Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 126

Temat: Aby włosy szybciej rosły

  1. #26
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Teraz mam brąz , więc spokojnie moge tylko muszę poczekać na orzeszki
    SZCZĘŚLIWA

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    zakupiłam dzisiaj Revalid i zaczynam kurację tylko przeczytałam, że stosuje się 3-miesięczną, 3 tabletki na dobę... Chanti czy Ty korzystasz z tego już dłużej niż 3 miesiące? jeśli tak to w jakich dawkach?

  3. #28
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    tak ja stosuje już dłużej Pierwszy miesiąc brałam 3xdziennie a teraz biorę dwa razy dziennie ja już biorę je ostatni miesiąc teraz

    ---------- Dodano o godzinie 17:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:53 ----------

    dzisiaj byłam na szkoleniu z Matrix z seri BIOLAGE i dowiedziałam sie ciekawej bardzo rzeczy...
    Chodzi o to że życie wlosa jest podzielone na trzy etapy:
    -3-5 lat włosy rosną,
    -potem 3-4tygodnie włosy nie rosną tzw.zastój,
    -następny etap to wypadanie włosów i to trwa 3-4 miesiące.
    I potem znów porost, itd. ...
    A warto zwrócić uwagę, że na wszystkich tabletkach do włosów jest napisane ze efekt dopiero widać po trzech miesiącach... hi hi hi logiczne, bo bez tabletek tez tak będzie ha ha ha
    SZCZĘŚLIWA

  4. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    A teraz cos na serio
    2. Ogranicz suszenie, prostowanie i inne zabiegi wraz ze środkami modelującymi (pianka, lakier, guma itp.) do minimum
    4. Po umyciu i spłukaniu głowy, postaraj się polać końce włosów zimną wodą (zimna woda "domyka" łuski włosa).
    5. Zainwestuj w dobre serum do końcówek i stosuj je po myciu (można wcierać w wilgotne i suche włosy)

    Świeta racja kiedyś za każdym razem suszyłam włosy suszarką, potyrafiłam myć głowę co drugi dzień...
    Na dzień dzisiejszy od ok 5 - 6 lat (straciłam rachubę) nie miałam suszarki w ręce (oprócz wizyt u fryzjera), nie stosuję lakierów, pianek itd... tylko odzywki i maski. Włosy zyskały na tym 100%
    Dobre odżywianie też robi swoje. pamietajcie dziewczyny, że faszerowanie się tabletkami ma swoje plusy i minusy


    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    dzisiaj byłam na szkoleniu z Matrix z seri BIOLAGE i dowiedziałam sie ciekawej bardzo rzeczy...
    Chodzi o to że życie wlosa jest podzielone na trzy etapy:
    -3-5 lat włosy rosną,
    -potem 3-4tygodnie włosy nie rosną tzw.zastój,
    -następny etap to wypadanie włosów i to trwa 3-4 miesiące.
    I potem znów porost, itd. ...
    A warto zwrócić uwagę, że na wszystkich tabletkach do włosów jest napisane ze efekt dopiero widać po trzech miesiącach... hi hi hi logiczne, bo bez tabletek tez tak będzie ha ha ha
    chanti trafna uwaga. Przy stosowaniu epilacji laserowej, klientki po pierwszym zabiegu i po drugim dziwia się że włosy dalej rosną, a czasem na poczatku zdaję się im że jest ich więcej
    Włosy mają swoje fazy wzrostu, spoczynku ... I czasami gdy tłumaczę robią wielkie oczy ...
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 18-05-2009 o 20:33

  5. #30
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    proponuję iść do apteki i uzbroic się w 2 rzeczy:

    hennę wax (ok 21zł) stosować 1 w tygodniu po umyciu głowe w reklamówke, worek, folię spożywczą... cokolwiek... na to ciepłą czapkę lub ciepły ręcznik i tak od pół godzinki w zwyż ile dacie radę (ja siedzę tak min 3 godz). potem porządnie spłukać i co tam dalej robiecie

    seboradin tonik (lotion)
    (ok 17zł) wiem wiem... trochę cuchnie ale cóż- ja go używam co drugi czasem co trzeci dzień na noc smaruję tylko skórę głowy i dokładnie masuję głowę

    po moich cudach jakie miałam na głowie (rozjaśnianie, farbowanie, dekoloryzacja, podwójna baardzo mocna trwała, potem prostowanie płynem do trwałej.... i wiele innych) włosy przestały mi rosnąć, zaczęły wypadać, nie wpominając już o tym że były jak wata


    te preparaty naprawe odbudowały mi włosy i zaczeły mi rosnąć duuuuuuuuużo szybciej niż zwykle (przed tymi eksperymentami)

    jak nie lubicie zabawy z workami i ręcznikami to seboradin wystarczy

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    ja używam szamponu Seboradin już jakiś czas (na przetłuszczające się włosy). Wax też ostatnio zakupiłam, poleciła mi pani z apteki ale jeszcze tego nie używałam, mam do ciemnych włosków.

  7. #32
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    a ja dziewcyny kupiłam w zielarskim ale w aptekach tez są takie odżywki w ampułkach w kształcie np.rybek bdb jestem zadowolona

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    proponuję iść do apteki i uzbroic się w 2 rzeczy:

    hennę wax (ok 21zł) stosować 1 w tygodniu po umyciu głowe w reklamówke, worek, folię spożywczą... cokolwiek... na to ciepłą czapkę lub ciepły ręcznik i tak od pół godzinki w zwyż ile dacie radę (ja siedzę tak min 3 godz). potem porządnie spłukać i co tam dalej robiecie
    a powiedz mi czy to nakładać na mokre włosy? bo na opakowaniu napisane, że nakładać na umyte i osuszone włosy... wczoraj użyłam pierwszy raz i prawie na suche włosy, nie wiem czy dobrze zrobiłam

  9. #34
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał margareta Zobacz post
    a powiedz mi czy to nakładać na mokre włosy? bo na opakowaniu napisane, że nakładać na umyte i osuszone włosy... wczoraj użyłam pierwszy raz i prawie na suche włosy, nie wiem czy dobrze zrobiłam
    ja nie susze ich suszarką wylko mocno wycieram w recznik żeby były lekko wilgotne... jak będą za bardzo mokre to woda razem z odżywką będzie ci spływać po szyi a to niefajne uczucie jak ci zimna maź leci po karku

  10. #35
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    dzięki

  11. #36
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    eee trzeba własnie chociaz koncówki podcinac to szybciej rosną...
    bynajmniej tak słyszałam...
    moja była szefowa twierdzi ze włosy powinno się ścinać jak jest pełnia księżyca. są ponoć wtedy mocniejsze zdrowsze i szybciej rosną. miałam to sprawdzić ale jakoś nie mam kiedy.

  12. #37
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    o tym to nie słyszałam ciekawe

  13. #38
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Napewno pomaga podcinanie koncowek wlos szybciej rosnie noi oczywiscie dbanie o nie odpowiedznio tez bym chciala zeby szybko urosly

  14. #39
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Mi pomagają witaminki A,D,E włosy szybciej mi rosną niż kiedyś i są zdrowsze
    A takie witaminki to nieduży koszt
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  15. #40
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    ale szukasz odżywek z tymi witaminami, czy w kapsułkach? a może masz inny patent?
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  16. #41
    Rozkręcanko Avatar liliszym
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    98

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ja nie susze ich suszarką wylko mocno wycieram w recznik żeby były lekko wilgotne... jak będą za bardzo mokre to woda razem z odżywką będzie ci spływać po szyi a to niefajne uczucie jak ci zimna maź leci po karku
    niestety nie można mocno wycierać włosów w ręcznik ponieważ uszkadzasz ich łuski. jedyna rada to wygniatać je w ręcznik lepiej dłużej a słabiej.

  17. #42
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    a ja słyszałam, ze nalezy od czasu do czasu odcinac koncowki aby włosy były zdrowsze i szybciej rosły

  18. #43
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    ale szukasz odżywek z tymi witaminami, czy w kapsułkach? a może masz inny patent?
    w kapsułeczkach łykam, już mam taki nawyk po śniadanku
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  19. #44
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    kobitki, a napiszcie mi jaki macie sposób na tłuste włosy ? Mam problem,bo włosy są dość długie a muszę je codziennie myć. Nie chcę ich obcinać pomożecie?

  20. #45
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    kobitki, a napiszcie mi jaki macie sposób na tłuste włosy ? Mam problem,bo włosy są dość długie a muszę je codziennie myć. Nie chcę ich obcinać pomożecie?
    Włosy przetłuszczające się należy przede wszystkim często myć! Myć je należy szamponami lekkimi przeznaczonymi do częstego stosowania. Dodatkowo można stosować lekkie odżywki podnoszące włosy u nasady.
    Zazwyczaj włosy przetłuszczające są oklapnięte i przylegają do głowy. Warto jest je podnosić u nasady. Najlepszym sposobem jest suszenie ich zimnym powietrzem z suszarki przy użyciu dyfuzora.
    Włosy po umyciu spłukuj zawsze letnia, nie gorącą wodą. Nie szarp ich podczas mycia i podczas czesania.
    Można wypróbować również naturalną płukankę z pokrzywy.
    Jeśli twoja fryzura wymaga utrwalania kosmetykami stylizacyjnymi posłuż się raczej lakierem, bo lekko wysusza włosy lub bardzo delikatną pianką dodającą objętości. Nie stosuj produktów na bazie jedwabiu, bo przetłuszczają włosy. Po każdym umyciu włosów myj grzebień lub szczotkę szamponem. Na grzebieniu zawsze osadza się tłuszcz, który potem rozprowadzasz na swoich włosach.
    Pamiętaj, że stres też ma wpływ na przetłuszczanie się włosów!
    Przy przetłuszczających się włosach mogą się pojawić problemy z łupieżem. Warto jest, więc stosować raz na tydzień szampony przeciwłojotokowe lub przeciwłupieżowe.

  21. #46
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Wercia dziękuję spróbuję się zastosować do Twoich porad i zobaczyć jakie będą efekty

  22. #47
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    oki daj znac

  23. #48
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    ja koncoweczki sama sobie podcinam i stosuje szamponn henna bastler z niemiec i te z seri naturals z avonu i powiem ze wlosy sa ok mieciutkie i fajne jak bym juz odzywke stosowala do tego po myciu jednak... odzywka z glisskura w sprayu i co jakis czas serum na koncowki
    ale musze ta maseczke wax kupic i ten olejek rycynioowy i moze bedzie gitara
    a i przestalam juz prostowac wlosy i nie susze juz tyle suszarka tylko czekam az same schna
    no to zaczynamy

  24. #49
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał zizia Zobacz post
    moja była szefowa twierdzi ze włosy powinno się ścinać jak jest pełnia księżyca. są ponoć wtedy mocniejsze zdrowsze i szybciej rosną. miałam to sprawdzić ale jakoś nie mam kiedy.
    Jest taki kalendarz księżycowy .Bardzo ogólnie rzecz ujmując ,to gdy księżyca przybywa ,to wszysko szybciej rośnie itp.Gdy księzyca ubywa ,to łatwiej pozbyć się np. plam z ubrań

  25. #50
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja używam od dwóch mies ampułek RADICAL i jestem zachwycona włoski duzo szybciej rosna i jakoś wiecej ich jest .Polecam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 13:13
  2. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  3. jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!
    By oliwia279 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 14:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •