Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 37 z 37

Temat: Buty-modnie czy wygodnie?

  1. #26
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    Z tym się jeszcze nie spotkałam, ale z tymi haluksami owszem - też podobno robią się najczęściej od obcasów. Moja stopa najbardziej cierpi od tych wąskich nosków w butach na obcasie - but wygląda pięknie ale jak tam stopa ma się zmieścić to nie wiem

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar nataszka185
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    witam
    uwielbiam buty na szpilkach, ponieważ nogi wyglądają w nich o niebo lepiej jednak nie za bardzo mogę w nich chodzić
    uważam że buty muszą być wygodne ale to nie znaczy że nie mogą być eleganckie czy seksowne

  3. #28
    No to..wpadłam Avatar ewa71
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Abingdon Uk
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    Zgadzam sie z naraszka, buty dla mnie musza byc wygodne i elegankie

  4. #29
    Wczytuje się Avatar klaudiapaznokcie
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Legionowo
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    Ja również się zgadzam, dlatego jeśli kupuje sobie buty na bardzo wysokim obcasie takim jak dajmy na to 13-14cm bo musi być platforma uwielbiam takie buty.

  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    No tak niestety co do butów to się zgodzę. Bardzo kocham szpilki i w młodości zawsze nosiłam kozaczki na szpilce. Dla mnie były stabilniejsze od każdych innych. Niestety od jakiegoś czasu zauważyłam, że nogi mi uciekają do środka, chyba płaskostopie. Nie wiem czemu, ale nie daje rady chodzić już na szpilkach. Znajoma z obuwniczego stwierdziła, że mam po prostu za wysoki obcas, ale ja wiem, że nie o to chodzi. Mam drugie fajne, ale mają już 7 lat, są wysokie, ale stabilne i dobrze mi w nich. Niestety szpilki w odstawkę.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  6. #31
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    Ja wyznaję zasadę "Chcesz być piękna? Musisz cierpieć" - i wybieram modę na odpoczywanie i wygodę będę mieć czas na emeryturze
    Moje paznokcie, moja sprawa

  7. #32
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    Ja również uwielbiam buty na wysokim obcasie, nawet na mega wysokim (najbardziej lubię te na platformie) i chodzę tylko w takich butach, ale mam pracę siedzącą (przy komputerze), a do pracy dojeżdżam autem więc się dużo nie nachodzę
    Na urlopie w sumie dużo więcej chodzę, mam na myśli wczasy, ale również tylko wysoki obcas co później daje się odczuć w pleckach

  8. #33
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    Zdecydowanie wygodnie! U nas nawet kapcie muszą być wygodne! Mnie udało się znaleźć bardzo ciekawe oferty i przyznam szczerze, że szukam też czegoś dla swojego męża. Fajna oferta dostępna jest na stronie https://butymodne.pl/domowe-meskie-c15587.html więc myślę, że może sobie skorzystam. Wybierajcie też coś dla siebie!

  9. #34
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    W jakich butach w pracy pracujecie? W odkrytych czy zakrytych?

  10. #35
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    W odkrytych. Szczególnie, że lata w ostatnim czasie są coraz bardziej gorące. Stawiam na wygodę tak wiec w pracy pracuję najczęściej w klapkach oraz sandałkach. No i prefereuje buty na obcasie. Nie na wysokiej szpilce ale na niewielkiej koturnie czy na niewielkim obcasiku Przyzwyczaiłam się do takich i czuję się w nich najlepiej.


    Jak jest chłodniej to śmigam do pracy w jakichś sportowych butach. I siedzę w nich na miejscu
    https://arturovicci.pl/sneakersy-dam...rytym-koturnie Te są świetne.
    Zastanawiałam się w tym roku nad zamontowaniem sobie klimy w pracy. Szczególnie, ze szykuje sie pewnie kolejne gorące lato.
    Ostatnio edytowane przez ell ; 18-05-2021 o 10:39

  11. #36
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    Ja zwykle szukam złotego środka, żeby wyglądały dobrze, ale jednocześnie były wygodne.

  12. #37
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Buty-modnie czy wygodnie?

    I modne i wygodne.Wyrosłam już z kupowania butów niewygodnych na wysokich obcasach. Mam jedną parę czarnych szpilek, ale jedynie na większe wyjścia. W butach takich nie chodzę na co dzień bo nie zamierzam się męczyć. Szczególnie, ze jest tak wiele par komfortowych i nizszych butów. Które wcale nie muszą szpecić.

    Zbliża się czarny piątek, tak więc dobrze jest polować na promocje ciuszkowe. I obuwnicze.

    Sama zastanawiałam się ostatnio nad zamówieniem sobie kowbojek w Pantofelku: https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie-213.html
    Ostatnio edytowane przez cass ; 25-11-2021 o 13:13

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-05-2022, 19:40
  2. SPÓD PAZNOKCIA - strefa niedoceniona
    By barbara_kawka in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 08-02-2013, 01:42

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •