Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 53

Temat: Jak przytyć? :D

  1. #26
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    Ja mam objawy cukrzycy,więc pójdę na badania. może to jest przyczyną mojej niedowagi...
    idź zrób wszystkie badania, wystarczy jedno pobranie krwi. my ostatnio byliśmy i takie rzeczy powychodziły że skierowali drugi raz na badania. wydaje nam się ze to może dlatego że te badania robią o 7.30, a my chodzimy spać ok 3-4, czyli powinniśmy je robić ok 14 żeby był organizm w tym momencie co u normalnych ludzi. zobaczymy, jutro powinny być wyniki


    siemie lniane - wiem że na pewno działa na gładkie dłonie, trzeba zalać wrzątkiem i przykryć a potem w tej mazi która się wytworzy moczyć dłonie. są jak jedwab (na stopy też to działa). w dietach odchudzających jest siemie lniane na dobry metabolizm zalecane

    żeby przytyć- jeśli palisz - rzuć 5kg gwarantowane
    jeżeli twój chłopak jest chudy to módl się żeby wasze dzieci to po nim odziedziczyły, a nie całe życie odmawiały sobie ciastek

  2. #27
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    to ja mam lepszy sposob
    zrobic se dziecko a najlepiej dwa
    od razu przytyjecie
    tak jak ja
    hih
    zgadzam się z mała. ciaża najlepszy sposób na przytycie. potem będziecie miały się z czego odchudzać.

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar roksana22
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Oława
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Dziewczyny
    Z tyciem to wcale nie jest taka prosta sprawaNie jest prawdą, że jak rzucicie palenie, bedziecie stosować diety znalezione w wyszukiwarkach internetowych ( ja jak układałam dietę dla siebie, bo taka miałam jedną pracę, chciałam zobaczyć jak wyglądają takie diety w necie i okazało się, że jest tam wiele niezgodności), czy "pożyczycie" dietę od kogoś to przytyjecie!Albo że po urodzeniu dziecka waga Wam zostanie. Oczywiście rzucenie palenia na pewno nie zaszkodzi, ale to wszystko jest sprawą indywidualną! Tak jak z tyciem. Przede wszystkim dla każdego układa się osobną dietę, biorąc pod uwagę szereg czynników! Każdy ma inną wagę a do innej dąży i nie jest wcale tak, że jak np dwie z Was chcą przytyć 5 kilo to mogą zastosować tą samą dietę, ponieważ dla każdej bedzie inny rozkład kalorii, wartości odżywczych, itp.! Nie ma jednej uniwersalnej diety cud na przytycie. Jest dużo mitów związanych z tym tematem, jak np. jeść dużo słodyczy, o późnych godzinach, przed spaniem, dużo tłustych potraw, itd.! Doprowadzicie tylko do zatłuszczenia organizmu, pogorszy się Wam cera, możecie bardzo niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie organizmu, skutki na pewno nie bedą dobre, odbije się to na Waszym zdrowiu. I trzeba się zastanowić, czy chce się przytyć nabierając odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej, czy zwiększyć mięśnie. A o siemieniu lnianym i tyciu nic nie słyszałam na dietetyce.
    Ostatnio edytowane przez roksana22 ; 10-08-2009 o 11:00

  4. #29
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    kiedys mialam podobny problem bylam za chuda i lekarz "dupolog" przepisal mi srodki antykoncepcyjne ktore powoduja lekkie utycie, konkretnie dostalam zastrzyki ktore bierze sie raz na 3 miesiace DEPOPROWERA.

  5. #30
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    tego to jeszcze nie słyszałam..bałabym się chyba

  6. #31
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    zajscia w ciaze? 100% pewnosci ze nie

  7. #32
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    zajscia w ciaze? 100% pewnosci ze nie
    niee , faszerowania się

  8. #33
    Totalna maniaczka Avatar Aneta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    854

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    to ja mam lepszy sposob
    zrobic se dziecko a najlepiej dwa
    od razu przytyjecie
    tak jak ja
    hih
    mam to samo po dziecku jestem ciezsza niz przed i zbyt leniwa zeby to zmienic

  9. #34
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    obojetnie jakiej metody anty bys nie zastosowala to bedzie faszerowanie sie

  10. #35
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    niestety nigdy nie miałam problemu jak przytyć, w moim przypadku wystarczy 3 dni pod rząd jeść ciastko i sie nie ruszać i już się nie dopinam, myślałam nawet że może na coś chora jestem, ale okazuje się że nie.

    chyba że się tyje poprze wzrost mięśni? chyba nie trzeba się faszerować niczym więcej prócz witamin wtedy

  11. #36
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    a tabl. antykoncepcyjnie roznie na kazdego działają... znajome w moim otoczeniu akurat przytyły..a ja? od prawie 3 lat biore tabl. i nic! zero wpływu na moją wage...
    powaznie zastanawiam sie nad zrobieniem porzadnych badan pozniewaz troche sie martwie jakies dwa lata temu wazyłam ok 56kg. w zeszłym roku po smierci mojej babci zaczełam chudnąc.. zaczeła sie matura.. nieregularne posiłki, stres.. i moja waga do teraz utrzymuje sie w okolicach 50-52kg a jem duuuzo duuuzo wiecej i niczego sobie nie załuje .. ani czipsów wieczorem, słodkich drinków, tostów z majonezem i makaronów.. a o słodkim nie wspomne kawcia z mlekiem i słodycz to codzienny mus! a waga jak stoi w miejscu tak stoi moze wiecie jaka mogłaby byc przyczyna mojego zatrzymania wagi? Dodam ze jestem bardzo niskocisnieniowcem... a do tego mało sie ruszam pomozcie

    Zapraszam na mojego bloga: www.berenika-nails.blog.pl/

  12. #37
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    niektórzy maja to szczęście
    pewnie chodzi o przemiane materii, chociaż może po prostu uformowałą ci się 'dorosła' figura. albo tarczyca?

  13. #38
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    bera na wszelki wypadek zrob badanka chociaz wcale nie musi oznaczac to zaraz jakiejs choroby...glowa do gory

  14. #39
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Cytat Napisał madzialena Zobacz post
    wiem że to dosyć nietypowy temat bo większość z nas chce schudnąć.. ale może znacie dziewczyny jakieś diety na przytycie?
    chętnie napiszę sposoby na przytycie 20 kg w ciągu roku
    Po pierwsze wyjść za mąż i nie mieć dzieci hehehe żartuję. A więc zjadać do syta, dużo słodyczy, dużo nudy (wtedy się podjada), robić obiadki smaczne i duuużo. Pizza, hamburgery, placki po węgiersku, słodkie napoje ogólnie gazowane, dużo nabiału i wędlin, kiełbaski z grila, mało ruchu, najlepiej kupić auto i się bez niego nie ruszać, nie mieć pracy....
    I tak oto z 86 kg przytyłam do 107 tak wiem.....mam się odchudzać. Ale serio mało ruchu, brak pracy i podjadanie dużo robi

    Chłopakom strasznie trudno przytyć (chyba że pije piwo). Nie mają tendencji aż tak dużej do tycia niż kobiety. Zresztą widać, więcej się pocą. Kiedyś w galileo o tym gadali

    P.S gdyby tylko było możliwe chętnie oddałabym kilkadziesiąt kg za darmo i bym nawet dopłaciła

  15. #40
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    w sumie to ja tak robie jak napisalas wyzej i nie wiem jak mam ta sama wage
    waze jak piorko bo tylko 53 kg i mam 175 cm
    robilam juz wszystko - od jedzenia kebabow, frytek i fast foodow po siedzenie z tylkiem i nic nie robienie
    na mnie nic nie dziala chyba, ze jak moja mama - przytyje po ciazy

    ps. chetnie przygarne kilka kilo od ktores co twierdzi, ze ma za duzo

  16. #41
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Rudzia ja mam 170cm i ważę 44kg po sporym obiedzie z deserem
    W ciąży przytyłam ponad 20 kg i miałam nadzieję, że chociaż 5 mi zostanie,
    ni cholery, wszystko poszło sobie szybciej niż przyszło.
    Jadam wszystko, bez ograniczeń i zero ruchu, nic to nie daje,
    raczej trzeba by było na jakąś siłownię się zapisać i z mięśniakami zaprzyjaźnić


  17. #42
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Madzialena, to nie jest takie proste. Jeśli chodzi o mnie - nie narekam, pasuje mi moja waga. Natomiast mój mąż jest bardzo szczupły, marzy o tym żeby przytyc od dawien dawien dawna, ale niestety. Nic nie daje efektu. Nawet gdyby jadł mega kaloryczne rzeczy, to i tak nie przytyje. Może 1,2 kilo. Nic więcej. Myśli nad tym żeby kupic sobie jakąś specjalną odżywkę w sklepie dla mięśniaków.
    Ciężki temat. Niektórzy już po prostu tak mają. Nie wiem co Ci doradzic.

  18. #43
    No to..wpadłam Avatar izago1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Grou, Holandia
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Ojeju myslalam, ze ja jestem chuda ale widze, ze sa jeszcze osoby ktore waza mniej i sa wyzsze! Ja mysle, ze to jest dziedziczne. Moja mamusia, po urodzeniu blizniakow (czyli mnie i mojej siostrzyczki) wazyla 46 kg. Mam 30 lat na karku i waze tak jak ona. Caly dzien siedze, do pracy jade samochodem, w pracy siedze (wiadomo jak wyglada praca stylistki), po pracy jade do domu, jem obfity obiad i siedze przed kompem albo tv, od czasu do czasu gdzies sie wyjdzie ale jak jest tak zimno to nie chce sie. Sport Zapomnialam w ogole, ze cos takiego istnieje! Ale sluchajcie moje chudzinki, nie narzekajmy Ja teraz sie biore za siebie, chce na basen sie zapisac, bo taki niezdrowy tryb zycia prowadzic to wstyd! Bierzmy sie wiec za siebie!

  19. #44
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Wydaje mi się, że duże znaczenie ma genetyka....no i przemiana materii. Jeśli ktoś ma wolną-jak ja to szybciej tyje a jeśli ktoś ma szybką to je je je i nadal szczuplutki:") ech....

  20. #45
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    ŁOOOO..świetny temacik...cośik dla mnie...kurde prawie nigdzie nikt nic o tym nie pisze jak schudnac jest wszedzie ..ale przytyc

  21. #46
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    powiem wam tak dziewczynki, aj tez mam z tym problem...bardzo bym chciala miec tyleczek jakis tam...badania mam wszystkie ok w ciagu pol roku schudłam 10 kg i tak juz 4lata mam
    ja ogolnie uwazam ze dobrym sposobem jest jedzienei duzo weglowodanow, np babany....
    ostatnio coraz czesciej słysze ze troche przytylam...jak słysze takie rzeczy to odrazu mi sie humor poprawia mysle ze przyczyna tego moze byc moj regularny wysilek fizyczny...czyli jedna z wielu metod na prztycie
    JEDZENIE TYLE ILE SIE TYLKO DA, WSZYSTKIEGO CO POPADNIE+SPORT
    A osoba ktore mowia "o jej jaka ty chuda jestes" mam ochote odopowiedziec 'o jej jaka ty gruba jestes"ludzie nie rozumieje ze powiedzenie kokus ze jest chudy jest rownoznaczne z powiedzeniem komus ze jest gruby...

  22. #47
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    Cytat Napisał Paulka Zobacz post
    A osoba ktore mowia "o jej jaka ty chuda jestes" mam ochote odopowiedziec 'o jej jaka ty gruba jestes"ludzie nie rozumieje ze powiedzenie kokus ze jest chudy jest rownoznaczne z powiedzeniem komus ze jest gruby...
    Hehe Paulka znam to i jeszcze do tego jedno z rodzaju moich ulubionych: "ty taka chuda, pewno nic nie jesz, może Ci zrobić kanapeczkę?" a potem okazuje się, że jem więcej i zdrowiej niż zaniepokojona moim wyglądem persona, ale wiesz, mam teorię, że to wszystko z troski (czyt. zazdrości)


  23. #48
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    przyszłam do szpitala 11 marca i ważyłam 59 kg , wychodząc z niego 23 kwietnia ważyłam 42 kg, lekarze kazali mi pic idzennie do 2 l coca coli ,a to tylko daltego ,ze jest najbardziej słodzonym produktem. z Uwagi na przebyta przeze mnie chorobę miała również właściwości lecznicze, tak więc po 3 tyg wróciłam do swojej wagi ps. nie mam rozstępów

  24. #49
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    truskaweczko, ja o kwestie rozstepow, zaznaczlas to bo po takich spadkach wagi najczesciej sie je ma czy dlatego zeby zaznaczyc ze przez picie coli

  25. #50
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Jak przytyć? :D

    ja też jestem dość szczupła, żeby nie powiedzieć chuda. Nie narzekam na to jednak uważam, że lepiej bym wyglądała jakbym troche przytyła. Jem ile mogę a uwierzcie jest tego naprawde dużo i nic. Mama mówi, że to może być uwarunkowane genetycznie i należę też do osób bardzo nerwowych. Badania też są ok. Mama jak byla ze mną w ciąży to nic nie jadła tylko piła, jak się urodziłam mój organizm nie potrzebował jedzenia tylko samo picie, lekarze się dziwili jak to możliwe? a ja po prostu tak lubiłam i dopóki nie zaczełam dojrzewać to w sumie tak było,a teraz jedzeniem nie pogardzę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •