Strona 1 z 11 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 267

Temat: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

  1. #1
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Wink Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Jak to jest... Wróżka prawdę Ci powie, czy sama podświadomie sie do niej dostosujesz? Czy warto wierzyć wróżką Może któras sama kładzie z kart
    SZCZĘŚLIWA

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Jak to jest... Wróżka prawdę Ci powie, czy sama podświadomie sie do niej dostosujesz? Może któras sama kładzie z kart
    .
    ciekawy temat lecz niebezpieczny ,cos na ten temat wiem...wogole czrownica jestem,karty to moje drugie ja ale z nimi juz nie zaczynam,od 12 roku zycia dostalam pierwszw karty prawdziwego tarota,pozniej sama zakupilam...i sporo na ten temat siedzialam w ksiazkach,wogole raczki maja jakas magiczna moc,dobrymi mediatorami sa...ah duzo pisania..

  3. #3
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Widzę, że nowy temat już założyłaś.
    Jeśli chodzi o Tarot, to są to karty, które zawsze mówią prawdę, ale nie koniecznie osobie, która zadała pytanie. Chodzi o to, że przy wróżeniu trzeba się niesamowicie wyciszyć i nie myśleć o swoich problemach, jeśli wróży się innej osobie. Czasami niestety zdarza się tak, że wróżka wyciągnie kartę, która odpowie na jej podświadome pytanie, a nie klientki.
    Są to bardzo mądre karty i przeważnie dają możliwość wyboru drogi. Mówią co się stanie jeśli postąpimy tak, a co będzie jak pójdziemy inną drogą. Jednak jeśli wyciągnie się pewne karty, które mówią o wypadku, kradzieży lub śmierci to nie ma odwrotu.
    Niestety kilka razy wywróżyłam śmierć i było mi bardzo przykro, bo się nie myliłam.

    ---------- Dodano o godzinie 19:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:21 ----------

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    .
    ciekawy temat lecz niebezpieczny ,cos na ten temat wiem...wogole czrownica jestem,karty to moje drugie ja ale z nimi juz nie zaczynam,od 12 roku zycia dostalam pierwszw karty prawdziwego tarota,pozniej sama zakupilam...i sporo na ten temat siedzialam w ksiazkach,wogole raczki maja jakas magiczna moc,dobrymi mediatorami sa...ah duzo pisania..
    Powiedz mi kochana jak się oczyszczałaś po wróżeniu, bo ja mam z tym trochę problemów Skupiają się na mnie sprawy innych i potem jak się tego nazbiera sporo to sama mam problemy.

  4. #4
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    a ja nie wierze w zadne horoskopy jakies chodzace i wrozace cyganki itd itp. nie wiem moze cos w tym jest ale jakos nigdy nie przywiazywalam do tego wagi horoskopy czytam z przymruzeniem oka nawet moje sny sie nie sprawdzaja...nigdy nic mi sie jeszcze nie sprawdzilo i moze dlatego traktuje to z wielkim dystansem

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja mialam karty tarota ale spalilam,bylam dwa razy u wrozki i powiem ze sporo z tego co mowila byla prawda,czesc sie spelnila a czesc nie.I te smutne o smierci kogos bliskiego takze sie sprawdzily

    Horoskopy, wróżby, numerologia, tarot - Horoskop - WP.PL

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    W horoskopy ja też nie wieżę, bo są robione dla tysięcy osób, więc jak mogą być prawdziwe. A co do snów, to zawsze je zapamiętuję, bo często niosą przesłanie lub ostrzeżenie. I chyba jeszcze nie było tak, żeby nic mi się nie śniło. Z każdej nocy co najmniej jeden sen.

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    a ja wirze w tarota
    ja miałam z 14 lat to wrozka mojej mamie powiedziala ze jak pojade na wycieczke to cos sie stanie i byl w dziwadek autokaru
    a dziewczyny mozecie postawic karty przez internet

  8. #8
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ogladalam ktoregos razu w TV ze prawdziwe sa tylko te horoskopy ktore sa stwarzane indywidualnie dla kazdej osoby tzn. na podstawie daty i godziny urodzin i sa one sporzadzane z ukladu gwiazd czy cos takiego ale ja mimo wszystko nie wierze a sny bardzo zadko mi sie cos sni a jesli juz to najczesciej jakies masakryczne wypadki albo dzieci lub zwierzeta.

  9. #9
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    ja nie wierze w takie rzeczy... może to lepiej dla mnie po co mam sie zamartwiać tym co wywróży mi wróżka... co ma być to będzie...

  10. #10
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Skarbie można, ale ja na ten moment jestem tak przemęczona, że nie dam rady się skupić.

  11. #11

    Domyślnie

    ja tam nie wieże we wróżenie z ręki z kuli z fusów i inne to po prostu jest to podświadoma sugestia, jak chce się wierzyć to się uwierzy i tyle

    wróżka powie że będziesz miała 2 dzieci to będziesz podświadomie do tego dążyć
    powie że wyjdziesz za mąż w wieku 25 lat analogicznie
    że się rozwiedziesz albo że mąż cię będzie zdradzać to samo

    więc lepiej nie wiedzieć

  12. #12
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    to zalezy z jakiego jestes znaku zodiaku prosi sie wtedy twoj zywiol w ciszy i spokoju aby cie oczyscil(ogien,woda,ziemia,wiatr)sposobow jest wiele to tak samo jak oczyszczenie kart z poprzednich wrozb to zywioly jak wiadomo po zakonczeniu wrozby najleoiej poukladac karty w kolejnosci przy zapalonej bialej swiecy i przelozyc kilkakrotnie..czy stukanie kartami o prawdziwe drzewo,widzialam jak niektore wrozki tak robily...najlepszym sposobem jest taki abys ty go czula i czula sie z tym dobrze...a jezeli chodzi o horoskopy,to ja rowniez nie wierze,bo wiem kto przewaznie jepisze,w brukowcach pracuje paru moich znajomych i tylko bebe z tego maja..

  13. #13
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    ja tam nie wieże we wróżenie z ręki z kuli z fusów i inne to po prostu jest to podświadoma sugestia, jak chce się wierzyć to się uwierzy i tyle

    wróżka powie że będziesz miała 2 dzieci to będziesz podświadomie do tego dążyć
    powie że wyjdziesz za mąż w wieku 25 lat analogicznie
    że się rozwiedziesz albo że mąż cię będzie zdradzać to samo

    więc lepiej nie wiedzieć
    Widać, że nigdy nie miałeś do czynienia z Tarotem. To są zupełnie inne karty. Jeśli zadajesz im pytanie, one dają Ci dwie drogi do wyboru i mówią jakie będą konsekwencje wybrania każdej z nich. Czasami jednak jest tak, że odpowiedź jest jednoznaczna i nie masz na to wpływu.

  14. #14
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Skarbie można, ale ja na ten moment jestem tak przemęczona, że nie dam rady się skupić.
    jak bedziesz miała kiedys czas to bede chetna

  15. #15
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    to zalezy z jakiego jestes znaku zodiaku prosi sie wtedy twoj zywiol w ciszy i spokoju aby cie oczyscil(ogien,woda,ziemia,wiatr)sposobow jest wiele to tak samo jak oczyszczenie kart z poprzednich wrozb to zywioly jak wiadomo po zakonczeniu wrozby najleoiej poukladac karty w kolejnosci przy zapalonej bialej swiecy i przelozyc kilkakrotnie..czy stukanie kartami o prawdziwe drzewo,widzialam jak niektore wrozki tak robily...najlepszym sposobem jest taki abys ty go czula i czula sie z tym dobrze...a jezeli chodzi o horoskopy,to ja rowniez nie wierze,bo wiem kto przewaznie jepisze,w brukowcach pracuje paru moich znajomych i tylko bebe z tego maja..
    Karty oczyszczam przez stukanie i trzymam je w drewnianym pudełku. Muszę więc spróbować z tym oczyszczeniem siebie tak jak napisałaś.
    Bardzo dziękuję.

  16. #16
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Karty oczyszczam przez stukanie i trzymam je w drewnianym pudełku. Muszę więc spróbować z tym oczyszczeniem siebie tak jak napisałaś.
    Bardzo dziękuję.
    miej je jeszcze zawiniete w czarna jedwabna chuste..

  17. #17

    Domyślnie

    normalnie nie stworzone rzeczy tu piszecie ale dobra nie neguje faktycznie nie miałem z tym nigdy do czynienia i raczej nie będę miał, sam wole decydować o swojej przyszłości.

    kobiety to są podatne na takie rzeczy, moja Emila była u takiej wróżbitki-znachorki z ukrainy (mama ją namówiła) i powiedziała jej że będzie miała dwóch mężów, więc za parę latek się przekonam czy coś warte te wróżby są

  18. #18
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    normalnie nie stworzone rzeczy tu piszecie ale dobra nie neguje faktycznie nie miałem z tym nigdy do czynienia i raczej nie będę miał, sam wole decydować o swojej przyszłości.

    kobiety to są podatne na takie rzeczy, moja Emila była u takiej wróżbitki-znachorki z ukrainy (mama ją namówiła) i powiedziała jej że będzie miała dwóch mężów, więc za parę latek się przekonam czy coś warte te wróżby są
    To może najpierw niech wyjdzie za mąż za kogoś innego, potem szybki rozwód i ślub z Tobą

  19. #19
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie miałam potrzeby korzystać z takich usług ale moze kiedyś
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  20. #20
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja w horoskopy tez nhie wierze (chociaz raz mi sie sprawdzil)
    w tarota choc nigdy nie mialam postawionego chyba wierze
    czemu chyba?
    bo z jednej strony mysle tak jak kamis ze jak wrozka powie to podswiadomie bedzie sie do tego dazylo pamietajac jejslowa
    ale z drugiej strony cos w tym jest.
    mnie korci zeby sobie powrozyc ale boje sie zlych wiadomosci

  21. #21
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Mi wrozka z tarota wywrozyla czyjas smierc i nie sadze ze do tego dazylam,powiedziala ze umra dwie kobiety i mezczyzna.I tak sie stalo ze wyjade kiedys,zapomnialam o tym calkowicie i wcale nie chcialam nigdzie wyjezdzac.A z wrozb zawsze mi sie sprawdzalo jak kolezanki beda w ciazy co im sie urodzi za pomoca ich obraczek i nigdy nie bylo pomylki

  22. #22
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    a ja byłam juz parę razy u wróżki ( zwykle karty, ale dużo sie sprawdzało) jak już pisałam moja babcia świętej pamięci tez kładła z kart (tych zwykłych) i naprawde była dobra Mnie to bardzo ciekawi, ale sie nie nadaje żeby sama klaść Chciałabym kiedyś , aby z Tarota mi ktoś położył
    Acha i moja wróżka, po skączeniu kladzenia mi kart bierze całą talię nad świeczkę i nią tak machnie a następnie gasi świeczkę.
    SZCZĘŚLIWA

  23. #23
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    ja nigdy nie byłam u żadnej wróżki ani nie miałam stawianych kart, horoskopy też jeśli czytam to tylko tak sobie ale robię to bardzo żadko... w tej chwili jestem w takiej sytuacji że chętnie bym skorzystała z wróżby ale trochę się boję bo jak wyjdzie nie tak jak chcę to co wtedy? choć z drugiej strony dobrze by było wiedzieć którą z dróg podążyć i co czeka na końcu każdej z nich...
    z forum można się wiele nauczyć

  24. #24
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    a mi się dzisiaj śniło, że Kamis miał konkurencje bo jakiś mężczyzna zalogował się na forum haha może to coś znaczy ?

    chyba za często siedzę na forum

  25. #25
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    a ja wieże w tarota.byłam kilka razy u wróżki i jak do tej pory wszystko się spełniło tylko trzeba trafić na taką która o nic się nie wypytuje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •