Strona 5 z 66 PierwszyPierwszy 1234567891555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 1641

Temat: Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy

  1. #101
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    seqoya też bym se poleżał na takim łóżeczku oczywiście bez zabiegu bo facetowi nie przystoi maseczki zakładać

    królowa - również ciekawy salonik
    Ja uważam że nawet facetowi nie zaszkodzi maseczka i też powinien o siebie dbać



    A co do firmy Babor to też jestem stanowczo na TAK. Mają bardzo dobre produkty
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  2. #102
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Ogólnie nie chodzi o cene kosmetyków, jestem zdania że warto inwetować w lepsze, ale droższe kosmetyki = droższy zabieg
    Clarena też jest dobra marką i klientki cenia sobie, ale uroki małego miasta, to każdy naogół patrzy na cenę zabiegu nim sie na nieo zdecyduje . Są oczywiście klientki bardziej wymagające, ale jest ich mniej. Z czasem chciałbym wprowdzić wszystko, ale najpierw chce się rozeznać przez rok jak to jest tutaj z tymi Paniami
    Basiu, kochana nie wiem jak to sie stało, ze jeszcze ode mnie tu gratulacji nie było ale ty wiesz, że jesteś wzorem do naśladowania, Twój gabinecik w każdym jego punkcie jest bardzo starannie przemyślany i dopracowany, wiem o tym bo pamietam, jak dopiero planowałaś go otworzyć
    I jeśli ja nie skorzystam choć raz ztej przyjemnosci żeby być w tym super miejscu to chyba sobie włosy z głowy powyrywam ze złości

  3. #103
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania23831 Zobacz post
    No to ja też dodam swoje zdjęcie.Nie posiadam profesjonalnego kącika ale rozkładam sie w kuchni i jest wygodnie.......

    ha ha... to tak jak ja... też sie w kuchni rozkładam... tylko że nie mam takiego stołu... tylko kwadratowy i jakbym miała siedzieć na przeciwko to bym nawet na wyprostowanych rękach do opuszków klientce nie dostała
    więc siedzimy na rogach blisko siebie dziwnie to wygląda (i ten mój rozkrok) ale jest wygodnie... i jak na razie jeszcze nikt się poskarżył... jak będę miała jakieś fotki z rozłożonym sprzęciorem (i z moim słynnym rozkrokiem) to tu wpakuję... na razie została Wam wyobraźnia

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ha ha... to tak jak ja... też sie w kuchni rozkładam... tylko że nie mam takiego stołu... tylko kwadratowy i jakbym miała siedzieć na przeciwko to bym nawet na wyprostowanych rękach do opuszków klientce nie dostała
    więc siedzimy na rogach blisko siebie dziwnie to wygląda (i ten mój rozkrok) ale jest wygodnie... i jak na razie jeszcze nikt się poskarżył... jak będę miała jakieś fotki z rozłożonym sprzęciorem (i z moim słynnym rozkrokiem) to tu wpakuję... na razie została Wam wyobraźnia

    haha Woszczurku już się nie mogę doczekac jak to zobaczę
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  5. #105
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    fajne te wasze kąciki a mój kącik jest w pudełkach za fotelem a żeliki w kuchennej szafce w małym pudełeczku jak mam robić pazurki to wszystko muszę wyciągać...
    tez tak miałam... wszystko w osobnych kosmetyczkach i musiałam latać z "magazynku" do kuchni a potem z powrotem, krew mnie chciała zalać, ale teraz mam tylko jeden kursik- wyciągam kufrzysko i za jednym razem wszystko jest już na miejscu

    ---------- Dodano o godzinie 16:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:11 ----------

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    haha Woszczurku już się nie mogę doczekac jak to zobaczę
    już niedługo... w środę ma przyjść moja kumpela na ślubny french więc sie troche pośmiejecie

  6. #106
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Śliczne są Wasze kąciki- każdy pokazany jest super

  7. #107
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja narazie okupuję kuchnię

  8. #108
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ja nasz salon... ale jest ok milo i wygodnie ... klientka tv moze poogladac

  9. #109
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    ja dotychczasowo robilam w kuchni,ale za 2 mies. sie przeprowadzam i mam zamiar zrobic sobie kacik w piwnicy,nie przestraszcie sie,ale tu gdzie mieszkam piwnice wygladaja calkiem przyjemnie,juz mam plany co do mojego kacika,maz sie zgodzil,zeby mi postawic scianki z plyt gipsowych,latem super sprawa,bo nie bedzie goraco,no a zima jakis grzejniczek sie przyda.Jak juz bede miala gotowe ,to napewno wrzuce fotke

  10. #110
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    super Iwonko czekamy na zdjęcie
    ja mam swój kącik w swoim pokoju jak bede robić pazurki to zrobie zdjęcie i Wam pokaże
    I forum
    miłośniczka akrylu

  11. #111
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie

    ja kącika nie mam robię w pokoju na ławie ale planuje sobie kupić jakieś biureczko i wstawić do wolnego pokoju tak dla własnej wygody

  12. #112
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie

    Aj zazdroszcze Wam tych kącików ! ja to kurde nigdy miejsca niemam na pazurki buu

  13. #113
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Wink

    ja tez mam swoj kacik w ktorym mam moje kolorowe krolestwo mnostwo brokatow i ozdob, moj synus jak widzi mnie przy tym stoliku to sie zlosci bo wie , ze bede dlugo zajeta heheh(ma 8 m-cy)

  14. #114
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    kasiasssss to moze pokażesz nam swój kącik?

  15. #115

    Domyślnie

    Cytat Napisał martakolo Zobacz post
    Basiu, kochana nie wiem jak to sie stało, ze jeszcze ode mnie tu gratulacji nie było ale ty wiesz, że jesteś wzorem do naśladowania, Twój gabinecik w każdym jego punkcie jest bardzo starannie przemyślany i dopracowany, wiem o tym bo pamietam, jak dopiero planowałaś go otworzyć
    I jeśli ja nie skorzystam choć raz ztej przyjemnosci żeby być w tym super miejscu to chyba sobie włosy z głowy powyrywam ze złości


  16. #116

  17. #117

  18. #118
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    ale fajna ikonka
    ikona pierwsza klasa

  19. #119
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    wszystkie kaciki sa slodkie malej mnie sie spodobal, bo fajnie zaaraznowane miejsce

  20. #120
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    jak ja bym chciala juz miec swoj salonik nikogo nad soba nikt ci nie gada itp fajnie moze kiedys spelnie swoje marzenie

  21. #121
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    trzeba zawsze myslec pozytywnie..i dazyc do celu..to pewnie sie twoje marzenia spelnia...

  22. #122
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    dokladnie trzeba poczekac ale moze kiedys choc oststnio mialam mala zalamke jak co nie co poczytalam o dofinansowaniach.... bo z wlasnej kasy nie da rady

  23. #123
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    a mi może uda się jakiś koąci zorganizować moja mama robi remont 1 pomieszczenia i chce tam zrobić zabuowy szfami myslę że ta,m bedę se mogła zrobić swój kącik

  24. #124
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    Cytat Napisał afterglow Zobacz post
    wszystkie kaciki sa slodkie malej mnie sie spodobal, bo fajnie zaaraznowane miejsce
    dz8ekuje bardzo
    ciesze sie

  25. #125
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    trzeba zawsze myslec pozytywnie..i dazyc do celu..to pewnie sie twoje marzenia spelnia...
    mądre słowa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •