Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 99 z 99

Temat: O czym chcecie czytac w AP?

  1. #76
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    honey zawsze mozna zrobic tak: dogadac sie z firmą obnizyc im cene za reklame jak dadza probki produktow. A ewentualnie delikatnie podniesc cene... przeciez firmy pewnie zechcą... w koncu sami wrzucają gadżety do wysylek

    ja tez bym byla za kosmetyką najbardziej mani i pedi ale czasem cos na twarz w malych ilosciach

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Czytam wszystkie techniczne artykuły, aby się doskonalić. Omijam wszystko co w zasadzie nie związane z paznokciami.
    Fajne są artykuły psychologiczne, nie lubię psychotestów, wyniki są nie wymierne moim zdaniem, krzyżówek też nie rozwiązuję.

    Są czasami artykuły o rozpromowaniu salonu ale dla mnie wciąż mało.

  3. #78
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Ale u nas nie ma psychotestów ani krzyżówek

    Mani i pedi przekazane w redakcji.

    Miło nam czytać, ze jednak nie wszystkie chcą salonówki, że idea pokazywania zdobień na długich paznokciach nie mija się z celem, że potraficie wykorzystać pomysły is stosować je z powodzeniem na krótkich użytkowych paznokciach

  4. #79
    Rozkręcanko Avatar Joan
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Krzyżówki były w starszych numerach, były fajne, z branżowymi pytaniami.

  5. #80
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał Joan Zobacz post
    Krzyżówki były w starszych numerach, były fajne, z branżowymi pytaniami.
    często przeglądam numery archiwalne może stąd to skojarzenie.

    Uwielbiam zdobienia krok po kroku

    chciałabym więcej takich zdobień na żelu.

    Aha i np takie podstawy jak przedłużanie produktami różnych firm, wszystko jest niby podobnie ale czasami jednak inaczej i stylistka mając lub chcąc pracować na innej firmie niż do tej pory czasami ma problem co w jakiej kolejności, który żel/akryl itp.

  6. #81
    Rozkręcanko Avatar Joan
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Ja myślałam też o tym, że może krzyżówki mogłyby być znowu w gazecie? jak dla mnie byłoby fajnie.

  7. #82
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Witam


    Nie udało mi sie przeczytać całego tematu ale w mojej ocenie to co powinno znaleźć się w tym magazynie:

    1.Dział prawny obrazujący nie tylko spojrzenie ustawodawcy na nasza branżę ale i praktyczne zastosowanie przepisów... chociażby poprzez np działalność sanepidów- temat 'jest hiper rozległy i dotyczy wielu aspektów.
    2.Nie popieram gratisów ale super wielki poster z mega fajnym zdobieniem ucieszy nie tylko stylistki które sa autorkami zdobień ale i właścicielki salonów które dostana szanse wywiesić ozdobny plakat bedący reklamą nie tylko Waszego magazynu ale i samego salonu.
    3.Jedna strona - gruby papier kredowy, dołączony oddzielnie bądź z opcja oderwania. Wzornik zdobień który można włożyc w koszulke, przedziurkować do segregatora- element składowy katalogu .... to bedzie mobilizowac do zakupu magazynu w celu uzyskania całego katalogu.
    4.Oprócz stepów ... może coś w rodzaju mini kursików ... jak malować poszczególne kwiatki, konkretne zdobienia 3d, zdobienia 5d żelami etc.- bez reklamy firmy. Poprostu techniczne podejście do tematu.
    5.W dobie emigracji- aspekty pracy w innych krajach, nowinki, modne zdobienia....



    No to by było chyba na tyle


    Pozdrawiam
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  8. #83
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    o tak syrena...czytam wasze zachcianki i zgadzam sie z niktorymi...ale njabardziej popieram kpk kwiatkow 3D, 5D i ten wzornik zdobien to jest to

  9. #84
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    ja ja bym chciała żeby było o kształtach paznokci dokładnie opisany dany kształt, począwszy od podłożenia formy, poprzez budowę do końcowego nadania kształtu tak od strony technicznej dokładnie wytłumaczone, na co zwrócić uwagę, wszystko co potrzebne, żeby poprawnie dany kształt wykonać i powinno to być tak opisane żeby nikt już nie miał wątpliwości czy poprawnie dany kształt wykonuje,
    więcej zdobień na krótkich paznokciach,
    o różnych technikach zdobienia i też żeby było jasno napisane, jak np. dobrać konsystencję farbki, jaki pędzelek najlepszy, tak konkretniej, a nie tak ogólnikowo jak to jest opisane czasem,
    mógłby być też przegląd szablonów,jakie są rodzaje, czym się kierować przy wyborze szablonów itd, bo jest ich ogromny wybór
    no i o żelach 3d, 5d jak najbardziej

  10. #85
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    O tak to było by bardzo ciekawe bo w sumie pokazany jest kształt ze zdobieniem a taki kursik zrobienia kształtu przydałby się

  11. #86
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Dziękuję za Wasze kolejne sugestie, skrupulatnie je zbieram i przekazuje w redakcji.
    To dla Was tworzymy nasze pisma dlatego tak mi zależy na Waszej opinii i Waszych potrzebach

  12. #87
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    ja ja bym chciała żeby było o kształtach paznokci dokładnie opisany dany kształt, począwszy od podłożenia formy, poprzez budowę do końcowego nadania kształtu tak od strony technicznej dokładnie wytłumaczone, na co zwrócić uwagę, wszystko co potrzebne, żeby poprawnie dany kształt wykonać i powinno to być tak opisane żeby nikt już nie miał wątpliwości czy poprawnie dany kształt wykonuje,
    więcej zdobień na krótkich paznokciach,
    o różnych technikach zdobienia i też żeby było jasno napisane, jak np. dobrać konsystencję farbki, jaki pędzelek najlepszy, tak konkretniej, a nie tak ogólnikowo jak to jest opisane czasem,
    mógłby być też przegląd szablonów,jakie są rodzaje, czym się kierować przy wyborze szablonów itd, bo jest ich ogromny wybór
    no i o żelach 3d, 5d jak najbardziej
    Cytat Napisał syrena16 Zobacz post
    3.Jedna strona - gruby papier kredowy, dołączony oddzielnie bądź z opcja oderwania. Wzornik zdobień który można włożyc w koszulke, przedziurkować do segregatora- element składowy katalogu .... to bedzie mobilizowac do zakupu magazynu w celu uzyskania całego katalogu.
    4.Oprócz stepów ... może coś w rodzaju mini kursików ... jak malować poszczególne kwiatki, konkretne zdobienia 3d, zdobienia 5d żelami etc.- bez reklamy firmy. Poprostu techniczne podejście do tematu.
    Cytat Napisał zosia_29 Zobacz post
    O tak to było by bardzo ciekawe bo w sumie pokazany jest kształt ze zdobieniem a taki kursik zrobienia kształtu przydałby się
    Święta prawda. Podziwiam te mistrzowskie stylizacje ale jako dosyć początkująca stylistka (a myślę, że jest nas dosyć pokaźne grono wśród czytelniczek AP) nie ma najmniejszych szans wykonania takich skomplikowanych stylizacji dlatego wszelkie krok po kroku pokazane, za przeproszeniem - proszę nie brać tego do siebie i się nie obrażać - jak dla kompletnego debila byłyby dla nas strzałem w dziesiątkę a grono świetnych i doświadczonych stylistek na pewno też by na tym skorzystało bo założę się, że któryś ze stepów nawet dla nich okazałby się pomocny
    Instrukcje dot. poszczególnych kształtów to moim zdaniem strzał w dziesiątkę!

    Popieram także propozycję artykułów 'jak wybrać szablony/pędzle itp' myślę, że każdej się przydadzą - mam tutaj na myśli nie pędzle firmy X konra pędzle firmy Y ale konkretne podpowiedzi jak powinno wyglądać włosie, jak to a jak tamto.

    Pomysł Syreny z katalogiem też wydaje mi się trafiony

    Ze swojej strony chętnie przeczytam jakieś ogólne porady dla początkujących - od przydatnych tricków przy stylizacji, poprzez absolutne must-have aż do artykułów pomocnych w początkach na rynku - o reklamie, marketingu, ogólnie początkach prowadzenia działalności - myślę, że doświadczone stylistki chętnie podzielą się swoją wiedzą i pomogą nam uniknąć wielu błędów
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  13. #88
    No to..wpadłam Avatar murbania
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    TARNOBRZEG
    Postów
    272

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    oprócz tego co koleżanki powyżej to obstaje przy farbkach, takie mini szkolenie gratisy do gazetki też super pomysł

  14. #89
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Hm, krok po kroku to bardziej w "Nail Art".

    Ciekawe macie pomysly

  15. #90
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    A bo my się chcemy rozwijać

  16. #91
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Tak mi się przypomniało że powinny być jeszcze aktualne informacje o warsztatach i szkoleniach, dotyczące każdego województwa.

    Powiedzmy że chcę się doszkolić i szukam szkoleń w necie co czasami jest masakrą, a w AP będą rzetelne informacji i tylko dobrzy szkoleniowcy.

    Ja mimo że ubóstwiam firme SPN średnio oceniam pierwsze szkolenie z żelu czy też np z akrylu 3D wykonywane zupełnie gdzie indziej.

    Mogła by być jakaś lista z wyszczególnieniem na miasta jeśli chodzi o bardzo dobrych szkoleniowców z danej techniki.,

    Zawsze czegoś mi brak w szkoleniach które miałam do tej pory.

  17. #92
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    W każdej Ap pod koniec gazety jest spis warsztatów i szkoleń prowadzonych przez Instruktorki AP w całej Polsce

  18. #93
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał syrena16 Zobacz post
    Witam


    3. Wzornik zdobień który można włożyc w koszulke, przedziurkować do segregatora- element składowy katalogu .... to bedzie mobilizowac do zakupu magazynu w celu uzyskania całego katalogu.

    Dla mnie strzał w 10 Klientki przeglądając pisma u mnie w poszukiwaniu wzorków narzekają że muszą latać od strony do strony

    Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

    Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

    Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam

  19. #94
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Mi pomysły Syreny też przypadły do gustu, ja natomiast lubię bardzo czytać artykuły dotyczące psychologii..i tak pomyślałam, że może coś związanego z motywacją? motywacja do dalszej pracy i takie tam mobilizujące, gdy nastanie zły czas, by się kształcić, dokształcać brać udział w szkoleniach..takimi mądrymi słowami napisane, bardziej dochodzi do człowieka przynajmniej do mnie by doszło

  20. #95
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    ja ja bym chciała żeby było o kształtach paznokci dokładnie opisany dany kształt, począwszy od podłożenia formy, poprzez budowę do końcowego nadania kształtu tak od strony technicznej dokładnie wytłumaczone, na co zwrócić uwagę, wszystko co potrzebne, żeby poprawnie dany kształt wykonać i powinno to być tak opisane żeby nikt już nie miał wątpliwości czy poprawnie dany kształt wykonuje,
    więcej zdobień na krótkich paznokciach,
    o różnych technikach zdobienia i też żeby było jasno napisane, jak np. dobrać konsystencję farbki, jaki pędzelek najlepszy, tak konkretniej, a nie tak ogólnikowo jak to jest opisane czasem,
    mógłby być też przegląd szablonów,jakie są rodzaje, czym się kierować przy wyborze szablonów itd, bo jest ich ogromny wybór
    no i o żelach 3d, 5d jak najbardziej
    I pomysł z wkładką do skoroszytu też świetny! Nie musiałabym już wycinać i psuć reszty gazety.

  21. #96
    Rozkręcanko Avatar Joan
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    Może się taki temat wydać trochę banalny, ale ja chętnie przeczytałabym o rodzajach produktów do paznokci - akryli, żeli itp, który do czego służy - mniej więcej, bo wiadomo, że szczegółów dowiadujemy się na kursie z danej metody) i jaki ma kolor. I o rodzajach lamp UV i żarówek do nich.
    Mogłoby to być też połączone z rodzajami form (do żelu i akrylu)

  22. #97
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    temat ucichł, ale chciałabym go odświeżyć i zasugerować kilka propozycji na artykuły do AP,
    często przeglądam zdjęcia paznokci stylistek i myślę że dużo z nas nie tylko początkujących po kursach lub bez kursu, z dłuższym czy krótszym stażem ma problem paznokci tzw "łopat" mniejszych czy większych oraz drugi problem dość często spotykany to przepiłowany french po bokach. W związku z tym chętnie zobaczyła bym artykuł na temat tego jak uniknąć tego typu problemów, jak umiejętnie zwęzić boczki żeby nie ucierpiał na tym french, nie spiłować ozdób itd. Niby sprawa wydaje się prosta w teorii, ale w praktyce różnie to wychodzi. Przydały by się jakieś "złote zasady" które pomogą pozbyć się tych problemów.
    Chętnie poczytałabym również o akrylu i jego wpływu na nasze zdrowie,bo ciężko znaleźć jakieś wiarygodnie informacje na ten temat,
    i mam jeszcze taki mały apel o poprawę wyrazistości zdjęć miniaturek,

  23. #98
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    co do akrylu, popieram Malinową
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  24. #99
    No to..wpadłam Avatar idlao
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Dziebałtów k.Końskich
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: O czym chcecie czytac w AP?

    mi brakuje tego;
    1-przy zdobieniach krok po kroku ładnie dodany jest opis... jak dana stylizację wykonać lecz nie pisze na jakich produktach dana osoba pracuje... jak klientce spodoba się dany kolor żelu ... a ja nie wiem gdzie go kupić... ;/
    2- pomysł z wkładką popieram- super by było (takie archiwum w skrócie)
    3- zdobienia na krótkich paznokciach jak najbardziej potrzebne, my mamy wyobraźnie ale klientki niestety nie..... więc cięzko im wytłumaczyć jak przenieś zdobienie ze szpica na np. kwadrat

    .........bardzo podobało mi się w jednym numerze to jak było pokazane... zdobienie na szpicu i to samo tylko na kwadrat przeniesiony (jedno koło drugiego) -klientki nie musza się wysilać jak by to wyglądało na krótkich pazurkach MOIM ZDANIEM STRZAŁ W 10 - ŚWIETNY POMYSŁ dwa w jednym
    4- problem z przepiłowanym frenchem po boku też isnieje i miło będzie zobaczyć jak tego unikać oczywiście metodą żelową....

    - dodatki do gazety... czy ja wiem... każdy może sobie kupić jeden pilnik by spróbować jak się na nim pracuje , a o próbki żeli można poprosić w danej firmie raczej nie odmówią....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Demakijaż - jak, czym, itp - zbiorczy
    By gattina in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 22-08-2018, 23:11
  2. Odpowiedzi: 405
    Ostatni post / autor: 01-10-2016, 00:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •