Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: [12.06.2011 Gdańsk] VIII Otwarte Mistrzostwa Pink&White

  1. #1
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie [12.06.2011 Gdańsk] VIII Otwarte Mistrzostwa Pink&White

    VIII OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA „PINK&WHITE”
    12.06.2011r.


    Zadanie

    Zadaniem uczestników jest przedłużenie paznokci obu dłoni techniką French Manicure (pink & white) – akrylem lub żelem UV. Średnia długość przedłużonych paznokci powinna być co najmniej połową długości różowej części płytki paznokcia, jednak nie dłuższa niż ¾ tej długości. . Kształt paznokcia nie jest określony. Każdy uczestnik maluje paznokcie prawej dłoni czerwonym lakierem.
    Mistrzostwa są otwarte i przeznaczone dla Wszystkich, którzy potwierdzą zgłoszenie uczestnictwa u organizatora do dnia 31.05.2011roku i uiszczą opłatę 80zł na konto organizatora.

    Czas

    11:30-rejestracja uczestników, przygotowanie miejsca pracy
    12:00-14:00-mistrzostwa
    14:15-ocena jury
    16:-16:30-ogłoszenie wyników

    Regulamin

    1. Pełne przedłużenie French Manicure (różowy&biały) może zająć maksymalnie 2 godziny.
    2. Dopuszczalna technika pracy to akryl lub żel UV
    3. Do modelowania i wykończenia paznokci nie można używać frezarki
    4. Średnia długość paznokci modelki powinna być mniej więcej połową długości różowej części paznokcia.
    5. Paznokieć powinien być przygotowany „ręcznie” – używanie sztucznych paznokci na całą płytkę paznokcia nie jest możliwe.
    6. Technika pracy na formę lub na tipsa naturalnego.
    7. Nie jest możliwe używanie tipsów French – linia uśmiechu musi być wymodelowana „ręcznie” na obu dłoniach (za pomocą białego żelu lub akrylu)
    8. Kształt paznokcia nie jest narzucony. Modelka będzie oceniana pod względem równomierności wszystkich paznokci.
    9. Pilniki i polerki powinny być nowe lub nie zużyte
    10. Mogą być używane oliwki, kremy polerskie, warstwy nabłyszczające oraz wysuszacie.
    11. Paznokcie prawej dłoni będą malowane czerwonym lakierem. Mogą być użyte warstwy bazowe, wyrównujące i nawierzchniowe.

    Kryteria oceny

    10 MAX PUNKTY
    1. Kształt
    Kształt paznokci jest dowolny (nie jest narzucony), jednak wszystkie paznokcie obu rąk muszą być dokładnie tak samo uformowane.
    10 MAX PUNKTY
    2. Długość
    Wszystkie paznokcie muszą mieć taką samą długość. Minimum ½ różowej części paznokcia, maksimum ¾ długości różowej części paznokcia.

    TECHNIKA I SPOSÓB PRACY

    20 MAX PUNKTY
    3.Krawędzie boczne
    Krawędzie boczne muszą być proste aż do wolnego brzegu paznokcia. Zarówno prawa jak i lewa strona paznokcia musi być uformowana tak samo.
    10 MAX PUNKTY
    4.Krzywa C/linia włosa
    Krzywa C musi być jednakowo wygięta na każdym paznokciu (równomierny tunel). Żadna z krawędzi bocznych nie może być uformowana wyżej niż pozostałe. Paznokcie powinny być równomiernie wymodelowane z zachowaniem jednolitej linii włosa na każdym paznokciu.
    10 MAX PUNKTY
    5.Obróbka powierzchni
    Pod paznokciami i w wale paznokciowym nie powinno być resztek kleju, opiłków akrylu czy pozostałości olejków. Powierzchnia bez widocznych pęcherzyków powietrza. Nie może być widoczny tips. Jakość wykonania wolnego brzegu paznokcia – czy jest jednakowo biały na każdym paznokciu. Czy brzegi paznokcia są wykończone na każdym paznokciu.
    10 MAX PUNKTY
    6.Linia uśmiechu
    Czy linia uśmiechu jest poprowadzona jednolicie na każdym paznokciu. Nie musi być owalna.
    5 MAX PUNKTY
    7.Ślady pilnika połysk
    Na powierzchni paznokcia nie mogą być widoczne ślady pilnika. Paznokieć powinien mieć połysk szkła.

    WYKOŃCZENIE PAZNOKCI

    5 MAX PUNKTY
    8.Lakier
    Perfekcyjne polakierowanie paznokci prawej dłoni. Lakierować należy na całej długości paznokcia, wraz z linią włosa. Lakier nie może pozostać pod paznokciem. Musi pokrywać powierzchnię jednolicie i mieć gładką powierzchnię.
    10 MAX PUNKTY
    9.Wygląd ogólny
    Czy paznokcie zostały wymodelowane profesjonalnie, czysto i dokładnie. Czy są odpowiednio cienkie i eleganckie? Uszkodzenia i zaczerwienienia skóry wokół paznokci wpływają negatywnie na ocenę.

    Punkty ujemne:

    jeśli uczestnik przed rozpoczęciem pracy przygotowuje paznokcie lub dłonie modelki,
    jeśli podczas pracy używane są niedozwolone produkty czy urządzenia np. frezarka
    jeśli na powierzchnię pod paznokciem nakładany jest przezroczysty lub biały lakier
    jeśli skórki i skóra dłoni są zranione podczas pracy
    jeśli nie zostały wymodelowane wszystkie paznokcie do końca
    jeśli nie zostały polakierowane do końca paznokcie prawej dłoni
    jeśli została polakierowana czerwonym lakierem lewa dłoń
    jeśli uczestniczka kontynuuje pracę po sygnale „stop”.

    Miejsce:
    Siedziba Redakcji Akademii Paznokcia Pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy 69.

    Szczegóły i zgłoszenia:
    magda.rosin@akademiapaznokcia.pl
    lub pod numerem telefonu: 058/692-22-20.

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar meja
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: VIII Otwarte Mistrzostwa Pink&White 12.06.2011 r.

    nareszcie coś sensownego szkoda ,że podobnych wytycznych nie mogę się doczekać na Nail Design...Do czerwca trochę czasu..trzeba trenować

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: VIII Otwarte Mistrzostwa Pink&White 12.06.2011 r.

    W przyszłości chciałabym wystartować w takich mistrzostwach

  4. #4
    Szkoleniowiec Avatar fashion.nails
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: VIII Otwarte Mistrzostwa Pink&White 12.06.2011 r.

    Ja możliwe że wezmę udział,ale nie jestem pewna, w maju mam swój ślub, wiadomo ile jest organizacyjnych spraw, a 4 czerwca mam ślub przyjaciółki. Ale ćwiczę już jakby mi się udało wybrac

    ---------- Dodano o godzinie 13:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:08 ----------

    Nie doczytałam czy można pracować z coverem? Wydaję mi się ze nie, ale warto spytać
    Instruktor Golden Nails
    Stylistka Paznokci

  5. #5
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: VIII Otwarte Mistrzostwa Pink&White 12.06.2011 r.



    ---------- Dodano o godzinie 11:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:00 ----------

    Cytat Napisał fashion.nails Zobacz post


    ---------- Dodano o godzinie 13:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:08 ----------

    Nie doczytałam czy można pracować z coverem? Wydaję mi się ze nie, ale warto spytać
    Można

  6. #6
    Akademia Paznokcia TEAM Avatar marzena.k
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: [12.06.2011 Gdańsk] VIII Otwarte Mistrzostwa Pink&White

    Uwaga! Specjalna promocja dla forumowiczek!

    Do 10 marca wpisowe tylko 50 zł!

    W zgłoszeniu należy wpisać nick z forum

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [16.05.2010 Warszawa] VII Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa "Pink&White"
    By Emilia B. in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-04-2010, 10:16

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •