Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 82

Temat: Warsztaty Pazurkowe Pajęczno

  1. #26
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    ja juz wiem ze moge... zaraz moj powinien kase przelac mam nadzieje ze bede pierwsza prosze daj mi znac aniu czy mam zarezerwowane na mur beton i czy wplata doszla

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie

    ovczywiscie Basiu jak tylko dojda dam znak

  3. #28
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    pieniazki polecialy na twoje konto czekam na informacje

  4. #29
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie

    Basiu pieniazki dotarly dziekuje miejsce zaklepane na 100% zapraszamy i czekamy w Pajecznie

  5. #30
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    aaaaa ale sie ciesze kurczeeee...juz sie nie moge doczekac pewnie bede miala stresa bo to dzien przed egzaminem ale dam rade ... a jak to bedzie wygladac bo ja to poczatkujaca z 3D jestem ... i ta dziewczyna z ktora bede pracowac moze byc niezadowolona z tego co jej zrobie boje sie

  6. #31

    Domyślnie

    na pewno sobie poradzisz ty zdolna bestyja jesteś

  7. #32
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie

    Basiu spokojnie warsztaty sa [ppo to aby doskonalic swoje umiejetnosci i nikt nie bedzie fochow strzelal wiec spokojnie tam sa rozne stopnie zaawansowania wiec nic sie nie martw czekamy na Ciebie buuuzka

  8. #33
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    aaaaa jak ja sie ciesze kurczeeeee nawet nie wiecie jak bardzo menz moj przysly bedzie u moich rodzicow a ja wezme auto i gps'a i do pajeczna hurraaaaa@!

  9. #34
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie

    Basiu a po co Ci GPS do klobucka droge znasz z kłobucka do zawad tez w zawadach kolo kosciola w prawo na wąosz skrecisz i jedziesz ok 11 km calyczas główna droga prosto dojezdzasz do rozjazdu na kluczbork i radomsko jedziesz w lewo na kluczbork i 4 km i jestes w pajecznie

  10. #35
    Gość
    niezalogowany

    Question

    ja to bym chętnie pojechała bo w sumie to ani nie za daleko ani też nie tak strasznie drogo... tylko problem w tym że (już miałam kilka razy zaproszenie na takiego rodzaju "imprezki" przez mojego Pana w hurtowni pazurowej, ale wstydziłam się spytać, więć odmawaiłam) nie wiem czy na takie warsztaty to mają w ogóle wstęp osoby mojego pokroju: tzn samouki bez kursu, szkolenia, certyfikatu itp.. uczące sie z for, gazet pazurowych no i ciezkiej swojej pracy i błędów na sobie popełnianych

    trzeba sie tam jakoś "wylegitymować"

  11. #36
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    woszczurku oczywiście że możesz jechać i nie trzeba się legitymować warsztaty są dla wszystkich

  12. #37
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał centerbeauty Zobacz post
    Basiu a po co Ci GPS do klobucka droge znasz z kłobucka do zawad tez w zawadach kolo kosciola w prawo na wąosz skrecisz i jedziesz ok 11 km calyczas główna droga prosto dojezdzasz do rozjazdu na kluczbork i radomsko jedziesz w lewo na kluczbork i 4 km i jestes w pajecznie
    tobie kochana tak sie latwo mowi hehe ale ja jednak wole z gps a najlepiej bo moj chlop sie pytal czy ma ze mna jechac... czy sie nie boje

  13. #38
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie

    woszczur zapraszam zarówno na warsztaty jak równiez na szkolonko
    Basiu luzik jak nie bedziesz czegos wiedziala dzwon do mnie

  14. #39
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    jakos dam rade dojechac napewno dojade takze luzik ... jeju juz sie nie moge doczekac ... obawiam sie tylko ze za malo umiem ze bede najgorsza

  15. #40
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie

    Basiu na warsztatach nie ma lepszych i gorszych wszyscy sa równi nie wyróżniamy bo ten jest taki czy taki warsztaty są po to aby doskonalic swoje umiejetnosci i wymieniac sie doswiadczeniami aby instruktorzy skorygowali twoje bledy wszystko nbedzie super zobaczysz nic sie nie martw
    woszczur a jak tam z Twoja decyzja

  16. #41
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał centerbeauty Zobacz post
    woszczur a jak tam z Twoja decyzja
    no właśnie skonsultowałam decyzję z moim małżonkiem i raczej pojade... właściwie na 98% na razie można mnie wpisać na liste...

  17. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał centerbeauty Zobacz post
    no i dotarłam i ja jejku jak się ciesze że tutaj takie zainteresowanie Kochani zostaly tylko 2 miejsca wiec Pajeczno to samo poludnie woj. łodzkiegokto pierszy ten lepszy liczy sie kolejnosc wplat
    miejmy nadzieję że się załapiesz

  18. #43
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    aaaaa ale sie ciesze kurczeeee...juz sie nie moge doczekac pewnie bede miala stresa bo to dzien przed egzaminem ale dam rade ... a jak to bedzie wygladac bo ja to poczatkujaca z 3D jestem ... i ta dziewczyna z ktora bede pracowac moze byc niezadowolona z tego co jej zrobie boje sie
    dzwoniłam i sie zapisałam więc jade... ale zastanawia mnie własnie to co napisała Basia... oprócz lamek pędzli itp mamy wziąc ze sobą modela czy tam już ktoś bedzie kto użyczy nam swoich pazurków? czy to będzie na zasadzie "mody na sukces" tzn każda z każdą

    dacie rade odp

  19. #44
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie

    woszczurku dokładnie jedna drugiej będzie robiła na zmianę

    Poróbcie babeczki fotki i się pochwalcie puźniej

  20. #45
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    nieeeeeee no to w ogóle bez żadnego ale... ja tam biorę aparat i na MACRO na pewno napstrykam trochę fot... to to w ogóle bez dwóch zdań no jak jak Izabela be z aparata jest jak wiewióra bez ogona

  21. #46
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    nieeeeeee no to w ogóle bez żadnego ale... ja tam biorę aparat i na MACRO na pewno napstrykam trochę fot... to to w ogóle bez dwóch zdań no jak jak Izabela be z aparata jest jak wiewióra bez ogona
    zastanow sie jak ci bedzie lepiej jechac... jesli bedziesz smigac przez klobuck moge cie zgarnac





    a tak wogole lampki chodzi te UV czy takie zwyklaki swiecace

  22. #47
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    zastanow sie jak ci bedzie lepiej jechac... jesli bedziesz smigac przez klobuck moge cie zgarnac
    a tak wogole lampki chodzi te UV czy takie zwyklaki swiecace

    ja to jeszcze nie wiem czy będę jechać autem czy pociągiem czy stopem czy może 2w1 sobie zrobie: pielgrzymkę na warsztaty
    tak serio mówiąc to mój małżonek mnie namawia coby aUtem się wybrała, więc jak będę jechać to czy tak czy śmiak od strony częstochowy i jak na Wieluń... chyba tak to leci...

    a co do lamp to ja biorę ze sobą cały mój dorobek życia, cały mandżur... kufer ma się rozumieć...nie chce i sie go rozpakowywać więc wezmę wsjo co mam

  23. #48
    Szkoleniowiec Avatar centerbeauty
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    śląskie / łódzkie
    Postów
    302

    Domyślnie

    Dziewzynki tylko lampki oswietleniowe lampy uv mam wiec spokojnie modelek nie potrzeba robicie jedna na drugiej
    kurcze ale bedzie jazda juz to widze pamietajcie zeby nie zapomniec .....APARATÓW I DOBRYCH HUMORÓW

  24. #49
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    tak wiem wiem... nie wolno kopiować ale to tylko tak dla demonstracji
    wzięłam te fotki z bloga () (tak to się chyba nazywa) pani Kasi Sztuki

    chciałabym się nauczyć robić takie wypaśne pazurki

  25. #50

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pazurkowe zboczenie zawodowe :)
    By Kamis in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 150
    Ostatni post / autor: 23-02-2013, 16:46
  2. Pazurkowe spotkanka i szkolenia
    By czarus in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 15:24

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •