Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011
Pokaż wyniki 251 do 267 z 267

Temat: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

  1. #251
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Dziewczyny jaki super temat,ja stawiam karty już od 8 lat jak na razie wróżby się spełniają..koleżanki aż boją się zapytać o wróżbę odpowiadam szczerze co widać i tyle.....

  2. #252

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Niby wierzę, a nie wierzę. Jednak jest tak ze 3 pytania na które chciałabym choć po części znać odpowiedź

  3. #253
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Zawsze się bałam wróżek, a z drugiej strony cały czas, czułam wielką chęć skonsultowania moich problemów z kimś takim.

    Nysza to naprawdę niesamowite, co pokazały Ci karty i jak dużo wiedziały o mnie samej. Wszystko się zgadza! Co do samej wróżby wierzę mocno, że się spełni i przestawiam się na pozytywne myślenie, od tej chwili Bardzo Ci dziekuję i na pewno będziemy w kontakcie

  4. #254
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał katarzyna_kilar Zobacz post
    Niby wierzę, a nie wierzę. Jednak jest tak ze 3 pytania na które chciałabym choć po części znać odpowiedź
    .. to zapraszam katarzyna_kilar , zawsze możesz sobie zastrzec o jakich sprawach mam nie mówić - karty często pokazują mi tzw. bonusowe informacje

    Cytat Napisał Kasia991 Zobacz post
    Zawsze się bałam wróżek, a z drugiej strony cały czas, czułam wielką chęć skonsultowania moich problemów z kimś takim.

    Nysza to naprawdę niesamowite, co pokazały Ci karty i jak dużo wiedziały o mnie samej. Wszystko się zgadza! Co do samej wróżby wierzę mocno, że się spełni i przestawiam się na pozytywne myślenie, od tej chwili Bardzo Ci dziekuję i na pewno będziemy w kontakcie
    Kasia991 - cieszę się, że mogłam Ci pomóc ... trzymam kciuki za Ciebie i niech się spełni to co najlepsze

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  5. #255
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Nyszko jestem zaskoczona tym co pokazały karty! tyle rzeczy zgadza się! obym udało mi się pomyślnie zrealizować marzenia

  6. #256
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Bardzo dobry wątek, z ciekawości przeczytałam cały . Osobiście nigdy nie byłam u wróżki, chociaż miałam kilka okazji, jednak nigdy nie miałam odwagi by do niej iść. Teraz żałuję, bo jestem w sytuacji kiedy potrzebuję jakieś porady dotyczącej mojej przyszłości, wskazania jakieś drogi i rozmowy. Z tego co wiem to istnieje również coś takiego jak telefoniczne porady doradców ezoterycznych Czy któraś z Was rozmawiała kiedykolwiek z takim doradcą? Jeśli tak to którego doradcę polecacie? Czy sugerować się ilością rozmów czy może metodami (tarotem, kartami, jasnowidzeniem itp)?
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 22-05-2014 o 13:06

  7. #257
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    zamiast pomocy telefonicznej i korzystania z płatnych portali, zachęcam do skorzystania z darmowych miejsc np z forum ezoterycznego, na którym wykonywane są darmowe wróżby. Tylko trzeba poszukać i dobrze wybrać.. a wybór jest duży.

  8. #258
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Jak najbardziej

    Zawsze chodzę na tarota do mamy mojej przyjaciółki, u wróżki jeszcze nie byłam, bo teraz ciężko o dobrą jakąś.. Może któraś z Was mi coś poradzi

  9. #259
    Debiutantka Avatar violiza
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Nie wierzę w to, że karty czy resztki po herbacie wiedzą o mnie więcej niż ja sama

  10. #260
    Debiutantka Avatar olea
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Lubin
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał kiranka Zobacz post
    Zawsze chodzę na tarota do mamy mojej przyjaciółki, u wróżki jeszcze nie byłam, bo teraz ciężko o dobrą jakąś.. Może któraś z Was mi coś poradzi
    Jak to było w bajce? Żeby przywołać wróżkę trzeba klaskać w dłonie

  11. #261
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Hej dziewczyny. Dziś byłam u wróżki, starszej kobitki.powiedziała mi dużo ,ale pytała sie z4 razy czy napewno chce wiedzieć co zmoim mężem. Pow że niedożyje 5 lat,że schorowany .(tu ma racje,powiedziała konkretnie na co choruje i to prawda) i z etego niemoge zmienić. Czy wrózka może -wie określić czas czyjeś śmierci? Błagam o odpowiedź. Mąż nie zalicza się do osób hmm dobrych. Mam doła, bo mam 2 małych dzieci aswoje w zyciu przez niego przeszłam.

  12. #262
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    oj dawno mnie tu nie było
    ale jestem uspawiedliwiona, bo jak niektórzy wiedzą 9 miesięcy temu urodziłam córeczkę ..
    dużo nowych obowiązków i na niektóre przyjemności nie starczało już czasu
    ale odkopałam moje hasło na to forum
    i jestem dopóki moja córa się nie obudzi


    Cytat Napisał lirene21 Zobacz post
    Nyszko jestem zaskoczona tym co pokazały karty! tyle rzeczy zgadza się! obym udało mi się pomyślnie zrealizować marzenia
    proszę CIę bardzo , niech cię spełni tylko to co najlepsze

    Cytat Napisał garfi Zobacz post
    Hej dziewczyny. Dziś byłam u wróżki, starszej kobitki.powiedziała mi dużo ,ale pytała sie z4 razy czy napewno chce wiedzieć co zmoim mężem. Pow że niedożyje 5 lat,że schorowany .(tu ma racje,powiedziała konkretnie na co choruje i to prawda) i z etego niemoge zmienić. Czy wrózka może -wie określić czas czyjeś śmierci? Błagam o odpowiedź. Mąż nie zalicza się do osób hmm dobrych. Mam doła, bo mam 2 małych dzieci aswoje w zyciu przez niego przeszłam.
    skwituję krótko , gdyby mnie nawet na kolanach klientka błagała - nie mówię o śmierci
    to powinno zostawić się Górze...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  13. #263

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Ja opowiem trochę swoją historię. Nigdy nie wierzyłam we wróżby, wróżki itp. Temat był dla mnie całkowicie zamknięty, wierzyłam w to, że tylko my potrafimy przewidzieć i nakierować swoją przyszłość. W pewnym okresie w moim życiu zaczęły się zmiany, których całkowicie nie przewidziałam. Wszystko, dosłownie, zaczęło się zmieniać na moją niekorzyść. Wtedy zdecydowałam się pójść do wróżki. Wtedy trafiłam na bardzo dobrą osobę, która podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie, w odpowiednim pomieszczeniu, z uśmiechem.. Zmieniłam zdanie. Dowiedziałam się pewnych rzeczy, których nikt mi nigdy nie powiedział i teraz widzę, że było to słuszne. Od tego czasu w moim życiu dzieje się raz lepiej, raz gorzej ale niektóre zmiany dostały mi przedstawione już wtedy. Byłam na spotkaniu u wróżki Anny w Mysłowicach i każdy powinien znaleźć osobę, która będzie mu odpowiadała całkowicie. Podaję namiary: Wróżka Katowice
    Ostatnio edytowane przez alenka ; 12-03-2016 o 12:57

  14. #264

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    hej jestem tu nowa zainteresowałam sie wrozeniem Pani Nyszy mam pewne zmiartwienie ale troche boje sie o nie zapytac pozatym wierze w Boga i obawiam sie ze takie wrozenie to grzech i nie powinnam tego robic no ale zawsze mnie to interesowalo ale nigdy nie mialam na tyle odwagi zeby cos z tym robic lub korzystac z czyjejs wiedzy... ile trzebaa czekac na taka odpowiedz od Pani Nyszy i czy jest to płatne? jak tak to ile?

  15. #265
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Hej! Każdy wierzy w to co che w sumie Moja koleżanka często chodzi do wróżki i zazwyczaj wszystko się sprawdza Wierzy również w to, iż można za pomocą magii uzdrowić. Z tego co wiem, to najczęściej korzysta z oferty, którą możecie zobaczyć tutaj

  16. #266
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Mnie tez bardzo interesuja wszelkiego rodzaju wrozby a najbardziej fascynuje mnie to, ze ta osoba mam na mysli wrozke, ze ona wie co sie dziala w naszej przeszlosci i co sie wydarzy w przyszlosci. To jest naprawde niesamowite. Ostatnio przegladajac internet natknelam sie na bardzo interesujaca strone Profesjonalny Sklep Ezoteryczny CzaryMary.pl na ktorej jest sporo ciekawych produktow odnosnie astrologii i tak sie zastanawiam nad kupnem ksiazek o magii bo chcialabym sie nauczyc przynajmniej podstaw wrozbiarskich.

  17. #267
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    684

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Bardzo ciekawy temat!
    Ostatnio edytowane przez chanah ; 07-05-2021 o 10:29

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •