Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 99

Temat: O czym chcecie czytac w AP?

  1. #26
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał poolciaa Zobacz post
    ale to czasopismo nie jest ogólnie dostępne w Polsce i na pewno drogie, a powiedz mi co mozna zrobic na krotkich paznokciach? kwiatka i wrzucic cyrkonie. to czasopismo jest po to by sie rozwijac a nie stac w miejscu robiac krotkie pazury z pojedynczymi wzorkami. Oczywiscie nie mowie teraz, ze cala gazeta ma byc w zdobieniach naszych wschodnich kolezanek, ale one robia perfekcyjne paznokcie, a my kupujac magazyny o paznokciach i szkolac sie nieustannie, probujemy dojsc do perfekcji, nie sadzisz?
    moim zdaniem wszystko powinno byc wyposrodkowane - czyli zdobienia salonowe, jak najbardziej, bo to tez rozwija. Ale wg mnie zdobienia dluzszych paznokci rozwijaja nasza wyobraznie i to z nich czerpiemy inspiracje, by tworzyc cos na tych krotszych tak mi sie wydaje

    Wszystkie prace naszych zagranicznych kolezanek masz na ich stronach- w polsce tak jak dziewczyny wspomnialy mamyy rownie zdolne kolezanki wiec nie widze powodu zeby pokazywac prace , ktore badz co badz i tak znamy bo denishenko czesto bywa w polsce i i tak o niej duzo w czasopismach branzowych a reszte stylistek i tak znamy i tak ogladamy prace w necie.


    Chodzi mi oto ze biorąc do reki kilka ostatnich numerow AP 90% stylizacji to szpice maksymalnie dlugie. Ja pracuje w salonie, AP lezy do ogolnego przeglladu i ktora klientka nie wezmie go do reki to nie wyobraza sobie takich paznokci na dloniach. Chcialabym aby bylo troszke wiecej paznokci uzytkowych, nie mowie o calym pismie w takich paznokciach ale chcialabym aby bylo ich wiecej. 90% klientek w salonie chce krotkie paznokcie a my jako styliscie chcielibysmy nie spoczywac na samym frenchu lub swoich oklepanych wzorach ale moc czerpac inspiracji także aby zaskakiwac naszychh klientow. Ty wyrazilas swoje zdanie masz do tego prawo- ja też. A czasopisma zagranicznych kolezanek sa dostępne i w polsce.

  2. #27
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Pytanie brzmiało "o czym chcecie czytać w AP?" więc każdy pisze wg własnego uznania i uszanujmy to że ktoś chce tam oglądać prace zagranicznych gwiazd a ktoś inny klasyczne frenche i kształty. Nie krytykujmy czyiś gustów
    Liczy się zdanie każdego i na pewno Pani Marzence zależy na szczerych odpowiedziach a nie "wymuszonych"


    To i ja się wypowiem - wszystkiego po trochu - salonowe zdobienia, szalone pazurki, trochę z prawa, trochę z technik i trochę z psychologi



  3. #28
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    powiem szczerze, że mi brakuje nowych twarzy robiących paznokcie. po mału steje się nudne oglądanie prac stylistek które umieszczały je pare miesięcy temu na swoich blogach :/ mało nowych osób może się przebić przez dziewczyny bez których numer by się chyba nie ukazał... takie moje skromne zdanie

  4. #29
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał sweetpazurki Zobacz post
    powiem szczerze, że mi brakuje nowych twarzy robiących paznokcie. po mału steje się nudne oglądanie prac stylistek które umieszczały je pare miesięcy temu na swoich blogach :/ mało nowych osób może się przebić przez dziewczyny bez których numer by się chyba nie ukazał... takie moje skromne zdanie

    Hm, no nie do końca tak jest. Jesteśmy otwarci na nowe stylistki, natomiast bardzo często prace które do nas przysyłają są naprawdę dalekie od ideału. I teraz - albo umieszczamy prace, które później krytykujecie, ale prosimy te osoby o inne propozycje prac - i wtedy już nie przysyłają. A przecież to nie trudno otworzyć AP czy NA i zobaczyć, czego wymagamy.
    Bardzo chcielibyśmy odświeżyć gazety, ale na pewno nie zrezygnujemy z naszych stałych stylistek, które od dawna z nami współpracują
    Także drogie Panie - pędzle w dłoń i do dzieła!
    Lato się zbliża, więc czekam na letnie zdobienia

  5. #30
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał sweetpazurki Zobacz post
    powiem szczerze, że mi brakuje nowych twarzy robiących paznokcie. po mału steje się nudne oglądanie prac stylistek które umieszczały je pare miesięcy temu na swoich blogach :/ mało nowych osób może się przebić przez dziewczyny bez których numer by się chyba nie ukazał... takie moje skromne zdanie

    Hm.... wiesz, nikt nie zabroni ci wrzucić swojej pracy na bloga. A jezeli dziewczyny wczesniej publikuja prace ktore potem znajduja sie w gazecie to ich sprawa. Ja tez tak robilam a teraz czekam az gazeta opublikuje aby bylo ciekaweej. A ty kochana nie marudz tylko sama bys cos wyslala twojego stepu jeszcze nie widzialam w AP czy NA

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Tak,zdecydowanie wiecej ''salonowek".I na pewno wiecej o technice.Kupilam ostatnio numer w ktorym mialam sie dowiedziec o prawidlowo wykonaniu pipe ,a w artykule dowiedzialam sie ,ze trzeba podlozyc forme do pipe.Tyle mojej nauki.Malo techniki.

  7. #32
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Dołączę się do wypowiedzi wielu koleżanek-więcej zdobień na krótkie paznokcie,bardziej użytkowych.Kupiłam niedawno dwa ostatnie numery AP(nadrabiałam zaległości) i oglądały je moja mama i siostry i wszystkie tylko przeglądnęły raz dwa z opinią,że nic dla nich bo niestety nie każde zdobienie wykonane na szpicach dłuuuugaśnych da się przerobić na krótkie codzienne pazurki

  8. #33
    Rozkręcanko Avatar paula211
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    a ja się wcale nie dziwię że jest dużo prac tych samych stylistek w każdym nowym numerze. Każdy ma swoją szansę wystarczy tylko wysłać zdjęcie i może się udać a jeśli praca się nie podoba redakcji to trzeba próbować dalej aż się uda i tyle. Wysyłać dziewczyny a nie narzekać
    co do zdobień na szpicach to fakt racja klientki oglądając takie zdobienia w gazecie twierdzą że bez sensu bo i tak takich paznokci nie noszą ale cóż takie zdobienia przynajmniej dla mnie na długich paznokciach są najciekawsze

  9. #34
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Ja osobiście chciałabym czytać na temat praktycznych rzeczy np. zakładaniu własnego salonu, wymogach sanepidu, na temat psychologii, mianowicie jak rozmawiać z klientami, jak przyciągać klientów, co robić by wychodzili z salonu zadowoleni.
    Chciałabym dużo zdobień codziennych i takich super ekstra długich, fajnie się ogląda zdobienia krok po kroku. I dodatkowo, żeby było napisane, jakie produkty zostały użyte, jakich firm, przy danym zdobieniu.
    W życiu warto robić to - co daje szczęście!
    lilka-nails.blogspot.com/

  10. #35

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Ja chciałabym aby np do gazetki byl dolaczony filmik jak wykonac zdobienie bo nie zawsze po krokach i opisach jesteśmy w stanie sobie to wyobrazić i wykonać a tak byśmy mogli od razu zobaczyc jak ruszać pędzlem, jak cieniować. to bylo by bardzo fajne nawet gdyby gazetka kosztowała kilka złoty wiecej.

  11. #36
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    Tutaj Ci przyznam racje - fakt, jest malo zdobien krotkich paznokci, ale wez pod uwage ze to my - stylistki tworzymy te gazete i to my nadsylamy prace do AP i zdecydowana wiekszosc to dlugie pazury - w szczegolnosci te krok po kroku. Tak wiec prosby o krotkie paznokcie musimy kierowac do siebie nawzajem.
    Ale co do takich stylistek jak Valentina to sa zdjecia na stronie, owszem ale ja wchodze na jej strone regularnie i nic nowego nie przybywa. nie ma nawet tam nic step by step. Moim zdaniem fajnie gdyby byly ukazane prace tych zagranicznych stylistek. Oczywiscie - jak wspomnialam wczesniej - wszystko powinno byc wyposrodkowane :-)

  12. #37
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    więc otwórzmy gazetkę i co widzimy? skórki żelem pozalewane często jak jest u mnie klientka to przegląda gazety i sama mówi, ze te pazurki chyba troszkę komuś nie wyszły i co wtedy... albo, że 3/4 prac jest nie użytkowych... może kiedyś uda się wydać jakiś dodatek do gazetki choćby kilku stronnicowy z naprawde prostymi wzorkami, które może zrobić nawet początkująca stylistka.

    tak nie do końca zgadam się z waszym zdaniem, ze tylko idealne prace są umieszczane w gazetach ale okey

    a cio do płytki z krok po kroku to moim zdaniem rewelacyjny pomysł mimo iż na you tube jest wiele filmików nie ma jak to zestawione zdobienia na jedym kółeczku z dziurką

  13. #38

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Dziewczyny chcenie zdobienia na krótkich pazurkach? ale pamiętajcie że w gazecie chcemy zobaczyć nowości w zdobieniach. Nowe kształty i zdobienia na nich, ale również pomysły jak wykorzystać jakaś ozdobę. Co potem można przenieś na krótkiego pazurka. jeżeli chcecie klientkom pokazać proste wzorki to możecie wydrukować sobie z internetu gdzie jest mnóstwo zdobień frencha. włożyć na segregatora i już. oczywiście nie mówię tu o budowie pazurka bo to powinno być, kroki, zdjęcia. ale ile razy może być krok po kroku samego frencha przecież nie w każdym numerze. zdobienia zagranicznych stylistek też są fajnym pomysłem bo wtedy widzimy czym one pracują czy maja nowe pomysły. wszystko trzeba wyśrodkować: french, zdobienia nieużytkowe, pomocne artykuły, zdobienia zagraniczne.

  14. #39
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Można by było zrobić tak, że przed jakąś okazją(walentynki, karnawał, studniówki, sezon na wesela itp) dodawany byłby artykuł w stylu "Sylwestrowe zdobienia dla klientek" wystarczyłoby jedna czy dwie strony w jednej gazecie i już byłoby co pokazywać klientkom a nadal zostałoby dużo miejsca na "długie" pazurki

  15. #40

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    no jestem za takim rozwiązaniem. bo z reguły na takie pazurki nie potrzeba kroków jak je wykonać wiec spokojnie na 2 stronach można kilkanaście wzorów umieścić i babeczki będą miały co oglądać a nie tylko smutne ze nic dla nich nie ma.

  16. #41
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Albo w dajmy na to co drugim numerze wrzucić kilka stron samych wzorków na krótsze pazurki-bez kpk.
    A reszta niech zostanie dłuuuuugaśnych?

  17. #42
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Bardzo fajne pomysły, już przekazuję je w redakcji

  18. #43
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Moim zdaniem dodatkowo fajną sprawą byłoby gdyby pokazywane były pomysły na paznokcie z ozdobami. Fakt - większość wyszło już z mody, ale pewnie kiedyś wróci, a wiele z nas ma pełno ozdób, których już nie używa, bo zostały one wyparte farbami, czy kwiatami akrylowymi :-) Ale to tylko taka malutka sugestia

  19. #44
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    ja wysłałam zdobienie uzytkowe w kolorach różu i fioletu ale niestety zostało odrzucone, nie wiem czemu bo nie widzialam takiego wczesniej... moze jakbym zrobila szpice to inaczej by sie prezentowało hehe

    o własnie dostałam wiadomosc ze jednak je zatrzymaja hehe
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  20. #45
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Dwie strony zdjęć z pazurkami użytkowymi to świetny pomysł ,pod zdjeciem moze byc opis w stylu Muszla kruszona ,brokat ,farbka czyli czego uzyto do zdobienia
    Wyrywała bym sobie takie stronki zalaminowała i zrobiła katalog dla moich klientek to byloby super
    Wypysia

  21. #46
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    swietny pomysł
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    fajnie by bylo jakby sie pojawialy propozycje na kolejny numer zebysmy mogly prace podeslac. ja wysylalam takie turkusowo zolte moim zdaniem swietne ale tez im sie nie spodobaly ^^ szkoda ze nei wiem dlaczego

  23. #48
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Dziewczyny moje drogie, zawsze Wam piszę jaka tematyka nas interesuje. Teraz można już nadsyłać letnie zdobienia.

    Najczęstszym powodem odrzucania prac są:
    - niewyraźne zdjęcia
    - zła budowa paznokci, bardzo często każdy paznokieć ma inny kształt!
    - nieestetyczne wykonanie stylizacji

  24. #49
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    A ja Wam powiem, że dzisiaj dostałam na meila zapowiedź kolejnego 33 nr AP i jestem na prawdę mile zaskoczona
    Wiele sugestii wypisywanych w tym temacie wzięto pod uwagę i ukażą się w nowym numerze
    Np. metamorfozy obgryzionych paznokci czy więcej o stópkach jak pedicure itp.

    Z mojej strony wielki ukłon w kierunku P. Marzenki i redakcji za to, że poszerzają pismo o kolejne ciekawe informacje oraz, że liczą się z naszymi sugestiami

    Numer zapowiada się bardzo ciekawie
    Już się nie mogę doczekać i dobrze, że mam prenumeratę

  25. #50
    Wizażystka Avatar Ccarolinaa
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Przepraszam że nie na temat ale nie wiem gdzie napisać jak długo sie czeka na prenumerate Akademi Paznokcia? pieniądze na konto wpłacałam 24 lutegoDziękuje za odpowiedź i jeszcze raz przepraszam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Demakijaż - jak, czym, itp - zbiorczy
    By gattina in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 22-08-2018, 23:11
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 00:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •