Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 126

Temat: Aby włosy szybciej rosły

  1. #76
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Powiem wam dziewuszki , że już po pierwszym użyciu widać że przez 2 godziny pod turbanem henna wax działała Co prawda jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny , to zmieniło się coś o 3 % . . . Ale w dotyku od razu zrobiły się milsze i mięciutkie Jestem cierpliwa i tak jak Woszczurku mówiłaś poczekam do 4 mycia na rezultaty

  2. #77
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja w jakimś programie słyszałam że włosy szybciej rosną jeśli są spięte w kucyka na czubku głowy-uzasadnione tym iż wtedy włos z lekkością wyrasta sobie a na rozpuszczonych jest mu ciężej(dlatego też krótkie prędko rozną bo sa własnie nastawione do góry)

    Ja używałam vaxa odzywki jak mi wypadały.Niestety nie pomogło mi nic a do tego przez 3 miesiące męczyłam się z zafarbowaniem odrostów bo nie chciała chwycić farba po stosowaniu tej odzywki(czarna)

    A to mojej siostrze która i tak ma piekne włosy podobno pomogła.Ale ona nie farbuje,ma zdrowe i zdrowo się odżywia.

    Przed prostowaniem polecam jakis specjalny olejek w sprayu który zapobiega( w jakimś stopniu) popaleniu włosa a włosy sa po nim gładkie i błyszczące.No i dobra prostownica,choc wiadomo że nie ma idealnej ktora nie robiłaby krzywdy naszym włosom
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  3. #78
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Jeżeli włosy są spięte, to po prostu mniej się łamią i dzięki temu można powiedzieć, że szybciej rosną. Są różne środki usprawniające porost włosów, ale ja nie do końca wierzę w ich działanie. Na pewno na porost włosów ma wpływ ich pielęgnacja - jeżeli się o włosy dba, to lepiej wyglądają i być może szybciej rosną.

  4. #79
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    a ja zamiast hennawax kupiłam biowax to też henna dopiero dwa razy stosowałam , mam te do włosów suchych i jak na razie efekt żaden bez porcji jedwabiu sie nie obejdzie , nadal mam siano na głowie

  5. #80
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja słyszałam , ze włosy szybciej rosną jak będziemy je często i długo czesać pod różnymi kątami... podobno pobudza sie krążenie w skórze głowy i szybciej rosną i są zdrowsze... tylko trzeba to robić regularnie... ja czesto stosuje maseczke lerek rycynowy,żółtko jaja i sok z cytryny... bardzo niemiło sie naklada./.. jak gumę ale rezultaty sa fajne... lub nakładam naftę kosmetyczną.. kupiłam w aptece taka z biopierwiastkami ktore zapobiegaja wypadaniu... zawsze po myciu cos na nie nakładam... a czasem przed myciem. Czytałam ostatnio ze te naturalne maseczki można stosować do woli a szampony i odzywki powinni sie jeszcze rozcieńczać, ponoć lepiej działają i nie niszczą włosa... jednak chemia a natura to wiadomo co lepsze...

    co wy o tym sadzicie?

  6. #81
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Z tego co czytałam na internecie to skrzyp polny maseczki, szampony tabletki itp. Olejek rycynowy też kiedyś stosowałam. Merz specjal też kiedyś zażywałam i skrzypowite.
    Podobno też dobra jest odżywka firmy WAX,
    W sklepach typu Rossman są preparaty stymulujące wzrost włosa z firmy Szwarckopf i jeszcze jakaś. Polecają stosować z szamponem ale ja miałam tylko takie coś co sie głowe tym polewało... Nie pamiętam firmy ale było różowe... Koszt ok. 26zł Starczyło mi na 2 miesiące bo stosowałam tylko ku dołu głowy i zdaje mi się ,że zadziałało. Także na wzrost włosa jest szampon babuni czy jakoś tak.

  7. #82
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    nie wiem czy wam mówiłam.. ale z niedowierzaniam dla jaj zaczełam podcinać włosy podczas pełni księżyca...
    wcierałamm tez seboradn tonik.. ale od 2 miesięcy jaks o nim zapominam

    rezultat?

    szybciej rosną.. i to nie siła wiary...

    ---------- Dodano o godzinie 22:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:12 ----------

    przejrzałam temat
    skleroza, bo jednak pisałam

  8. #83
    Wczytuje się Avatar Beauty-Box
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Polecam szampon i spray do włosów SEBORADIN. Zapach niestety nie przyjemny ale efekt zadowalający.

  9. #84
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja polecę również SEBOREN, nie mylić z seboradinem
    SEBOREN jest zarejestrowany jako lek o działaniu przeciwłojotokowym, poprawia ukrwienie głowy a tym samym wpływa za wzrost włosów (stosowany w łysieniu plackowatym). Należy uważać przy wystawianiu głowy na słońce, ponieważ zawiera wyciąg z dziurawca, który jak wiadomo jest silnie fotouczulający.
    Świetnie działa na łupież, przetłuszczające się włosy itd.

    Zawiera wyciąg spirytusowy, więc należy z nim uważać, ale niektórzy (moje koleżanki z pracy) stosują rozcieńczony jako tonik do skóry tłustej z wypryskami/trądzikiem.

    A wszystko to wiem dlatego, że pracowałam w firmie produkującej ten specyfik, dzięki moim papierom, zdobył przedłużenie na pozwolenie i nadal jest dostępny na rynku, chociaż urząd rejestracji nie bardzo chciał przedłużyć...Wygrzebaliśmy nawet na niego jakieś badania klinicznie z lat 6-70-tych, i wtedy dopiero się przekonali

    Herbapol Pruszków


  10. #85
    No to..wpadłam Avatar Ladli
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Postów
    241

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja słyszałam że biowax jest lepszy niż hennawax. Jakiś czas temu zużyłam kolejne opakowanie i jestem zadowolona włosy są miękkie i błyszczące - na skórę głowy nie nakładam żeby się nie tłuściły włosy, więc szybszego porostu nie zauważyłam. Może trochę mniej się kruszą i rozdwajają a to już jakiś +

  11. #86
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    wydaję mi się, że nie ma takich środków niestety;/ Może zacząć łykać witaminy, które wzmocnią ci włosy, ale nie sprawią, że będą szybciej rosły. Pozostaje ci się przemęczyć te parę miesięcy, za nim włosy odrosną.

  12. #87
    Debiutantka Avatar oh_karol
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Słyszałam, ze niektóre dziewcyzny piją drożdze żeby włosy szybciej rosły

  13. #88
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Tak ja znam stary i sprawdzony sposób :
    olejek rycynowy-wcierać we skórę głowy przed umyciem włosów i trzymać pod folia i ręcznikiem ok 30min. Powtarzać raz w tygodniu


    oraz tabletki po których włosy mi szybko rosną i więcej
    Olejek jest super.Ja jeszcze mieszałam go z jajkiem i miodem i stosowałam jak powyżej,rzeczywiście efekt był widoczny nie tylko wzrost ale i wzmocnienie włosów.(Piszę w czasie przeszłym bo potem zmieniłam fryzurkę na króciutką ,a teraz znów zapuszczam)

  14. #89
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    dobrze wiedzieć o tym oleju...zobaczymy czy przyniesie efekty...oby tak bo masę włosów mi wypadło i teraz mam takie kępki krótkich włosów bo mi odrastają

  15. #90

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    na mnie działają najbardziej dwie rzeczy: suplementy i olejek rycynowy
    Słyszałam też o piciu naparu z pokrzywy ale tego sama nie próbowałam.

  16. #91
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    dziewczyny jeśli chodzi o picie drożdzy to trzeba pamiętac ,zeby je wczesniej sparzyc wrzątkiem(zeby je zabic) aby nie było rewolucji żoładkowych.pic przestudzone z miodem lub innymi smakowymi dodatkami ,bo nie każdy jest w stanie to w siebie wlac. olejek rycynowy działa jak najbardziej, bo ja nawrt polecam go klientkom ,które rozpędzą się z samodzielną regulacja brwi i potem przychodzą szukac ratunku.trzeba takie brewki smarowac regularnie i uzbroic sie w cierpliwosc,ale odrastaja szybciej i są mocniejsze.
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  17. #92
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja na szczęście nie muszę się martwić o porost włosów, bo mi rosną szybko, aż moja fryzjerka na mnie czasem krzyczy nic z nimi nie robię dodatkowego, czyli jakieś szampony czy serum na porost, tylko maski nakładam tak samo mam z paznokciami, strasznie szybko rosną.

  18. #93
    No to..wpadłam Avatar olciazd18
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    136

    Hai Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Moja fryzjerka tez poleciła mi maseczkę z olejku rycynowego, żółtka i cytryny. Może i faktycznie coś w tym jest. Dam znać czy działa

  19. #94
    No to..wpadłam Avatar Aliz
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    ja polecam zestaw Novoxidyl (szampon+tonik) nie dość, że włosy szybciej rosną to jeszcze mniej wypadają
    'Whenever the end is.. Do U think U can see it?
    Well, until U get there..
    Go on, go ahead and scream it,
    Just say it."
    [1R- Say(All I Need)]

  20. #95

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Osobiscie jestem zadowolona z serii kosmetyków na porost włosa: NIOXIN. Polecam gorąco

    ---------- Dodano o godzinie 11:04 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:03 ----------

    Warto rowniez wypróbować olejek kaktusowy, bardzo nawilża skore glowy i wloski staja sie bujniejsze.

  21. #96
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    a slyszała któraś z was o szamponie i odżywce do włosów z seri hairbell ? bo mi ostatnio klientka poleciła mówi ,że super jej po tym włosy urosły ... kupilam sobie i zaczęłam stostować ,ale to dopiero pierwszy tydzień, a waxa to juz stosuje ponad rok i super mocne mam włosy

  22. #97
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Truskaweczka, to daj znać jakie efekty...
    ja teraz mam maskę z łożyska konia PLACENTA z Milo
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  23. #98
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Slyszalam dobre opinie o tabletkach Vitapil.
    Brala któras z Was?

  24. #99
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Truskaweczka, to daj znać jakie efekty...
    ja teraz mam maskę z łożyska konia PLACENTA z Milo

    no używałam tej placenty i tylko włosy mi się po niej przetłuszczały :/ dlatego podrzuciłam ją mamie

    tyle co widze po tyg stosowania to powiem tak ostatni raz farbowałam sie w pazdzierniku 14, a pozniej 29 grudnia i odrost mial ok.2 cm ,w sumie teraz to juz 2 tydz bedzie jak uzywam szamponu i odzywki z tym ,ze wcieram ja tylko w skóre głowy i odrost jest podobny do tego , który miałam w grudniu ...
    chce teraz przetrzymać włosy i zarafbować sie dopiero pod koniec lutego ,ale zobaczymy jak mi to wyjdzie

  25. #100
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    ...a ja mam problem... zapuscilam wlosy jak zawsze chcialam, ale zaczelam uzywac suchego szamponu czasami, wlosy mi sie b szybko przetluszczaja i pomagal mi utrzymac je 2 lub 3 dni bez mycia. Niestety zauwazylam, ze zaczely mi wyskakiwac krostki czerwone i fryzjerka tez mi to powiedziala... denerwuja mnie i przez nie wypadaja mi wlosy ... bede je musiala zciac jak tak dalej bedzie...

    Szamponu juz suchego nie uzywam, problem jest nadal... Martwie sie, jak bede w Polsce zmykam od razu do dermatologa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 12:13
  2. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:35
  3. jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!
    By oliwia279 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 13:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •