Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 126

Temat: Aby włosy szybciej rosły

  1. #51
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał Sylwunia83 Zobacz post
    Ja używam od dwóch mies ampułek RADICAL i jestem zachwycona włoski duzo szybciej rosna i jakoś wiecej ich jest .Polecam
    Jest cala seria tego nie tylkoa mpulki ale tez spray odzywka krem i nie pamietam co jeczewsio do wlochow
    no to zaczynamy

  2. #52
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    mi włosy w miare szybko rosną, ale mam pytanie co do olejku rycynowego, czy on do blond jasnego tez będzie dobry? tak na marginesie to czytałam że taki olejek można też w paznokcie i skórki wcierać słyszałyście może coś o tym?

    dziewczyna która u nas włosy doczepiała mówiła że na porost dobry jest szampon dla osob po chemioterapii, koszt ok 60zł w aptece. ponoć działa świetnie, ale sama nie sprawdzałam, chociaż nei powiem czasami mam ochotę

  3. #53
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Tak olejek rycynowy jest świetny na paznokcie... rosną wtedy mocniejsze.. ...

    Wiec stosując na włosy i masaż głowy automatycznie ma się kuracje na paznokcie.... wiec chyba się skusze jeden czas dwie dobroci
    www.karolla.com <--- popatrzeć zawsze mozna

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał Sylwunia83 Zobacz post
    Ja używam od dwóch mies ampułek RADICAL i jestem zachwycona włoski duzo szybciej rosna i jakoś wiecej ich jest .Polecam
    hmm może bym sobie kupiła bo bardzo chcę aby mi włoski urosły szybciej..póki co stosuję henne wax do blondu,ale czy ja wiem czy to coś mi dało hmm mój problem polega na tym,że z natury włosy moje rosną wolniej wszędzie,a na głowie to jest teraz wkurzające

    Może coś jest w tym radicalu bo ostania taka laska u fryzjera je nawet poleciła mi..Niby powinno się zrezygnowac z farbowania,suszenia czy prostowania,ale jakoś tzreba wyglądać...Farbowac muszę bo tzreba wyglądac jakoś, tak samo jak suszyć włoski bo bardzo mi się przetłuszczają i codziennie myję jedynie co to nie prostuję,chyba że grzywkę a cała reszta idzie w kitke.

  5. #55
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał Sylwunia83 Zobacz post
    Ja używam od dwóch mies ampułek RADICAL i jestem zachwycona włoski duzo szybciej rosna i jakoś wiecej ich jest .Polecam
    a jaka jest ich cena ?

  6. #56
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    ja polecam wcieranie w skore glowy ampulek witaminy B12(1000jedn)
    raz w tygodniu przed myciem wlosow,najpierw je szczotkujemy,by pozbyc sie lakieru i wyczesasac inne specyfiki nanoszone na wlosy,potem zwilzamy wlosy woda i wmasowujemy w skore glowy ampulki ok 1 opakowania -5szt,potem masujemy skore glowy ok 5-minut zawijamy wlosy folia i cieplym recznikiem i siedzimy tak kolo 1 godz pozniej glowke myjemy szamponem,wit b12 dobrze dziala w cieple dlatego od czasu do czasu mozna podgrzac ten nasz kompres na glowie suszarka

  7. #57
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    oo ja tak podgrzewam henne wax

  8. #58
    Rozkręcanko Avatar piorunognisty
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Mielec
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja jednak polecam REVALID kapsułki do połykania i ampułki do wcierania w skórę głowy (jest jeszcze szampon z tej serii). Zważywszy że w ciągu ostatniego roku miałam na głowie kolory od gołębiego blondu po czarny:O to potem jak wróciłam z powrotem do blondu musiałam zaiwestować w całą kurację odnawiającą (słyszałam do dermatologa że jest dobry po chemioterapii i wspomaga przyrost nowych cebulek). Jestem bardzo zadowolona z ich działania, włosy i paznokcie rosły mi jak głupie Tabletki kosztują ok 40-50 zł, ampułki chyba też coś koło tego. Stosowanie z tego co pamiętam to 3 tabletki dziennie, opakowanie starcza na miesiąc. Minos jest taki, że są duże i przynajmniej dla mnie były ciężkie do przełknięcia heh Ampułki raz dziennie trzeba wcierać w cebulki w suche lub mokre włosy i nie spłukiwać! ( w sumie trochę tłuści włosy). ale ogólnie polecam! Dziełanie takie jak INNEOV a o wiele niższa cena pozdr

  9. #59
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    219

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Kobietazpazurem płaciłam 45zł za 15 ampułek wcierasz w skóre głowy wiec nie musisz całej naraz użyc..Mojmu tacie mama nacierała powiem wam ,ze ma afro w porównaniu do tego co miał na głowie

  10. #60
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    no to dobry sposób dla osób, które mają rzadkie włosy i łamliwe np.

  11. #61
    Wczytuje się Avatar Nancy
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja biorę biotynę. Jedną tabletkę dziennie. Pomaga i jest tania. Wcześniej brałam Capivit Piękne Włosy, ale nie było żadnego efektu, a cena znacznie wyższa. Ale muszę wypróbować ten olejek rycynowy i wodę brzozową

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    musze uprzedzic dziewczyny z ciemnym zarostem ale zaazwyczaj te kobitki mają dośc ladne swoje wlosy wiec nie narzekaja...
    przy lykaniu tabletek na porost wlosow rosna wlosy takz ena nogach pod pachami na twarzy... jak ktos ma jasny wlos tego moze nie zauwazyć ale w tym przypadku wszelkie kuracje laserowe na owlosienie moga byc nieskuteczne
    ja mam o tyle dobrze ze mi w miare syzbko moje rosną...

  13. #63
    Wczytuje się Avatar Nancy
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    musze uprzedzic dziewczyny z ciemnym zarostem ale zaazwyczaj te kobitki mają dośc ladne swoje wlosy wiec nie narzekaja...
    przy lykaniu tabletek na porost wlosow rosna wlosy takz ena nogach pod pachami na twarzy... jak ktos ma jasny wlos tego moze nie zauwazyć ale w tym przypadku wszelkie kuracje laserowe na owlosienie moga byc nieskuteczne
    ja mam o tyle dobrze ze mi w miare syzbko moje rosną...
    O rany, faktycznie! A zastanawiałam się co mi tak szybko nogi zarosły! Zawsze miałam spokój po zgoleniu na jakiś tydzień i trochę, a teraz po kilku dniach wyrastają! Chyba w takim razie przestanę brać tabletki latem... Dzięki zyza

  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    chodzi o to ze kuracje na wlosy punktowe sa dobre jak wcieranie czegos w skore ale nie tak doglębne jak tabletki...
    tyle ze organizm nie wie na porost jakich wlosow mają dzialać nie? takze dziala na wszystkie

  15. #65
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    chodzi o to ze kuracje na wlosy punktowe sa dobre jak wcieranie czegos w skore ale nie tak doglębne jak tabletki...
    tyle ze organizm nie wie na porost jakich wlosow mają dzialać nie? takze dziala na wszystkie
    zgdadzam sie

    moze powiecie że jestem staromodna staroświecka przesądna i tak dalej... ale ja polecam

    podcinanie końcówek podczas pełni księżyca i co 2-3 dni wcieranie w skóre głowy SEBORADIN TONIK (LOTION)
    albo w butli http://farmako.pl/photo/product_info...3be62a3155.jpg
    albo w sprayu http://img.nokaut.pl/p/5e/0c/5e0c994...81b130x130.jpg

    cena ok 16zł


    ja wole zwykły bo soebie leje na głowe i wcieram, smorek jest ale jak to sie mówie "cierp ciało jak żeś piękne być chciało"

  16. #66
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    ja jem skrzypowite i zauwazylam efekt niestety zginal jak pofarbowalam wlosy na blond bo sie wykruszyly

  17. #67
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Dagmarko masz racje, blond to niestety zmora... Ja sama widze po swoich że odrosty sa a w dlugości to nic nie rosna, ja jeszcze swoje wloski mam naturalnie bardzo kręcone wiec nawet jak urosną to ię skrecaja i i tak mam do ramion Na ciemnych wloskach łatwiej zapuścic bo farba ich nie wypala.

  18. #68
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    popadacie ze skrajnosci w skrajnosc dziewczyny
    albo zdrowe wlosy albo blond
    z czegos trzeba zrezygnować
    ja mimo usilnych staran i spaleniu skory glowy u fryzjerki nie otrzymalam platynowego blondu...
    a mam sredni blond swoj naturalny... teraz dopiero odrastaja mi klaczki od tych pokruszonych

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar moniska139
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Nysy
    Postów
    143

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    mi włosy w miare szybko rosną, ale mam pytanie co do olejku rycynowego, czy on do blond jasnego tez będzie dobry? tak na marginesie to czytałam że taki olejek można też w paznokcie i skórki wcierać słyszałyście może coś o tym?

    dziewczyna która u nas włosy doczepiała mówiła że na porost dobry jest szampon dla osob po chemioterapii, koszt ok 60zł w aptece. ponoć działa świetnie, ale sama nie sprawdzałam, chociaż nei powiem czasami mam ochotę
    po olejku włosy ciemnieją i ciężko jest go zmyć z włosów... ja mam swoje już za pas i tylko raz spóbowałam tak zrobić... chyba z 5 razy po tym myłam, żeby jakoś wygladać... nie polecam

  20. #70
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja dzisiaj zakupiłam HENNA WAX Niestety moje włoski są baaaardzo zniszczone po ciągłym prostowaniu, farbowaniu, trwałej
    Zobaczymy co to będzie ! jak tylko wyjmę spod ręczniczka to napiszę czy widać jakieś zmiany w ich kondycji Próbowałam już wielu specyfików, mam nadzieję że ta odżywka mnie uratuje . . . bo już zaczynam nie dostrzegać innego wyjścia jak nożyczki

  21. #71
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    paznokietki, myślę ze bedziesz zadowolna, tylko wiesz.. za 1szym razem to aż tak nie podziała... może za 3-4tym zobaczysz ze będą coraz lepsze

    a próbowałaś z suszarką

    na nastęny raz nałóz waxa, włóż fofie na głow czy reklamówkę czy coś i "szusz" worek ciepłym strumieniem z suszarki przez 10-15 minut

    polecam

  22. #72
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    O ! Właściwie to jeszcze je "kiszę" pod ręczniczkiem i folią , więc zdejmę ręcznik i posuszę trochę foliówę ! Bo właśnie czytałam że ta odżywka potrzebuje ciepła żeby lepsze efekty były ! Kochana a powiedz mi jak będę je długo trzymała to nie będzie efektów ubocznych ?

  23. #73
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    ja pare razy usnełam z reklamówką z biedronki i na to czapka... spałam z tym całą noc włosy były mega gładkie, tylko musiałam je bardzo dobrze spłukac... jak wyschy troche sie lepily ale jakoś przeżyłam były takie jakbym nie spłukała dobrze szamponu

    a tak ogólnie to albo chodze w reklamówce i na to zimową czapke wkłądam taką z barana i ok2-3 godzinki nawet albo szusze folie nawet do pół godziny

    i jak bedziesz spłukiwac to najpierw ciepłą wodą całą głowe i skóe głowy też... a potem zimna woda same włosy bez skóry głowy zeby ci sie ładnie łuski zamnknęły

    i jak masz to w mokre włosy wetrzyj sebie jedwab http://www.nigrini.pl/photos/860052d...c9f7ebf5cc.jpg wystarczy w same kioncóweczki

    aha, skutek uboczny jest taki że jak sie za czesto stosuje waxa na skóre głowy to lubią sie potem włosy przetłuszczać.. więc stosuj sobie waxa na same włosy a na skóre głowy i włosy raz w miesiącu

  24. #74
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    OK ! Tak zrobię Następnym razem też spróbuję zasnąć w tym turbanie Zrobię wszystko żeby je odbudować Postanowiłam wyrzucić starą prostownicę i już upatrzyłam sobie philips sonic ! We wrześniu byłam na szkoleniu w warszawie z philipsa , do pracy na weekendy i bardzo kobitka polecała tą prostownicę

  25. #75
    Rozkręcanko Avatar paulina_ooo11
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Chełm
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    o prosze, dobrze wiedziec bo wlasnie tez mam na nia ochote
    PER ASPERA AD ASTRA

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 12:13
  2. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:35
  3. jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!
    By oliwia279 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 13:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •