Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 41

Temat: Krem pod oczy

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Krem pod oczy

    CZeść mam 25 lat i pojawiają mi się pierwsze zmarszczki pod oczami. Używam różnych kremów, ale bez rezultatów. Możecie coś polecić, jakie są wasze ulubione kremy pod oczy, a co najważniejsze skuteczne! A może znacie jakieś domowe metody walki z pierwszymi zmarszczkami?

  2. #2
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Masaże by się przydały, są nieskomplikowane i łatwo można je samemu wykonać, choć zawsze przyjemniej jak ktoś to wykona profesjonalnie np. z elementami drenażu limfatycznego. A próbowałaś kremów z roll-on?
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  3. #3
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Jak taki masaż się wykonuje? nie próbowałam nigdy!
    roll-on? z garniera raz takie coś miałam w zielonym opakowaniu, z tego co pamiętam nie było rewelacji.
    Bardzo dobre działanie miał krem z Avonu (Anew), Do każdego rodzaju cery w każdym wieku, dwufazowy, na powiekę żel i pod oczy krem. Tylko, że teraz nie ma tego w katalogu. A szkoda bo był bardzo fajny i zmniejszał zmarszczki mimiczne.

  4. #4
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    masażyk składa się z kilku ruchów, są proste. Musiałabyś poszukać filmików, bo ciężko opisać. jak znajdę jakiś fajny to wkleję
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  5. #5
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    A orientujecie się się jaki skład powinien mieć taki krem? chodzi mi o to jakie składniki są najbardziej skuteczne/?
    Na co zwracać uwagę przy zakupie kremu pod oczy?
    W życiu warto robić to - co daje szczęście!
    lilka-nails.blogspot.com/

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Witam
    Ja używa Dr Nona Balsam Przeciwzmarszczkowy Wokół Oczu
    i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go na Dr Nona Balsam Przeciwzmarszczowy Wokół Oczu (2159289889) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Poleciła mi go przyjaciółka która też go używa. Możesz opóźnić proces ich powstawania, a także pozbyć się tych, które już powstały! Używam go prawie miesiąc i już widzę efekty. Opłacało się zaryzykować. Gorąco polecam.
    pozdrawiam

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Jeżeli rzeczywiście nic lekkiego Ci nie pomaga, to wypróbuj Loreal Revitalift. Jest on co prawda na głębokie zmarszczki, lecz można bez obaw stosować w każdym wieku i na każdą cerę.

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar karnityna
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Ja używam oliwkowego kremu pod oczy z Ziaji i sprawdza się bardzo dobrze. Do tego na noc nakładam zwykle esencję z witaminą E i myślę, że wszystko to stanowi całkiem niezłą ochronę przed zmarszczkami.

  9. #9
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Krem pod oczy Hildegard Braukmann - daje totalną przemianę, nawilża, skóra wygląda o wiele lepiej. Pewnie, że natychmiast takiego efektu nie da się uzyskać, to kosmetyk dla systematycznych, ale docelowo wszystko powinno się wam udać wyeliminować. Działajcie.

  10. #10
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Super, że chcesz wypróbować jakiś krem! Taka postawa jest godna naśladowania! Zatem podrzucę Ci coś DobryStan.pl Zdrowie Jest Przyjemnością. - Problemy ze skórą pod oczami? Zredukuj je z dobrym kremem pod oczy! Młode dziewczyny myślą, że jeszcze mają czas na takie kremy, a potem okazuje się, że jest za późno...

  11. #11
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Spróbuj z czymś na bazie świetlika ponoć pomaga na tzw. "worki" :0

  12. #12
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    to i ja dorzucę coś od siebie Niezawodny krem pod oczy! - Uroda - Zdrowo.pl też skłaniałabym się ku la roche posay bo to taki kosmetyczny pewniak. jak nie wiadomo co zadziała, to lepiej iść po la roche posay

  13. #13
    Wczytuje się Avatar misiak
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    La Prairie Anti-Aging Eye Cream SPF 15

    Moim ukochanym kremem pod oczy marki La Prairie był zawsze Age Management Eye Repair. Po tym, jak został wycofany z oferty, przerzuciłam się na La Prairie Anti-Aging Eye Cream SPF 15 - o silnym działaniu nawilżającym i przeciwstarzeniowym. Działa ujędrniająco, a także minimalizuje cienie i opuchnięcia pod oczami. Posiada lekką, kremową konsystencję, która ładnie się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Z uwagi na fakt, że posiada filtr przeciwsłoneczny, powinno się go używać wyłącznie na dzień.

  14. #14
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Misiak a uzywalas może reszty kremow z tej serii chodzi mi o La Prairie Anti-Aging Eye Cream SPF 15
    jestem ciekawa Twojej opinii patrzałam ze ceny powalają na kolana ale ja chętnie kupie ten krem jeżeli ktoś wyrazi swoja opinie o nim i od jakiego wieku można go stosować.jestem bardzo ciekawa bo chętnie go kupie nawet jutro.

  15. #15
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    A mnie większość kremów pod oczy uczula, oczy pieką i łzawią. Czasem używam kremów pod oczy z AA, dobre są też z L'oreala, ale często bywało już tak, że po posmarowaniu się nowym kremem pod oczy oddawałam tubkę mamie i jej z reguły nie podrażniał.

  16. #16
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Ja kupiłam z nivea, ale widzę, że przepłaciłam :/ i tak nie mogę się zmobilizować, żeby codziennie sie nim smarować

  17. #17
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Mnie nigdy nic nie szczypało, może za blisko oka go nakładasz?

  18. #18
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Cytat Napisał Lilka Zobacz post
    CZeść mam 25 lat i pojawiają mi się pierwsze zmarszczki pod oczami. Używam różnych kremów, ale bez rezultatów. Możecie coś polecić, jakie są wasze ulubione kremy pod oczy, a co najważniejsze skuteczne! A może znacie jakieś domowe metody walki z pierwszymi zmarszczkami?
    Zobacz żel z aloesem Floslek, mi pięknie pomógł na tą delikatną skórę.

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Ja używam kremu kojącego pod oczy od Avene, bo jako jedyny mnie nie uczulał... Chociaż teraz chyba jakoś mniej mi zaczął służyć. Pora rozejrzeć się za czymś innym, ale praktycznie po każdym kremie szczypią mnie oczy i puchną, więc nie będzie to łatwe

  20. #20
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Ja oprócz kremu na bazie świetlika mogę polecić też krem Estee Lauder Re-Nutriv Intensive Age Reneval. Jakiś czas temu dostałam go na prezent z okazji urodzin od znajomych i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się jakiś cudów. A tu się okazało, że jednak takie kremy działają i do tego sprawiają też że okolice oczu są bardzo odżywione. Trochę kosztuje, ale ja polecam zainwestować, jesli rzeczywiście problem z workami jest duży

  21. #21
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Dziewczyny wyżej wypisały Ci te lepsze , ja Ci powiem postaw na naturalność albo szukaj domowej metody

  22. #22
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Ja mam problem z worami pod oczyma, nic nie pomaga, a jak już to na chwilke. Świetlik też nie, okłady z herbaty i zimne okłady to chwilowe rozwiązanie. Podajcie mi jakieś sposoby by się ich pozbyć na dłużej. Nosze okulary, może więc to jest powód?

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Skaryszew
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    myślę, że najlepiej wybrać się do dermatologa, bo może to być problem ze skórą

  24. #24
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    Dobry krem pod oczy to podstawa, chociaż trzeba pamiętać o tym, że na nasz wygląd duży wpływ ma również to, jak się odżywiamy. Ja stosuję krem rozświetlający, różany od eveline, on w zupełności mi wystarcza, dobrze nawilża, nieco napina skórę, nadaje się pod makijaż.

  25. #25
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Krem pod oczy

    bardzo dobrym kremem pod oczy jest Remescar. miałam wcześniej straszny problem z workami pod moim oczami i długo szukałam odpowiedniego sposobu żeby się go pozbyć i najlepszy okazał się właśnie ten krem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KURS MAKIJAŻU - cz5. CIENIE DO POWIEK
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2023, 12:04
  2. Pielęgnacja dłoni i paznokci
    By seqoya in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 14-12-2022, 19:11
  3. Krem BB
    By milenka_olsztyn in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 17-08-2017, 11:08
  4. cera naczynkowa- jaki krem i inne kosmetyki
    By majkarodzik in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 21-07-2017, 10:28
  5. [BAZAREK]{KOSMETYKI} kupię, sprzedam zamienię
    By Kamis in forum Ogłoszenia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-11-2016, 19:04

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •