Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 99

Temat: O czym chcecie czytac w AP?

  1. #1
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie O czym chcecie czytac w AP?

    Witajcie

    Bardzo się cieszymy wtedy, gdy piszecie szczere opinie na temat Akademii Paznokcia i Nail Art. W tym temacie chciałabym, byście pisały co i dlaczego podoba Wam się w naszych gazetach oraz co Wam się nie podoba i co wg Was powinniśmy zmienić.

    Interesuje mnie o czym chciałybyście czytać w Akademii Paznokcia, czy artykuły które umieszczamy w gazecie cieszą się Waszym zainteresowaniem. Jakie działy szczególnie, a bez jakich mogłaby sie AP obyć.

    Czekam na opinie

  2. #2
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    ja napisze ze fajnie by bylo gdyby bylo wiecej zdobien na krotkie paznokcie.Z regoly drukowane sa spicki i tp,ale jakby ylo wiecej zdobien na krotkich pazurkach to tez by bylo fajnie.
    ja mam czesto tak ze przychodza do mnie dziewczyny,biora gazete patrza i wiele zdobien jest na dlugich paznokciach...
    ja wiem ze sa tez krotkie ale jakby bylo wiecej czasem (np co jakis tam nr)bylo by fajnie..

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Dokładnie zgadzam się , żeby było więcej zdobień codziennych paznokci użytkowych.

  4. #4
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    chciałabym coś więcej o kształtach od a do z , jak je dobrze wykonać które są poprawne na co zwracać uwagę
    zdobienia salonowe ale takie na prawdę ciekawe inne
    pomyślę









  5. #5
    Wczytuje się Avatar Magdalena
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Mnie się bardzo podobają wszelkie teksty dotyczące prowadzenia własnego salonu, pozyskiwania i utrzymywania klientek, porady prawne - to są rzeczy, których nie znajdę w innej gazecie.
    Nie obraziłabym się gdyby było więcej szczegółowych i konkretnych informacji o prawidłowej technice budowania paznokci, o metodach, o sposobach wykonywania nowych (i starych też ) kształtów paznokci. Nawet dobre podłożenie szablonu to temat rzeka i myślę, że niejedna z nas przeczytałaby o tym z ciekawością.

  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    fajne są konkursy co do zdobień na krótkie paznokcie jak najbardziej popieram! Przydałoby się więcej kpk paznokci "użytkowych". Mnie osobiście denerwuje dużo reklam co kilka stron i na całą stronę, ale wiem, że to chyba nieuniknione I chętnie poczytałabym o zdobieniach farbką akrylową, niekoniecznie one stroke, inne malowanki też są fajne, pamiętam kiedyś były tematy "lekkim ruchem ręki" czy jakoś tak i to było bardzo fajne, takie ćwiczenia po kolei co i jak
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  7. #7
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    A ja bym chciała dowiedziec sie wiecej na temat one storke . Jakie pędzelki sposoby itp rzeczy . No i jak powyżej np o kształtach paznokci

  8. #8
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Dobrym chwytem byloby gdyby do gazety byly dodawane dodatki, np. jakaś ozdoba, pilniczek, 10 sztuk szablonów, lub tzw testery , dziewczyny kupowalyby nawet gdyby gazeta byla drozsza zalozmy o te 2 zl.

    Zgadzam się także i wprost błagam o więcej użytkowych paznokci, krótkich, róznych odsłon frenchy. Jak najbardziej mile widziane metamorfozy- tzw paznokcie przed i po. To działa

    Bliżej wiosny lata przydaly by się także paznokcie ale u stóp albo kompleciki dłoni i stóp.

  9. #9
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Zdecydowanie wiecej paznokci uzytkowych... bo wszystko to pieknie wyglada na sztyletach ,ale naprawde w zycu codziennym dlugosc robionych przez nas paznokci ,to zupelnie inna bajka...
    Mi brakuje tez artykulow o paznokciach "z problemem"... ostatnio mialam pana obgryzacza ,ktory mial tak bardzo powrastane paznokcie po bokach w opuszki palcow ,ze naprawde nie potrafilam sobie z nimi poradzic a moze po takim artykule ,bylo by mi latwiej?!

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Chętnie poczytam o wszelkich problemowych paznokciach, więcej o rekonstrukcjach na wiele sposobów (szablonem, tipsem, jedwabiem i czym to jeszcze jest możliwe^^ ), myślę że dodawanie próbek jest świetnym pomysłem! Na pewno dziewczyny kupowały by pismo a i producenci mogą zareklamować swoje produkty Poczytałam bym też o różnych metodach robienia żelowego frencha - za pomocą gęstego białego żelu, rzadkiego , czy od razu na szablon żel, czy na żelowy szkielet. Metody aplikacji coverów. Ale co według mnie mogłoby być ciekawe jak podczas stylizacji umilać czas klientce aby się nie nudziła i była zrelaksowana

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Ja osobiście uważam, że powinno być więcej prac Valentiny, Liliyi i Natalii Yakubchuk
    no i przykłady krok po kroku z malowania farbkami to byłoby trafem w 10 moim zdaniem

  12. #12
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    poolciaa Valentina wydaje wlasne czasopismo więc po co ona w naszym czasopismie? ich prace mozesz podziwiac na ich stronach a tu chodzi o pomysly na estetyczne codzienne paznokcie bo co jak co takie jak noszą owe panie nasze klientki sobie nie zrobią

  13. #13
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Ja uważam, że mamy tyle utalentowanych dziewczyn w Polsce, że nie musimy "pożyczać" od sąsiadów.


  14. #14
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał poolciaa Zobacz post
    Ja osobiście uważam, że powinno być więcej prac Valentiny, Liliyi i Natalii Yakubchuk
    a ja uwazam przeciwnie wąłsnie bo to pismo racezj ma nam pomagac jak zrobic dobrze paznokcie a nie tylko ma służyc jako katalog
    fajnie jak jakis mały artykuł z takimi pazurkami bedzie ale po co je oglądac w gazecie skoro sa stronki z takimi cudami a ja np nie wykorzystam ich pomysłów na moich klientkach i tez jestem za pazurkami "użytkowymi" jak je dziewczyny nazwały
    french oczywiscie bo na 10 klientek 8 robi frencha....nadal....
    i zdobienia krok po kroku tez mile widziane co do nakładania covera tez fajny pomysł

  15. #15
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Hmmmmmm, naprawdę chcecie mieć AP z samymi frenczami i krótkimi paznokciami?

  16. #16
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    marzena.k nie z samymi bardziej chodzi o paznokcie "na codzien" w sensie długości bardziej normalnej niż sztylety i nie sam french - to jasne - inne zdobienia tez
    dlatego ja od siebie napisałam ze takie artykuły o pazurkach arcydziełach czy konkursowych pazurkach oczywiście tez fajnie poodglądac i poczytać ale większość z nas chyba robi swoim klientkom bardziej użytkowe pazurki niż pokazowe nie wiem czy sie dobrze wyrażam

  17. #17
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Ja tam wolę zdobienia wbijające w fotel i extremalne długości, ale rozumiem, że dziewczyny poszukują inspiracji do codziennej pracy w salonach, zdobienia nieużytkowe zazwyczaj wykonywane są na w miarę ładnej płytce, a do salonu przychodzą dziewczyny często po ratunek i wykonanie zdobienia na takich "prawdziwych przypadkach" jest niekiedy nie lada wyzwaniem.


  18. #18
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    samaron no wąłsnie widzisz sa osoby takie jak TY ale chyba większośc klientek to takie zwyczajne dziewczyny czy starsze kobiety które zwykłaki robią właśnie...dlatego taka dyskusja
    ja napisałam ze takie super tez chetnie obejrze i pocztram jak sie je robi ale zeby nie była to większość w gazecie

  19. #19
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    No dokładnie, trzeba iść na kompromis pół na pół


  20. #20
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    mi tez sie wydaje ze tak pol na pol...bo moim zdaniem ta gazetka tez by sie wtedy klientkom przydala.
    moje zawsze lapia za gazete (bo mam na wierzchu) ale z regoly konczy sie na tym ze tylko patrzea i tyle...
    a czesto szukaja inspiracji w AP i innych gazetkach

  21. #21
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    pół na pół bedzie git

  22. #22
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    osobiscie tez uwielbiam wszelkie pazurki nieuzytkowe i jak sobie robie to wlasnie takie (rzadko kiedy krociaki) z tym, ze ja juz sie przyzwyczailam do mega dlugosci ale moje klientki nie, one tylko podziwiaja i na tym sie konczy, zdobienia pazurkow krotszych owszem przydalyby sie bo szczerze mowiac to ja sama czasami mam pustke w glowie co na takich wymodzic a babeczki czesto zdaja sie na mnie nie wiedzac, ze myslac nad ich zdobieniem wykrecam moja mozgownice na druga strone a tego nie lubie

  23. #23
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    goslava no bo własnie na długich można poszalec a z krótkimi co.... ja osobiście mam tylko 2 klientki na długie a reszta zwyczajnie króciutkie...sama musze krótkie bo nosze soczewki wiec mus bo jak ściągam pazurkami to mis ie sklejaja i juz raz potargałam wiec nie poszaleję nawet na swoich

  24. #24
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Ja też jestem za tym, aby zróżnicować- nieco zdobień użytkowych (pomysłów, alternatyw dla nudnego frencha) oraz mega szaleństw.
    Oprócz tego bardzo lubię czytać o technice oraz pielęgnacji. Póki co najlepszym artykułem, do którego często wracam jest artykuł o budowie tunelu. Często też wracam do numerów z stepami poszczególnych kształtów paznokci.
    Można by pisac wiecej o manicurze, bo teraz to coraz bardziej modna usługa i czasopismo mogłoby nam pomóc urozmaicić ten zabieg i przeprowadzać go profesjonalnie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  25. #25
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    poolciaa Valentina wydaje wlasne czasopismo więc po co ona w naszym czasopismie? ich prace mozesz podziwiac na ich stronach a tu chodzi o pomysly na estetyczne codzienne paznokcie bo co jak co takie jak noszą owe panie nasze klientki sobie nie zrobią
    ale to czasopismo nie jest ogólnie dostępne w Polsce i na pewno drogie, a powiedz mi co mozna zrobic na krotkich paznokciach? kwiatka i wrzucic cyrkonie. to czasopismo jest po to by sie rozwijac a nie stac w miejscu robiac krotkie pazury z pojedynczymi wzorkami. Oczywiscie nie mowie teraz, ze cala gazeta ma byc w zdobieniach naszych wschodnich kolezanek, ale one robia perfekcyjne paznokcie, a my kupujac magazyny o paznokciach i szkolac sie nieustannie, probujemy dojsc do perfekcji, nie sadzisz?
    moim zdaniem wszystko powinno byc wyposrodkowane - czyli zdobienia salonowe, jak najbardziej, bo to tez rozwija. Ale wg mnie zdobienia dluzszych paznokci rozwijaja nasza wyobraznie i to z nich czerpiemy inspiracje, by tworzyc cos na tych krotszych tak mi sie wydaje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Demakijaż - jak, czym, itp - zbiorczy
    By gattina in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 23-08-2018, 00:11
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 01:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •