Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 267

Temat: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

  1. #51
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    a mi się parę razy zdarzyły takie niesamowite zdarzenia, np jak zmarł mój dziadek, to ciocia dokładnie wiedziała o której godzinie, bo miała wrażenie że wtedy dziadek zapukał do jej okna się pożegnać. najprawdopodobniej była to gałąź, ale zapamiętała godzinę i jak mama do niej zadzwoniła ze złą wiadomością to się spytała.

  2. #52
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    no tak to już jest... te stuki, czasem coś spadnie ale nie widać co... tak się też u mnie dzieje

  3. #53
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ja też w zabobony nie wierzę ale mój luby jak mu kot przez drogę przebiegnie (obojętne jakiego koloru) to się zatrzyma gdzieś z boku i poczeka aż inne auto przejedzie najpierw.

    A ja mam na to fajny wierszyk ale chyba muszę cenzurować...

    Gdy ci kot przebiegnie drogę-krzyknij ku*wa co za pech!
    Złap sku*wiela, wyrwij nogę, niech spie*dala ch*j na trzech!

    ciocia mnie kiedyś nauczyła

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar mariolak83
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Postów
    730

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    To jest wierszyk o znęcaniu się nad zwirzątkami

  5. #55
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    powiem wam ze chetnie poszlambym do wrozki jak by mi tylko dobre rzeczy powiedzialahehe
    a tak wole zyc z dnia na dzien nie wiedzac co przyniesie jutro nie powiem jestem ciekawa jak to sie odbywa co sie sprawdzi co niehehe ale bym sie osobiscie nie odwazyla

  6. #56

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    karolinko zuzio ja ci powiem ze tez sie balam isc do wrozki , za pierwszym razem rece tak mi sie spocily ze masakra ogolnie jak dla mnie fajne uczucie tzn we mnie to sie wszystko trzeslo ale i tak fajnie heh , a wrozka raczej Ci o bardzo zlych rzeczach nie powie tylko bedzie sie starac naprowadzic czy tam w bardzo delikatny sposobn powie ze cos zlego sie moze stac...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  7. #57
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ja jakoś nigdy nie byłam u takiej osoby nie ciągnie mnie za bardzo





  8. #58
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Dziewczyny Kochane, powiem Wam, ze wierzę tarota. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób próbują zbic na tym interes i oszukują, udają, że się znają a to guzik prawda.
    Szczerze, chciałabym pójśc do wróżki na tarota, ale się tego boję. Może to dziwnie zabrzmi, ale wierzę w to, że tarot ma w sobie dziwną, niebezpieczną moc.

  9. #59
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    nie wszystkim sie jednak sprawdza... ale wierze w to dziewczyny poniewaz moja mama kiedys byla.... wszystko sie sprawdzilo oprucz jednej rzeczy ale wolalabym zeby ona nigdy sie nie sprawdzila ja nie chce nigdy znac swojej przyszlosci chyba ze byly by to same dobre rzeczy lub zeby dala mi cyferki do lotka

  10. #60
    No to..wpadłam Avatar aniusiablondyna
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    115

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ja wierze w biała magie, chociaż nigdy nie stosowałam

  11. #61
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    A ja przeczytałam takei tekstu o tarocie w sieci i nigdy nie pójdę do wóżki,boję się...
    http://www.prawdaotarocie.pl/

    Niebezpieczna szklana kula - czy wróżki i wróżby mogą być niebezpieczne? - Artykuły - PuellaNova.pl
    Co o tym sądzicie?
    Pozdrawiam ciepło

  12. #62
    Wczytuje się Avatar laleczka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Ja znam przypadek kiedy wrozka przepowiadala mojej przyjaciolce przyszlosc i jak narazie wszystko sie spelnia. Przepowiedziala jej nawet, ze w dniu slubu wyladuje w szpitalu i tak bylo. Ja osobiscie wole nie wiedziec co bedzie ale zawsze nutka ciekawosci pozostaje...

    ---------- Dodano o godzinie 15:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:55 ----------

    I tak w ogole to boje sie takich rzeczy!

  13. #63
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ja byłam u wróżki, takiej starowinki, która w mojej okolicy słynie z trafności swoich przepowiedni. Po wizycie wyszłam zdegustowana...pomyślałam sobie ...co ona pie!@# Co się okazało Przepowiednie sukcesywnie zaczęły się sprawdzać. Kilkanaście lat wczesniej mój mąz u niej był i wszystko mu się sprawdziło. Nie wiem od czego, to zalezy Czy faktycznie jest taka dobra Czy czasem bywa tak, że człowiek podciąga sobie wydarzenia i sytuacje pod te przepowiednie......

  14. #64
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Nie wiem jak Wy ale ja podchodzę do tego raczej sceptycznie. miałam do czynienia z wróżkami ale wolę omijać je szerokim łukiem... Znajoma nieźle sobie zawaliła życie przez nie bo bawiła się w wróżby ( w tym wywoływanie duchów) minęło prawie dwa lata a dziewczyna dalej spać nie może....

  15. #65
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    boszsz aneczka, normalnie ciary mam

  16. #66
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ja tez zabrzmiało strasznie

  17. #67
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    bo to było straszne... Mówię Wam lepiej nie zaczynajcie bo to naprawdę od głupot się zaczyna a później wychodzi nie wiadomo co... jestem naocznym świadkiem jak podczas wywoływania duchów pootwierały się okna w całym domu więc wiem co mówię... a zaczęło się właśnie od wróżki

  18. #68
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    ja byłam raz u wróżki i więcej sie nie wybieram, niech się dzieje co ma się dziać "In utrumque paratus"(chyba)

  19. #69
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    "In utrumque paratus" ---> dobrze powiedziane

  20. #70
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Po tym co przeczytałam w życiu nie pójdę do wrózki!mam zapłacić,bać się i nie wiadomo co się później stanie...lepiej wydać kasę na prezenty,idą świeta
    Pozdr ciepło

  21. #71
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Ja bylam u wrozki dwa razy i tez sporo z tych rzeczy co mi powiedziala sie sprawdzilo,reszty nie pamietam.Ale poszla bym jeszcze raz.Sama posiadalam karty tarota ale poszy z dymem.Ktos mi kiedys powiedzial ze sa to niebespieczne karty i tylko osoby ,,obdarowane,,tym darem powinny je uzywac.

  22. #72
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    a co z samosprawdzającą się przepowiednia? spójrzcie z perspektywy na swoje życie i same zobaczcie, że wystarczyła, gdzieś tam, inna decyzja i wszystko potoczyłoby się inaczej, a tak człowiek może się sugerować

  23. #73
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    a co z samosprawdzającą się przepowiednia? spójrzcie z perspektywy na swoje życie i same zobaczcie, że wystarczyła, gdzieś tam, inna decyzja i wszystko potoczyłoby się inaczej, a tak człowiek może się sugerować
    a gdybyśmy podjęły tą INNĄ decyzję, to np. wróżka przepowedziałaby nam inną przyszłość. Jeśli jednak już to się stało, to czasu nie można cofnąć i nie możesz podjąc innej decyzji, bo przecierz wiadomo, że wszystko potoczyłoby się inaczej
    Ja tam wierzę TROCHĘ w białą magię... hmmm... dziwne jest też to, że wierzę w duchy, a w Boga nie ...


  24. #74
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    A ja się rozpiszę A więc.....
    Moja babcia wróży ze zwykłych kart. Wywróżyła mi faceta, starszego ode mnie w czarnych włosach. Sprawdziło się, ale nam nie wyszłoZawsze ona wie kiedy przychodzę, bo sobie często wróży
    Mama wróży tak samo z kart zwykłych. Wywróżyła, że przyszła żona mojego brata musi na siebie uważać. Tydzień po tym złamała nogę. Na Andrzejki wywróżyła, iż dostanę list za granicy od ciemno blądyna. Kilka dni po tym dostałam kartkę na święta od brata z Irlandii. Wywróżyła również, iż w niedziele mój mąż będzie pił i się rozchoruje, ale będzie happy. Wypił jedno piwo a dwa dni po tym marudził że bolą go kości, głowa i gardło hehehe. Wywróżyła też, iż brunet o ciemnych oczach zrobi mi krzywdę w lipcu przyszłego roku. Nikogo takiego nie znałam. Koleżanka zapoznała mnie ze swoim facetem. Jest brunetem o ciemnych oczach a do tego ma lekkie skłonności do duszenia, więc chyba wyjadę buhahaha.
    Kiedyś mama miała tarota, ale musiała wyrzucić bo się źle w domu dzieje.
    Ja natomiast wróżę czasami ze zwykłych kart ale ciężko z dokładną interpretacją. Zajmowałam się też białą i czarną magią....ale odkąd mam wiosło to ustałam z tymi pomysłami. Moje zdanie na ten temat?
    Wierze....... ale i nie do końca. Większość wróżek są dobrymi psychologami.
    Oglądnijcie sobie usterkę z wróżkami. Kiedyś to w nocy oglądałam. Zarąbiste hehhe.
    Pozdrawiam was serdecznie a przeważnie osoby zajmujące się runami i tarota

    ---------- Dodano o godzinie 15:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:15 ----------

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    ja też w zabobony nie wierzę ale mój luby jak mu kot przez drogę przebiegnie (obojętne jakiego koloru) to się zatrzyma gdzieś z boku i poczeka aż inne auto przejedzie najpierw.

    A ja mam na to fajny wierszyk ale chyba muszę cenzurować...

    Gdy ci kot przebiegnie drogę-krzyknij ku*wa co za pech!
    Złap sku*wiela, wyrwij nogę, niech spie*dala ch*j na trzech!

    ciocia mnie kiedyś nauczyła
    buahhahahahahahahahahahaa dobre A masz coś jeszcze?

  25. #75
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wróżby, wróżki i tarot-hmm co Wy na to??

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    a gdybyśmy podjęły tą INNĄ decyzję, to np. wróżka przepowedziałaby nam inną przyszłość. Jeśli jednak już to się stało, to czasu nie można cofnąć i nie możesz podjąc innej decyzji, bo przecierz wiadomo, że wszystko potoczyłoby się inaczej
    Ja tam wierzę TROCHĘ w białą magię... hmmm... dziwne jest też to, że wierzę w duchy, a w Boga nie ...
    chodzi mi o to, że możesz pod świadomie podjąć konkretną decyzje z myślą "no tak, przepowiedziała mi"

    nadya chyba sceptyk pozostanie sceptykiem (mam na myśli siebie)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •