Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 99

Temat: O czym chcecie czytac w AP?

  1. #51
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Ja tez wysłałam raz do Pani Marzenki zdobienie moich pazurków - krótkich Zostały odrzucone, ale o nic nie mam pretensji bo budowa kuleje u mnie, ale sie starałam

    Może zostały odrzucone ze wzgledu na niewyraźne zdjęcie, złe zdobienie, długość czy kształt, ale to mało istotne, bede próbowała dalej)

    BTW. Też bym chciała, żeby ukazywało się więcej zdobień na krótsze pazurki. Nie muszą to być mega króciutkie, mogły by być dłuższe ale takie żeby klientka mogła sie zdecydowac
    Owszem, szpice prezentowane w AP są piękne i zdobienia piękne, jednak moje klientki widząc szpice mówią : " O Boże! Jak w tym można chodzić? W Życiu bym takich nie chciała!" i na tym sie konczy przeglądanie gazetki...

    poolcia większość to długie szpice, ponieważ zwykłe pazurki krótsze (nawet z efektownym zdobieniem) mają marne szanse na dostanie się na stronkę kpk.


    Rozumię, że kwiatki one stroke albo to co tworzy kredkami agnieszka i inne dziewuszki nasze, to cudo... Ale przeciez proste, ale efektowne zdobienia z uzyciem hologramów np mogą się prezentować równie ładnie

    A pomysł z płytką? Rewelka!

    Jeżeli kogoś uraziłam, to przepraszam Na pewno nie mam nic złego na myśli Po prostu wyrażam swoje zdanie
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  2. #52
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Oczywiscie to jest racja dziewczyny, z tymi krotszymi pazurkami, ale tak sobie mysle, ze jak klientka przeglada taka gazetkę to my jej mozemy zaproponowac element z takiego dlugiego zdobienia na szpicu. Kwiatek, ktory sie klientce podoba, czy listek, przeciez nie chodzi o to, aby wiernie kopiować caly paznokieć, bo wiadomo czemu ukazują się szpice, pipy, edge.
    Bo to jest pismo dla stylistek przede wszystkim. Mamy czerpac pomysły na klientkowe paznokcie z tego co widzimy. Moje klientki tez ogladaja gazety z westchnieniem "cudne, ale ja bym nie byla w stanie czegos takiego nosić", ale spokojnie mozna sie wtedy zapytać" a ktore sie pani podobaja najbardziej" i zaproponować element z misternego zdobienia, a to broszę z bulionem wokół na jednym pazurku, a to jeden pączek róży one stroke, zawijasek, czy chociażby podobną kolorystykę.

    Chyba offtopuję

  3. #53
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    no kurko masz racje Ale też nie do końca każdy element ze szpicorka czy edzia będzie doskonale komponował się z kwadracikiem
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  4. #54
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    ale z drugiej strony dziewczyny pomyślcie - czy będziecie dokładnie potrafiły odwzorować zdobienie, które jest pokazane w piśmie i które bardzo spodoba się klientce? Lepiej, żeby zaproponować niezdecydowanej klientce jakiś element zdobienia (tak jak napisała dzikakura) niż starać się w całości odwzorować jakieś pazurki, bo na pewno nie uzyskamy takiego samego efektu, a klientce może się za bardzo nie spodobać, może kaprysić, narzekać. Powie, że skoro tamta pani tak umiała zrobić no to pani skoro też jest profesjonalistką też tak powinna umieć...
    Jeśli chcemy zaoferować klientce jakieś zdobienia na którkie pazurki, to może lepiej utworzyć swój własny album i wtedy zaoferujmy klientkom dane zdobienia.

    Te piękne, długie paznokcie, które mamy przyjemność oglądać w pismach powinny być dla nas inspiracją do tworzenia czegoś nowego, jeszcze bardziej rozwijać naszą kreatywność Zawsze można podpatrzeć chociaż dane kompozycje lub nową technikę, poćwiczyć a dla klientek najlepiej utworzyć katalog własnych zdobień lub tych zainspirowanych pracami innych


    co do pism - wg mnie za dużo jest w nich reklam

  5. #55
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Tak jednak ile razy mamy do czynienia , że przychodzi klientka ze zdjęciem wydrukowanym z google i chce takie paznokcie? Ja mam tak wiele razy i niestety chcę czy nie chcę mię czy nie muszę je wykonać.

    Ja chciałam Bardzo podziękować Pani Marzence za to ,że przychyliła się do tych naszych propozycji bo ostatnie wydanie AP Było fenomenalne. Bardzo podobały mi się metamorfozy.

    I tak jak mówiłam dobrym posunięciem byłyby dodatki do gazety. Typu jednorazowy pilnik, jakiś brokacik, czy gąbeczka. Ja sama byłabym zachwycona i myślę, że dziewczyny także

  6. #56
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    jak dla mnie jakieś gratisy to nie jest dobry pomysł - to jest profesjonalne branżowe pismo a nie brawo girl... bez obrazy oczywiście ale takie moje zdanie. Już lepsze by były jakieś kody rabatowe na zakupy w danych firmach/sklepach itp... ale gratisy wg mnie nie.
    I weźmy pod uwagę że jest to gazeta dla stylistów nie klientek więc dobrze by było jakby np 70-80 % było dla nas a reszta mogą być salonówki ogólnie wszystkiego po trochu - wszystko co NAM sie przyda. mamy tam dowiadywać sie o nowościach, inspirować i ja osobiście chce tam zobaczyć prace do których poziomu będą dążyć, które będą dla mnie wzorem i które mnie zachwycą czy to zdobieniem czy długością...Da się zmodyfikować wzór z długich pazurków na króciaki, nie trzeba mieć gotowca Trzeba uruchomić wyobraźnie
    Jak pisałam na początku tematu wszystkiego po trochu ale głównie z myślą o NAS



  7. #57
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    tak ale moga to być próbki nowych żeli, lub nowych pilników z danych firm. To też by byla reklama dla firm z asortymentem do stylizacji paznokci, a my moglibyśmy przetestować nowinki. A co do kodów rabatowych to przecież one już są- chociażby w dwóch ostatnich numerach na szkolenia...

  8. #58
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie O czym chcecie czytać w AP?

    O czy chciałybyście poczytać w AP? I teraz już nie tylko o prawnicze zagadnienia pytam, mam na myśli również zdrowie czy inne interesujące Was tematy. Może jakiś fitness? Aerobik? Coś dla ciała?

    Wszelkie sugestie mile widziane

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytać w AP?

    A ja bym właśnie sugerowała jakiś taki katalog z samymi salonowymi propozycjami które nawet sie juz ukazaly w AP, bo klientki naprawde czesto przychodzą i coś chcą, do konca nie wiedzą co, i niekoniecznie potrafią to wytłumaczyc a tak wskaza ze na tym zdjeciu im sie podoba taki kształt, na tym to a na tamtym tamto i można stworzyć cos z czego wtedy klientka bedzie zadowolona. Jak podsuwam im Pisma branzowe dla stylistów, to jakieś 70% klientek i tak zamyka bo one nie chca takich dlugich i szpiczastych jak kura i to tak tandetnie wymalowane na wszystkie kolory. A ja bym chciała właśnie by był stworzony albo jeden numer albo jakis oddzielny katalog, które można byloby zaprezentować klientce i które chętnie by przejrzała podczas stylizacji, ułatwiłoby to zdecydowanie zadowolenie z usługi.
    Ja w trakcie stylizacji puszczam slajdy w komputerze z paznokciami, ale jak jestem skupiona na paznokciach, to gdy one mi krzycza ze te sa fajne to zazwyczaj juz lecą kolejne, więc ja ściągam rekawiczki, biore laptopa przerywam slajdy, doszukuje sie tego zdjecia itd a to tez dodatkowo przedłuza usługe. A tak, bierze katalog w ręke ciach ciach i wiemy obie o co chodzi.

    ---------- Dodano o godzinie 14:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:25 ----------

    Więc nawiązujac do posta Emilii, ze to pismo dla Stylistek nie dla klientek, to ja właśnie sugeruje by wyjść na przeciw również naszym klientkom
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  10. #60
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytać w AP?

    Więcej zdobień użytkowych żeby klientki były zadowolone, wyobraznie zakładam że wszystkie z nas mają megaa

    Katalog super sprawa dla klientek, a jaka wygoda dla nas

    rabaty przy zakupie produktów SPN bo jeszcze nigdy się z tym nie spotkałam.

    Pielęgnacja SPA dłoni i stóp

    Marketing i co działa zachęcająco na klientów, jakie ulotki itp.

  11. #61
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytać w AP?

    marketing oraz zdjecia paznokci uszkodzonych odrywaniem, zgryzaniem itp itd bo duzo klientek nie rozumie ze tak nie wolno robic, trzeba napisac czym to grozi ...
    www.fenixsklep.pl <-- serdecznie zapraszam
    DYSTRYBUTOR MARKI PEGGY SAGE oraz MISTERO MILANO .
    www.salonfenix.pl
    http://pazurkomania.blogspot.com

  12. #62
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    a mi sie juz znudzily te szpice.. powiem wam szczerze... chcialabym aby byly zdobienia codzienne... ktore mozna zasugerowac klientkom.. ogladac.. zainspirowac sie nimi. nie mowie zeby w ogole nie bylo szpicow ani szalonych zdobien bo owszem oko sie cieszy na takie pieknosci ale zeby rowniez bylo tych bardziej codziennych pazurków wzorów

  13. #63
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    zgadzam się mi się podobają te stylizacje, które są też pokazane w wersji na salonówki
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  14. #64
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał DiamondShine Zobacz post
    a mi sie juz znudzily te szpice.. powiem wam szczerze... chcialabym aby byly zdobienia codzienne... ktore mozna zasugerowac klientkom.. ogladac.. zainspirowac sie nimi. nie mowie zeby w ogole nie bylo szpicow ani szalonych zdobien bo owszem oko sie cieszy na takie pieknosci ale zeby rowniez bylo tych bardziej codziennych pazurków wzorów
    Żadna moja klientka nie chciała szpiców tylko migdałek albo prosta końcówka.. więc więcej takich.

  15. #65
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    tak dokladnie szpice to tylko chyba my same mozemy sobie zafundować hihi aby poćwiczyć

  16. #66
    Nałogowiec Avatar meg19791
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Koszalin tel. 662 033 197
    Postów
    693

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    a ja to bym chciała aby przy oglądaniu AP wgniatało mnie w fotel abym miała takie emocje, ze odlot abym mogła podziwiać i się ślinić na cudne długie stylizacje. Na co dzień robię krótkie paznokcie aż bleee.. brak mi emocji świeżej krwiiii
    klientkom sama wymyślam wzorki bo wiele razy zdarzyło mi się, że klientka wybrała sobie wzorek z gazetki a tu ZONK - ja nie umiem go wykonać bo ona chce taki sam i takie kolory a wiadomo co ręka to inny styl

  17. #67

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    ja bym cieszyła się gdyby któryś numer był poświęcony technice tak tak zaraz na mnie ktoś naskoczy że to pismo dla profesjonalistów , że w każdym numerze jest technika :/
    Mi tego ciągle mało, ciągle trenuje i jeszcze nigdy nie zrobiłam takich żebym była naprawdę zadowolona :/ a to gdzieś za mocno przelece pilnikiem, linia uśmiechu mi się przekrzywi, czasem szablon źle podłożony, nigdy do końca nie mogę się zdecydować jak bardzo wygięta powinna być krzywa C . Domyślam się że nie tylko ja mam taki niedosyt techniczny. Dla mnie jeden czy dwa artykuły na 2 miesiące to mało :/

  18. #68
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Dziękuję za wszystkie pomysły. Są dla nas niezwykle cenne, gdyż to właśnie dla Was tworzymy nasze pismo
    Każdy pomysł jest na wagę złota

  19. #69
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał katarynka89 Zobacz post
    ja bym cieszyła się gdyby któryś numer był poświęcony technice tak tak zaraz na mnie ktoś naskoczy że to pismo dla profesjonalistów , że w każdym numerze jest technika :/
    Mi tego ciągle mało, ciągle trenuje i jeszcze nigdy nie zrobiłam takich żebym była naprawdę zadowolona :/ a to gdzieś za mocno przelece pilnikiem, linia uśmiechu mi się przekrzywi, czasem szablon źle podłożony, nigdy do końca nie mogę się zdecydować jak bardzo wygięta powinna być krzywa C . Domyślam się że nie tylko ja mam taki niedosyt techniczny. Dla mnie jeden czy dwa artykuły na 2 miesiące to mało :/
    Popieram!
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  20. #70
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Meg, ale właśnie o to chodzi, że ta gazeta kojarzy się już głównie ze zdjęciami szpiców i prawie niczym innym, więc chodzi o jakies nowe pomysly, innowacje..
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  21. #71
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał hassi Zobacz post
    Meg, ale właśnie o to chodzi, że ta gazeta kojarzy się już głównie ze zdjęciami szpiców i prawie niczym innym, więc chodzi o jakies nowe pomysly, innowacje..
    I zdj okładkowe czasami odstrasza, zostawiam AP na stoliku w salonie, żeby klientki mogły sobie obejrzeć, ale jak widzą jakieś "dziwadła" to nawet nie biorą gazety do rąk.

    Aha i więcej zdobień ślubnych, może jakiś katalog? Od najprostszego frencha po te bardziej zwariowane.

  22. #72

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    eeee no nie dziwadła prace okładkowe zapierają dech w piersiach jedynie długość może straszyć ale praca sama w sobie zawsze cudowna

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał katarynka89 Zobacz post
    eeee no nie dziwadła prace okładkowe zapierają dech w piersiach jedynie długość może straszyć ale praca sama w sobie zawsze cudowna
    Dla mnie nie dziwadła, ale dla klientki tak

    Ja wiem, że to pismo dla nas nie dla kientek.


    Kto jest za katalogiem zdobień salonowych na krótszych paznokciach
    - zdobienia ślubne
    -french biznesowy
    - zdobienia użytkowe
    - sylwestrowe
    - na każdą porę roku

  24. #74
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    ja jestem za próbkami żeli, akryli, pilniczkami sama mialam ostatnio problem czy kupowac co z tej czy tamtej firmy poczytalabym sobie o nowosciach w dziedzinie kosmetyki dloni, stóp czy nawet twarzy.... pooglądalabym sobie inne twory stylistek jak bizuteria akrylowa albo wlasnie zdobienia na kieliszkach.... a zdobienia jak najbardziej unikalne nie salonowe

  25. #75
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    A ja popieram Meg. Powinno wgniatać w fotel. Powinny być piękne zdobienia na różnych kształtach i długościach. Nie przesadzajmy z tymi zdobieniami salonowymi. Gazeta jest dla stylistów a nie dla klientów, nie pchajmy tam krótkich frenczy tylko dlatego że klientki nie chcą oglądać długich szpiców. Można wrzucić trochę biżuterii czy kieliszków, a może jakieś kpk z malowaniem farbkami? Ale błagam nie nudne zdobienia salonowe(które niedawno przecież były w którejś gazecie). Jeszcze raz podkreśle ze jest to pismo dla stylistek i powinny być super zadziwiające zdobienia, a nie paznokcie za opuszek.

    Jestem też za zabiegami pielęgnacyjnymi, aczkolwiek nie za dużo bo zrobi się typowo kosmetyczne pismo. Próbki też byłyby fajne tylko czy to nie podwyższy ceny pisma?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Demakijaż - jak, czym, itp - zbiorczy
    By gattina in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 22-08-2018, 23:11
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 00:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •