Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 126

Temat: Aby włosy szybciej rosły

  1. #101
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Truskaweczka to daj znać po miesiącu stosowania czy widać efekty, bo troche droga sprawa i szkoda mi wywalic kase w błoto, a przestałam farbować włosy i chcę zapuscic naturalny kolor, wiec czeka mnie rok podcinania koncowek co miesiąc


    Katja może alergia na coś, nie zmienilaś diety ostatnio? Nie zaczęlas jeśc niczego, czego wczesniej nie jadłaś? Albo uzywasz innych kosmetyków? Może coś z wodą nie tak, wieeeele może byc czynnikow
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  2. #102
    No to..wpadłam Avatar truskaweczka99
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    śląsk :)
    Postów
    149

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    jak miałam taki problem z chrostkami na głowie to lekarka kazała mi nawilżać skóre głowy zwykla oliwką dla dzieci i po tyg ustąpiło

    no dam znac zrobie wiem zdjecie pod koniec lutego i wtedy bedzie widac efekt ja kupiłam i powiem CI ,ze najpierw myje zwykłym szamponem takim z timoteja żeby zmyć ten brud z włosów ,a później myje tym szamponem i fajnie bo biore malutką kropeleczke taką tyci i super sie pieni , nastepnie zostawaim go na 10-15 minut tak jak jest napisane na tym opakowaniu i super pięknie pachnie

  3. #103
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Truskaweczko i jak efekt Twojego wydłużenia włosów? Bo czekamy i czekamy
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  4. #104

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał pisiowa21 Zobacz post

    polecam wode brzozowa wzmacnia i poprawia porost włosów(moj dziadzio używa tego od lat ma 85lat i kitke za ramiona)
    pokrzywowa wzmacnia i sprawia ze sie nie przetłuszczaja
    Tez jej uzywam, i jestem zadowolona, mimo tego, ze mam krecone wlosy i mam wrazenie ze nie rosną, dopiero po zdjeciach cos mozna zauwazyc.

  5. #105

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    polecam olejek arganowy

  6. #106
    Kosmetyczka Avatar KlaudiiS
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Ja stosuję jantar. Takie płyn ziołowy do wycierania w skórę głowy

  7. #107
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Moja klientka kupiła sobie szampon po którym podobno włosy szybciej rosn
    jutro kobitka przyjdzie na uzupełnienie to sie zapytam
    czy cos dał jej ten szampon
    i napisze

  8. #108
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    To jak szybko rosną włosy zależy od naszego organizmu Nie ma szamponów na szybszy wzrost włosów tak jak nie ma cudownych odżywek po których paznokcie rosną szybciej

  9. #109
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    nosić kucyka ,nagle rozpuścić wtedy rosną najszybciej ja zawsze widzę efekt albo to złudzenie

  10. #110
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Fryzz wiem ze jestes fryzjerką i doceniam Twoją wiedze, ale ja sie nie zgodze z tym ze po odzywkach nie rosna szybciej wlosy. Ja, moja mama, kilka moich klientek uzywamy placenty (maski) i kazda z nas ma widoczną poprawe. Ja widze roznice w dlugosci i przede wszystkim w grubosci wlosow, mojej mamie grzywka rosnie jak glupia a moje klientki sa w niebo wziete wiec wierze w to ze ona COŚ daje, a nawet duzo.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  11. #111
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Zgadzam się z Nanami, na porost włosów i paznokci ma wpływ wiele czynników od diety po kosmetyki a także ich aplikacje. To tak jakby powiedzieć, że przetłuszczanie się skóry twarzy jest genetyczne i nic nie może jej zmienic, oczywiście że może, chociażby nadmierne przesuszanie jej powoduje to przetłuszczania a nawilżanie i stosowanie kosmetyków z kompleksem ziołowym powoduje poprawienie gospodarki łojowej.
    Włos jest zbudowany z keratyny, keratyna to białko tworzone przez nasz organizm, żeby keratyna była syntezowana, musi mieć wymagane witaminy i mikroelementy, które poprzez różne diety są niewystarczająco dostarczane do ciała. A w szamponach, wcierkach i odżywkach są one syntetyczne- ALE SĄ, a że skóra posiada właściwość wchłaniania( jakby nie miała takiej właściwości to nikt nie wymylśliłby maści) -to sprawa jest jasna
    Kompleks witamin w organiźmie ( obojetnie jaką drogą dostarczony) + sposób aplikacji kosmetyku ( masowanie, pobudzanie krążenia a wraz z krążeniem transport tlenu i składników odżywczych) = niczym nie hamowany porost włosów
    Ostatnio edytowane przez Patrycja_92 ; 16-03-2014 o 01:19
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  12. #112
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    nanami jutro pędzę do fryzjerskiego po tą maskę jeszcze w internecie znalazłam masę pozytywnych opinii, więc tym bardziej jestem przekonana.

  13. #113
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Tyyle rzeczy przetestowałam, że np. większości nazw już nie pamiętam łykałam różne suplementy, ale mój żołądek źle to znosił i lepiej po prostu starać się dobrze odżywiać, co dobrze podziała nie tylko na stan włosów
    Wiem, że każde włosy lubią co innego, ale mi z szamponów zawsze bardzo pomagał mi Garnier Neril i Revitax-tylko trzeba koniecznie nakładać jakąś dobrą maskę nawilżającą, bo mogą wysuszać na długości włosów
    Oprócz tego wcierki np. neril, woda brzozowa, jantar
    I moje ulubione-oleje najbardziej sesa, khadi i olejek kokosowy z Vatiki Nie zapominam o zabezpieczaniu końcówek, zwłaszcza odkąd je rozjaśniłam ostatnio moim ulubieńcem jest olejek arganowy.

  14. #114
    Wczytuje się Avatar marta28
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    U mnie rosną bardzo szybko, bez stosowania jakichś specyfików

  15. #115
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    dokładnie olejek rycynowy

  16. #116
    Debiutantka Avatar sabinaL.
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Białystok
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał KlaudiiS Zobacz post
    Ja stosuję jantar. Takie płyn ziołowy do wycierania w skórę głowy
    Polecam, Jantar jest najlepszy- zawsze mi pomaga na wypadające włosy

  17. #117
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Moim zdaniem najlepszym i najtańszym rozwiazaniem jest olejek arganowy. Ja najbardziej chwalę sobie olejki optimus plus kupuję buteleczkę za ok 14 zł. Jedno opakowanie wystarcza mi na 2 miesiace. A włosy zdecydowanie szybciej mi ostatnio rosną.

  18. #118
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Używajcie systematycznie, zgodnie z tym co piszą na ulotce, szamponu pharmaceris. Powinien w ciągu kilku tygodni naprawdę przynieść zdecydowaną zmianę. Mowa o tym - PHARMACERIS H Stimupurin, specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów, 250ml - Dermokosmetyki do ciała | AptekaGemini.pl Pojawi się więcej włosów, będą wyglądały o wiele lepiej.

  19. #119
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał sabinaL. Zobacz post
    Polecam, Jantar jest najlepszy- zawsze mi pomaga na wypadające włosy
    Właśnie stosowałam Jantar ale u mnie nie dał takich efektów jakie bym oczekiwała. Może po prostu za krótko stosowalam. Myślę,że powrócę to stosowania za jakiś czas....
    Po prostu trzeba poczekać aż włosy urosną. Jest pewne rozwiązanie.Mianowicie przedłużanie włosów,ale mi osobiście średnio sie to podoba.

    Jestem zdania,ze znacznie lepiej jest dodać objętości włosom przy pomocy odpowiedniego ścięcia oraz wycieniowania włosów. Zerknijcie sobie na ten katalog:
    https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury_a10255/1

    Jest tam sporo propozycji na ciekawe fryzury na ten rok.

  20. #120
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    nie pić kawy. kawa wypłukuje minerały z organizmu. po niej włosy leciały mi garściami. z tym, że piłam kawę z kapsułek. to podobno sama chemia. do tego stres i zostały 3 włosy na krzyż.

  21. #121
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Słyszałam o piciu drożdży (podobno działają cuda) i wcierce z kozieradki. Mi osobiście oba sposoby nie przypadły do gustu, ze względu na denerwujący zapach i niezbyt zachęcający smak (drożdże), ale moja przyjaciółka piła przez trzy miesiące i była bardzo zadowolona z efektów.

  22. #122

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    loxon 5%

  23. #123
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Cytat Napisał kasztanka Zobacz post
    Właśnie stosowałam Jantar ale u mnie nie dał takich efektów jakie bym oczekiwała. Może po prostu za krótko stosowalam. Myślę,że powrócę to stosowania za jakiś czas....
    Po prostu trzeba poczekać aż włosy urosną. Jest pewne rozwiązanie.Mianowicie przedłużanie włosów,ale mi osobiście średnio sie to podoba.

    Jestem zdania,ze znacznie lepiej jest dodać objętości włosom przy pomocy odpowiedniego ścięcia oraz wycieniowania włosów.
    Też jestem zdania, że lepsze są nawet krótsze, ale wyglądające na gęste i zadbane włosy Mi akurat Jantar pomaga i to nawet zadziwiająco pomaga, czasami go odstawiam, jak mi babyhair sterczą tak, że brzydko wyglądam w kucyku

  24. #124
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Hej dziewczyny! Ja mam mega problem z włosami, wypadają mi dosłownie garściami. Widzę je wszędzie, na szczotce, w brodziku prysznicowym, już nie wspominając o białych płytkach... Stosowałam różne kosmetyki, niektóre rzeczywiście działały, ale na chwilę, a potem znowu włosy mi wypadały Pisałyście o maskach… mam po nich bardziej miękkie włosy, ale też dużo więcej mi ich wypada. Czytałam ostatnio w internecie o odżywce do włosów Yuda Spray, którą znalazłam na sklepestetyka.pl. Słyszałyście o niej ? Może któraś z was już stosowała? Dużym plusem jest to, że jest w sprayu, a mi nigdy nie chce się nakładać tych masek i czekać aż będę je mogła spłukać

  25. #125
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Aby włosy szybciej rosły

    Polecam biotebal i wcierkę jantar codziennie na włosy Mi przyśpieszyło to wzrost włosów dwukrotnie i przestały tak wypadać nawet zimą kiedy mam z tym największy problem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 13:13
  2. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:35
  3. jak w warunkach domowych rozjaśnić włosy??? pomocy!!!!
    By oliwia279 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 14:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •