Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Temat: [13.03.2011 Warszawa] Mistrzostwa Nail Design 2011

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar meja
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    46

    Domyślnie [13.03.2011 Warszawa] Mistrzostwa Nail Design 2011

    ZGŁOSZENIE i warunki uczestnictwa w Polskich Mistrzostwach Modelowani a Paznokci 2011 „Profesjonaliści”
    MISTRZOSTWA
    13. Mistrzostwa Polski w Modelowaniu Paznokci dzielą uczestników na dwie kategorie: „Początkujący” i „Profesjonaliści”. Uczestnicy mają do wyboru dwie techniki: żel/akryl na tipsach lub żel/akryl na szablonach. Mistrzostwa odbędą się w niedzielę, 13 marca 2011, rozpoczęcie o godz. 9.30, podczas targów BEAUTY FORUM 2011 w Warszawie (Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c). W mistrzostwach w kategorii „Profesjonaliści” może wziąć udział każdy(a) stylista(ka) paznokci z polskim obywatelstwem, po okazaniu dokumentów potwierdzających wykształcenie kierunkowe (kopia dyplomu, świadectwa) oraz mający co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe. Laureat(ka) pierwszego miejsca kwalifikuje się do udziału w Międzynarodowych Mistrzostwach European Professional Cup Nail Design 2011, które odbędą się podczas targów BEAUTY FORUM 2011 w Monachium. Kwalifikacja do konkursu międzynarodowego odbywa się wyłącznie w ramach Polskich Mistrzostw Modelowania Paznokci dla Profesjonalistów. Dopuszczeni zostają aktualni zwycięzcy obu kategorii technicznych z danego kraju. Zgłoszenie do mistrzostw w kategorii „Profesjonaliści” jest ważne jedynie wraz z wniesieniem bezzwrotnej opłaty uczestnictwa w wysokości 100 zł na konto: ING Bank Śląski O/Warszawa nr 70 1050 1025 1000 0023 0849 7755 z dopiskiem „Mistrzostwa Profesjonaliści”. Dopuszczonych do konkursu będzie łącznie 30 uczestników, liczy się kolejność zgłoszeń. Wpis na listę uczestników następuje po czytelnym wypełnieniu kuponu zgłoszeniowego, przesłaniu kopii dokumentów potwierdzających kwalifikacje i uiszczeniu opłaty za uczestnictwo w konkursie.
    ZADANIE/KRYTERIA/OCENA
    Zadanie polega na wymodelowaniu paznokci obu dłoni. Paznokcie należy opracować technicznie perfekcyjnie ze szczególnym uwzględnieniem budowy paznokcia, kształtu i barwy oraz przejrzystości. Przy rejestracji każdy uczestnik musi zdecydować się na jedną technikę – żel/akryl na tipsach lub żel/akryl na szablonach. Dokładny przebieg, harmonogram i szczegółowe kryteria oceny każdy uczestnik otrzymuje wraz z dopuszczeniem do konkursu. W celu zapewnienia sprawnego przebiegu mistrzostw, każdy uczestnik powinien zgłosić się zgodnie z harmonogramem do rejestracji i okazać polski dowód osobisty lub paszport.
    – Każdy uczestnik pracuje ze swoim modelem(ką). Nie wolno używać frezarek do paznokci. Tipsy frencz są zabronione.
    – Nie wolno stosować materiałów kamuflujących oraz żeli nabłyszczających.
    – Uczestnicy przynoszą ze sobą sprzęt i materiały do pracy, włącznie z lampą UV do paznokci (gniazdko jest udostępniane).
    – Każdy uczestnik ma 2,5 godziny na wykonanie zadania. W podanym czasie musi polakierować paznokcie jednej dłoni, paznokcie drugiej dłoni pozostają niepolakierowane. Jednolity lakier jest dostarczany przez organizatora. Dozwolone jest lakierowanie wyłącznie tym lakierem.
    – Obowiązuje całkowity zakaz palenia, fotografowania i używania telefonów komórkowych. Każdy uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie zdjęć z mistrzostw oraz użycie ich do celów reklamowych.
    – Uczestnicy i modele muszą być ubrani w jednolite stroje. Ubiór nie może posiadać żadnych nadruków reklamowych. Organizator zapewnia koszulki mistrzostw.
    NAGRODY
    Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymują nagrody pieniężne i rzeczowe o następującej wartości:
    1. miejsce – 1000 zł + pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania podczas Międzynarodowych Mistrzostw European Professional Cup Nail Design 2011
    w Monachium* + puchar i dyplom, roczną prenumeratę magazynu Nailpro
    2. miejsce – 600 zł + puchar i dyplom, roczną prenumeratę magazynu Nailpro
    3. miejsce – 400 zł + puchar i dyplom, roczną prenumeratę magazynu Nailpro
    * Rezerwacja przez Health and Beauty Media Sp. z o.o. Nagrody są przydzielane w obu technikach. Wszyscy uczestnicy mistrzostw otrzymują certyfikat oraz bilet wstępu na targi BEAUTY FORUM 2011. Wszyscy zwycięzcy zostaną zaprezentowani w fotorelacji w magazynie Nailpro.
    WYKLUCZENIE ROSZCZEŃ
    Jakiekolwiek roszczenia prawne uczestników i modelek są wykluczone. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe u modelki w trakcie konkursu lub po zakończeniu mistrzostw.

    Druk zgłoszenia
    http://www.beauty-fairs.com.pl/filea...sjonalisci.pdf


    Dziewczynki.. która jedzie? Oświećcie mnie proszę. Ostatnio mam troche więcej czasu i postanowiłam wciągnąć się na maksa w targi, pokazy, konkursy itp. Szukałam na necie szczegółowego regulaminu Mistrzostw Nail Design które odbędą sie w Warszawie podczas Targów Salon Wiosna 2011 19 lutego. NO i nie znalazłam. Za to trafiłam na stronę targów Beauty Forum organizowanych w Warszawie 13 marca 2011. Naprawde dwa największe tarhi kosmetyczne są tak szybko jedne po drugich? Na Beauty Forum tez są Mistrzostwa Nail Design. Nic już nie rozumiem. Czy te mistrzostwa różnią sie czymś od siebie? Brałyście udział w jakichkolwiek? Wpisujcie swoje doświadczenia, wklejajcie regulaminy i zgłaszajcie kto na które jedzie i na które bardziej warto , bo ja już nie wiem
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 13-02-2011 o 14:57

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar meja
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Mistrzostwa Nail Design 2011

    nikt nie pomoże?

  3. #3
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Mistrzostwa Nail Design 2011

    może napisz do nich maila ?

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar meja
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Mistrzostwa Nail Design 2011

    A w mailu mam zapytać ich o wasze wrażenia i doświadczenia z mistrzostw? i o to czy na nich bywałyście, czy brałyście udział?napewno jest tu ktoś kto zna różnicę między jednymi a drugimi mistrzostwami nail design. Btw. maila z zapytaniem o szczegółowy regulamin mistrzostw (tych 20.02) wysłałam do nich 3 dni temu. nic nie dostałam
    Ostatnio edytowane przez meja ; 27-01-2011 o 00:48

  5. #5
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Mistrzostwa Nail Design 2011

    nie musisz być niemiła, przecież nie wiem czy wysyłałaś maila do nich czy nie

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar meja
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Mistrzostwa Nail Design 2011

    nie jestem niemiła..poprostu chciałam znać wasze opinie i doświadczenia. o to nie zapytam w mailu.ehh..nie wiem..wysłałam zgłoszenie na mistrzostwa. może wyślą regulamin do tych , którzy się zgłosili..ale dla mnie jest to dziwne , bo powinno się znać zasady zanim się na coś zdecyduje..Nigdy nie byłam na mistrzostwach..dlatego też chciałam się was poradzić

  7. #7
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Mistrzostwa Nail Design 2011

    moja koleżanka będzie brać udział w tych lutowych.

    w zeszłym roku był ponoć średni poziom, ale poziom zależy od tego, kto bierze udział w konkretnych mistrzostwach a mnie osobiście nie było, więc nie mogę wiele powiedzieć:/ w pruszczu w ef byłam na warsztatach z mistrzowskich paznokci, hmm jest to do zrobienia ale łatwiej oceniać czyjeś niż wykonać idealne hyhyh

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar meja
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Mistrzostwa Nail Design 2011

    a nie wiesz może czy ocenianie zależy od tego czy paznokcie są wykonane na tipsie czy na szablonie? ja zapisałam się na żel..bo w akrylu jeszcze się nie czuję aż tak bardzo na siłach. czy bierze się tam swoje produkty czy mają gotowe (oprócz lakieru , którym trzeba pomalować paznokcie jednej ręki) . co ciekawe żeby brać udział w tych marcowych mistrzostwach trzeba wpłacić 100zł wpisowego..a w lutowych nic nie ma na temat opłaty. dziwna ta organizacja. może twoja koleżanka wie cos więcej niż ja skoro też się wybiera

  9. #9
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Mistrzostwa Nail Design 2011

    spytam sie jej jutro, ale ona akryl szablon. zapewne bierze sie swoj pędzel i pilniki i zaciskarke a robi się na ich mini produktach chociaz kto wie

  10. #10
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: [13.03.2011 Warszawa] Mistrzostwa Nail Design 2011

    Dziewczyny to chyba formularz zgłoszeniowy i zasady :


    http://www.beauty-fairs.com.pl/filea...sjonalisci.pdf



    Życzę Wam powodzenia i samych wygranych

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: [13.03.2011 Warszawa] Mistrzostwa Nail Design 2011

    Również życzę powodzenia

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: [13.03.2011 Warszawa] Mistrzostwa Nail Design 2011

    Dziewczyny która bierze udział w mistrzostwach nail design 13.03.2011

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [14.03.2011 Warszawa] Nail Art by Pepyn Borrel!
    By ab-studio in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-03-2011, 18:46
  2. [19-20.02.11 Warszawa] 30.Targi Kosmetyczne SALON WIOSNA 2011!
    By edusia777 in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 18-02-2011, 16:58
  3. [16.05.2010 Warszawa] VII Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa "Pink&White"
    By Emilia B. in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-04-2010, 11:16
  4. [21.03.2010, Poznań] IV Kongres Nail Expert beautyVision
    By natka_23 in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-03-2010, 20:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •