal tak jest i czy bedzie.Po prostu wole byc ostrozniejsza i wiem ze musze .
    Twoje rady mi napewno pomoga. Jestem bardzo zadowolona ze zdecydowalam sie na to zeby do ciebie napisac. Korci mnie bardzo zeby znow sie do ciebie zglosic ale strach (przed pytaniem ktore jeszcze mam) jest za duzy.moze kiedys.Narazie musze przetrawic to co dostalam od ciebie. czytalam juz 2 razy w tym raz mezowi, bo niemoglam uwierzyc ze opisalas mnie tak dokladnie nie znajac mnie ;-)))))))
    Nyszko dziekuje z calego serca ze podpowiedzialas mi jak postepowac
    dziękuję za miłe słowa
    cieszę się, ze mogłam Ci przekazać co radzą karty w Twojej sytuacji
    to do kolejnego "zobaczenia'

    ---------- Dodano o godzinie 12:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:53 ----------

    Cytat Napisał asiekfr Zobacz post
    Milo poczytac,ze dziewczyny takie szczesliwe i zadowolone.Ja nie pisalam do Ewy jeszcze.Natomias kolejny raz snila mi sie kobieta w ciazy.
    ale ta podświadomość Cię bombarduje - na szczęście dobrymi wieściami

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Asiek... mi się ciągle śnią noworodki, małe dzieci i często dziewczynka, którą pół roku temu skończyłam się zajmować...
    sen o dzieciaka w takim natężeniu wskazuje nanami7, że u Ciebie kiełkują jakieś pomysły, to jest taka początkowa faza jeszcze nie do końca pomysłu ale juz myśli - to bedzie dobre przedsięwzięcie ... natomiast jak posiadasz już konkretny plan - to wstrzymaj się jeszcze z realizacją , na obecną chwilę nie jest to dobry pomysł

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  6. #181
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Ewa

  7. #182

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    dziękuję Nysza jesteś niesamowita

  8. #183
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Ja tez bardzo Ewo dziekuję.
    Nie wszystko jest we wrozbie tak jak bym chciala.Pozyjemy zobaczymy.

  9. #184
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Proszę Was bardzo

    niech się zadzieje to co dla Was najlepsze !
    pamiętajcie że karty sugerują i podpowiadają
    mówią o przyszłości jak będzie na daną chwilę

    opowiem Wam pewną historię z przed kilku dni

    pewien Pan zwrócił się do mnie abym mu odpowiedziała
    czy zakup tego konkretnego samochodu na licytacji będzie udany ( miał do przeznaczenia określoną kwotę i nie chciał jej przekroczyć )
    zrobiłam prosty rozkład kart, gdzie karty odpowiadają TAK/NIE Ale ..
    wyszło że zakup będzie udany ALE będzie musiał minimalnie więcej za niego zapłacić ...
    i co za kilka dni Pan do mnie pisze , że wszystko pięknie auto rzeczywiście sprzedane zostało nieco drożej niż chciał na nie przeznaczyć
    ale on odciągnięty innymi służbowymi obowiązkami nie mógł uczestniczyć w tej licytacji - i dlaczego karty mu tego nie powiedziały
    więc wyjaśniam , że ten rozkład, który zastosowałam nie przewiduje ( nie ujawnia) pobocznych faktów z życia, odpowiada ściśle na konkretne pytanie ...
    Pan był bardzo zawiedziony, że przegapił aukcję ale już szuka następnej aukcji

    także w zależności od pytania taki rozkład się stosuje - to tak dla poszerzenia wiedzy osób zainteresowanych

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  10. #185
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Pięknie dziękuje za rozkład...Bardzo duzo sie zgadza w tym co napisałaś..(niestety)Takie życie muszę przestać oglądać sie za siebie mimo ,że to nie takie łatwe..Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam..

  11. #186
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    można wysłać jeszcze zapytanie nysza boję się trochę co tam pisać będzie może lepiej żebym nic nie wiedziała, ale korci mnie trochę

    ---------- Dodano o godzinie 23:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:46 ----------

    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  12. #187
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał katsumoto Zobacz post
    Pięknie dziękuje za rozkład...Bardzo duzo sie zgadza w tym co napisałaś..(niestety)Takie życie muszę przestać oglądać sie za siebie mimo ,że to nie takie łatwe..Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam..
    proszę CIę bardzo - jak posłuchasz co zasugerowały karty
    zobaczysz będzie już tylko lepiej

    Cytat Napisał białaaaa Zobacz post
    można wysłać jeszcze zapytanie nysza boję się trochę co tam pisać będzie może lepiej żebym nic nie wiedziała, ale korci mnie trochę

    ---------- Dodano o godzinie 23:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:46 ----------

    oczywiście, ze można do mnie pisać i pytać
    Zapraszam

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  13. #188
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    przeczytałam kochane cały temat i mnie zaciekawiłyście..tez nigdy nie byłam za tym aby pójśc do wrózki..ale coś mnie tchnęło no i ja równiez wysłałam wiadomość do Nyszki..az sie stresuje co przeczytam w zwrotnej wiadomości ...mam jednak nadzieję ze nie bedzie źle... ,ogólnie bardzo fajny temat

  14. #189
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Mam pytanie czy karty moga sie pomylic ?

  15. #190
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Ja tez napisalam do Nyszy Opis mnie idealny. Nysza opisala wszystko co mialam w planach. Oczywiście nie wiedząc o tych sprawach nic ode mnie. To było chyba najdziwniejsze...
    Co do związku.... niestety jak narazie te "4Miecze" nas pokonują... ;/ szkoda...

  16. #191
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    Mam pytanie czy karty moga sie pomylic ?
    hmmm z tego co zauważyłam, to karty odpowiadają bardzo konkretnie na zadane pytanie i raczej się nie mylą
    ważne jest jaki rozkład zastosuje się do danego pytania - czy taki, który odpowiada tylko konkretnie na zadane pytanie, czy rozkład bardziej rozbudowany, który ukazuje więcej pobocznych wydarzeń, mogących mieć kluczowe znaczenie i wpływ ..
    jeśli masz jakieś wątpliwości - zapraszam pisz do mnie na e-mail

    Cytat Napisał honeypuff Zobacz post
    Ja tez napisalam do Nyszy Opis mnie idealny. Nysza opisala wszystko co mialam w planach. Oczywiście nie wiedząc o tych sprawach nic ode mnie. To było chyba najdziwniejsze...
    Co do związku.... niestety jak narazie te "4Miecze" nas pokonują... ;/ szkoda...
    dziękuję za miłe słowa
    (kochana chyba w e-mailu nie podałaś mi swojego nicka z forum - a w tym gąszczu wróżb trudno mi wyłuskać Ciebie,i sprawdzić co karty przekazały ) ... trzymaj się tego co zasugerowała Karta rada

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  17. #192
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Pamiętam o niej... Staram się robić wszystko żeby było dobrze, ale niestety starania jednej osoby to trochę za mało. Nie mam już pomysłu jak do niego dotrzeć, więc chyba sobie odpuszczę i niech się dzieje co chce.

    (w e-mailu jest nick z forum )

  18. #193
    Rozkręcanko Avatar Katia_07
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    Mam pytanie czy karty moga sie pomylic ?
    Hej Agaciorka, karty nie mylą się ale odczytujący może się pomylić :-)
    Dobry tarocista ma sprawdzalność do 70%. Ja to zawsze powtarzam moim klientkom

  19. #194
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał honeypuff Zobacz post
    Pamiętam o niej... Staram się robić wszystko żeby było dobrze, ale niestety starania jednej osoby to trochę za mało. Nie mam już pomysłu jak do niego dotrzeć, więc chyba sobie odpuszczę i niech się dzieje co chce.

    (w e-mailu jest nick z forum )
    niech się zadzieje to co dobre dla Ciebie

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  20. #195
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ..y...no własnie yy..no nie zabardzo wiem co Wam tu powiedziec..nigdy nie wierzyłam we wróżki etc..ale to co dziś dostałam od Ewy przeszło moje oczekiwania..wiadomo kazdy rozumie wrózbę na swoj sposob ale sa rzeczy zawarte w niej i są prawdziwe a Ewa nie mogla o wszystkim wiedzieć...Dziekuje Ci kochana z całego serca ,wtrysnełas we mnie miliony nadzieji...opisalas mnie tak dobrze ze az moja przyjaciolka mnie tak nie zna ...troche to przerazające . Dziekuje jeszcze raz ,dziekuje za czystą energię i polecam Ewe z calego serca... bo ja napewno zostane juz z nią w kontakcie

  21. #196
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Dziękuję za miłe słowa Sindy89 - ja tylko przekazałam co powiedziały karty, to one wiedzą o wszystkim

    Dla osób, które się ze mną kontaktują z tego forum
    proszę aby takie info umieścili w e-mailu

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  22. #197
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    I ja bym wysłała zapytanie, ale w moim życiu tyle się dzieje , taka zagmatwana i niezręczna sytuacja jest, i obawiam się że nie wiem czy dobre pytanie bym zadała, i w ogóle od którego miałabym zacząć...

  23. #198
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Aniuta...ja myslę ze nie ma się co wahać .. głowa do góry ,wycisz się i się skup napisz co ci lezy na sercu a Ewa juz napewno bedzie wiedziala co robić

  24. #199
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał Aniuta27 Zobacz post
    I ja bym wysłała zapytanie, ale w moim życiu tyle się dzieje , taka zagmatwana i niezręczna sytuacja jest, i obawiam się że nie wiem czy dobre pytanie bym zadała, i w ogóle od którego miałabym zacząć...
    jak pytanie zostanie niewłaściwie sformułowane - dam Ci znać ..a raczej zasugeruję zmianę pytania i podam na jakie

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  25. #200
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    jak pytanie zostanie niewłaściwie sformułowane - dam Ci znać ..a raczej zasugeruję zmianę pytania i podam na jakie

    dziękuję kochana , w takim razie postaram się w wolnej chwili, w wielkim skrócie napisać tobie co mi leży na sercu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •